15 кращих порушників свободи Інтернету, які слід підписати

земля намальована на двох руках у небі


Хочете знати, хто веде боротьбу за захист ваших прав на Інтернет? Тоді не пропустіть наш раунд Топ-15 Інтернетів-свободників!

Наше право на свободу Інтернету постійно оскаржується державним придушенням доступності та організованим порушенням нашої здатності відкрито висловлювати та обмінюватися ідеями. На щастя, активісти з прав людини та свободи Інтернету сміливо борються за підтримку наших свобод в Інтернеті.

Ось наш вибір із 20 найкращих порушників Інтернету за свободу. Слідкуйте за цими організаціями та особами, щоб бути в курсі того, що вони роблять, щоб забезпечити свої права!

15 кращих порушників свободи Інтернету

1. EFF – @EFF

https://www.eff.org/

Фонд EFF, або Electronic Frontier Foundation, є провідною некомерційною організацією, яка зосереджує свою увагу на захисті, захисті та встановленні конфіденційності користувачів, вільного вираження поглядів та інновацій у сучасній та розвиваючій технології. Фонд досяг неперевершеної репутації у боротьбі за свободу Інтернету, захищаючи свободу слова та боротьбу з незаконним наглядом. Їх перелік успішних перемог на суді робить їх однією з найглибших рекламодавців з безпеки в Інтернеті.

2. Турецькі блоки – @TurkeyBlocks

https://turkeyblocks.org/

TurkeyBlocks – це незалежний, безпартійний проект цифрової прозорості, який фокусується на ситуаціях з цензурою Інтернету в Інтернеті. Використовуючи інструменти моніторингу цензури, інформаційний вміст, дослідницькі технології та розробки, вони в змозі інформувати громадськість в реальному часі про мережеві інциденти. Ці події можуть впливати та обмежувати доступ до інформації, вираження, безпеку та міжнародний бізнес чи торгівлю.

TurkeyBlocks наполегливо працює над захистом громадянських свобод громадян Туреччини!

3. Freedom House – @FreedomHouseDC

https://freedomhouse.org

Freedom House працює над захистом свободи Інтернету, розробляючи безпечні програми для правозахисників та демократичних активістів, щоб використовувати їх у відстоюванні свободи Інтернету. Ці програми дозволяють активістам безпечно передавати свої ідеї та чинити опір посиленому контролю над Інтернетом. Група досліджує та аналізує правила веб-сайтів та моніторинг користувачів.

Freedom House також відповідає за публікацію щорічника Звіт “Свобода в мережі”, яка вимірює свободу в Інтернеті, і її можна знайти тут. Ще одним глибоким внеском у рух став візит команди свободи в Інтернет до Бірми у 2014 році, де вони працювали з місцевим партнером для підготовки 126 активістів, блогерів та правозахисників.

4. Рухи – @movements_org

https://www.movements.org/

«Великі, колективні дії можливі лише через невеликі, індивідуальні. Кожен має свою роль ».

Movements.org – це краудсорсинг-платформа, яка дозволяє активістам та дисидентам у закритих товариствах спілкуватися з усіма видами кваліфікованих людей у ​​відкритих товариствах. Це усуває розрив між двома групами та дає можливість правозахисникам працювати разом, посилюючи свій голос та докорінно змінюючись.

Вони також є нашими партнерами в #UnblockTheWeb, ініціативі, створеній з метою надання анонімного та безпечного доступу до VPN інсидентам та активістам, які проживають у закритих товариствах. Ви можете дізнатися більше на веб-сайті Розблокувати.

5. ЯЛа-молоді лідери – @YaLa_YL

https://www.yalaacademy.org/

З 2011 року школа громадянської журналістики Академії ЯЛа набрала близько 1 мільйона лідерів ЯЛа-молодих лідерів. Співавтором є Центр миру Перес і Палестина ЯЛа, група – це мирний рух на чолі з молодшими людьми з середніх країн. Східна та Північна Африка (MENA). Хоча це не безпосередньо група активістів, яка має політичний порядок денний, група присвячена сприянню діалогу та змінам через приціл громадянської журналістики..

Школа громадянської журналістики Айлен Гетті не ставить за мету випускати професійних журналістів, хоча багато з них є. Програма у партнерстві з американським Інститутом миру забезпечує підготовку з основ журналістики, нових ЗМІ, фотожурналістики та відеожурналістики в безпечному, комфортному та мирному середовищі. Учасники беруть участь, переглядаючи онлайн-лекції, беручи участь у чатах у Facebook, виконуючи завдання для професійного та рівного зворотного зв’язку – і навіть зустрічаючись у вибраних країнах Близького Сходу.

Група настільки успішна, що навіть створила партнерство з Шерон Стоун та Річардом Гіром серед інших знаменитостей та політичних активістів.

Деякі їх роботи ви можете прочитати на YaLa Press.

«Лідери ЯЛа-Молоді – це рух молодих східників, що створюють реальність свободи, рівності та миру».

