Боротьба з цензурою Інтернету: розблокувати веб-сайти та цензурний контент

Боротьба з цензурою Інтернету, розблокування веб-сайтів та цензурного вмісту


Гео обмеження та регіональний гніт можуть обмежити доступ до онлайн-вмісту. Дізнайтеся, як подолати цензурований Інтернет та розблокувати веб-сайти – з будь-якого місця!

З часу свого створення Інтернет швидко став місцем обміну ідеями та інформацією, забезпечуючи свободу вираження поглядів по всьому світу. 

Сьогодні понад 3,77 мільярда людей мають доступ до Інтернету. Але ми хотіли б тут обговорити дивовижні 1,5 мільярда людей, які не можуть вільно отримати доступ до інформації в Інтернеті – деякі з них зовсім не такі.  

Для багатьох Інтернет є суто захищеним, обмеженим та цензурним світом, де людей обстежують, а іноді навіть карають за свої дії в Інтернеті..

У SaferVPN ми вважаємо, що це Інтернет без цензури повинен бути доступний всі.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про цензуру в Інтернеті та про те, як ви можете використовувати наші послуги для розблокування веб-сайтів та доступу до цензурованого вмісту – незалежно від того, де ви знаходитесь.

Що таке Інтернет-цензура?

Цензура в Інтернеті існує у багатьох формах, але її основа лежить у контролі над інформацією в Інтернеті, доступною чи опублікованою, з метою приховання, обмеження чи створення бажаного оповідання.

Фільтр через Інтернет може бути розміщений окремими особами, організаціями та урядами часто через моральні, релігійні, ділові чи політичні причини. Як результат, мережеві інструменти та програми, що дозволяють обмінюватися інформацією, підлягають фільтруванню та блокуванню.

І хоча існує значна різниця між країнами в країну, від деяких найбільш репресивних світових режимів до нібито “вільного” Інтернету Заходу, цензура спостерігається в кожному куточку планети.

Незалежно від того, чи обмежує це вміст і додатки, надає перевагу або блокує певні продукти чи веб-сайти чи навіть кримінально стягує вільних мислителів, цензура забруднює світ.

У звіті “Свобода в мережі” за 2016 рік встановлено, що:

 • Свобода в Інтернеті по всьому світу зменшилася в 2016 році шостий рік поспіль.
 • Дві третини всіх користувачів Інтернету – 67 відсотків – проживають у країнах, де критика уряду, військових чи правлячих сімей піддається цензурі..
 • Користувачам соціальних медіа загрожує безпрецедентне покарання, оскільки влада в 38 країнах проводила арешти на основі публікацій у соціальних мережах за останній рік. У всьому світі 27 відсотків усіх користувачів Інтернету проживають у країнах, де людей заарештовано за публікацію, обмін або просто “сподобався” вміст у Facebook.

Щоб подолати цензуру та розблокувати веб-сайти, люди повинні шукати інструменти конфіденційності та безпеки. Читайте далі, щоб дізнатися, як SaferVPN надає користувачам по всьому світу необмежений доступ до цензурованого контенту.

Ступені цензури

Свобода в Інтернеті не приходить легко. Зусилля політичної та соціальної активності пригнічуються державними цензурними орієнтаціями, такими як Facebook, YouTube, Twitter тощо. 

“Ландшафт зрушення глобальної інтернет-цензури” документує Інтернет-цензуру в 45 країнах через 2046 найпопулярніших та найвпливовіших веб-сайтів у світі..

У звіті за 2017 рік було встановлено, що 26 країн цензуру: політичний та соціальний контент, теми, пов’язані з конфліктом та безпекою, та інструменти Інтернету, такі як платформи соціальних медіа.

Розблокувати веб-сайти за темою - SaferVPNКредит: Berkman Klein Center

Рівень вираженості цензури Інтернету різниться. Це може бути настільки тонким, як ретельно налаштовувати результати пошуку, настільки ж крайні, як блокування цілих сайтів чи додатків, або навіть вимкнення всього Інтернету.

За даними Freedom House, глобального проекту, який оцінює свободу в Інтернеті, ступінь цензури може бути виміряна:

 • Перешкоди доступу деталізує інфраструктурні та економічні бар’єри для доступу, правового та власного контролю над постачальниками послуг Інтернету та незалежності регулюючих органів;
 • Обмеження щодо вмісту аналізує нормативно-правові норми щодо вмісту, технічної фільтрації та блокування веб-сайтів, самоцензуру, яскравість / різноманітність інтернет-ЗМІ та використання цифрових інструментів для громадянської мобілізації;
 • Порушення прав користувачів вирішує питання нагляду, конфіденційності та наслідків онлайн-мовлення та діяльності, таких як ув’язнення, позаправові домагання чи кібератаки.

У 2016 році вони виміряли свободу Інтернету в 65 різних країнах і виявили це Дві третини користувачів Інтернету цензурують урядові центри:

Впливове обґрунтування Інтернет-цензури

У всьому світі свобода вираження поглядів руйнується під зростаючою світовою тенденцією цензури в Інтернеті, часто в ім’я національної безпеки.

