Російський бан VPN: що потрібно знати

Росія VPN Ban - SaferVPN


1 листопада набуває чинності заборона VPN Росії. Будь-яка VPN, яка не дотримується чинних Інтернет-обмежень, буде заборонена. Пошукові системи також стикаються із санкціями за навіть показ результатів на сайтах з обмеженим доступом.

Розміщення веб-обмежень на VPN суперечить тому, що багато VPN мають на меті забезпечити: необмежений доступ до Інтернету, анонімний перегляд та можливість подолання гео обмежень, подібних до тих, що існують у Росії.

Але що таке заборона VPN у Росії? Що це означає? Ось саме це можна очікувати від цих нових обмежень.

Що таке Росія VPN Ban?

Різні уряди у всьому світі обмежують доступ до Інтернету, незаконно контролюючи своїх громадян. Хоча і Китай, і Росія наполягають на подальших цензурних правилах і блокують послуги віртуальної приватної мережі (що таке VPN?), Більше мільярда людей втрачають можливість обійти цензурні закони та отримати доступ до відкритої мережі, а також вони не мають можливості. приховати їх IP-адресу.

Однак заборона не поширюється на всі VPN, лише ті, які не відповідають російським цензурним обмеженням. 

Росія розбиває VPN, тоді як цензура в Інтернеті зростає і страждає свобода вираження поглядів. Клацніть, щоб твіт

Новий закон: що це означає?

Новий законопроект, ухвалений Путіним і російським парламентом, є більш ніж просто “забороною” для VPN. Натомість поправка призначена для посилення VPN-служб у дотриманні російського законодавства про цензуру. Це означає, що будь-який веб-сайт, який наразі перебуває у чорному списку Роскомнадзором, російською сторожовою службою зв’язку, також не буде доступний через затверджені VPN.

На даний момент Інтернет-провайдери та телекомунікаційні послуги в Росії вже додали до своїх брандмауерів веб-сайти, що перебувають у чорному списку, надані Єдиним реєстром забороненої інформації Цей “чорний список” вже містить понад 100 VPN та проксі-доменів, повідомляє Vedomosti.

Як буде впроваджений новий закон?

Федеральна служба безпеки (ФСБ) буде застосовувати правила дотримання, щоб забезпечити повну ідентичність VPN, а власники анонімайзерів знають про чорні списки цензури Росії. VPN повинні будуть зареєструвати свої послуги у Роскомнадзорі протягом 30 днів. Тим, хто цього не зробить, буде заблоковано протягом 24 годин. Доступ до VPN буде наданий лише після їх дотримання. Інтернет-сервіси також зобов’язані заблокувати доступ до сайтів, що перебувають у чорному списку, протягом трьох днів.

По мірі того, як все більше країн скачуть цей простір цензури Інтернету, ми можемо розглядати зовсім новий, обмежений Інтернет за ще коротший проміжок часу, ніж ми очікували.

Чому забороняти VPN?

Хоча чорний список працює над тим, щоб демонтувати можливість користувачів отримувати доступ до заблокованих веб-сайтів з дому, VPN можуть обійти цензуру, змінивши IP-адреси користувачів та шифруючи їхній трафік – дозволяючи їм отримувати доступ до обмежених веб-сайтів. Через це російський уряд намагався змусити користувачів дотримуватися законів про цензуру в Інтернеті. Як результат, Росія хоче заборонити та заблокувати домени VPN, щоб користувачі більше не могли їх шукати.

Єдиними доменами VPN, які залишаться доступними, будуть ті, хто погодиться фільтрувати результати для користувачів, підтримуючи російську цензуру. У SaferVPN наш девіз полягає в тому, що Інтернет – це багатство знань і глобальна мережа, якою ніхто не належить, всі. Ви можете очікувати, що ми будемо невідповідними.

То чому б VPN не приймали Умови?

Якщо постачальники VPN погоджуються з новими російськими правилами, вони будуть змушені зберігати цілі комунікації, а не лише метадані, і їм потрібно буде надати Росії шифрування на задньому плані. Це підриває безпеку VPN, виключає надійність VPN і робить всю послугу марною. Навіть LinkedIn був заблокований за відмову надавати Росії приватну інформацію користувачів, що перебуває на російських серверах.

На жаль, очікується, що багато VPN, ймовірно, дотримуватимуться обмежень щодо цензури російського уряду. Насправді, “Ведомості” повідомляло, що багато VPN, які базуються в Росії, вже почали цензуру того самого контенту, що і провайдери..

