Mūsų 10 populiariausių iš mūsų visų pirma juodos skrybėlės paimtų prekių

Populiariausi mūsų pirmosios juodos skrybėlės dalyviai


„SaferVPN“ dalyvavo mūsų pirmojoje „Black Hat“ konferencijoje. Čia yra 10 geriausių kelionių, kurias gavome kaip nauji vaikai bloke …

Ruošdamiesi mūsų naujų debesų VPN ir programinės įrangos apibrėžto perimetro sprendimų, skirtų mažosioms ir vidutinėms įmonėms ir įmonėms, pristatymui, mes pradėjome „Black Hat“ – aukščiausią konferenciją, atsakingą už visų dalykų kibernetinį saugumą..

Dabar mes suteiksime jums savo vidinį įspūdį apie tai, ką pamatėme ir ko išmokome per savo uogienių kupinas konferencijų dienas …

1. Verta apsilankyti dienos „Zero Welcome“ sesijoje

Būdami „Black Hat“ naujokai, supratome: „Ei, kodėl gi neišbandžius to, ką veteranai turi pasakyti per„ Black Hat Zero Day “atidarymo ceremoniją?“

Mes taip džiaugiamės, kad tai padarėme.

„Day Zero“ pasveikinimo sesija prasidėjo „Black Hat Review“ valdybos nario Ping Look įžanga & Režisierius emeritas, kuris mus vedė į patrauklų turą po 20 metų „Black Hat“ evoliuciją.

Ar galite patikėti, kad „Black Hat“ išaugo nuo 100 dalyvių „97 “iki 15K + 2017 m.? Tai turėjo parodyti didžiulį mūsų pramonės augimo ir plėtimosi potencialą …

„Black Hat“ konferencijos istorijos diena - nulisJuodosios skrybėlės istorija

Akivaizdu, kad žvilgsnis žinomas kaip „sielų trupintuvas“. Vis dar nežinome, kodėl, bet turėsime pamatyti kitus metus, jei tai išsiaiškinsime!

Tuomet išgirdome iš Nela „Grifterio“ Wylerio, RSA grėsmės medžioklės ir reagavimo į incidentus specialisto, kuris iš tikrųjų pristatė „Keliautojo kelionių vadovas į juodąją skrybėlę“. Wyleris, kuris dalyvavo konferencijoje pastaruosius 15 metų, davė mums neįkainojamų patarimų, įskaitant nepaprastą kibernetinio saugumo atsargumo priemonių svarbą. Jis rekomendavo išjungti „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšius, vengti pardavėjo duotų USB ir, žinoma, atidžiai stebėti mūsų įrenginius.

Ar tai buvo per didelis reagavimas? Mes manome, kad ne. Aš turiu galvoje, patikrinkite šį „Wi-Fi“ ananasą „Zero Day“ sesijos aukšte!

„Black Hat“ konferencija „WiFi ananasai“

Prieš mums bėgant, mes taip pat klausėmės Danielio Cuthberto, „SensePost“ vadovo. Cuthbertas, kalbėjęs apie „Black Hat’s 2017“ instruktažas, pasidalino viena įsimintiniausių skaidrių, kurias matėme.

„Įsivaizduokime, kad šalys pila kitų šalių daiktus …“, – sakė Cuthbertas ir tada paaiškėjo:

Juodosios skrybėlės dienos nulis Danielis Cuthbertas

Ir taip, visos kameros išėjo. Paveikslėlis yra vertas tūkstančio „covfefes“ žodžių, tiesa?

2. „Juodoji skrybėlė“ yra puiki vieta susitikti su pramonės įtakotojais ir minties lyderiais

Mūsų pirmąją „Black Hat“ dieną mums pasisekė susitikti su „IDT Corporation“ kibernetiniu ekspertu ir CIO Golanu Ben-Oni.

Susitikimas su Golan Ben-Oni juodojoje skrybėlėjeMūsų komanda su kibernetinio saugumo ekspertu ir minčių lyderiu Golanu Ben-Oni

Ben-Oni pateikė keletą pramonės įžvalgų, kurios mus iš tikrųjų privertė susimąstyti apie ilgalaikę technologijos ateitį ir tai, kaip susikerta vartotojų ir kibernetinio saugumo tendencijos. Tarp jų – jo vizija dėl mobiliųjų telefonų augimo ir dominavimo rinkoje bei vėlesnės saugumo pagrįstų programų integracijos į įrenginius.

Ben-Oni teigimu, „labai abejotina ilgalaikė darbalaukio perspektyva“.

Šiuo metu įmonėje numatytasis nustatymas yra darbalaukis, vartotojui – mobilusis. Galų gale, kaip išreiškė Ben-Oni, jie keisis ir „Enterprise“ taip pat daugiausia taps mobiliojo ryšio pagrindu.

