Велика дискусія: конфіденційність в Інтернеті проти національної безпеки

Зображення блогу щодо конфіденційності в Інтернеті проти національної безпеки


Чи знаєте ви, що 45% американців кажуть, що конфіденційність в Інтернеті важливіша, ніж національна безпека? Читайте далі, щоб дізнатися більше про останні події в одній з найжорсткіших дискусій в Інтернеті.

Це одна з найбільших моральних дискусій навколо Інтернету: конфіденційність в Інтернеті проти національної безпеки. Де саме починається безпека і закінчується конфіденційність?

З численними повідомленнями про основні порушення кібербезпеки, про те, як терористичні групи, такі як ISIS, вміло використовують мережу Інтернет, а також запроваджуючи суперечливі урядові законопроекти щодо обміну даними, такі як CISA та законопроект про слідчі повноваження, питання все частіше грає. І як здається, немає простої відповіді …

У прес-релізі останнього видання щорічного індексу довіри TrusteConsumer виявлено, що 92% американців більше стурбовані своєю конфіденційністю в Інтернеті; 42 відсотки більше стурбовані, ніж рік тому.

Якщо насправді, висловлюючи твердження: “Особиста конфіденційність в Інтернеті не так важлива, як національна безпека”, 45% не погоджуються.

Більшість опитаних, 38 відсотків, були стурбовані можливістю компаній, що надають свої дані іншим компаніям. Приблизно той самий відсоток заявляє, що більш прозорістю щодо того, як вони збирають та використовують дані, компанії будуть одним із найкращих способів знизити свої проблеми. Двадцять сім відсотків сказали, що прийняття більшою мірою законодавства щодо захисту їх особистої інформації допоможе полегшити їхні побоювання.

Чому посилюється конфіденційність в Інтернеті?

Як здається, довіра споживачів викликає все більшу стурбованість. І не дарма. Зрештою, посередництво даних – це багатомільйонна галузь.

В інтерв’ю журналісту Стіву Крофту за 60 хвилин Джулі Брілл, Федеральний комісар з питань торгівлі, зауважила:

«Ніхто навіть не знає, скільки компаній займається торгівлею нашими даними. Але це, безумовно, тисячі, і вони включатимуть дослідницькі фірми, всілякі Інтернет-компанії, рекламодавці, роздрібні торговці та торгові асоціації. Найбільший брокер даних – Acxiom, маркетинговий гігант, який хвалиться, має в середньому 1500 частин інформації про понад 200 мільйонів американців ».

Що хвилює те, що деякі з цих шахт можуть поширювати вашу інформацію, навіть не знаючи. Візьмемо для прикладу останні новини про найбільшу Інтернет-аптеку у Великобританії, оштрафовані на $ 200 000 за продаж особистих даних пацієнтів шахраям. Було встановлено, що Pharmacy2U незаконно продав імена та адреси понад 21 000 пацієнтів, не отримавши їхньої згоди або навіть попередньо повідомивши їх. Ще більше тривожно, одна з компаній, які придбали ці дані, включила шахрайську австралійську лотерейну компанію, яка навмисно орієнтувалась на літніх чоловіків із хронічними станами здоров’я.

Щоб посилити турботу про навмисний обмін даними, існує ненавмисний обмін, який є результатом кібер-порушень та атак. Минулого року відбулися деякі основні корпоративні дані та порушення безпеки:

 • Постачальник охорони здоров’я BlueCross BlueShield зазнав двох звернень. Порушення Excellus BlueCross BlueShield та Premera BlueCross BlueShield призвели до потенційних витоків імені, дати народження, номера соціального страхування, даних банківського рахунку, телефону та адреси для понад 21,7 мільйона абонентів охорони здоров’я..
 • Постачальник кредитних послуг Experian націлився на хакерів, що поставили під загрозу приватні дані 15 мільйонів клієнтів T-Mobile. Компрометовані дані включали номери соціального страхування, дати народження та посвідчення особи.
 • Компанія CVS Pharmacy мусила вивести свій популярний інтернет-сайт для замовлення друку фотографій через підозру на злому. Дані кредитної картки, електронна пошта & були взяті поштові адреси, номери телефонів та паролі. Не ясно, на скільки мільйонів це постраждало.
 • Виробник іграшок VTech зазнав жахливого порушення, особливо враховуючи, що хакерська атака вплинула на приватне життя невинних молодих людей. Витоки дитячих профілів (включаючи ім’я, стать та день народження), журнали продажів, електронну пошту, фотографії профілю та журнали активності втрачають 5 мільйонів батьків та понад 6 мільйонів дітей.

І звичайно, були сумнозвісні атаки Ешлі Медісон, які, в кращому або гіршому випадку, призвели до виходу 37 мільйонів користувачів, що обманюють.

Компанії беруть багато даних, але, зрозуміло, споживачі переживають, якщо ці приватні та цінні дані будуть належним чином захищені.

І все ж нові закони про Інтернет, які були введені, які в ідеалі забезпечили би просунутий захист, точно не викликали побоювань.

Прийняття законопроекту про CISA було надзвичайно суперечливим, оскільки ми обговорювали в своєму блозі 10 речей, які потрібно знати про законопроект про CISA. Законопроект, який, як зазначалося, має на меті “покращити кібербезпеку” за допомогою “посиленого обміну інформацією про загрози кібербезпеці”, по суті, заохочує обмін інформацією про Інтернет-трафік серед приватних структур та федеральних урядових установ з надією запобігти широкомасштабним кібер-атакам.

