Kodėl kiekvienas profesionalas turi naudoti VPN

„vpn“ klientams skirtas specialistas, skirtas apsaugoti duomenis, įmonių saugumą, neleisti įsilaužėliams, šnipinėti ir vyriausybėms pavogti jūsų duomenų


Ar žinojai, kad duomenų pažeidimas įmonėms vidutiniškai kainuoja 3,5 mln. USD? Jūs negalite sau leisti naršyti neapsaugotai ar reikalauti, kad tai darytų jūsų darbuotojai. Kadangi esate užimtas profesionalas, labai svarbu apsaugoti savo įmonės asmeninius dokumentus, ypač keliaujant ar gaminant savo įrenginį (BYOD). Skaitykite apie tai, kaip apsaugoti įmonės duomenis!

VPT tampa vis svarbesni užtikrinant įmonės saugumą, nes daugiau darbuotojų dirba nuotoliniu būdu arba atsineša savo prietaisus. VPN ne tik teikia įmonės saugumą, bet ir padeda darbuotojams džiaugtis darbais namuose teikiamais pranašumais, tokiais kaip didesnis lankstumas, padidėjęs produktyvumas ir išvengiama varginančių kelionių į darbą ir atgal. Tikimasi, kad ateinančiais metais didės nuotolinio darbo tendencija, ir dėl šios priežasties svarbu, kad įmonės būtų pasirengusios su tuo susidoroti ir turėtų sistemas, skirtas apsaugoti savo verslo paslaptis ir privačius duomenis..

Kaip verslai ir profesionalai naudojasi VPN

VPT suteikia galimybę užmegzti saugų ir užšifruotą ryšį su kitu kompiuteriu ar serveriu nutolusioje vietoje per viešąjį internetą. Naudojant VPN, visas jūsų tinklo srautas eina saugiu virtualiu „tuneliu“. Tai techniškai leidžia apsigyventi virtualiame privačiame tinkle, panašiame į LAN (Local Area Network), kurį naudoja įmonės biurai, tačiau nereikia fizinio laidinio ryšio.

Iš pradžių VPT buvo kuriami tam, kad atskiri darbuotojai galėtų saugiai pasiekti savo įmonės tinklą iš nutolusios vietos. Prisijungęs prie įmonės tinklo individualus darbuotojas gali pasiekti visus įmonės išteklius ir paslaugas taip, tarsi darbuotojas fiziškai būtų biure. Pabandykite įsivaizduoti gyvenimą be VPN: 2010 m. 9,4% JAV darbuotojų dirbo savaitę bent vieną dieną per savaitę.

4 priežastys, kodėl specialistai turi naudoti VPN

Dabar pakalbėkime apie tai, kodėl kiekvienam profesionalui rekomenduojame naudoti VPN, ir patikėkite manimi, tai yra svarbu! Štai mes einame:

1. Viešose interneto vietose nėra jokio saugumo

Kadangi nė vienas iš jūsų duomenų nėra užšifruotas viešajame „WiFis“, bet kuris kvalifikuotas įsilaužėlis gali užfiksuoti visus jūsų asmeninius duomenis. Patinka slaptažodžiai, todėl visi failai yra perduodami. Ar nenorėtumėte, kad su darbu susiję failai atsidurtų netinkamose rankose? Ką pasakytų jūsų viršininkas, jei sužinojo, kad jūsų saugumas nėra lygus, ir neskelbtinos informacijos nutekėjo? Įsitikinkite, kad saugūs „SaferVPN“ viešose interneto vietose yra saugūs banko lygiu. Tai ypač svarbu, jei daug keliaujate dirbdami ir dirbdami viešbučiuose ir oro uostuose, kuriuose karštos vietos nėra saugios.

2. Jūsų reputacijai ir slaptažodžiams gresia pavojus

Kadangi vis daugiau mūsų darbų persikelia į debesį naudodami tokias paslaugas kaip „Google Drive“, „Asana“, „MailChimp“, „Salesforce“ ir dar daug kitų, turite apsaugoti savo slaptažodžius. Galite lengvai suvokti, kaip svarbu, kad niekas kitas jo negautų, arba dar blogiau, jei kas nors pakeistų jūsų slaptažodžius. Įsitikinkite, kad reguliariai keiskite savo slaptažodžius, niekada nesiųskite jų el. Paštu (jei gavėjas įsilaužė) ir būtinai naudokite mažąsias ir didžiąsias raides bei skaičius..