Gana įdomiai jis pasiūlė, kad dalį perėjimo nuo stalinių kompiuterių prie mobiliųjų iš dalies lems pokyčiai švietimo pramonėje. Studentai sunkiau moka savo paskolas, todėl įstaigoms reikėtų sumažinti išlaidas. Tai priverstų studentus tiekti ne „Chromebook“, o ne nešiojamuosius kompiuterius, o galiausiai planšetinius kompiuterius, o ne „Chromebook“.

Be to, Ben-Oni numatė tendenciją, kuria daugiausia grindžiamos aplikacijomis pagrįstos sistemos, ir postuluoja, kad platformos pardavėjai pradės integruoti saugumo mechanizmus, kurie tradiciškai buvo įsigyti išorėje, savo prietaisų operacinėse sistemose – tokiu būdu sužlugdydami daugelio trečiųjų šalių tikslus. saugos programos ir teikėjai.

Ar taip bus? Turėtume žinoti per ketverius metus, tada Ben-Oni mano, kad ši pramonės transformacija bus baigta.

3. Kreipkitės į spaudą, norėdami sužinoti „Real Scoop“ apie pramonės tendencijas

Kai kurie įdomiausi pokalbiai „Black Hat“ metu buvo su žiniasklaida dar žinomi kaip „raudonieji žymekliai“. Mums ypač patiko įžvalgos, kurias gavome iš Sean Martin, ITSPmagazine vyriausiojo redaktoriaus ir įkūrėjo, bei Adrian Sanabria, „Savage Security“ tyrimų direktoriaus..

ITSPmagazine siekiama sutelkti dėmesį į žmogiškąjį saugumo elementą, platų švietimo ir pramonės įvairovę. Su džiaugsmu išgirdome, kad Martinas netrukus planuoja išleisti internetinę transliaciją apie saugumo sprendimus mažoms įmonėms, siekdamas platesnio tikslo – padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms įgyti supratimo, imtis priemonių apsaugoti savo verslą ir lengviau pasirinkti bei įsigyti pagrįstų produktų ir paslaugų..

9F838FFA-3E99-4CB9-BC3B-611486787CDBSusitikimas su ITSPmagazine seanu Martinu

Tuo tarpu „Sanabria“ pateikė tvirtą įžvalgą apie programinės įrangos apibrėžto perimetro rinkos atsiradimą ir spartų debesų apsaugos kraštovaizdžio augimą, pranešdama mums, kad „viskas vyksta debesyje“.

Adrianas Sanabria, „Savage Security“ tyrimų direktoriusAdrianas Sanabria, „Savage Security“ tyrimų direktorius

Vėliau, kai mes lankėmės „GuidePoint Security“ laimingoje valandoje, mes taip pat turėjome galimybę pakalbėti su „TechCrunch“ reporteriu Jonu Evansu, kuris išreiškė, kad jį ypač jaudina „Facebook CSO“, „Alex Stamos“ pagrindinis pokalbis..

Jei norite sužinoti „Stamos“ pokalbio viršūnę priešais eilę, būtinai skaitykite Jono straipsnį čia.

4. „Keynote“ žiūrėti verta

Kalbant apie pagrindinę kalbą, mes negalime rekomenduoti pakankamai žiūrėti „Black Hat“ pagrindinio pranešėjo. Šių metų pranešėjas „Facebook CSO“ Aleksas Stamosas turėjo keletą labai svarbių punktų, kuriuos reikia pasakyti apie dabartinę mūsų pramonės šaką ir kur, tikimės, galime ją nukreipti.

Alexas Stamosas „Facebook CSO“ kalbėdamas „Black Hat“ konferencijojeAlexas Stamosas, „Facebook CSO“, kalbėdamas „Black Hat“

„Stamos“ atkreipė dėmesį į pramonės nihilizmą ir, kad nors mes buvome taip susikoncentravę į labai aukšto lygio grėsmes, taip sakant „blizgančius objektus“, mes pamiršome išspręsti esmines saugumo problemas ir iš tikrųjų „įsitraukėme į žmonių, kuriuos bandome apsaugoti, batus. “

Pvz., Diegiant viešąjį debesį, nes pradiniai tyrimai ir aplinkinė žiniasklaida per daug dėmesio skyrė sudėtingoms saugumo problemoms, kai kuriuos verslus jis paliko iš baimės, visiškai išvengdamas debesies ir, galiausiai, pamiršo išspręsti „paprastas problemas“.

Jis taip pat pabrėžė, kad svarbu, jog mūsų pramonė matytų „antrąją pusę“, ypač kai kalbama apie šifravimo kovą. Stamosas pabrėžė: „Manau, kad žmonės turi teisę į tvirtą saugumą ir teisę į asmeninius ryšius be priežiūros.“ Tačiau jis taip pat teigė, kad ne mažiau svarbios yra pastangos apsaugoti vaikus nuo prievartos internete ir kovoti su terorizmu.

