11 priežasčių, kodėl verslo VPT yra slaptasis jūsų įmonės sėkmės ingredientas

Kodėl verslo VPT paslauga yra slaptasis jūsų įmonės sėkmės ingredientasSuteikite savo verslui konkurencinį pranašumą naudodamiesi mūsų verslo VPN paslauga. Šiame įraše mes jums pasakysime, kodėl VPN yra slaptasis jūsų įmonės sėkmės ingredientas.


Virtualūs privatūs tinklai (VPN) yra naudingi ne tik emigrantams, norintiems apeiti geografinius blokus ir patekti į jų mėgstamas svetaines iš namų, jie taip pat siūlo daugybę pranašumų daugelio sektorių įmonėms, įskaitant SEO kompanijas, finansines firmas, kelionių agentūras ir daugiau.

Kas tiksliai yra VPN? Puikus klausimas, ypač jei svarstote pasirinkti vieną savo verslui. Iš esmės virtualus privatus tinklas yra technologija, leidžianti užmegzti privatų, saugų ryšį su kitu nuotoliniu tinklu. Iš pradžių „Microsoft“ sukūrė 90-ųjų viduryje, kad užtikrintų saugią prieigą savo nutolusiems darbuotojams. Ši technologija dabar yra lengvai prieinama vartotojų ir verslo rinkoje..

Tačiau šiandien VPN naudojamas ne tik prisijungimui prie jūsų biuro vietinio tinklo. Privalumai yra daug, toli už tai.

Šiame įraše tiksliai papasakosime, kaip verslo VPN paslauga gali pakelti jūsų verslą į kitą lygį. Taigi, be 11 papildomų priežasčių, VPN yra slaptas ingredientas, padedantis visų formų ir dydžių įmonėms sėkmingai veikti ir klestėti..

1. Lengvai tvarkykite ir optimizuokite savo tarptautinės paieškos reitingus & Skelbimų kampanijos

Verslo VPN paslauga Optimizuokite tarptautinius skelbimus ir paieškos reitingą

Jei esate SEO įmonė, skelbimų agentūra ar net įmonė, siekianti optimizuoti savo reklamos pastangas, yra tikimybė, kad svarbiausia lengvai peržiūrėti, stebėti ir valdyti savo skelbimus ir susijusius raktinius žodžius tarptautiniu mastu. Bet kaip jūs turėtumėte tai padaryti, jei jūsų šalyje žiūrimas žiniatinklis visiškai skiriasi nuo to, kaip žiniatinklis rodomas kitoje šalyje? Atsakymas paprastas: verslo VPN paslauga.

Kaip jūs jau žinote, VPN technologija leidžia užmegzti ryšį su nuotoliniu serveriu, įskaitant nuotolinius serverius užsienyje – tai reiškia, kad galite lengvai pakeisti savo internetinę vietą. Naudodamiesi verslo VPN paslauga galite prisijungti prie įvairių tarptautinių serverių ir naršyti internete taip, lyg būtumėte kitoje šalyje.

Naršydami internete lyg būtumėte kitoje vietoje, galite pamatyti, kaip jūsų skelbimai rodomi pagrindinėse rinkose, ir lengvai stebėti raktinių žodžių našumą tikslinėse šalyse. Trumpai tariant, verslo VPN paslauga suteikia jums galimybę tarptautiniu mastu prekiauti ir reklamuoti savo įmonę kiek įmanoma plačiau.

2. Jei norite neatsilikti nuo savo konkurencijos, naudokite verslo VPN paslaugą

Verslo VPN tarnyba priešakyje konkurencijos

Kaip ir naudodamiesi verslo VPN paslauga, norėdami lengvai stebėti savo tarptautines skelbimų kampanijas, galite pasižvalgyti ir į varžybas. Ar žinote, kad vienas ar keli iš jūsų konkurentų gerai veikia tam tikrame regione? Taigi žiūrėkite, ką jie daro. Galimybė lengvai pakeisti savo geografinę vietą internete reiškia, kad galite lengvai šnipinėti savo konkurenciją, sumušti juos pagal taktiką ir nustatyti savo įmonę kaip pramonės lyderį..

