Vasaros muzikos festivaliai: būkite atsargūs naudodamiesi nemokamo „WiFi“ ryšio vietomis

nemokamas „wifi connect“ vasaros muzikos festivaliai


Vasaros muzikos festivaliai tapo laukiamiausiu koncertų ciklu pasaulyje. Net trūkstant dušų, tinkamo miego organizavimo ir galimai siaubingo oro, vienas didžiausių festivalio dalyvių prioritetų yra rasti „WiFi“ ryšį. Tačiau nemokamos „WiFi“ vietos gali būti pavojingos. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip pasinaudoti šiais belaidžio interneto prieigos taškais –saugiai!

Muzikos festivaliai gali svyruoti nuo alternatyvaus roko iki naujausio elektro popo. Tikriausiai esate girdėję apie „Coachella“, „Bonnaroo“, „Tommorowland“ ir daugelį kitų. Tačiau kas yra vienas dalykas, kurį beveik visi jie turi? Didžioji dalis minios ieškos nemokamos „WiFi“ prisijungimo vietos.

Kai bandote apriboti duomenų naudojimą, kad galų gale nesumokėtumėte rankos ir kojos, grįždami namo, žmonės daugiau nei nori pasirūpinti savo saugumu ir prekybos privatumu neribotai prieigai prie interneto. Bet kas gali būti toks pavojingas dėl nemokamų „WiFi“ jungčių vietų?

Šiame tinklaraštyje papasakosime viską, ką turite žinoti apie tai, kodėl „Hotspots“ gali būti pavojingos ir kaip jūs vis dar galite saugiai jomis pasinaudoti!

Kas gali būti toks pavojingas?

Šie šventiniai renginiai, kupini gyvos muzikos, draugų ir vakarėlių, sukuria unikalią patirtį festivalio lankytojams. Vienintelis dalykas, kuris galėtų juos padaryti dar geresnius? Pridedamos mobiliosios interneto vietos, kuriose žmonės gali rasti nemokamas „Wi-Fi“ ryšio vietas! Skamba puikiai, tiesa?

Na, taip! Kas nenori, kad galėtų namuose paspausti savo draugus ir paskelbti nuostabų laiką „Instagram“? Nors šios mobiliosios interneto prieigos taškai yra patogūs, yra keletas priežasčių, dėl kurių turėtumėte išlikti skeptiški.   

Šie bevielio interneto punktai kelia dvi galimybės:

  • Nemokamas „WiFi“ ryšys gali tiesiog sukuria turtingas asmuo ar vieta, norinti pasiūlyti nemokamą belaidį internetą gausiai miniai.
  • Nepalankesnė galimybė yra taška, kad asmeninius pomėgius gali steigti kažkas, kas asmeniškai domisi jūsų žinutėmis, vartotojo vardais, slaptažodžiais, bankininkystės informacija ir kita detale, kurios galbūt nenorite, kad svetimi žmonės turėtų prieigą prie.

Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip galite pastebėti šiuos pavojingus ryšius ir kaip galite apsisaugoti. Nesvarbu, ar tai „tik tuo atveju“, ar „jūs esate viena laiminga antis, kurią padarėte“ – visiškai verta būti saugiai, nei atsiprašyti!  

Ką reiškia nemokamas „Wifi“ ryšys

Daugeliui „WiFi“ tinklų reikia registracijos, kad galėtumėte prie jų prisijungti, įskaitant jūsų vardo, amžiaus, el. Pašto adreso ir telefono numerio užklausą. Realiai teikėjai gauna pelną, siūlydami šias „nemokamas“ paslaugas parduodant savo įgaliojimus rinkodaros specialistams.

PATARIMAS: Jei norite, kad jūsų ryšys būtų laisvas, apsvarstykite galimybę sukurti atskirą nemokamą „WiFi“ el. Pašto adresą – saugią šlamšto vietą, kurios niekada nereikės tikrinti!

Paprasta! Bet nemokamas „WiFi“ ryšys gali būti blogesnis nei tiesiog reklaminis triukas. Tiesą sakant, nustatyta, kad 25% visų viešųjų „Wi-Fi“ interneto prieigos taškų yra piratai.

