12 puikių dovanų išeiviams iš atostogų sezono

moteris su išmaniuoju telefonu, nešiojanti žieminę skrybėlę


Ieškote geriausios dovanos, kurią galėtumėte padovanoti savo emigrantui draugui, tačiau sunkiai nusprendžiate, kokia gali būti tinkama dovana? Ar esate emigrantas ir galvojate, ko paprašyti šių atostogų? Pažvelkite ne į mūsų sąrašą 12 geriausių dovanų norintiems išvykti!

Tremtiniams gali būti ypač sudėtinga įsigyti dovanų. Yra daugybė klausimų, kuriuos galite užduoti sau, pavyzdžiui: Kaip man atsiųsti? Ko jiems iš tikrųjų reikia? Ką galiu duoti tiems, kurie nebus nepatogūs, ir pasverti juos kelionių metu?

Nors reikia atsiminti daugybę pristatymo aspektų (žr. Įrašo apačią), vis tiek yra daugybė dovanų, kurios, kaip žinome, jūsų emigrantams patiks!

Peržiūrėkite mūsų sąrašą Geriausios dovanos norint išvykti:

Svarstote, ką šioje šventėje įsigyti #expat? Peržiūrėkite šį # dovanų vadovą! Spustelėkite „Tweet“

1. Kalbų mokymosi programa

„Duolingo“, „Apple“ metų „iPhone“ programa, yra smagi mokymosi programa, leidžianti mokytis tokių kalbų kaip danų, olandų, prancūzų, vokiečių, airių, italų, portugalų, ispanų ar švedų. Aš tai naudodavau pati, kad išmokčiau vokiečių kalbą! Naudodama kasdienius „dryželius“ ir rinkdama taškus, ši programa leidžia prisijungti ir pasiekti dienos tikslą įdomu! (Aš per 12 savaičių moku 12 proc. Vokiečių kalbos!)

2. Dovanų kortelės

Būkime sąžiningi, dovanų kortelių pirkimas dažnai gali atrodyti kaip neapgalvota ir nereikalaujanti dovanos, kai kas nors ją dovanoja namuose. Tačiau emigrantui tai gali būti praktiškiausia! Keliaujantiems didelių gabaritų dovanos ir daiktai, kurie gali sverti jūsų emigrantą, dažnai gali sukelti nepatogumų.

Kadangi tam tikrų parduotuvių jų dabartinėje šalyje gali nebūti, galbūt norėsite apsvarstyti bendrąsias dovanų korteles iš tokių vietų kaip „iTunes“, „Amazon“, „Nook“ ir kt. Su šia dovana galite praleisti pristatymą ir leisti savo emigrantui pasirinkti būtent tai, ko jie nori šį atostogų sezoną.

Jei turite papildomų pinigų, galite net apsvarstyti oro linijų dovanų korteles! Kadangi jūsų emigrantas yra kelionių mėgėjas, tai būtų nuoširdžiai laukiama, jei padėtumėte finansuoti kitą jų nuotykį!

3. Dovanos grynaisiais

Vėlgi, ši dovana iš pradžių gali atrodyti kaip kopija, bet sąžiningai, jei kelionė vykdoma atsižvelgiant į biudžetą, gali būti praleistos kelios galimybės emigranto vietiniame rajone. Pabandykite išsiaiškinti, kur yra jūsų emigrantai, ir raskite jiems ką nors smagaus! Jūsų piniginė dovana gali apimti tokius reikalavimus, kaip „turi būti naudojamas pramogoms“ arba „turi būti naudojamas kelionėse už miesto ribų“! Tai leidžia jūsų emigrantui išeiti ir padaryti ką nors neplanuoto ir netikėto.

4. Skaitmeninė skalė

Mes visi patyrėme nepatogų momentą prisiregistruodami, kai iš savo lagamino ištraukėte 5 svarus bagažo ir desperatiškai nusprendėte, kurie drabužiai vien tik nepadarys 100 svarų jūsų kelionei, galvodami sau: „Rimtai? ? Jūs negalite leisti man mano svarių svarų? “ (Gerai, gal 100 svarų yra daug, bet aš stengiuosi keliauti lengvai).