Tai taikoma ne tik skelbimams, bet ir apskritai jūsų konkurento internetinei veiklai. Pavyzdžiui, kaip neseniai pasidalinome Recruiter.com, šis VPN aspektas gali būti neįtikėtinai naudingas ir įdarbinantiems darbuotojams. Naudodamiesi VPN, darbdaviai gali lengviau pasiekti įvairius tarptautinius darbo sąrašus ir peržiūrėti atitinkamus kandidatus tarptautiniu mastu. Tai reiškia, kad reikia pralenkti konkurentus ir atlikti kuo daugiau vietų bei kuo daugiau komisinių.

3. Neribota prieiga prie programų, „VoIP“ paslaugų ir internetinio verslo įrankių

Verslo VPN paslaugos VoIP prieiga

Daugiau nei 60 pasaulio šalių cenzūruoja internetą; kai kurie agresyviau nei kiti. Ar žinojai, kad daugelyje šalių, tokių kaip Jungtiniai Arabų Emyratai, Marokas ir Brazilija, „VoIP“ skambučių programos, tokios kaip „Skype“, „Whatsapp“ ir „Viber“, šiuo metu yra blokuojamos? Kai kurios šalys (žinoma, Kinija yra žinomiausias pavyzdys) ne tik blokuoja „VoIP“ programas, bet ir blokuoja pagrindines internetines platformas, tokias kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“..

Vis dėlto tikėtina, kad jūs, kaip verslas, nuolat pasitikite minėtomis programomis, kad galėtumėte bendrauti ir dirbti su tam tikrais kolegomis ir klientais. Laimei, naudojant VPN nėra jokios priežasties, kad jūsų biuro vieta ar kelionė į kitą šalį neturėtų paveikti jūsų galimybės bendrauti per plačiai populiarias platformas ir naudingas „VoIP“ skambučių programas.

Kadangi VPN leidžia užmaskuoti jūsų tikrąją vietą ir naršyti internete taip, lyg būtumėte kitoje jūsų pasirinktoje šalyje, galite apeiti internetinę cenzūrą ir pasiekti bet kurią „VoIP“ programą, socialinės medijos tinklą, svetainę ir (arba) internetinio biuro įrankį nori. Pavyzdžiui, jei esate JAE ir „Skype“ yra užblokuotas, VPN leis prisijungti prie JAV serverio ir mėgautis „VoIP“ programomis taip, lyg būtumėte prisijungę JAV. Arba, jei esate Kinijoje ir negalite pasiekti verslo įrankių, tokių kaip „Google“ dokumentai ar „Dropbox“, galite tiesiog prisijungti prie kito serverio visame pasaulyje ir mėgautis visais jūsų verslui reikalingais ištekliais..

Naudodamiesi verslo VPN paslauga, nereikia visiškai kovoti dėl prieigos prie tam tikrų internetinių šaltinių ar prireikus susisiekti su vertingais klientais ir kolegomis..

4. Lengvas tarptautinis kokybės užtikrinimo testas

Jei dirbate su produktu, paslauga ar žaidimu, kuris tarptautiniu mastu platinamas internete, norėsite būti tikri, kad jis puikiai veikia visame pasaulyje. Naudodamas VPN, jūsų QA komanda gali lengvai pakeisti savo internetinę geografinę vietą, kad efektyviai patikrintų jūsų produkto kokybę jūsų pagrindinėse tarptautinėse rinkose. Verslo VPN paslaugos naudojimas yra puikus būdas suteikti jūsų kokybės užtikrinimo komandai priemones, užtikrinančias, kad jūsų platformoje, programinėje įrangoje, tarnyboje ar žaidime viskas veiktų taip sklandžiai, kaip turėtų – bet kurioje vietoje..

5. Efektyviau panaudokite geografinį taikymą

Verslo VPN paslaugų efektyvus geografinis taikymas

Geografinis taikymas yra įprasta praktika, kurią naudoja internetinės svetainės, teikdamos skirtingą turinį skirtingiems vartotojams pagal jų geografinę vietą. Svetainės tinkinimas, kad tokiu būdu skirtingai reaguotų vartotojai, naudodamas tekstą gimtąja kalba, vaizdus ir gimtąją valiutą, gali būti galingas rinkodaros įrankis ir žymiai padidinti jūsų konversijų rodiklį.

