Programinės įrangos pinigų taupymo patarimai: kaip mes sutaupėme 40% „Adobe CC“ ir „Microsoft Office“

Kaip taupyti pinigus programinės įrangos programose


Ar žinojai, kad daugelį savo skaitmeninių pirkinių galite įsigyti iki pusės kainos? „Adobe“ ir „Microsoft“ kainos skiriasi priklausomai nuo to, kurioje šalyje esate, yra daugybė patarimų dėl pinigų taupymo, kuriais galite pasinaudoti tiesiog pakeisdami savo IP adresą.!

Tai gali nustebinti, kad skirtingos šalys iš tikrųjų siūlo skirtingas to paties tikslaus produkto kainas. Norite sužinoti, kaip galite išnaudoti šį įdomų faktą?

Šiame tinklaraštyje mes jums tiksliai pasakysime, kaip pasinaudoti šiomis kintančiomis kainomis, norint geriausiai sutaupyti pinigų perkant programinę įrangą internete!

Ką turite omenyje, skirtingos kainos?

Kaip mes paaiškinome ankstesniuose tinklaraščiuose, daugeliui paslaugų, pavyzdžiui, skrydžių, viešbučių ir automobilių nuomos, kainos svyruoja priklausomai nuo to, iš kurios šalies užsisakote..

Ieškodami programinės įrangos internete, galite pastebėti, kad JAV „Adobe CC“ ir „Microsoft Office“ versijos paprastai yra pigiausios. Atsižvelgiant į tai, šie patarimai gali būti labiau pritaikyti žmonėms, esantiems už JAV ribų.

Laimei, tokio tipo kainų diskriminacija suteikia mums galimybę dalytis neįtikėtinu patarimu dėl pinigų taupymo, nes tai leidžia jums rasti geriausią būdą taupyti pinigus internete. Pažiūrėkime, kiek tiksliai galite sutaupyti, ir, dar svarbiau, kaip tai padaryti atlikdami tik 3 paprastus veiksmus!

Pinigų taupymo patarimai: „Adobe CC“

Kaip jūs jau girdėjote, „Adobe“ neseniai oficialiame pranešime paskelbė, kad kels prenumeratos kainas. Bendrovė teigė, kad jos kainų koregavimai yra pagrįsti valiutų svyravimais:

„… Valiutų kursai per pastaruosius kelerius metus smarkiai svyravo. Kaip ir daugelis JAV įsikūrusių pasaulinių kompanijų, „Adobe“ keičia kainodarą, kad kompensuotų užsienio valiutos kurso svyravimus. Stebime tai ir koreguojame tik prireikus “.

Kai kainų padidėjimas ką tik pradėtas įgyvendinti šį mėnesį, klientai (ypač mėnesio abonentai, palyginti su metiniais abonentų savininkais, kurie nemokės kainos padidėjimo iki metinio atsiskaitymo laikotarpio pabaigos) vis tiek gali pasinaudoti šiomis kintančiomis geografiškai tikslingomis kainomis, kad sumažėtų jų prenumeratos išlaidų.  

Palyginkime kai kurias iš šių kainų:

Jungtinės Valstijos

„Adobe“

Panaudosime mėnesio kainą visam „Adobe“ paketui. Jei įskaičiuotumėte vidutinį 8,45% Amerikos pardavimo mokesčio tarifą, iš viso gautumėte 86,74 USD / mėn., Arba 1 040,88 USD per metus.

Palyginkime šį tarifą su kitų šalių kainomis:

Šveicarija

Viso paketo mėnesinė „Adobe CC“ kaina Šveicarijoje yra:

Šveicarija „Adobe“ pinigų taupymo patarimai

Konvertuojant tai į JAV dolerius: 96,49 USD / mėn. Arba 1 157,88 USD per metus.

Todėl, jei esate Šveicarijoje ir norėtumėte įsigyti visą „Adobe“ paketą, galėtumėte sutaupykite 117 USD, jei perkate JAV.

Jungtinė Karalystė

2012 m. „Creative Cloud“ kainodara JK buvo pagrįsta Didžiosios Britanijos svaro ir dolerio kursu 1,60. Šiandien valiutos kursas yra artimas 1,28.

Kritus valiutos kursui, „Adobe“ iš JK klientų pradėjo gauti maždaug 25% mažiau (USD). Deja, jei dar nepasinaudojote tuo, „Adobe“ įsitraukė ir paaukštino „Adobe CC“ kainas JK, matyt, nuo 10% -50%.

