SaferVPN uruchamia Odblokuj kampanię internetową w celu rozwiązania problemu cenzury internetowej

Odblokuj sieć - dla wszystkich wolność wypowiedzi i informacji w Internecie.


Nasze motto mówi, że nieocenzurowany internet powinien być dostępny dla wszystkich. W niektórych najbardziej represyjnych krajach na świecie często występuje zablokowany dostęp do określonych stron internetowych. Wolność Internetu nie przychodzi łatwo. Aktywność polityczna i społeczna jest niszczona przez rządową cenzurę ukierunkowaną na strony takie jak Facebook, YouTube i Twitter.

Wspólnie z Movements (platformą Advancing Human Rights) uruchomiliśmy Unblock the Web, kampanię promującą wolność w Internecie i pomagającą obywatelom cenzurowanym w swobodnym wyrażaniu się w Internecie. SaferVPN pracuje nad finansowaniem społecznościowym nieocenzurowanego i bezpiecznego dostępu do Internetu dla osób mieszkających na całym świecie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz przyczynić się do globalnej wolności online!

Problem: cenzura internetowa na całym świecie

Różne rządy na całym świecie ograniczają dostęp do Internetu, a także nielegalnie monitorują swoich obywateli. Kraje, gminy i organizacje nie są w stanie określić, do których treści można lub nie można uzyskać dostępu w Internecie. Oto niektóre z największych skandali cenzury internetowej z 2014 r .:

Marzec 2014: Rząd turecki postanowił zablokować Twittera, więc SaferVPN zaoferował pomocną dłoń i dał masom środki do anonimowego obejścia tego bloku i odzyskania wolności informacji i wypowiedzi. Nasze wysiłki doprowadziły do ​​ponad 45 000 godzin nieocenzurowanego dostępu do Internetu dla obywateli Turcji. Kampania odniosła natychmiastowy sukces, a licencje zostały odebrane w ciągu kilku godzin.

Kwiecień 2014: Rosja przyjęła nowe prawo, które wymaga, aby wszyscy blogerzy, którzy odwiedzają ponad 3000 osób dziennie, zarejestrowali się w organach nadzoru medialnego stanu. Najgorsze było to, że blogerzy mogli stać się odpowiedzialni za komentarze stron trzecich na swoich stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. Wysokie grzywny i surowe przepisy mają na celu uciszenie dysydentów i spowodowanie autocenzury.

Wrzesień 2014: Tysiące ludzi, głównie studentów, zgromadziło się w środkowym Hongkongu, aby protestować o większą wolność od Chińskiej Republiki Ludowej. Zdjęcia policji próbującej powstrzymać protesty rozprzestrzeniły się jak pożar w mediach społecznościowych w Chinach i doprowadziły do ​​chińskiego bloku na Instagramie. Terminy takie jak „gaz łzawiący”, „studenci z Hongkongu” i „Occupy Central” zostały zablokowane w głównych wyszukiwarkach w Chinach.

 Nasze motto brzmi: Internet to bogactwo wiedzy i globalna sieć, której nikt nie jest właścicielem, z korzyścią dla wszystkich.

Rozwiązanie: VPN dla mas

Naszą misją w SaferVPN jest umożliwienie ludziom z całego świata dostępu do stron niedostępnych w ich kraju, ominięcie cenzury rządowej oraz zapewnienie bezpieczeństwa i szyfrowania danych osobowych poprzez przeglądanie całkowicie anonimowo. Od czasu naszej premiery w 2013 r., Nasi eksperci od cyberbezpieczeństwa, pomogliśmy tysiącom użytkowników na całym świecie anonimowo przeglądać Internet.

Przy odpowiednich narzędziach obywatele zamkniętych społeczeństw, takich jak wspomniani powyżej, skutecznie rozpowszechniają swoje historie. Ci ludzie potrzebują narzędzi, które zabezpieczą ich prywatność i anonimowość. Wspieramy ich wysiłki, zapewniając im dostęp do wirtualnych sieci prywatnych (VPN) w celu szyfrowania ich połączeń internetowych, a tym samym ukrywania ich tożsamości. W ten sposób pozostaną bezpieczne!

Plan: Odblokuj kampanię internetową dla nieocenzurowanego Internetu

Teraz rozszerzamy nasze działania informacyjne, aby wydać ponad milion godzin bezpłatnych licencji na oprogramowanie stacjonarne i mobilne SaferVPN dla osób mieszkających w krajach na całym świecie, w których cenzura Internetu jest. Możemy to zrealizować dzięki naszym partnerom:

Advending Human Rights to organizacja non-profit, która koncentruje się na prawach człowieka. Łączą aktywistów, wzmacniają dysydentów i wzmacniają nowe głosy o wolność, aby świat słyszał i działał.

Movements.org to platforma internetowa prowadzona przez Advancing Human Rights, której celem jest łączenie dysydentów w zamkniętych społeczeństwach z ekspertami prawnymi, medialnymi, PR i technologicznymi w otwartych społeczeństwach. Aktywiści publikują swoje potrzeby i proszą o pomoc, a eksperci i profesjonaliści publikują to, co mają do zaoferowania i odpowiadają na prośby.

Aby wziąć udział w kampanii i rozdawać darmowe godziny prywatności i anonimowości online osobom w wysoce cenzurowanych reżimach, wszystko co musisz zrobić, to:

Odwiedź Unblock the Web, aby dowiedzieć się o naszych wysiłkach i przekazać darowiznę na rzecz przyczyny!

Chcielibyśmy również poprosić o pomoc w dokonaniu zmiany. Udostępnij kampanię Odblokuj sieć za pośrednictwem Facebooka, Twittera i Google+. Pomoc wszystkich się liczy, jeśli chodzi o promowanie wolności online!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map