Prisijungę prie VPN serverio ir pakeisdami savo suvoktą geografinę vietą internete, galite ne tik pamatyti, kaip kiti konkurentai valdo geografinį taikymą, bet ir tai, kaip veikia jūsų geografinio taikymo pastangos. Trumpai tariant, puiki verslo VPT paslauga leis jums dėti kuo tikslesnes pastangas ir padidinti jūsų verslo pajamas bet kuriame regione.

6. Apeiti IP draudimas

Kaip kompanija, jūs galite norėti ne tik pasitelkti tradicines rinkodaros pastangas, bet ir naudoti agresyvesnę partizanų rinkodaros taktiką per populiarius forumus ir socialines svetaines. Problema ta, kad daugelis šių svetainių, įskaitant „Facebook“, turi įdiegtas sistemas, skirtas atpažinti jūsų IP adresą, jūsų unikalų identifikatorių internete. Jei skelbiate per dažnai, jų serveriai uždraus jums prieigą ir blokuos jūsų pastangas, užblokuodami jūsų IP adresą. 

Geros žinios yra tai, kad jei jūsų įmonėje yra VPN paslauga, to labai lengva išvengti. Prisijungdami prie VPN serverio, pakeisite ne tik savo internetinę vietą, bet ir IP adresą. Tai reiškia, kad galite naršyti įvairius VPN paslaugos IP adresus, o ne savo, ir pašalinti stebėjimą, stebėjimą ir blokavimą iš svetainių savininkų. Taigi nedvejodami bet kurioje svetainėje paskelbkite tiek turinio, kiek norite.

7. Pridėkite papildomą duomenų apsaugos sluoksnį naudodami verslo VPN paslaugą

Verslo VPN paslaugos duomenų saugumas

Skirtingai nei tarpinio serverio paslaugos, VPN paslauga ne tik teikia privalumus, susijusius su jūsų internetinės geografinės vietos pakeitimu, bet ir suteikia galimybę naršyti internete naudojant saugų, banko lygio užšifruotą ryšį. Šis VPT aspektas yra labai svarbus įmonėms, ypač atsižvelgiant į tai, kad praėjusiais metais duomenų pažeidimai įmonėms vidutiniškai kainuoja 3,8 mln. Tiesą sakant, šios išlaidos bėgant metams augo – nuo 2013 m. Jos padidėjo 23%. Ypač rizikuoja mažos įmonės, kurių 71 proc kibernetinių išpuolių, vykstančių įmonėse, kuriose dirba mažiau nei 100 darbuotojų.

Gali būti, kad turite patikimas IT saugos sistemas ir interneto paslaugų teikėją, tačiau nepamirškite, kad kai kurios žinomiausios svetainės (įskaitant „The New York Times“, „eBay“ ir „Yelp“, jei norite paminėti keletą) nenaudoja HTTPS kaip standartinės. Tai reiškia, kad informacija, kuria keičiamasi šiose svetainėse, nėra užšifruota, todėl įsilaužėliai ir snaiperiai ją lengviau pavogia.

Naudodamiesi verslo VPN paslauga, jūs ir jūsų darbuotojai bet kuriuo metu galite mėgautis banko lygmeniu užšifruotu interneto ryšiu, nepriklausomai nuo to, ar svetainė teikia šifravimą, ar ne. Šis VPN aspektas gali būti neįkainojamas jūsų įmonės ir vertingų klientų duomenų saugumui.

8. Saugiai dirbkite komandiruotėse

Verslo VPN tarnyba saugiai veikia ne biure

Aišku, labai svarbu turėti galimybę reguliariai prisijungti prie „Wi-Fi“ ir susigaudyti el. Laiškuose, kai keliaujate verslo reikalais ir dirbate užsienyje. Nors viešos belaidžio interneto prieigos taškai oro uostuose, viešbučiuose ir kavinėse yra patogūs, jie iš tikrųjų yra gana pavojingi – tiek profesiniu, tiek asmeniniu lygmeniu. Priežastis ta, kad šie tinklai yra visiškai neapsaugoti, todėl jūsų asmeninė informacija tampa pažeidžiama ir padidėja jūsų šansai būti vienu asmeniu kas 2 sekundes, kuris tampa tapatybės vagystės auka..

