Kaip bet kur gauti nemokamą „WiFi“ ryšį

Kaip bet kur gauti nemokamą „WiFi“ ryšįAr jūs kada nors keliavote ar dažnai keliaujate ir ieškote nemokamo „WiFi“? Kartais gali būti gana sudėtinga rasti patikimą viešosios interneto prieigos tašką. Geros žinios yra tai, kad yra keletas puikių programų, kurios jums leis Naršykite internete nemokamai bet kur, net kai esate užsienyje!


Šiame tinklaraštyje mes jums pasakysime:

Nors „Wi-Fi“ debesis dar gali neuždengti visos planetos, jūs gali raskite nemokamą „WiFi“ beveik bet kur, jei žinote, kur ieškoti. Kokia paslaptis, kaip iš bet kur gauti nemokamą „Wi-Fi“? Išvardinsime keletą „WiFi“ radimo parinkčių, kurios leis jums nuskaityti savo aplinką ir rasti milijonus nemokamų legalių interneto vietų, kur nereikia slaptažodžių. Be to, mes pasakysime, kaip juos naudoti užtikrinant saugumą internete.

Naudokitės šiais triukais norėdami rasti nemokamą „Wi-Fi“ ir niekada nebebusite be nemokamo „WiFi“ dar kartą! Vadovaudamiesi toliau pateiktais patarimais, net papasakosime, kaip saugiai ir saugiai naršyti naudojantis viešosiomis interneto vietomis..

Apie programų nuskaitymą

Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti ieškant nemokamo „WiFi“, yra tai, kad norint prisijungti prie daugelio „WiFi“ tinklų, reikės registracijos. Tai gali būti jūsų vardo, amžiaus, el. Pašto adreso ir net telefono numerio nurodymas. Priežastis yra ta, kad teikėjai gali užsidirbti pinigų iš šios „nemokamos“ paslaugos siūlymo, pardavę jūsų informaciją rinkodaros specialistams. Vienas iš būdų tai sutvarkyti yra sukurkite atskirą nemokamą „WiFi“ el. pašto adresą specialiai šiam tikslui. Tokiu būdu, jei jūsų paskyra bus perkrauta šlamšto pranešimais, jums jų niekada nereikės matyti.

Atsargiai: Dauguma nemokamų interneto prieigos taškų nėra užšifruoti, todėl labai svarbu imtis priemonių apsisaugoti šiuose „WiFi“ tinkluose. Be šifravimo kiekvienas žiūrimas klavišo paspaudimas gali būti laikomas paprastu tekstu. Tai reiškia, kad bet koks įsilaužėlis gali aiškiai perskaityti kiekvieną įvestą slaptažodį, kiekvieną jūsų siunčiamą el. Laišką ir visus jūsų perduotus duomenis. Norėdami apsisaugoti, raginame jus apsaugoti savo įrenginį ir užšifruoti duomenis, naudojant šiuos ryšius!

Apsaugokite mano internetinę apsaugą naudodami SaferVPN 

Kaip gauti nemokamą „WiFi“ ryšį

Laukdami, kol atsiras miesto (ir tikiuosi, visame pasaulyje) „WiFi“ ryšys – nors daugelis išreiškia susirūpinimą dėl tokio tipo nuolatinio ryšio, čia yra keletas programų, kurios tiksliai pasakys, kaip gauti nemokamą „WiFi“, nesvarbu, kur esate..