Tai reiškia, kad įsigiję „Adobe CC“ prenumeratą, sutaupysite pinigų, jei perkate iš JAV, o ne JK:

JK

Tai reiškia 95,50 USD / mėn. Arba 1 146,00 USD per metus.   

Todėl, jei perkate iš JAV, o ne JK, galite sutaupyti 105,12 USD!

Naujoji Zelandija

Mane tikrai nustebino šis rezultatas! Šį straipsnį pradėjau saugiai manydamas, kad pigiausia „Adobe“ versija bus JAV. Keista, bet sužinojau, kad pirkdami iš Naujosios Zelandijos galite sutaupyti dar daugiau!

NZ

Tai reiškia 76,31 USD / mėn. Arba 915,72 USD per metus.

Čia yra visi rezultatai:

[lentelė „“ nerasta /]

* Atkreipkite dėmesį, kad ši lentelė nėra galutinė, ji galioja 2017 m. Gegužės 30 d. Ir gali svyruoti.

Tai sutaupys 125,16 USD per metus, jei „Adobe CC“ įsigysite Naujojoje Zelandijoje, o ne JAV!
(Galėtumėte sutaupyti 242,16 USD, jei perkate iš NZ, o ne Šveicarijoje!)

Pinigų taupymo patarimai: „Microsoft Office“

Kadangi yra daugybė skirtingų „Microsoft“ siūlomų paketų, mes paprasčiausiai palyginome „Microsoft Office 365 Home“ įkainius. Tada mes palyginome kiekvienos iš šių šalių kainas:

Jungtinės Valstijos:

Pinigų taupymo patarimai

[lentelė „“ nerasta /]

* Kainos galioja nuo 2017 m. Gegužės 30 d.

Kaip matote iš aukščiau pateiktos lentelės, jei „Microsoft Office 365“ perkate iš Indijos (ar net Australijos) galite gauti iki 40% nuolaidą!

Dabar, kai žinote, kiek galite sutaupyti, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tiksliai galite pasinaudoti šiais neįvykdytais pinigų taupymo planais ir pasiūlymais!

Kaip palyginti produktų kainas kitose šalyse

Kai naršote internete „Microsoft“ arba „Adobe“ paslaugas, svetainė gali aptikti jūsų IP adresą (unikalų identifikatorių internete), leisdama jiems nustatyti tikslią jūsų vietą. Dėl šios priežasties svetainėje bus rodoma dabartinė jūsų šalies, kurioje esate, kaina.

Jei norėtumėte naršyti po kitos šalies svetainės versiją ir sužinoti jų kainas, turėsite naudoti virtualų privatų tinklą (VPN), pvz., „SaferVPN“, norėdami pakeisti savo IP adresą iš vienos šalies į kitą. Atminkite, kad gali tekti: iš naujo paleisti naršyklę, išvalyti jos slapukus ir talpyklą arba naudoti anoniminį naršyklės naršymo režimą, kad pakeitus vietoves patirtumėte atnaujintus rezultatus..

Perskaitykite kitus veiksmus, kad sužinotumėte, kaip tiksliai išbandyti šiuos paprastus pinigų taupymo būdus!

Gaukite pasiūlymų dabar!

Čia yra 3 paprasti veiksmai, paaiškinantys, kaip patikrinti kainas kitose šalyse ir pasirinkti, kuris būdas yra geriausias jūsų taupymo būdas!

 1. Prisijunkite prie „SaferVPN“ vietos, kurioje galite sutaupyti daugiausiai lėšų.
 2. Atidarykite naršyklės privatumo režimą (nebent norite periodiškai išvalyti istoriją ir slapukus). Tokiu būdu jūsų slapukas ar istorija negali būti atsekta elektroninio tailerio – jūs naršote ant švaraus šiferio.
 3. Naršykite svetainėje, kurioje norite apsipirkti, ir darykite taip, lyg būtumėte įsikūrę jos šalyje.

Tiesiog atminkite, kad turėsite naudoti „Paypal“ sąskaitą, o ne kreditinę kortelę su vietiniu adresu.
Kadangi „Paypal“ negalite pakeisti savo gimtosios šalies, tiesiog atidarykite naują „Paypal“ toje šalyje, iš kurios norėtumėte įsigyti programinę įrangą. Pinigų pervedimas į tą sąskaitą trunka vos kelias minutes.

Tam viskas yra! Jei turite kitų patarimų dėl pinigų taupymo ar pasiūlymų, kuriuos galite gauti pakeitę geografines vietas, nedvejodami pasidalinkite jais su mumis toliau pateiktuose komentaruose..

Laimingas apsipirkimas!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map