Predstavujeme novú automatickú funkciu zabezpečenia siete SaferVPN

Predstavujeme novú automatickú funkciu zabezpečenia siete SaferVPN


Spoločnosť SaferVPN s hrdosťou oznamuje uvedenie nášho nového produktu na trh funkcia automatického zabezpečenia WiFi! Teraz môžete bez obáv alebo bez obáv prechádzať cez akýkoľvek verejný hotspot Wi-Fi. V tomto príspevku odhalíme rastúce nebezpečenstvo verejnej siete Wi-Fi a ukážeme, ako táto nová funkcia okamžite chráni vaše prehliadanie..

Verejné Wi-Fi pripojenie je všade, často bezplatné a veľmi pohodlné – ale je tiež dosť nebezpečné. Vedeli ste, že 99 percent týchto sietí je nezabezpečených alebo majú zdieľané heslá, a preto ich snoopers a hackeri ľahko napadnú? Takže predtým, ako budete mať prístup k ďalšiemu dostupnému hotspotu Wi-Fi, aby ste zostali v spojení, je dôležité poznať riziká ohrozenia vašich osobných údajov, nikdy neboli väčšie.

Spoločnosť SaferVPN s hrdosťou oznamuje uvedenie novej, vzrušujúcej funkcie, ktorá všetko môže zmeniť. Teraz s naším automatickým zabezpečením Wi-Fi, akonáhle sa váš telefón pripojí k nezabezpečenému verejnému WiFi hotspotu, budete automaticky chránení pred hrozbami krádeže identity online a hrozbami kybernetickej bezpečnosti – bez toho, aby ste museli niečo robiť!

Na tomto blogu vám ukážeme, čo presne si treba uvedomiť pri prehliadaní a ako môže vôbec prvá automatická funkcia zabezpečenia siete SaferVPN zabezpečená technológiou WiFi bezodkladne ochráňte svoje údaje a online identitu.

Pravda o zabezpečení WiFi

Od prepadu falošných WiFi hotspotov na tohtoročných letných olympijských hrách v Rio, po rastúcu hrozbu zdieľaných sietí Airbnb, bezpečnosť Wi-Fi rastie v záujme nás všetkých..

Nezabezpečené verejné siete Wi-Fi sú rajom pre hackerov, ktorí sa radi páchajú v kaviarňach, hoteloch a kdekoľvek inde, kde sa zhromažďujú davy, aby získali internetové pripojenie, pretože ide o veľmi ľahké ciele, ktoré anonymne porušujú systémy a odcudzujú osobné údaje. Hackeri môžu vidieť, čo robíte na nezašifrovaných weboch (weby bez https na začiatku adresy URL), ako aj na tom, ktoré šifrované weby ste navštívili, a túto príležitosť využívajú na inštaláciu škodlivého softvéru, ktorý dokáže zachytiť dôverné informácie, ako sú podrobnosti o vašej kreditnej karte, užívateľské mená, heslá a osobné výmeny e-mailov.

A v nasledujúcich rokoch je dobrá šanca, riziká sa ešte zvýšia. V súčasnosti existuje na celom svete vyše 50 miliónov verejných hotspotov Wifi, pričom sa očakáva, že tento počet porastie 7-násobne do roku 2020 viac ako 440 miliónov hotspotov!

Nedávna štúdia vydaná medzinárodnou skupinou pre softvérové ​​zabezpečenie, ktorú spoločnosť Kaspersky odhalila over ⅓ ľudí pripúšťajú prihlásenie do nezabezpečenej bezplatnej verejnej siete WiFi na letiskách, kaviarňach alebo v reštauráciách pomocou svojho pracovného zariadenia. Približne 25% pripúšťa, že za posledných 12 mesiacov uskutočnili nákup a zadali údaje o platobnej karte alebo banke pri používaní verejnej siete Wi-Fi. Štúdia tiež odhalila, že 1 z 5 ľudí a 3 z 10 vedúcich obchodných manažérov boli v zahraničí zasiahnuté počítačovou kriminalitou.

Na dnešnom čiernom trhu hackeri v priemere dokážu každú odcudzenú kreditnú kartu predať za 30 dolárov! S takýmto stimulom je možné povedať, že nedávny nárast krádeže identity priamo súvisí s nárastom verejných sietí Wi-Fi..

Ako sa WiFi hacks stáva?

Možno sa čudujete, ako títo hackeri dokážu preniknúť do vášho počítača. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako sa hacker pokúsi získať prístup k vášmu počítaču, a to vo forme šnupania, bočného zdvihu a honeypotov..

ňuchania:

Čichanie je najbežnejší nástroj, ktorý hacker použije na prístup. Čichanie je, keď škodlivý človek používa ľahko dostupný softvér na zachytenie údajov odosielaných do az vášho zariadenia. Môže k tomu dôjsť, keď sa pripájate k verejnej sieti Wi-Fi, ktorá nemá šifrovanie, jednotlivec by mohol použiť rovnaké prihlasovacie údaje na prístup k účtom, ktoré používate, napríklad online bankovníctvo alebo nakupovanie..

Sidejacking:

Tento útok zahŕňa šnupanie dátových paketov, ktoré ukradnú webové súbory cookie používateľa a unesú reláciu. Hackeri síce nemusia mať prístup k vašim prihlasovacím informáciám, môžu vás však počas otvorenej relácie vydávať za vás a vykonávať zmeny na sociálnych sieťach, alebo dokonca odosielať správy vašim kontaktom.

Honeypotting:

A v neposlednom rade je tu aj Honeypotting, známy tiež ako útok Evil Twin. V takom prípade sa vytvorí nečestná sieť WiFi, ktorá sa javí ako legitímne pripojenie. Keď sa používatelia pripoja k sieti, hackeri spustia útok typu človek v strede a zachytia všetky údaje medzi vami a sieťou.

Udržujte zabezpečenie WiFi – automaticky

Aby sme pomohli v boji proti počítačovej krádeži, vyvinuli sme novú špičkovú funkciu automatického zabezpečenia WiFi, ktorá vám umožní okamžite a ľahko prehľadávať verejne dostupné WiFi.

Automatická ochrana Wi-Fi, ktorá je teraz k dispozícii pre všetky naše aplikácie VPN, automaticky pripojí vaše zariadenie k zabezpečenému a šifrovanému kanálu VPN, hneď ako sa pripojíte k nezabezpečenému WiFi pripojeniu. Nemusíte sa ani pripájať k VPN!

Naše aplikácie vám umožňujú prehliadať web pomocou 256-bitového šifrovania na úrovni banky, takže môžete chrániť svoje osobné údaje pred hackermi, ktorí sa pokúšajú ukradnúť vaše najcennejšie informácie. Užite si pokoj, ktorý môžete bezpečne prehľadávať internet kedykoľvek a kdekoľvek.

Šťastné bezpečné prehliadanie!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map