6 si musíte prečítať tipy na zaistenie bezpečnosti na zariadení Pokemon GO

6 tipov ako zostať v bezpečí na Pokemon Go


Od spustenia hry Pokemon Go minulý týždeň sa zdá, že všetci boli na misii chytiť ich všetkých. Aplikácia však nie je tak bezpečná, ako si môžete myslieť. Prečítajte si ďalšie informácie o možných rizikách a o tom, ako sa chrániť!

Minulý týždeň aplikácia Pokemon Go motivovala milióny ľudí, aby sa dostali von a na cestách v nádeji, že chytia svojho obľúbeného Pokémona. Ale táto hra má aj veľa rizík – od narušenia bezpečnosti, až po dopravné nehody a lúpeže. Pomenujete ho, plus Pokemon GO, a existuje bezpečnostné riziko!

S ohľadom na to vám dáme 6 jednoduchých tipov, ktoré by ste mali nasledovať, aby ste zostali v bezpečí počas vašej cesty za Pikachu.

1. Pokemon Go Safety Tip – Dávajte si pozor na neoficiálne súbory na stiahnutie

V tomto okamihu bol Pokemon GO prepustený iba na App Store v USA, Austrálii a na Novom Zélande, v Nemecku a vo Veľkej Británii.

Ale to nezabránilo ostatným fanúšikom na celom svete v pokuse o stiahnutie a prístup k nemu. Bohužiaľ, mnoho z nich sa obracia na verzie tretích strán, ktoré sú plné bezpečnostných zraniteľností a porušení. Podľa bezpečnostnej firmy Proofpoint je jedna z týchto verzií napadnutá škodlivým nástrojom na vzdialený prístup, ktorý hackerom poskytuje úplnú kontrolu nad telefónom so systémom Android.!

Aj keď existujú tretie strany, ktoré tvrdia, že majú k dispozícii úplnú aplikáciu na stiahnutie, Dôrazne odporúčam, aby ste tieto stiahnuté súbory nevychádzali, pretože sú zvyčajne plné vírusov a snoopingovej technológie..

Pikachu! Pokemon GO

2. Bezpečnostný tip Pokemon Go – Dávajte pozor na povolenia, ktoré udeľujete

Táto bezpečnostná chyba je určite strašidelná. Ukazuje sa, že ani oficiálna aplikácia nie je úplne bezpečná. Keď ste aplikáciu Pokemon GO pôvodne spustili, ak ste sa prihlásili pomocou svojho účtu Google, poskytli ste spoločnosti FULL prístup k vašim osobným informáciám. To znamenalo, že každý, kto by mal prístup k serverom hry, by mal prístup k vašim súkromným údajom – vrátane e-mailu, fotografií a histórie navigácie, a vy by ste mali veriť, že v prípade napadnutia serverov spoločnosti by ste boli neuveriteľne zraniteľní.!

Ninantic pravdepodobne odvtedy vydal opravu, ktorú je možné stiahnuť, aby sa problém vyriešil – v každom prípade si však musíte byť plne vedomý povolení, ktoré aplikácia požaduje online.!

3. Bezpečnostná Tip Pokemon Go – Nepokúšajte sa ísť a šoférujte

Teraz viem, že sa to môže zdať celkom zrejmé, ale za žiadnych okolností by ste nemali Pokemon GO a riadiť! Aplikácia zaznamenala niekoľko automobilových nehôd. Chápem to, myslíte si, že je to najjednoduchší a najúčinnejší spôsob, ako zhromaždiť Pokémona, ale je to mimoriadne nebezpečné, nielen pre seba, ale pre všetkých ostatných, ktorí môžu byť na cestách. Nehovoriac o tom, že Pokemon nainštaloval funkciu, pri ktorej sa nebudete môcť vyliahnuť, keď sa pohybujete nad 20 MPH.

4. Bezpečnostný tip Pokemon Go – Buďte si vedomí svojho okolia

V Missouri bolo niekoľko mužov zatknutých po použití aplikácie, aby nalákali používateľov na izolované oblasti a potom ich okradli na streľbu! Pri hraní hry Pokemon GO buďte v bezpečí a venujte zvýšenú pozornosť tomu, kam smerujete a v ktorej oblasti sa môže nachádzať. Je zrejmé, že neskoro v noci nebežíte do nebezpečnej oblasti, aby ste mali šancu v Charizard. Aj keď by bolo úžasné ho chytiť, je lepšie držať sa vecí a vždy sa snažiť hrať a cestovať s priateľom.!

5. Bezpečnostný tip Pokemon Go – Chráňte sa pred slnkom!

Piaty nemusí byť to, čo očakávate, ale keďže je v polovici leta, je mimoriadne dôležité zaradiť ho, Slip! Rozliať! Facka! že opaľovací krém na a nezabudnite zostať hydratovaný. Nestláčajte sa ani tak ďaleko, že by ste si ublížili!

Všetci upíri, ktorí vyšli zo svojich suterénov prvýkrát v lete … Nezabudnite opaľovací krém # PokemonGO #pasteywhites

– Michael Palmer (@MGPalms) 13. júla 2016

Investujem do spoločností, ktoré predávajú opaľovacie a vychádzkové topánky v dôsledku #PokemonGO – Jon Stein (@ JanookOnline) 11. júla 2016.

6. Pokemon Go Safety Tip – Použite VPN

Keď sa počas hry Pokémon pohybujete, často sa môžete pripojiť k verejným sieťam Wi-Fi. Ak je to tak, nezabudnite pred vykonaním tohto postupu sa musíte pripojiť k sieti SaferVPN, aby sa vaše súkromné ​​informácie chránili pred snoopermi a hackermi číhajúcimi online.!

Navyše, ako pridaná výhoda, používanie siete VPN vám umožňuje zmeniť svoju geografickú polohu online a pristupovať k aplikáciám, ktoré by inak neboli dostupné vo vašej oblasti. Preskočte preto škodlivé súbory na stiahnutie a bezpečne si zahrajte program Pokemon GO pomocou programu SaferVPN!

Ak ste službu ešte nevyskúšali, nezabudnite si pozrieť našu bezplatná 24-hodinová skúšobná verzia alebo získajte plán SaferVPN (so 14dennou zárukou vrátenia peňazí a našimi bezpečnostnými tipmi pre Pokemon GO nemáte čo stratiť!)

Chceš viac najnovšej zábavy & bezpečnostné správy? Sledujte nás na Facebooku, Twitteri, Google+ a YouTube.

Happy Gaming!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map