Ескалаційна ситуація

Тут ми не просто говоримо про заборону VPN Росії. Росія також прийняла поправку, яка вимагає, щоб додатки для обміну повідомленнями ототожнювали користувачів з їх реальною особою. Сюди входять чати шифрування з кінцем до кінця, починаючи з 1 січня 2018 року. Справа? Потім уряд Росії зможе співвіднести зібрані метадані з конкретним користувачем.

Здивувались? Не зовсім. Закон, прийнятий у 2015 році, визначав, що громадянам Росії більше не дозволяється зберігати особисті дані на серверах за межами країни. Були також додаткові положення щодо блогерів та іноземних технологічних компаній. Це було лише початком. У 2016 році закон Ярової вимагає від Інтернет-провайдерів зберігати метадані про всіх клієнтів протягом не менше шести місяців – дозволяючи уряду Росії будувати детальні профілі громадян.

Критика російського заборони VPN

Тенденція посилення цензури та нападів на свободу вираження поглядів у Росії чітка. Російська заборона VPN – це на крок ближче до глобального Інтернет-спостереження.

“Оскільки російська влада все більше нетерпимо ставиться до інакомислення, технології, які допомагають користувачам Інтернету ухилятися від цензури та захищати їх приватність, мають вирішальне значення для свободи вираження поглядів в Інтернеті. Сьогодні влада надала собі інструмент заборонити використання VPN та інших технологій, які допомагають людям вільно отримувати доступ до інформації в Інтернеті ». – Денис Кривошеєв, заступник директора з питань Європи та Центральної Азії в Amnesty International. 

Едуард Сноуден, винищувач АНБ, також роз’яснив свої погляди на ситуацію:

Будь прийнятий Китаєм, Росією чи ким-небудь іншим, нам повинно бути зрозуміло, що це не є розумним "регулювання," але порушення прав людини. https://t.co/9iFLNk53M3

– Едвард Сноуден (@Snowden) 31 липня 2017 року

Заборона "несанкціонований" використання основних інструментів безпеки в Інтернеті робить Росію і менш безпечною, і менш вільною. Це трагедія політики.

– Едвард Сноуден (@Snowden) 31 липня 2017 року

Чи впливає заборона VPN Росії на безпечніший VPN?

Поки росіяни все ще можуть зареєструватися на наші послуги та отримати доступ до нашої мережі. Якщо російський уряд все-таки вирішить захопити наші сервери або вимагати особисті метадані, зібрані для користувачів, ми не зможемо їх виконувати, оскільки ми ніколи не збираємо та не зберігаємо приватні дані свого користувача. Ви не можете зібрати те, чого просто не існує.

У SaferVPN ми вважаємо, що свобода Інтернету означає повний, необмежений доступ для всіх. Це означає ми не будемо дотримуватися російської цензури або застосовувати стандарти, встановлені Єдиним реєстром забороненої інформації. Ми повинні залишатися сильними і боротися з цим зловживанням основними правами людини.

Розблокувати Інтернет

Наш девіз полягає в тому, що без цензури Інтернет повинен бути доступний для всіх. У деяких з найбільш репресивних країн світу поширений доступ до конкретних веб-сайтів є звичайною подією. Свобода в Інтернеті не приходить легко. Зусилля політичної та соціальної активності пригнічуються урядовою цензурною орієнтацією на сайти, такі як Facebook, YouTube, Twitter та інше.

Разом з Movements (платформа, спрямована на просування прав людини) ми запустили Розблокувати Інтернет, кампанія з просування свободи Інтернету та допомоги цензурним громадянам отримати засоби самовираження в Інтернеті. Щоб взяти участь у кампанії та подарувати безкоштовні години конфіденційності та анонімності в Інтернеті людям у режимах з високою цензурою, все, що вам потрібно зробити – це vРозблокувати Інтернет дізнатися про наші зусилля та пожертвувати на справу!

Отримайте безпечніший VPN

У SaferVPN ми залишаємось відданими Вашій конфіденційності в Інтернеті. Ми не збираємо журнали, тож можемо запевнити вас, що ми не передамо будь-яку вашу інформацію російському уряду.

Якщо у вас ще немає SaferVPN, отримайте підписку сьогодні (ми пропонуємо вам 30-денна гарантія повернення грошей, Ви нічого не втрачаєте!) або спробуйте SaferVPN безкоштовно щоб ви могли насолоджуватися спокоєм в Інтернеті.

Чи є якісь відгуки, пропозиції чи запити щодо функцій? Не соромтеся звертатися до нас, задавати питання в коментарях та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Ми хотіли б почути від вас.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map