15 geriausių kibernetinio saugumo veiksnių

Svarbiausi kibernetinio saugumo įtakotojai


Norite žinoti apie visus su jūsų sauga ir saugumu internete susijusius klausimus? Tada būtinai patikrinkite mūsų pasirinkimą 15 populiariausių kibernetinio saugumo įtakingųjų.

Nelengva nuolat būti atnaujintam su visomis saugumo naujienomis šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame technologijų pasaulyje, tačiau nepaisant nuolat kylančių grėsmių, nepaprastai svarbu išlikti aktualiems! Tai pasakę, mes nuėjome į priekį ir atlikome tyrimą už jus ir sudarėme 15 svarbiausių kibernetinio saugumo įtakingų asmenų sąrašą..

Sekite juos, kad gautumėte naujausias pramonės naujienas ir visada būtumėte saugūs internete!

Svarbiausi kibernetinio saugumo įtakojantieji:

1. Kim Zetter – @KimZetter

Kim Zetter yra „Wired“ vyresnioji personalo rašytoja ir knygos „Countdown to Zero Day“ autorė – knyga, atskleidžianti Stuxnet, viruso, sabotavusio Irano branduolines pastangas, istoriją. Kim parašė daugiau nei 100 straipsnių „Wired“ ir taip pat pasirodė kaip NPR ir CNN viešnia. Jei esate ponas Robotas, gerbėjas, būtinai peržiūrėkite jos kūrinį dėl TV serialo tikslumo. Išties labai šaunu.

2. Brian Krebs- @briankrebs

Brianas tapo vis labiau žinomas kaip nepriklausomas tiriamasis žurnalistas, užsiimantis absoliučiai viskuo, kas susijęs su saugumu. Dažnai jis yra tas, kuris nutraukia istoriją ir pateikia ramią bei racionalią įžvalgą. Jei jus domina sužinoti daugiau apie p. Krebso požiūrį ir įžvalgas, galite perskaityti šlamšto tautą: organizuoto elektroninio nusikalstamumo vidinė istorija.

3. Nicole Perlroth- @nicoleperlroth

Kaip „The New York Times“ kibernetinio saugumo rašytoja, Nicole Perlroth papasakojo keletą pagrindinių pramonės naujienų, įskaitant NSA pastangas kovoti su šifravimu ir Kinijos kibernetiniu šnipinėjimu (tai apėmė karinių vienetų, atsakingų už tūkstančius išpuolių prieš JAV institucijas, atskleidimą!). Ir įdomus faktas: jos 2014 m. Briano Krebso profilį pasirinko „Sony Pictures“. Nepamirškite žiūrėti jos naujos knygos „Štai kaip jie pasakoja man, koks pasaulis baigiasi“, skirtos pažiūrėti lentynose 2017 m..

4. Bill Brenner- @ billbrenner70

Billas Brenneris yra „Akamai Technologies“ Informacijos saugumo grupės redakcinis programų vadovas. Billas daug prisidėjo prie mūsų internetinės saugos pramonės, rašė daugybei technologijų tinklalapių ir leidinių, taip pat ėjo NAISG (Nacionalinės informacijos saugumo grupės) direktorių valdybos nario pareigas. Jis ne tik dalijasi savo mintimis, nuomonėmis ir rekomendacijomis kibernetinio saugumo klausimais, bet ir rašo dienoraštį, skirtą įveikti nerimą.

5. Gene Kim- @realgenekim

Gene Kim yra „Tripwire“ įkūrėja ir originali autorė. Nuo įkūrus pažangių grėsmių sprendimų kompaniją, Kim įtaka „Infosec“ bendruomenėje augo ir toliau auga. Šiomis dienomis Kim reguliariai rašo „DevOP“ ir kitomis „Infosec“ temomis. Peržiūrėkite „Real Gene Kim“ žinutes apie jo darbus.

6. Leigh Honeywell- @ hypatiadotca

„Slack“ saugumo reagavimo komandos vadovas Leighas Honeywellas siūlo labai kitokią ir naują požiūrį į internetinį saugumą. Ji ne tik informuoja mus apie dabartinę situaciją ir daugelio su saugumu susijusių įvykių proveržį, bet ir jos požiūris į geekų feminizmą yra gaivus ir labai reikalingas mūsų srityje. Tikimasi, kad jos įtaka tik augs. Jos tinklaraštį galite sužinoti čia.

7. Paulas Asadoorianas – @savaitės savaitės

Paulius Asadoorianas yra „Security Weekly“, daugialypės terpės tinklaraščio, skirto naujausiai informacijai apie saugumo naujienas, įsilaužėlių būdus, pažeidžiamumus, techninius patarimus ir kita, įkūrėjas ir generalinis direktorius. Kiekvieną ketvirtadienį 18:00 val. EST jo tinklaraštyje rodomos tiesioginės transliacijos su naujausiomis pramonės istorijomis. Tikras novatorius Paulius taip pat yra „Įžeidžiančių atsakomųjų priemonių“ generalinis direktorius, naujų ir pažangių produktų kūrėjas, kad proaktyviai išnaikintų kibernetinio saugumo pažeidimus pumpure.