Taigi, užuot tik kovoję su atgal, turėtume apsvarstyti, kokius sprendimus galėtume prisidėti padėdami šioms priežastims. Galų gale, „Juodoji skrybėlė dar nėra pakankamai sena, kad galėčiau atsigerti Nevadoje“, – pasakė Stamosas, linktelėjęs, kad mūsų pramonėje vis dar yra daug galimybių augti ir diegti naujoves..

„Stamos“ pokalbis pasirodė arti mūsų namų, atsižvelgiant į mūsų misiją padaryti prieinamą kibernetinį saugumą ir mūsų #UnblockTheWeb darbą siekiant apsaugoti žmogaus teisių aktyvistus.

Nekantriai laukiame, kas kalbės kitoje „Black Hat“ konferencijoje …

5. Žiniatinklio grėsmių intelekto technologija ir turinio filtravimas auga

Aišku, labai reikia pažangiausios informacijos apie grėsmę. Matėme nemažai kibernetinio saugumo lyderių, siūlančių naujoves šioje srityje. Vienas iš pardavėjų, kuris mus sužavėjo labiausiai, buvo „Webroot“.

Apsaugos produktų vadybininkas Kiranas Kumaras davė mums ekskursiją po jų „BrightCloud“ grėsmės tyrėją. Platformos jutiklinė sąsaja yra ne tik „wow“, bet ir siūlo tikrai kito lygio grėsmę, pateikdama svetainių grėsmės lygius realiuoju laiku..

Negalime laukti, kol pamatysime daugiau …

098B71B2-D29A-4D98-8285-08431DAADCE1Kiranas Kumaras, saugos produktų vadovas, parodydamas mums „BrightCloud Threat Intelligence“

6. Kartais kabina tiesiog kalba pati už save

Mes pastebėjome daugybę „Black Hat“ pristatymų, kurie paremti loterijomis, tačiau tai, kas mus labiausiai sužavėjo, buvo kūrybinis meistriškumas, kurį matėme kai kurių „Black Hat“ pardavėjų kabinų koncepcijose. Buvo keletas išmaniųjų suktukų stendų dizainų ir atrakcionų, kurie buvo tokie intriguojantys, mes tiesiog turėjome sustoti. Čia yra mūsų 4 mėgstamiausiųjų žvilgsnis:

„Alien Vault“ kosmoso centras:

„Alien Vault Space Hub“ juoda skrybėlė

„Bromium“ priekabinis priekaba:

17647A9A-4BB7-4488-84BA-8337B756D99B

„Veracode’s Rock“ til You Drop Imitonators:

Verakodo juoda skrybėlė

Debesų apsaugos aljanso tema „Svetimi dalykai“:

„Cloud Security Alliance“ juodoji skrybėlė

7. „Black Hat“ piratai gali būti patikimi tik naminių gyvūnėlių savininkams

Tarkime, kad Mandalay įlankos renginių skyrius iš tikrųjų žino, ką jie veikia. Ir jie žino vienintelę kitą grupę, kuria jie gali pasitikėti, kad būtų šalia mūsų, yra entuziastingi naminių gyvūnėlių savininkai ir jų žavingi šuniukai.

Aptariamas pavyzdys:

Super zoologijos sodas ir juoda skrybėlė

Taip, tai tiesa. Matyt, šiais metais antrą kartą „Black Hat“ bėgimas sutapo su… jūs atspėjote: „SuperZoo“ konferencija – „didžiausia naminių gyvūnėlių pramonės paroda Šiaurės Amerikoje“.

Sutapimas? Mes manome, kad ne …

8. „Arsenal“ yra tiesiog nuostabus

Šiais metais neturėjome galimybės apsilankyti „DefCon“, bet mes manome, kad „Arsenal“ yra tik mažas požeminių ir besiformuojančių technologijų, kurias jūs matėte, skonis. Neilo „Grifterio“ Wylerio rekomenduoto pokalbio su „Zero Day“ metu mes tikrai nepraleidome šios įsimintinos konferencijų salės..

Vienas iš mūsų mėgstamiausių kabinų „Arsenal“ priklausė NICT. Jų produktas „Nirvana“ leidžia realiu laiku pastebėti kenkėjiškų programų grėsmes naudojant interaktyvią sąsają, primenančią mėgstamą 80-ųjų arkadinį žaidimą. Ko dėl to nemylėti?

„Arsenal“ juodoji skrybėlė

9. Auga paprastesnio saugumo poreikis – ačiū vartotojui

Kai kurie įdomiausi konferencijų renginiai atkeliavo iš mūsų laikų Symantec kabinoje.