 • „WiFi“ žemėlapis yra viena iš populiariausių programų, kurios pasaulinėje duomenų bazėje yra 100 milijonų „WiFi“ interneto prieigos taškų. Tai nemokamos „iOS“ ir „Android“ programos bei tokios parinktys, kaip žemėlapio naršymas, patarimai, slaptažodžiai ir klientų palaikymas.
 • Fon yra didžiulis pasaulinis interneto prieigos taškų tinklas, kurio visame pasaulyje yra daugiau nei 20 milijonų. Jų misija yra paversti gyvenamuosius maršruto parinktuvus prie interneto taškų, didinant interneto prieinamumą. Sąvoka? Dalijimasis yra rūpestingas! Pirkdami 50 USD Fonera maršrutizatorių, pralaidumą pradalijote į dvi dalis: didžioji dalis yra skirta jūsų naudojimui, o kita skirta netoliese esantiems „Fon“ vartotojams ar „Facebook“ draugams. Galite prisijungti prie „Fon“ ir rasti artimų, nemokamų interneto vietų visame pasaulyje, jei turite plačiajuosčio ryšio prenumeratą iš vieno iš „Fon“ partnerių..
 • „Instabridge“ sutelkia šaltinius netoliese esančiose interneto vietose ir suteikia tikrai tvarkingą „WiFi“ klientą, kurį galite naudoti ieškant jų. Naudodami „Instabridge“ galite prisijungti tiek prie „Facebook“ draugų interneto vietų, tiek prie viešų ryšių. Bendrovė teigia, kad jūsų telefone yra daugiau nei milijonas atnaujintų „WiFi“ slaptažodžių ir „karsto vietų“. Nemokama programa leidžia asmenims, kavinėms, viešbučiams ir panašiems dalyviams dalyvauti, suteikdama žemėlapį ir vieną platformą, kad galėtumėte rasti ir prisijungti prie bet kurio turimo interneto prieigos taško..
 • Laisva zona yra „Android“ programa, kuri automatiškai nustato, kuris iš aplinkinių taškų, kurie iš tikrųjų veikia. Galite pasiekti „WiFi“ slaptažodžius, kuriais dalijasi kiti, kad galėtumėte pasiekti vietines kavinių ar restoranų lankytinas vietas. Programa automatiškai praneša, jei esate netoli vieno iš 5 milijonų jos duomenų bazės vietų.

Kita galimybė keliautojams yra naudoti šį patogų oro uostų belaidžių slaptažodžių žemėlapį, kuriame yra „WiFi“ slaptažodžiai, skirti (dažniausiai) nemokamam prieigai prie tinklo oro uostuose ir oro uostų nameliuose visame pasaulyje! Spustelėjus bet kurią lėktuvo piktogramą jų interaktyviame žemėlapyje, jis parodys oro uosto pavadinimą ir „WiFi“ informaciją, įskaitant slaptažodį.

Kaip gauti nemokamą „WiFi“ bet kur keliaujant

„FoXnoMad“ „WiFi“ slaptažodžio žemėlapis

Net „Facebook“ išbando viešą mobiliųjų įrenginių „WiFi“ ieškiklį! Eksperimentinės „iOS“ funkcijos meniu yra „Rasti WiFi“ parinktis. Programa vartotojams leis aptikti ir rasti vietas naudojant nemokamą netoliese esantį „Wi-Fi“ ir netgi pažymėti jas žemėlapyje. „Wi-Fi“ parinktys bus pateiktos nurodant atitinkamas darbo valandas ir „Wi-Fi“ pavadinimą, kad būtumėte neprisijungę prie netinkamo tinklo. Tai taip pat padeda apsaugoti jus nuo netikrų viešųjų „WiFi“ tinklų.

Kaip saugiai gauti nemokamą „WiFi“ ryšį

Nors puiku rasti nemokamą bevielį tinklą, prieinamą visiems, atviros interneto prieigos taškai nėra tokie saugūs kaip privatūs, todėl būkite atsargūs įvesdami ar siųsdami neskelbtiną informaciją, kai esate prisijungę prie vieno iš jų.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame paaiškinama viešojo „WiFi“ sauga:

Čia yra keli saugos patarimai, kaip užtikrinti saugumą naršant:

 • Patikrinkite, ar nėra HTTPS paieškos juostoje, kad įsitikintumėte, jog jūsų naudojama svetainė yra saugi. Prie jo turėtų būti užrakintas spynos simbolis ir žodis „Saugus“, kairėje nuo HTTPS.
 • Įsitikinkite, kad jūsų antivirusinė programinė įranga yra naujausia.
 • Naudokite VPN – Pasirinkite VPN, kuris siūlo šifravimą banko lygiu, kad būtumėte 100% apsaugoti.

Dabar, kai žinote, kaip gauti nemokamą „Wi-Fi“, esate pasiruošę rasti prieinamas prieigos vietas, kur bekeliautumėte! Atsisveikink su piktnaudžiavimu duomenimis ir brangiomis interneto sąskaitomis.

P.S. Nepamiršk, kad tu gali skambinkite nemokamai, kai esate užsienyje su VoIP! Sujunkite jį su aukščiau pateiktais „WiFi“ ieškikliais ir jums nereikės išleisti nė cento už tarptautinius skambučius, kai esate užsienyje!

Vykdykite mūsų „WiFi“ saugos patarimus, kad apsaugotumėte internetinį privatumą ir saugiai naršytumėte, vis dar įsitikinę, kas yra VPN?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map