Be to, visi turime apsaugoti savo profesinę reputaciją. Neleiskite įsilaužėliams patekti į jūsų „Facebook“ ir „LinkedIn“ profilius – tikrai nenorite, kad kas nors kitas keistų jūsų profilius tose svetainėse.

3. Piratai gali bandyti pavogti jūsų įmonės duomenis

Pažvelkite į neseniai JAV teisingumo departamento pateiktą kaltinimą penkiems įtariamiems Kinijos kariniams įsilaužėliams, bandantiems įsilaužti į JAV privačias korporacijas, kad pavogtų komercines paslaptis. Tai aiškus pavyzdys, kaip svarbu apsaugoti įmonių tinklus, nesvarbu, ar įtarimai yra tiesa, ar ne. Rizika nekyla, todėl būkite saugūs! Visada naudokite apsaugą nuo kenkėjiškų programų su ugniasiene ir VPN, kai esate ne biure.

4. Teisiniai padariniai gali pakenkti jūsų karjerai

Kadangi filmų ir laidų transliacija iš svetainių, kuriose palaikomos reklamos, yra legalioje pilkojoje zonoje, jūs nenorėtumėte rizikuoti, kad esate traukiamas baudžiamojon atsakomybėn už autorių teisių pažeidimus. Tai yra didelis skaičius visiems teisininkams, bet taip pat svarbus visiems specialistams. Kai kuriose šalyse, įskaitant Švediją, įstatymus pažeidžiantis advokatas sugadina savo reputaciją ir gali rizikuoti prarasti teisę verstis įstatymais arba bent jau sunkiai susitarti dėl advokato darbo. Dabar būtų gėda, tiesa? Tai yra problema ir advokatams, nes nenorite rizikuoti, kad pasirodysite nuosprendžių registre, jei verbuotojas atliks jūsų asmens patikrinimą.

Pirmiausia įsitikinkite, kad žinote savo įmonės VPN politiką

Kai kurios įmonės blokuoja prieigą prie tokių svetainių kaip „Facebook“ ir „YouTube“ darbe, kad būtų apribotas švaistomas laikas. Jie tai daro ne tik darbo kompiuteriuose, bet ir „WiFis“. Naudodami „SaferVPN“ galite apeiti visus apribojimus ir pasiekti bet kurią norimą svetainę. Tačiau turime jus perspėti, kad kartais VPN naudojimas prieštaraujant įmonės ugniasienės apribojimams yra prieštaraujantis įmonės politikai. Įmonės naudoja ugniasienes, kad apsaugotų savo duomenis ir įsitikintų, kad įsilaužėliai negali pasiekti jų sistemų. Nors „SaferVPN“ yra saugus (kaip rašoma pavadinime) ir suteikia saugų šifravimą, mes primygtinai raginame paklausti įmonės tinklo administratoriaus apie VPN naudojimo įmonės tinkle politiką. Mes nenorime, kad jums iškiltų problemų, ir jūs turite paisyti savo taisyklių.

Kaip VPN padidins jūsų BYOD apsaugą

Naudojant VPN, visas srautas tarp jūsų įrenginio ir galinės vietos, prie kurios jungiatės, užšifruojamas užtikrinant banko lygio apsaugą. Tai reiškia, kad visi jūsų duomenys ir slaptažodžiai yra privatūs ir įsilaužėliams nepasiekiami. Mes rekomenduojame asmenims ir įmonėms, neatsižvelgiant į jų dydį, visada naudokite VPN, kad padidintumėte savo saugumą.

Leiskite „SaferVPN“ nemokamai išbandyti dabar. Įsitikinkite, kad jūs ir jūsų kolegos esate saugūs, gaudami smulkaus verslo planą, suteikiantį galimybę iki 7 vienu metu prisijungti prie „SaferVPN“.

Premijos skaitymas: „SaferVPN“ rodomas „Dell“ tinklaraštyje

Mūsų generalinis direktorius neseniai buvo apklaustas „Dell“ tinklaraštyje, kuriame rašė straipsnį apie tai, kaip įmonės naudoja „SaferVPN“, kad sumažintų mobiliojo ryšio saugumo riziką, kai darbuotojai dirba iš biuro ribų. Skaitykite daugiau apie tai, kaip keičiasi VPN naudojimas, kai įmonės siekia pagerinti saugumą dėl padidėjusio BYOD, „Dell Tech“ puslapyje..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map