SaferVPN запускає розблокувати веб-кампанію щодо подолання Інтернет-цензури

Розблокувати Інтернет - свобода вираження поглядів та інформації в Інтернеті для всіх.


Наш девіз полягає в тому, що без цензури Інтернет повинен бути доступний для всіх. У деяких з найбільш репресивних країн світу поширений доступ до конкретних веб-сайтів є звичайною подією. Свобода в Інтернеті не приходить легко. Зусилля політичної та соціальної активності пригнічуються урядовою цензурою, націленою на Facebook, YouTube та Twitter.

Разом з Movements (платформа Advancing Human Rights) ми запустили Unblock Web, кампанію за сприяння свободі в Інтернеті та допомогу цензурним громадянам отримати засоби самовираження в Інтернеті. SaferVPN працює над грошовим фінансуванням без цензури та безпечного доступу до Інтернету для людей, які живуть у всьому світі. Читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете зробити свій внесок у глобальну свободу в Інтернеті!

Проблема: Інтернет-цензура у всьому світі

Різні уряди у всьому світі обмежують доступ до Інтернету, а також незаконно стежать за власними громадянами. Країни, муніципалітети та організації несправедливо визначають, який вміст можна чи не можна отримати в Інтернеті. Ось декілька найважливіших скандалів з інтернет-цензурою 2014 року:

Березень 2014 року: Турецький уряд вирішив заблокувати Twitter, тому SaferVPN запропонував руку допомоги і дав масам засоби анонімно обійти блок і повернути собі свободу інформації та слова. Наші зусилля призвели до понад 45 000 годин безцензурного доступу до Інтернету для громадян Туреччини. Кампанія отримала миттєвий успіх, оскільки ліцензії вимагалися протягом декількох годин.

Квітень 2014 року: Росія ухвалила новий закон, який вимагає всіх блогерів, які відвідують понад 3000 відвідувачів щодня, зареєструватися у державному органі нагляду за засобами масової інформації. Найгірше було те, що блогери можуть стати відповідальними за коментарі сторонніх осіб на своїх веб-сайтах або в соціальних мережах. Високі штрафи та суворі норми мають на меті заспокоїти дисидентів та викликати самоцензуру.

Вересень 2014 року: Тисячі людей, переважно студенти, зібралися в Центральному Гонконзі, протестуючи проти більшої свободи від КНР. Фотографії поліції, які намагаються зупинити акції протесту, розповсюджуються як пожежа в соціальних мережах Китаю, і спричинили китайський блок Instagram. Такі основні терміни, як “сльозогінний газ”, “гонконгські студенти” та “центральний окупант” були заблоковані в основних китайських пошукових системах..

 Наш девіз полягає в тому, що Інтернет – це багатство знань і глобальна мережа, якою ніхто не володіє, щоб приносити користь усім.

Рішення: VPN для мас

Ми пропонуємо можливість SaferVPN дозволити людям з усього світу доступу до сайтів, недоступних у їхній країні, обійти урядову цензуру, а також зберегти їх особисту інформацію та зашифрувати, переглянувши повністю анонімно. З моменту запуску в 2013 році нашими фахівцями з кібербезпеки ми допомогли тисячам користувачів у всьому світі анонімно переглядати Інтернет.

Надані правильні інструменти, громадяни в закритих товариствах, як зазначені вище, ефективні у поширенні своїх історій. Ці хлопці потребують інструментів, що забезпечують їх приватність та анонімність. Ми підтримуємо їхні зусилля, надаючи їм доступ до віртуальних приватних мереж (VPN) для шифрування своїх інтернет-з’єднань і, таким чином, приховуючи свою особу. Таким чином, вони залишатимуться в безпеці!

План: Розблокувати веб-кампанію для безцензурного Інтернету

Тепер ми розширюємо наші зусилля з пропагандистської діяльності з метою видати понад мільйон годин безкоштовних ліцензій настільного та мобільного програмного забезпечення SaferVPN людям, які живуть у країнах світу, де Інтернет піддається цензурі. Ми можемо здійснити це завдяки нашим партнерам:

Просування прав людини – це неприбуткова організація, яка фокусується на правах людини. Вони підключають активістів, розширюють повноваження інакодумців і посилюють нові голоси за свободу, щоб світ чув і діяв.

Movements.org – це онлайн-платформа, якою керує компанія Advancing Human Rights, яка має на меті з’єднати дисидентів у закритих товариствах з юридичними, ЗМІ, ПР та технологічними експертами у відкритих суспільствах. Активісти розміщують свої потреби та просять допомоги, а експерти та професіонали розміщують те, що вони можуть запропонувати та відповідати на запити.

Щоб взяти участь у кампанії та подарувати безкоштовні години конфіденційності та анонімності в Інтернеті людям, які перебувають у режимі сильної цензури, все що вам потрібно зробити:

Відвідайте Розблокувати Інтернет, щоб дізнатися про наші зусилля та пожертвувати на справу!

Ми також хотіли б попросити вашої допомоги, щоб змінити ситуацію. Поділіться веб-кампанією “Розблокувати веб-сайт” через свої Facebook, Twitter та Google+. Кожна допомога підраховує, коли йдеться про просування свободи в Інтернеті!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map