Manau, visi emigrantai sutiktų, kad tiksliai žinant, kiek jūsų krepšys sveria prieš nervus sugadinantį, mastelį sveriantį tiesos momentą. Štai kodėl šiais metais turėtumėte atsiųsti jiems skaitmeninę skalę!

5.  Saulės telefono įkroviklis

Čia yra daugybė įkrovimo įtaisų, įskaitant tuos, kuriuos iš anksto įkraunate ir nešate su savimi. Problema yra ta, kad kai iš tikrųjų iš anksto įkraunu savo įkrovimo įrenginį, jis veikia nuostabiai! Bet aš, be abejo, atsimenu, kad turiu tai įkrauti! Tik tada, kai išeisiu į savo tolimesnį nuotykį, suprasiu, kad pamiršau savo įkrovimo įkroviklį (burną?)
Na, mes radome sprendimą! Saulės telefono įkroviklis leidžia praleisti nerimą ir akumuliatorių, kuris skauda dėl „išankstinio įkrovimo“, ir išlaikyti telefoną įkrautą, nesvarbu, kur esate!

6. Nešiojamojo nešiojamojo kompiuterio užraktas

Kai su tuo susidūriau, buvau smarkiai sužavėtas.
Ar kada nors sėdėjote „Starbucks“, išskleista užrašų knygelė, nešiojamas kompiuteris, kai staiga reikia patraukti servetėlę iš kitos parduotuvės pusės? Ar susirenkate savo daiktus, susidedate rankinę, atjungiate įkroviklį, susidedate į kuprinę, kad tik grįžtumėte į savo vietą po 30 sekundžių?
Turėdami nešiojamojo nešiojamojo kompiuterio užraktą, galite apsaugoti savo įrenginį bet kurioje vietoje.

7. Virtuali pašto dėžutė

Ar jūsų emigrantas dingo ilgą laiką? Ar visada kelyje? Ir ar nė karto neužsiminėte apie grįžimą? Na, o kaip investuoti į virtualią pašto dėžutę! Tie, kurie keliauja, dažnai važinėja lėtu paštu, kuris gali niekada nepasirodyti. Nuolatiniai adresai yra skausmas!
Dabar nuolatinius adresus gali pakeisti virtuali pašto dėžutė, nuskaitymo ir el. Pašto persiuntimo sistema suteikia prieigą prie jūsų svarbių laiškų iš bet kurios vietos!
Ši paslauga, siūloma už metinį mokestį, gali palengvinti emigrantų gyvenimą!

8.  Maistas

Maistas iš namų gali atrodyti šiek tiek per daug klišinis ar akivaizdus, ​​tačiau leiskite man pasakyti, kad esate emigrantas. Nėra nieko geriau už tai, kad kažkas išeina iš kelio, kad atsiųstų jums mylinčius skoningus patiekalus iš namų.!

Arba, jei norite praleisti sunkumus dėl pristatymo iš namų, apsvarstykite galimybę juos pasirašyti, kad gautumėte užkandžių iš viso pasaulio! „MunchPak“ populiarėja visame internete ir dėl rimtos priežasties! Ši mėnesinė užkandžių pakuotė yra įvairių dydžių ir kainų, joje gali būti įvairių dovanų, kurias norėtumėte padovanoti!

Jei norėtumėte pabandyti šiek tiek pamaloninti maisto dovanas, gerbiamose svetainėse, tokiose kaip „Gifts International“, „Harry“ ir „David International“ bei „Yong’s Gifts“ (Kinija, Japonija ir Pietų Korėja), yra daugybė maisto krepšelių, kurie siūlo kalėdinį pristatymą visame pasaulyje. ! Šios įmonės, priešingai nei siunčiant savo dovanų krepšelį, patvirtina, kad emigrantai gaus numatytą dovaną.