Приклади втручання уряду та підвищення цензури у всьому світі можна чітко побачити через наступні приклади (щоб назвати декілька):

 • Міністр юстиції Німеччини Хайко Маас заявив про їх драконічний поштовх до цензури соціальних медіа – зобов’язавшись протягом 24 годин видалити “мову ненависті” з сайтів соціальних медіа. Це означає, що все, що було порушено з політикою уряду, зараз потенційно є “злочинним”.
 • У Туреччині свобода вираження поглядів була агресивно обмежена, оскільки понад 100 000 працівників державного сектору були звільнені за “зв’язки з терористичною організацією або загрозою національній безпеці”, а додаткові 184 ЗМІ були назавжди закриті.
 • В Єгипті влада суворо обмежила свободу вираження поглядів, оскільки журналісти та активісти стикалися з арештом, переслідуванням та ув’язненням за повідомлення або участь у протестах..

Потужні інтереси, політичні партії та великі медіа корпорації почали використовувати національні трагедії, щоб виправдати масовий нагляд в Інтернеті. Звинувачуючи у нецензурованому кіберпросторі за надання поживного середовища для екстремістського контенту, цензура набула популярності, оскільки мережі новин продовжують використовувати тероризм як засіб виправдання моніторингу та цензури Інтернету..

Однак ми не можемо позбавити Інтернет від екстремістського контенту, не знімаючи з нього індивідуальних прав на вільну мову.

Незалежно від рівня цензури, злочин однаковий – обмежений доступ до інформації та припинення свободи вираження поглядів.

Чому це має значення

Різні уряди у всьому світі обмежують доступ до Інтернету та незаконно стежать за власними громадянами. Вони часто пригнічують вільну мову, заарештовують дисидентів, видаляють вміст і навіть розпочинають дезінформацію для формування громадської думки. Країни, муніципалітети та організації несправедливо визначають, який вміст можна чи не можна отримати в Інтернеті.

Без вільного потоку інформації люди позбавлені свого права на інформацію, знання, ідеї та можливість використовувати ці торгові точки, щоб сприяти прогресу та інноваціям.

Без нашого опору наше майбутнє є повністю цензурованим Інтернетом по всьому світу.

В SaferVPN ми вважаємо, що Інтернет – це багатство знань і глобальна мережа, якою ніхто не належить, щоб приносити користь усім. Ось чому ми пропонуємо чудову безпеку, що дозволяє користувачам розблокувати веб-сайти та отримувати доступ до цензурованого контенту – з будь-якого місця!

Що ми з цим робимо

Наша місія полягає в тому, щоб дозволити людям з усього світу доступ до сайтів, які в іншому випадку є недоступними у їхній країні, обійти урядову цензуру, а також зберегти їх особисту інформацію в безпечному та зашифрованому вигляді, переглядаючи анонімні сервери. З моменту запуску в 2013 році наші фахівці з кібербезпеки допомогли тисячам користувачів у всьому світі безпечно та анонімно переглядати Інтернет..

Надаючи правильні інструменти, громадяни в закритих товариствах можуть забезпечити свою конфіденційність та анонімність. Надаючи їм доступ до віртуальних приватних мереж (VPN), щоб шифрувати свої інтернет-з’єднання та приховувати свою особу, люди можуть безпечно та надійно переглядати Інтернет.!

Розблокувати Інтернет Кампанія за безцензурний Інтернет

Разом з Movements (платформа, спрямована на просування прав людини) ми запустили Розблокувати Інтернет, кампанія з просування свободи в Інтернеті та допомоги цензурованим громадянам отримати засоби самовираження в Інтернеті.

SaferVPN розширює наші зусилля з пропагандистської роботи з метою видати понад мільйон годин безкоштовних ліцензій настільного та мобільного програмного забезпечення SaferVPN людям, що живуть у країнах світу, де Інтернет піддається цензурі.. 

Unblocktheweb - розблокувати веб-сайти

Щоб взяти участь у кампанії та подарувати безкоштовні години конфіденційності та анонімності в Інтернеті людям, які перебувають у режимі сильної цензури, відвідайте UnblockTheWeb.org!

Кожна допомога підраховує, коли мова йде про просування в Інтернеті свободи та допомогу людям розблокувати веб-сайти!

Як розблокувати веб-сайти та отримати доступ до цензурованого вмісту

За даними GlobalWebIndex, понад 400 мільйонів людей використовують віртуальні приватні мережі, щоб обійти цензуру, підвищити конфіденційність та розблокувати веб-сайти.

SaferVPN дозволяє користувачам розблокувати веб-сайти та отримувати доступ до цензурованого вмісту з будь-якого місця:

 1. Завантажте та встановіть SaferVPN (Якщо у вас ще немає облікового запису, увійдіть із нашою безкоштовною пробною версією).
 2. Запустіть SaferVPN та підключіться до сервера, де ви бажаєте розташування.
 3. Долайте обмеження, розблоковуйте веб-сайти та отримуйте доступ до цензурованого вмісту з будь-якого місця.

Безпечно переглядайте, використовуючи SaferVPN

Якщо ви хочете негайно почати захищати свої пристрої, завантажте будь-яку з наших надійно захищених VPN-програм і розпочніть перегляд із шифрування на рівні банку та анонімної IP-адреси сьогодні.

Чи є якісь відгуки, пропозиції чи запити щодо функцій? Не соромтеся звертатися до нас та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Ми хотіли б почути від вас.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map