Однак, це зазнало критики багатьох захисників кібербезпеки та конфіденційності в Інтернеті. Вони зазначають, що це стимулює підприємства, що обмінюються своїми даними з урядом та іншим бізнесом, а не заохочує фактичний важкий підйом, необхідний для забезпечення реального захисту від кібератак.

Національна безпека: інша сторона монети

Звичайно, недавній хід подій, як напади Паризького терору та розстріли в Сан-Бернардіно, показують, що глобальне охоплення терористичних груп, таких як ISIS, в Інтернеті також не можна ігнорувати..

Використання каналів Інтернету та соціальних медіа стає все більш популярним серед екстремістів, які досягли успіху у використанні цих каналів для набору, радикалізації та збору коштів. Як багато хто з нас уже знає, ISIS завзято використовує всі форми соціальних медіа, включаючи YouTube, Twitter, Instagram та Tumblr. Одного дня група за один день досягла високого рівня майже 40 000 твітів, коли вони вирушили в місто Мосул на північному Іраку..

Оскільки сильно скоординовані паризькі напади, які забрали життя 129 невинних людей, провели багато розмов про заходи, які повинні і вжитимуть міжнародні уряди.

Напади підкреслюють важкі труднощі західних спецслужб, які відстежують та запобігають терористичним атакам, оскільки терористи посилюють свою присутність в Інтернеті та рухаються до складних методів шифрованих комунікацій.

Як повідомляв Yahoo News, ник Расмуссен, нинішній директор NCTC, Національного контртерористичного центру, заявив комітету конгресу, що терористи виявляють зростаючу здатність спілкуватися “поза нашими досягненнями”, а труднощі відстежувати їх сюжети “з часом збільшуються. . “

Агресивний та витончений підхід терористів до інтернет-комунікації, у поєднанні з новими перешкодами у відстеженні їх діяльності, є унікальним викликом для державних спецслужб.

У відповідь державні органи прагнули встановити нові, більш потужні законодавчі акти. Наприклад, законопроект про розслідування повноважень Великої Британії має на меті переробити правила, які регулюють спосіб доступу влади до комунікацій людей, щоб допомогти уряду боротися зі злочинністю, тероризмом та іншими загрозами національній безпеці.

Однак, як і CISA, цей законопроект викликав серйозні занепокоєння щодо конфіденційності. Наприклад, вона включає в себе нову потужність, яка вимагає комунікаційних фірм, наприклад, широкосмуговий або мобільний телефон, щоб зберігати комунікаційні дані споживачів за рік. Раніше, згідно з чинним законодавством, урядові установи могли попросити фірми почати збирати ці дані, але вони не мали доступу до історичної інформації, оскільки компанії не зберігали її.

Законопроект про слідчі повноваження Великобританії також потрапив під гарячу воду через підхід до шифрування. Законопроект включає положення, яке змусить компанії Великобританії передати ключ шифрування, щоб скремповані повідомлення могли розшифровуватися та читати.

Зовсім недавно Apple виступила з позицією висловити свою стурбованість з цього приводу, зазначивши, що це також може ненавмисно створити слабкість, яку інші можуть потім використовувати, роблячи дані користувачів менш безпечними..

Як повідомляє BBC, компанія заявила: “Ключ, що залишився під прикриттям, не буде тільки для хороших хлопців. Погані хлопці теж знайдуть це. “

Отже, що далі?

Загалом, дебати між конфіденційністю в Інтернеті та національною безпекою не дають простих відповідей.

Як виконавчий директор Кріс Бабел, TRUSTe зауважив після оприлюднення своїх висновків:

“З найбільшою кількістю порушених даних у 2014 році, навряд чи дивно, що конфіденційність та безпека даних в Інтернеті є актуальною проблемою для американців і викликає все більшу стурбованість. Але з частими терористичними погрозами, які повідомляються в новинах, дивно, що так багато людей вважають їх особисту конфіденційність важливішою, ніж протидія цій загрозі.

«Уряди домагаються тонкої межі між балансуванням національної безпеки та прав на конфіденційність споживачів; для бізнесу ставки теж високі. У все більш взаємопов’язаному світі відсутність довіри може обмежити зростання та задушити інновації, оскільки компанії позбавлені даних, необхідних для стимулювання продажів.

“Ці результати показують масштабність впливу, оскільки 3 з 4 американців, які турбуються про свою конфіденційність, змінили свою поведінку в Інтернеті за останній рік, означаючи менше даних, менше кліків та втрачених продажів. Повідомлення просте: не чекайте законодавства чи наступного порушення даних – дійте зараз, щоб отримати свою стратегію конфіденційності, щоб відновити довіру до своїх клієнтів ».

Тим часом, як звичайний споживач, не потрібно почувати себе безпорадним. Ви можете взяти конфіденційність у свої руки, проявляючи обережність та використовуючи інструменти для захисту вашої особистої інформації.

Наприклад, використання VPN пропонує додатковий рівень захисту через повністю захищений та приватний Інтернет-з’єднання. Щоб дізнатися більше про способи захисту ваших цінних та особистих даних в Інтернеті, прочитайте наш блог із 6 швидких порад щодо зупинки крадіжки особистих даних в Інтернеті.

То які ваші думки щодо цієї дискусії? Де ти стоїш? Зверніться до нас і приєднайтеся до розмови. Ми у Facebook, Twitter і Google+, і ми хотіли б почути вашу точку зору.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map