Мати Росія розбиває конфіденційність в Інтернеті

Порушення конфіденційності в Інтернеті


Російський уряд посилює онлайн-цензуру та порушує конфіденційність в Інтернеті. Останні події призвели до постійно посилена російська цензура в Інтернеті і зламати конфіденційність в Інтернеті. Поширилися чутки про те, що може стати виключно російським Інтернетом; засновник найбільшої російської соціальної мережі був звільнений та втік із Росії; а влада стискає блогерів та іноземних технологічних компаній. Ось звіт про останні події в російському Інтернеті.

Нові закони проти блогерів та неросійських інтернет-компаній

Дума (нижня палата парламенту) в квітні внесла зміни до закону про інформацію, який вимагатиме від всіх російських блогерів, які мають понад 3000 щоденних відвідувачів, зареєструватися в органах влади як ЗМІ. Сюди ж відносяться особи, які мають великі розміри у Twitter та соціальних медіа, і це означає, що вони повинні дотримуватися жорсткого контролю та вказівок. Невиконання цих вимог призведе до значних штрафів органом нагляду за засобами масової інформації Роскомнадзором. Оскільки традиційні ЗМІ протягом багатьох років цензурувались та наповнювались урядовою пропагандою, опоненти уряду зверталися до Інтернету для обговорення та свободи слова. З новими обмеженнями, Кремль ефективно стримує своїх опонентів, накладаючи самоцензуру. Уже зараз Роскомнадзор має право закривати “екстремістські” веб-сайти та дискусійні форуми.

Того ж місяця Дума проголосувала за прийняття законами закордонних інтернет-компаній щодо збереження всіх вітчизняних даних у межах Росії не менше півроку. Є побоювання, що такі фірми, як Facebook та Google захочуть нести витрати на центри обробки даних та сервери в Росії. Витрати оцінюються в 200 мільйонів доларів на будівництво та 10 мільйонів доларів на рік для утримання таких великих гігантів. Це, можливо, призведе до того, що вони втратять частки ринку для значно менших масштабів, російських конкурентів. Однак навіть пан Дуров з ВКонтакте сказав TechCrunch, що “зараз країна несумісна з Інтернет-бізнесом.”

Кремль звільняє засновника найвпливовішої соціальної мережі Росії

1 квітня засновник соціальної мережі “ВКонтакте” на 100 мільйонів користувачів оголосив про свою відставку як жарт квітневого дурня. Незважаючи на те, що жарт був згодом засновник Павло Дуров, він стверджує, що друзі пана Путіна взяли під контроль ВКонтакте. Пан Дуров заявив, що покинув Росію без планів повернення. Засновник відмовився співпрацювати з владою, відмовився надавати їм інформацію про українські антиурядові протестувальники та відмовився допомагати у закритті рахунків опозиційних груп.

Домашній побудований російський Інтернет “Чебурашка”

Старший член російського парламенту запропонував розробити повністю російський Інтернет під назвою Чебурашка, який буде доступний лише в межах Росії. Пізніше сенатор зазначив, що його використовуватимуть лише для наукових цілей та інформації. Аналогічно, російська газета “Коммерсант” повідомляла, що лобіює Путін комісія система, яка дозволяє уряду перевіряти та цензурувати всі дані що проходить через російські сервери.

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода (RFE / RL) припускає, що самоцензура є поширеною в країнах, які карають тих, хто публікує вміст, оцінений аморальним чи загрозливим режиму. Гленн Кейтс, менеджер цифрових ініціатив RFE / RL, пише в останній статті “Користувачі та компанії усвідомлюють, що їхню діяльність в Інтернеті можна відстежувати в будь-який час і самі стають учасниками створення цензурного середовища.”

Далі в Інтернеті та конфіденційності?

Ми можемо лише міркувати щодо майбутнього Кремля, Роскомнадзора, цензури та конфіденційності російського Інтернету. Ми є твердими прихильниками свободи слова та демократії, вважаючи, що кожен повинен мати право висловлювати свою думку та обговорювати теми впорядковано. Ось чому ми завжди виступаємо за захист ваших даних, конфіденційності та доступу до будь-якої інформації, яку ви хочете. Як свідчать нинішні події, це може бути лише вершиною айсберга все жорсткішої цензурної політики. Що-небудь може статися, і, хто знає, можливо, одного разу незабаром ми зіткнемося з Великим Брандмауером Росії. Будемо сподіватися на краще!

Оновлення новин 27 липня 2014 року

Росія поза заголовками повідомляла, що Путін 22 липня підписав закон, який вимагає внутрішнього зберігання персональних даних росіян. Нове законодавство детально визначає, як обробляти таку інформацію, і надає Роскомнадзору розширені права на обмеження доступу до невідповідних сайтів. Інтернет-компанії мають дотримуватися до 2016 року, інакше вони потраплять у чорний список і недоступні в Росії.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map