Ką piratai gali nuveikti muzikos festivaliuose?

Neapsaugoti viešieji „Wi-Fi“ tinklai yra prieglobstis įsilaužėliams, grobiantiems minias, kur susirenka internetas – vasaros muzikos festivaliai tampa uostamiesčiu, kuriame vykdoma įsilaužimo veikla.

Tai dar lengviau, nei jūs turbūt galvojate. Už mažiau nei 100 USD įsilaužėliai gali nustatyti paprastą maršrutizatorių, pritraukiantį nemokamus „Wi-Fi“ ryšio ieškotojus, suteikiant jiems visišką jūsų neskelbtinos ir asmeninės informacijos matomumą..  

Kadangi nemokamas „WiFi“ šifruotas nėra, įsilaužėliai gali lengvai pamatyti kiekvieną įvestą klavišo paspaudimą. Tai apima kiekvieną slaptažodį, kiekvieną el. Laišką, pranešimą ir visus jūsų perduodamus duomenis.

Ką apie festivalio teikiamą nemokamą belaidį internetą?

Deja, suklastotas viešasis „Wi-Fi“, „Wi-Fi“ vieta, kuri atrodo teisėta, bet kurią iš tikrųjų įsilaužėlis nustatė norėdamas perimti jūsų informaciją, yra ne tik tikras rūpestis, bet ją gali būti gana sunku iššifruoti.!

Užuot įsilaužę į savo įrenginį, neįtikėtinai lengva privilioti nepageidaujamus dalyvius per nesąžiningą prieigos tašką – ryšį, kuris imituoja viešą „Wi-Fi“ interneto prieigos tašką. Tai leidžia įsilaužėliams pavogti bet kurią jūsų perduodamą asmeninę informaciją.

Šios nemokamos „WiFi“ jungties vietos turi pagrindinį rodiklį: jos paprasčiausiai nukopijuokite viešojo domeno vardus ir pridėkite vieną kabliuko žodį: nemokama.

Pavyzdžiui, „Coachella“ siūlo nemokamą viešą „WiFi“ prieigą jų renginio metu. Galite tikėtis išvysti nemokamą „Coachella WiFi“, pritraukiantį aukas į nesąžiningą prieigos tašką.

Kaip apsaugoti jūsų ryšį – automatiškai

Siekdami padėti kovoti su elektroninėmis vagystėmis, sukūrėme naują pažangiausią automatinę „WiFi“ saugos funkciją. Dabar prieinama visoms programoms, mūsų programa suteikia galimybę greitai ir lengvai saugiai naršyti naudojant nemokamą „WiFi“ ryšį!

„SaferVPN“ automatiškai prijungia jūsų įrenginį prie saugaus, 256 bitų šifravimo VPN (virtualiojo privataus tinklo) kanalo, kai tik prisijungiate prie neužtikrinto „WiFi“ ryšio. Jums net nereikia prisijungti prie VPN!

Kai tik jūsų telefonas prisijungs prie neužtikrintos viešosios „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško, būsite automatiškai apsaugoti nuo tapatybės vagysčių internete ir kibernetinio saugumo grėsmių – jums nereikės nieko daryti!

Mėgaukitės ramybe, kad saugiai galite naršyti internete bet kada ir bet kurioje vietoje.

Nemokama „Wifi Connect“ - automatinis „Wi-Fi“ ryšys

Kaip VPN saugo jus

Jei jums nepatinka mintis, kad kažkas išdykęs nepažįstamas asmuo pavogė jūsų asmeninius prisijungimo duomenis ir kreditinės kortelės duomenis, mes visiškai suprantame. Kai naudojatės VPN paslauga, galite prisijungti prie nuotolinio serverio ir nukreipti srautą per saugų tinklą. Tai leidžia naršyti internete naudojant visiškai apsaugotą ryšį. Tai apsaugo visus jūsų asmeninius duomenis ir neskelbtiną informaciją.

Ar esate pasirengę automatiškai gauti „Wi-Fi“ apsaugą? Peržiūrėkite mūsų nemokamas 24 valandų bandymas arba užsiprenumeruokite planą jau šiandien! Turėdami 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nieko neprarandate!

Laimingas saugus naršymas!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map