9. Narystė oro uosto vestibiulyje

Tai puiki dovana, jei norite atsisakyti papildomų pinigų už šią prabangią parinktį!
Dažnai įsigilinę į tas skrydžių taupymo svetaines, jūs surandate pigiausią skrydį, susidedantį iš kelių skrydžio pakeitimų ir nereikalingų pertvarkymų. Pagaliau, po 50 valandų, į savo kelionės tikslą atvykstate 100 dolerių pigiau nei 10 valandų parinktis. Bet, atsižvelgiant į tai, kad jūs turėjote valgyti, miegoti ir pasirūpinti savimi naudodamiesi brangiomis oro uosto galimybėmis, galbūt jūs tiesiog norėjote laikytis 10 valandų kainos. Nebent, žinoma, jūs turėjote narystę oro uosto salėje, kuri leidžia jums naudotis oro linijų poilsio sale, įskaitant išskirtines laukimo zonas, nemokamus gėrimus (taip, kokteilius!), Užkandžius, „wifi“ ir personalizuotas oro linijų paslaugas..

Akivaizdu, kad tai nėra pigus pasirinkimas, tačiau jei ketinate sumokėti apie 450 USD už metinę narystę, pagalvokite apie tai!

10. Nešiojamas išorinis kietasis diskas

Išoriniai kietieji diskai yra vienas iš dalykų, kurių jums visada reikia, bet niekada neperkate. Aš negaliu būti vienintelis, kuris kiekvieną kartą, kai atidaro mano nuotraukas „iPhone“, gauna gražų pranešimą, primenantį man: „Jūsų„ iCloud “saugykla beveik pilna“. Jokiu būdu aš nemoku papildomo 5,99 USD per mėnesį vien tam, kad būtų išsaugotos papildomos nuotraukos.
Jei turėčiau nešiojamąjį išorinį kietąjį diską, aš tiesiog įkelčiau savo nuotraukas, atlaisvinčiau vietos ir padaryčiau daug vietos, kad galėčiau įsiminti daugiau neįtikėtinų prisiminimų. Šie diskai yra įvairių dydžių ir kainų bet kokio tipo diskams, kuriuos norite dovanoti.

11. Bet kokie kalbos marškinėliai

Jei emigrantas keliauja į kitas šalis ir greičiausiai nesupranta nė žodžio ta kalba, paprasti marškinėliai gali būti puiki dovana! Net jei jie bandė, nesunku susijaudinti bandant ištarti labai svetimus skambančius žodžius. Na, šie marškiniai, beveik komiškai, leidžia jums keliauti į kitas šalis ir pranešti apie savo pagrindinius poreikius! 39 naudingi simboliai (viešbučiai, telefonai, pirmoji pagalba ir t. T.), Padėsiantys jums apsiauti kitoje užsienio šalyje.

12. VPN prenumerata

Kiekvienam reikia VPT (virtualiojo privataus tinklo), tačiau jis niekada nebuvo svarbesnis nei keliaujantis asmuo. Ar žinojai, kad asmeninių paieškų galima reikalauti teisėtai? Jei jums nepatinka, kad kas nors kitas turėtų prieigą prie šios informacijos, mes tikrai jūsų nekaltintume. Naudodamiesi anoniminiu VPN, galite naršyti internete naudodami užšifruotą ryšį, nukreipdami interneto veiklą per nuotolinį serverį, išlaikydami visišką privatumą ir neleidžiant vyriausybėms ir agentūroms stebėti jūsų internetinės veiklos..

Čia yra keletas papildomų privalumų, kuriuos jūsų emigrantai gali naudoti dovanodami juos su VPN:

 • Viešas belaidis internetas, nors ir patogus, yra ir atvira žaidimų aikštelė įsilaužėliams ir sraigtasparniams, norintiems kibernetinės atakos. Jei keliaujate, paskutinis dalykas, kurio norite, yra tai, kad kažkas sužinotų apie jūsų asmeninę informaciją, eikite į savo asmeninį atostogų apsipirkimą ir nusausinkite savo banko sąskaitą. Geriausias veiksmas yra tai, kad įsilaužėliai, norėdami pasiekti savo sąskaitos informaciją, naudojasi VPN! Skaitykite daugiau apie tai, kaip automatiškai išlikti saugiems viešosiose interneto vietose!
 • Norite nemokamai susikalbėti su savo emigrantu? Su VPN jūs galite! Peržiūrėkite mūsų įrašą: Nemokami skambučiai internetu naudojant tarptautines „VoIP“ programas!
 • Dėl geografinių apribojimų blokuojamos kelios geriausios transliuojamų filmų, sporto ir TV svetainės. Mūsų tinklaraščio įrašuose „Neblokuota muzika“ (pvz., „Pandora“, „Spotify“ ir „SoundCloud“) ir paprastą žaidimų atblokavimo būdą galite tiksliai perskaityti, kaip anoniminis VPT gali suteikti jums neribotą prieigą prie pramogų – nepaisant ugniasienių, cenzūros ar išleidimo datos – kad ir kur būtumėte. tu esi.
 • Socialinė žiniasklaida taip pat yra šalies cenzūros auka. Pagrindiniai Kinijos socialinės žiniasklaidos tinklai, tokie kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, yra visiškai užblokuoti. VPT leidžia apeiti šiuos apribojimus ir išvengti šalies cenzūros, kad galėtumėte mėgautis geriausiais socialinės žiniasklaidos tinklais.
 • Jei emigrantas planuoja keliauti per atostogas (arba pats tuo klausimu), VPT gali sutaupyti tūkstančius dolerių. dėl tarptautinių lėktuvų bilietų. Peržiūrėkite mūsų įrašą, 10 neįtikėtinų būdų, kaip sutaupyti pinigų atostogų kelionėse.

Patarimai, kuriuos reikėtų atsiminti prieš perkant dovaną emigrantui

Kartais daiktai gali „dingti“ per ilgas keliones po pasaulį. Kartais dovana, kurią sumokėjote už rankos ir kojos siuntimą, emigrantui dažnai kainuos tiek pat, kiek reikės! BET KURIOMS tam tikros šalys atidarys, ieškos ir įsibraus į jūsų emigrantą siunčiamus daiktus. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, čia yra keli patarimai, prieš siunčiant daiktus emigrantams:

 • Įsitikinkite, kad parduotuvė pristatoma tarptautiniu mastu – Nors daugelis parduotuvių pristatys dovanas tarptautiniu mastu, yra daugybė galimų žagsėjimų, prieš tai nusprendžiant apsipirkti. Priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate emigrantų, parduotuvė gali būti nepristatyta į tą pačią vietą.
 • Apsvarstykite gabenimo kainas  Dažnai, kuo toliau gabenate, tuo didesnė kaina kils. Laimei, Kalėdų laikas atveria duris ir papildomoms akcijoms, įskaitant daugybę internetinių parduotuvių, siūlančių nemokamą pristatymą! „Mano tarptautiniai pirkiniai“ suteikia galimybę apžiūrėti parduotuves ir produktus, kuriuos galite nemokamai atsiųsti į mūsų emigrantus!
 • Patikrinkite tarptautines pašto datas  Bandant nusiųsti paketą emigrantui, didžiausia problema yra vilkinimas. Priklausomai nuo jų buvimo vietos, gali tekti išsiųsti paketą savaites iš anksto! Patikrinkite savo vietinės pašto tarnybos rekomenduojamas paskelbimo datas!
 • Tyrinėti vietinius siuntinių apribojimus Prieš pirkdami produktus siuntimui į užsienį, būtinai patikrinkite, ar nėra siuntų apribojimų vietiniame pašte, taip pat apribojimų, kuriuos jūsų emigrantas gali patirti jų pašto skyriuje..

Tai gali būti apribojimai, tokie kaip svoris, ilgis, turinys ir kt.

Tikimės, kad šis dovanų sąrašas, skirtas emigrantams, padės jums rasti geriausią dovaną šiais metais! Jei jums patiko visi išvardyti pranašumai investuojant į VPN, būtinai pasinaudokite mūsų teikiamais privalumais įdomus išpardavimas praleisti šį atostogų sezoną su iki 80% IŠJUNGTA!

Ar norite būti informuoti apie visus mūsų emigrantų ir keliautojų patarimus? Prisijunkite su mumis! Esame „Facebook“, „Twitter“ ir „Google+“. Arba parašykite mums el. Laišką adresu [email protected] Esame čia visą parą.

Linksmų XMAS ir linksmų atostogų iš „SaferVPN“!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map