Kaip neseniai pasakė mūsų generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Amitas Bareketas, interviu VPT institucijai „VPN Mentor“ sakė: „Piratų programišių, šnipinėjimo tarnybų ir vyriausybių naudojami metodai tampa vis sudėtingesni ir atsiranda vis daugiau galimybių jiems pasinaudoti. neužtikrintų duomenų pranašumas. “

Naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“ tinkle, šnipinėti ir įsilaužėliai gali pamatyti, ką darote nešifruotose svetainėse (svetainėse be HTTPS URL adreso pradžioje), taip pat kokias užšifruotas svetaines naudojate. Jie taip pat gali jūsų kompiuteryje įdiegti programinę įrangą, kuri gali užfiksuoti tokią konfidencialią informaciją kaip vartotojo vardai, slaptažodžiai, kreditinių kortelių numeriai ir netgi el. Pašto bei paieškos istorija. Ne maloni mintis, tiesa?

Tačiau kai prisijungiate prie verslo VPN paslaugos, srautą nukreipiate per saugų tinklą. Tai reiškia, kad galite mėgautis ramybe, kad visi jūsų įmonės duomenys ir neskelbtina finansinė informacija, taip pat ir jūsų, yra visiškai saugūs ir patikimi..

9. Saugumas ir neribota prieiga prie visų BYOD įrenginių

Verslo VPN paslaugos BYOD įrenginiai

Augant asmeniniams elektroniniams prietaisams ir nuotoliniam darbui, daugelis įmonių dabar naudojasi „BYOD“ (atsinešk savo prietaiso) politiką. Tikėtina, kad jūsų verslas yra vienas iš jų. Ir nebūtumėte vienišas – naujausi duomenys rodo, kad 84 procentai amerikiečių kartą per mėnesį dirba nuotoliniu būdu iš namų, o 90 procentų amerikiečių savo asmeninius išmaniuosius telefonus naudoja darbui. Nors tokia laisvė gali būti finansiškai naudinga ir skatinti darbuotojų produktyvumą, ji taip pat gali kelti rimtą kibernetinio ir duomenų saugumo riziką.

Naudodamiesi „BYOD“ ir nuotolinio darbo praktika, dabar jūsų verslas turi pasikliauti savo darbuotojais, kurie naudojasi savo asmeniniais prietaisais. Ir, be abejo, labai sunku visiškai kontroliuoti, kaip darbuotojas naudos savo asmeninį įrenginį išeidamas iš biuro. Pvz., Jei vienas iš jūsų darbuotojų vykdo verslą nesaugioje viešojo interneto prieigos taške, jie, nors greičiausiai to nesuvokia, rizikuoja išplatinti konfidencialius įmonės duomenis, nes, kaip minėta pirmiau, šie tinklai yra neužtikrinti ir jautrūs snaiperiams bei įsilaužėliams..

Dėl šios priežasties bet kuris verslas privalo savo darbuotojams aprūpinti lengvai naudojamomis VPN programomis visuose savo įrenginiuose. Naudodamiesi tinkama paslauga, visi jūsų darbuotojai turės prisijungti vienu paspaudimu ir tęsti savo veiklą internete kaip įprasta. VPN programos leidžia jūsų darbuotojams užšifruoti ir apsaugoti savo internetinį srautą, nesvarbu, kur jie naršo. Be to, kaip papildomą naudą jie galės mėgautis neribota prieiga prie mėgstamo turinio, srautinių pramogų ir programų, kol keliaus verslo reikalais į užsienį.

10. Anoniminis sukčiavimo tyrimas

Sukčiavimas vykdant internetines operacijas yra problema, kuri vargina beveik kiekvieną bendrovę, siūlančią savo paslaugas internetu. Naudodamiesi verslo VPN paslauga galite užmaskuoti tikrąjį IP adresą ir naršyti naudodami vieną iš savo VPN tarnybos IP adresų, padarydami jus anoniminiais internete. Tai yra galingas įrankis, kuris leis jums ir jūsų darbuotojams nuslėpti jūsų internetinę tapatybę ir šnipinėti sukčius, bandantiems jūsų įmonėje pasinaudoti žiniatinkliu.

