Давайте відзначати права споживачів та свободу інформації

Ананас з сонцезахисні окуляри та вечірка


Цього тижня в календарі відзначаються дві важливі дати: Всесвітній день прав споживачів 15 березня та День свободи інформації 16 березня. Читайте далі, щоб дізнатися, як ми в SaferVPN відзначаємо ці два особливі дні – та філософії, яку вони мають – цілий рік..

Всесвітній день прав споживачів

15 березня 1962 р. Президент Джон Ф. Кеннеді виголосив повідомлення до Конгресу США, в якому виклав свою концепцію прав споживачів. Він сказав:

Споживачі за визначенням включають усіх нас. Вони є найбільшою економічною групою, на яку впливають майже кожне державне та приватне економічне рішення. Однак вони є єдиною важливою групою … поглядів якої часто не чути.

З цього натхнення, International Consumers International у 1983 році встановив Всесвітній день прав споживачів, який відзначають кожного 15 березня. Свято призначене для визнання прав споживачів у всьому світі та привернення уваги до недобросовісної практики та несправедливості щодо них.

Consumers International оголошує тему кожного Дня прав споживачів. Тема цього року – «Довірені розумні продукти». Як говорить Consumers International:

Від смартфонів до носіїв тренажерів для фітнесу, до помічників, активованих голосом та смарт-телевізорів, багато продуктів, які ми використовуємо, все більше стають підключеними за замовчуванням… Ми хочемо виділити те, що споживачі хочуть і потребують у зв’язаному світі та наскільки важливо покласти їх в основу розвитку цих цифрових продуктів та послуг.

Як ми шануємо права споживачів

Ми з SaferVPN від усієї думки згодні. Ось як ми шануємо споживачів за допомогою цифрових пристроїв:

 • Захищаючи ваші дані. Як зазначає Consumers International, продукти в усьому світі “підключаються за замовчуванням”. Це означає, що багато даних збирається туди-сюди – іноді інтенсивно особисті, а іноді без вашого відома. На жаль, не всі ці “розумні” пристрої використовують високий стандарт шифрування, тобто ваші дані можуть бути вразливими для тих, хто має ноу-хау, щоб прослухати у вашому веб-з’єднанні..Але поки ви підключаєтесь до Інтернету через VPN, жодна третя сторона не може перехоплювати ці дані, переходячи від ваших пристроїв до хмари. Це тому, що весь ваш трафік буде проходити через захищене “тунельне” з’єднання, коли ваш комп’ютер надсилає та отримує дані – захищаючи вас від снайперів та всіх, хто заглядає.
 • Не відстежуючи, що ви робите в Інтернеті. Це може здатися очевидним для компанії VPN. Але деякі низькоякісні VPN-сервери відстежують те, що ви робите в Інтернеті, який тип перешкод призначає використання VPN для конфіденційності. Можливо, вони продають вашу історію веб-переглядачів рекламодавцям, або ж передають її урядам. Суть підключається до Інтернету через один із цих VPN може бути гірше, ніж серфінг без будь-якого шифрування.На щастя, ми в SaferVPN не ведемо записів про те, куди ви їдете чи чим займаєтесь в Інтернеті. Тож якщо хтось звернеться до нас із запитом вашої особистої історії перегляду, нічого не подаруєш. Як споживач, ви маєте право на свою конфіденційність – і з SaferVPN ви збережете його.

День свободи інформації

Лише через день після Дня прав споживачів – День свободи інформації, який відзначається 16 березня чи близько цього року. Він співпадає з днем ​​народження Джеймса Медісона, четвертого президента США та архітектора Конституції США. Як описує Медісон Американська бібліотечна асоціація, він був “головним прихильником відкритості в уряді”.

У США Закон про свободу інформації гарантує, що люди можуть запитувати та часто переглядати інформацію чи записи, які уряд не оприлюднив. Цим актом Вашингтон за останні 50 років дав про себе знати, що вони (здебільшого) поважають “право громадськості знати”.

На жаль, не всі уряди зобов’язані цю прозорість. Інші є візантійцями в тому, як вони поводяться з урядовою інформацією, а громадськість покладається на винуватців та журналістів-розслідувачів, щоб дізнатися про те, що відбувається.

Як ми святкуємо свободу інформації

Ось як ми святкуємо свободу інформації – 16 березня та цілий рік:

 • Розблокуємо Інтернет. Якщо ви запускаєте підключення до Інтернету через один з багатьох наших міжнародних серверів, ви можете легко обійти урядову цензуру та інші обмеження. Незалежно від того, що ваше уряд вирішує, що ви не можете робити онлайн, перемикаючи своє “місцеположення” через багато глобальних веб-серверів, у вас буде весь світ у вас під рукою.
 • Ми захищаємо вас від державного моніторингу. Якщо ви макракер, який розслідує корупцію уряду або політичний дисидент, який намагається лежати на місці, залишаючись на зв’язку, вам потрібно використовувати VPN. З VPN все, що ви робите в Інтернеті, буде повністю зашифровано. Ви також отримаєте нову повністю анонімну IP-адресу, яка не дозволить урядам підключати те, що ви робите в Інтернеті, до вашої особистої ідентичності.

Детальніше про SaferVPN

SaferVPN дотримується ваших прав як споживача та глобального громадянина. Щоб насолоджуватися світом свободи Інтернету та конфіденційності, що постачається з 256-бітним банківським шифруванням, підпишіться на 80-відсоткову підписку зі знижкою VPN – або почніть безкоштовну пробну версію зараз!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map