Pirmiausia pamatėme naujausio „Symantec“ įsigijimo, „Fireglass“, technologiją, kuri įspūdingai apsaugo nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo išpuolių nuotoliniu būdu vykdant žiniatinklio sesijas ir siunčiant nekenksmingą vaizdinį informacijos srautą į vietinę naršyklę, užuot turėjus jos veikiantį kodą (pvz., Html, javascript, flash ), kurie gali išnaudoti naršyklės pažeidžiamumą.

„Fireglass“ kabina „Juoda skrybėlė“Komanda su Amitu Kanferiu, „Fireglass“ pagrindinių technologijų komandos lyderiu

Tada mums buvo malonu išsamiai pakalbėti su Curtis Barker, „Symantec“ „Cloud Security“ produktų portfelio vadybininku..

„Symantec“ juoda skrybėlėMūsų komanda su Curtis Barker iš Symantec

Kalbėjome apie naujausius bendrovės įsigijimus, įskaitant „Fireglass“, „Skycure“ ir „Elastica“, taip pat apie tai, kokia technologija juos sudomins ateityje. Kalbėdami apie sudėtingus apgaulės metodus, tokius kaip medaus pilstymas, mes taip pat kalbėjome apie darbuotojų galią perkelti sudėtingas ir sudėtingas įmonės paslaugas į automatizuotus, paprastus ir žaidžiamus produktus..

Nuo mūsų pokalbio su „Savage Security“ tyrimų direktoriumi Adrianu Sanabria iki pagrindinio Alexo Stamos pokalbio iki daugelio pardavėjų, kuriuos matėme „Black Hat“ grindyse, mes neabejotinai pasirinkome temą „Debesis yra karalius“.

Šiuolaikinė darbo jėga yra dinamiška ir nuolat kinta, verslą verčia pereiti nuo aparatūros pagrindu sukurtų sprendimų ir statinių paslaugų prie keičiamo dydžio, lengvai naudojamų debesų platformų..

Kaip sužinojome iš pokalbių su Barkeriu ir anksčiau su Ben-Oni, vartotojiškumas galiausiai lemia įmonės patirtį. Taigi, kai vartotojai perėjo prie debesies produktų ir lengvai naudojamų „SaaS“ paslaugų bei produktų savo gyvenime, jie tikisi, kad įmonės ir įmonės padarys tą patį.

10. „BONUS Takeaway“: Vieni marškiniai yra verti tūkstančio vidinių

Planuodami savo „Black Hat“ aprangą, neįvertinkite savo įmonės marškinėlių galios. Konferencijos metu išsiaiškinome, kad mūsų „Encrypt This“ marškinėliai tikrai buvo ledlaužis. Kai kuriems daugeliui žmonių tai buvo vienintelė priežastis, kodėl jie kalbėjo su mumis!

Bet rimtai, visi juokaudami, mūsų marškinėlių dizainas tikrai padėjo mums susisiekti su puikiais žmonėmis.

Kadangi dar negirdėjome iš tų, kurie sakė, kad norite, kad mes jums atsiųstume jums žinote (kas jūs esate!), Mes padarysime tai šiek tiek lengviau, naudodami paprastą dovaną. Tiesiog pasidalykite šiuo tinklaraščio įrašu, apsilankykite mūsų naujame verslo tinklalapyje ir (arba) paprašykite demonstracinės versijos demonstracijos naudodamiesi žemiau esančiu valdikliu „Gleam“ ir būsite įrašyti kaip vienas iš laimingųjų iš 10 laimėtojų!

(Kuo daugiau, be abejo, dalijatės, tuo didesni yra jūsų šansai būti oficialiai „užšifruotiems“).)

Laimėkite marškinėlius „Encrypt This“!

Ir tai, mano draugai, supakuoja mūsų svarbiausius pasiėmimus. „Black Hat“ konferencijoje buvo tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, mes jaučiame, kad vos ne subraižėme paviršiaus.

Kaip suradote konferenciją? Nesvarbu, ar buvote pirmą kartą lankytojai, tokie kaip mes, ar „Black Hat“ veterinarai, jei turite kokių nors kitų pastebėjimų, prie kurių norėtumėte prisidėti, nedvejodami praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje..

Tuo tarpu tikimės, kad jums patiko mūsų pirmasis „SaferVPN for Business“ tinklaraštis.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų naujus verslo produktus ir mūsų planus tiesiog vykdyti debesų operacijas ir saugą, nebijokite – paprašykite demonstracinės versijos! Mums bus malonu suteikti jums pirmosios eilės beta versiją.

Iki kito karto,

„SaferVPN“ verslo komanda

„SaferVPN“ verslo komandai

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map