11. Aplenkite internetinę kainų diskriminaciją ir sutaupykite

Verslo VPT paslauga apeina kainų diskriminaciją internetu ir sutaupykite

Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar kelionių agentūra, galimybė apeiti kainų diskriminaciją internete gali būti didelė nauda jūsų verslui, o ne ta, į kurią reikėtų greitai atkreipti dėmesį. Kainų diskriminacija internete yra labai realus interneto reiškinys, kai paslaugų teikėjai, tokie kaip oro linijos, automobilių nuomos kompanijos ir programinės įrangos prenumeratos paslaugos, nustato skirtingas kainas, atsižvelgiant į vartotojo geografinę vietą..

Tačiau naudodamiesi verslo VPN paslauga, galite pakeisti savo IP adresą, kad jis atitiktų šalies, kurioje paslaugos yra mažesnės, adresą. Tai reiškia, kad verslui gali būti naudinga sutaupyti šimtus, net tūkstančius dolerių verslo kelionėms ir (arba) brangios programinės įrangos prenumeratai; kelionių agentūros gali įgyti pranašumą versle, siūlydamos savo klientams absoliučiai geriausias kainas ir pasiūlymus. Greitas taupymas: koks verslas negali iš to gauti naudos?

Kaip pasirinkti jūsų įmonei tinkamą verslo VPN paslaugą

Dabar, kai paaiškinome VPN pranašumus, reikia atsižvelgti į kelis svarbiausius veiksnius, užtikrinančius jūsų verslui tinkamą VPN paslaugų pasirinkimą:

 • Serveris vietos: Jei norite įsitikinti, kad galite visiškai ir visiškai išnaudoti galimybes patekti į įvairias rinkas internete, būtinai pasirinkite serverį su įvairiomis vietomis stipriausiose pasaulio rinkose..
 • Greitis: Įsitikinkite, kad paslaugos ryšys yra greitas ir be trikdžių. Atsižvelgiant į jūsų verslo tempą, nenorėtumėte naudotis VPN paslauga, kuri juda sraigės greičiu arba nuolat nutraukia ryšį.
 • Paprastas, visos platformos veikimas: Įsitikinkite, kad pasirinkta VPN paslauga yra paprasta ir lengvai naudojama, kad jums ir jūsų darbuotojams nereikėtų leisti laiko švaistytis skirtingais parametrais. Ne mažiau svarbu ir tai, kad paslauga siūlo programas kiekvienam įrenginiui. Kaip verslas, jūs norite patogiai naudotis paslauga nuo nešiojamojo kompiuterio iki planšetinio kompiuterio prie telefono. Taigi rinkitės VPN, kuris sklandžiai veiks visose platformose.
 • Apsauga banko lygiu: Tai yra svarbu. Vienas iš pagrindinių VPN pranašumų yra jo siūloma sauga, todėl įsitikinkite, kad pasirinkta verslo VPN paslauga naudoja vieną aukščiausių šifravimo lygių..
 • Protokolai: VPN protokolai siūlo priemones, kuriomis jūsų interneto srautas nustatomas nuotoliniam serveriui. Atsižvelgiant į tai, svarbu pasirinkti paslaugą, siūlančią daugybę skirtingų, pažangiausių protokolų, kad būtų patenkinti visi jūsų buvimo vietos ir paslaugų poreikiai.
 • Klientas Aptarnavimas: Galite turėti visas nuostabias technologijas ir privalumus, kurių norite, tačiau kam tai tinkama, be tinkamo klientų aptarnavimo ir palaikymo? Būtinai rinkitės verslo VPN paslaugą, siūlančią aukščiausio lygio klientų aptarnavimą atsižvelgiant į visus jūsų įmonės poreikius.

Ar pasiruošęs išbandyti VPN paslaugos pranašumus sau? Jei niekada nepatyrėte mūsų paslaugų, kviečiame jus paprašykite demonstracijos šiandien. Pažiūrėkite patys, kaip speciali VPN paslauga gali pakelti jūsų įmonę į kitą lygį ir iš tikrųjų būti slaptu jūsų verslo sėkmės ingredientu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map