8. Josephas Steinbergas – @josephsteinberg

„SecureMySocial“, įmonės, saugančios verslą nuo informacijos nutekėjimo ir žalos reputacijai, įkūrėjas ir generalinis direktorius Joshephas Steinbergas yra kibernetinės ir verslumo ekspertas. Jis yra kelių populiarių kibernetinio saugumo technologijų išradėjas (jo darbas cituojamas daugiau nei 100 paskelbtų patentų!) Ir kelių informacijos saugumo knygų autorius. Mūsų visų laimei, Steinbergas šiuo metu prisideda prie savo išminties per savo žurnalo „Inc.“ skiltį.

9. Danas Goodinas – @ dangoodin001

Danas Goodinas yra „Ars Technica“ saugos redaktorius, kur jis prižiūri viską, kas yra kibernetinio saugumo kriauklė – pradedant aparatūros įsilaužimu ir kenkėjiška programine įranga, baigiant kompiuterio šnipinėjimu ir internetiniais tinklais. Per 15 papildomų darbo metų jis chronizavo įsilaužėlių, nešiojančių visų atspalvių (juodas, baltas ir pilkas) kepures, išnaudojimą ir pranešė „Associated Press“ bei „The Register“. Jei yra koks nors didelis nulaužimas – Danas jį apėmė.

10. Pierluigi Paganini – @securityaffairs

Pierluigi Paganini yra saugumo žinovas ir save apibūdinantis etinis įsilaužėlis. Jis yra „Bit4Id“ CIO, Europos Sąjungos tinklų ir informacijos saugumo agentūros narys ir „Cyber ​​Defense Magazine“ vyriausiasis redaktorius. Be viso to, jis yra saugumo reikalų, pagrindinio saugumo tinklaraščio, apimančio visus interneto saugumo aspektus, įskaitant kibernetinį karą, elektroninius nusikaltimus, hacktivizmą, daiktų internetą ir dar daugiau, įkūrėjas..

11. Dr Angela Orebaugh – @angelaorebaugh

Dr Angela Orebaugh yra Virdžinijos universiteto profesorė ir kibernetinio saugumo bei IT programų direktorė. Šiuo metu ji vadovauja kibernetinių fizinių sistemų ir daiktų interneto saugumo tyrimams. Puikus technologijos futuristas ir minčių lyderis dr. Orebaugh bendradarbiavo su daugybe kompanijų, pradedant interneto įmonėmis ir baigiant „Fortune 500“ įmonėmis, kad padėtų joms augti kelių milijonų dolerių vertės technologijų verslą..

12. Brianas Honanas – @BrianHonan

Brianas Honanas yra žinomas kaip pramonės ekspertas ir „Infosec“ srities pradininkas. Jis įkūrė Airijos ataskaitų teikimo ir informacijos saugos tarnybą (IRISS), pirmąją Airijos reagavimo į kompiuterinę situaciją grupę, yra „BH Consulting“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. Nemažai institucijų, įskaitant Europos Komisiją ir vyriausybės saugumo agentūras Airijoje, Europoje ir JK, rėmėsi Brian patarimais. Brianas yra aktyvus tinklaraštininkas ir „SANS NewsBites“ – Europos redaktorius – kas dvi savaites leidžiamas informacinis biuletenis, siunčiamas pusei milijono saugumo ekspertų visame pasaulyje..

13. Swati Khandelwal – @Swati_THN

Swati Khandelwal yra „The Hacker News“, pagrindinio kibernetinio saugumo grėsmių šaltinio, kibernetinio saugumo ir privatumo vyresnioji žurnalistė. Socialinės žiniasklaidos entuziastas, apimantis visas IT temas & internetinė sauga, ji nuolatos mus informuoja apie naujausius elektroninės erdvės pokyčius.

14. Robinas Wautersas – @ robinwauters

Robinas Wautersas yra Europos technikos žurnalistas ir „Tech.eu“, skaitmeninio leidinio, apimančio Europos technologijų naujienas ir rinkos duomenis, įkūrėjas ir redaktorius. Prieš tai jis buvo „The Next Web and Tech Crunch“ Europos redaktorius. „Wauters“ skolina savo didelę techninę patirtį kaip patarimą pradedantiesiems pradedantiesiems verslininkams ir platina savo žinias platesnei bendruomenei kas mėnesį rengiant susitikimus.

15. „InfoSec Taylor Swift- @ swiftonsecurity“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „InfoSec“ Taylor Swift pateikia unikalų įspūdį apie tai, ką ji daro, teikdama kibernetinio saugumo naujienas ir įžvalgas, ir derina tai su nuorodomis į Taylor Swift dainas ir gyvenimo būdą, padėdamas naujienas padaryti daug lengvesnes ir linksmas. Atnaujinkite save ir pajuokaukite tiesiog stebėdami jos tinklaraštį čia.

Tikimės, kad šis kibernetinio saugumo įtakingų asmenų sąrašas padės jums išlikti aktualiems ir, jei turite klausimų ar norėtumėte pasiūlyti ką nors, kurį palikome sąraše, nedvejodami praneškite mums!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map