6. Едвард Сноуден – @Snowden

Едвард Сноуден – суперечлива і поляризуюча постать – одні розглядають його як героя та справжнього патріота, а інші вважають його винуватцем та зрадником. Але, безперечно, можна сказати, що він проклав шлях до свободи в Інтернеті шляхом підвищення обізнаності про найважливіші проблеми, пов’язані з конфіденційністю інформації.

У 2013 році Сноуден, колишній працівник ЦРУ, порушив уявлення середнього цивільного про рівень їх приватності, коли він просочився секретними документами ДСНС, що розкриває широкий обсяг урядових численних програм спостереження в Інтернеті та телефоні..

Зараз Сноуден, який був змушений покинути США та шукати притулку в Росії, виступає директором Фонду «Свобода преси» (@Freedomof Press), організації, яка захищає журналістику прозорості, надаючи журналістам та винуватцям засобів для приватного спілкування та надійно.

7. Ребекка МакКіннон – @rmack

https://consentofthenetworked.com/

Ребекка МакКіннон – активістка свободи Інтернету, експерт з китайської цензури Інтернету, співзасновник медіа-медіа-мережі Global Voices та автор книги: Згода мережі: Всесвітня боротьба за свободу в Інтернеті, яка приземлила її 2013 Премія Голдсміта.

Її досвід пропонує розуміння складності та потужності впливу уряду та корпорації на технології, громадянські свободи та приватне життя. Вона терміново підштовхує нас до захисту наших прав на цифрових платформах та до відповідальності за майбутнє Інтернету. МакКіннон – директор проекту “Нова Америка” у галузі цифрових прав, що склалася, у раді директорів Комітету захисту журналістів, а також член засновницької ради Глобальної мережевої ініціативи, серед багатьох інших помітних досягнень та внесків.

8. Майкл Анті – @mranti

Цзін Чжао, відомий своїм прізвищем Майкл Анті, відомий прихильник свободи Інтернету. Як оглядач, журналіст з міжнародних справ та незалежний блогер, він використовує ці платформи, щоб висловити занепокоєння щодо наших прав в Інтернеті.

Він найвідоміший за своїми політичними постами про свободу преси в Китаї, про що свідчить у своїй TED Talk: Behind the Great Firewall of China. Він також є науковим співробітником Гарвардського Німана ’08.

9. La Quadrature du Net- @laquadrature

laquadrature.net

La Quadrature du Net – це французька неприбуткова громадянка, адвокатська група, яка має на меті захист основних прав і свобод. Просуваючи публічні дебати, група надає інформацію про Інтернет-політику, свободу вираження поглядів, авторські права та конфіденційність в Інтернеті, виступаючи за вільний обіг знань в Інтернеті..

10. Байти для всіх, ПК – @bytesforall

www.bytesforall.pk

“Байти для всіх” – це цифрова та правозахисна організація, яка зосереджує свою увагу на свободі Інтернету, свободі вираження поглядів в Інтернеті, інформаційних та комунікаційних технологіях (ІКТ), а також на конфіденційність та гендерні права. Їх дослідження та обговорення цифрової безпеки забезпечують підтримку адвокатської політики та захисників прав людини.

Серед багатьох інших програм “Байти для всіх” відповідає за всесвітньо відому технічну кампанію Take Back The Tech, яка використовує ІКТ для боротьби з насильством проти жінок у Пакистані..

11. Біргітта Джонсдоттір – @birgittaj

birgitta.is

Біргітта Джонсдоттір – це сильний голос за вільне слово як ісландського політичного діяча, члена ісландського парламенту з 2009 року, який добре відомий тим, що доводив до публіки відеозапис про убивство WikiLeaks як співредактора. Вона є громадським прихильником “Челсі Меннінг” & Сноуден був обраний депутатом від Громадянського руху в 2009 році до вступу в «Рух», і створив Міжнародний інститут сучасних медіа, ставши виконавчим директором у 2011 році.

Вона також є одним із позивачів, які подають позов до уряду США щодо запропонованих повноважень щодо нагляду, наданих законопроектом про NDAA.

12. Тім Бернерс-Лі – @timberners_lee

https://www.w3.org/People/Berners-Lee/

Тім Бернерс-Лі, винахідник всесвітньої мережі в 1989 році, є рушійною силою глобальних даних про відкритий уряд і рішуче виступає проти концепції дворівневого Інтернету. Його внесок у права, такі як конфіденційність, свобода та відкритість Інтернету, безперечні.

Він створив такі групи, як Веб-фонд, що виступає за WWW як службу для людства, Інститут відкритих даних у Лондоні, Всесвітній консорціум (W3C), який займається технічним розвитком Інтернету, та має дослідницьку групу на комп’ютері MIT’s Science and AI Lab (“CSAIL”), що працюють над рецентралізацією Інтернету.

Він також є членом Ради з питань прозорості Великобританії, і в 2011 році був призначений до Опікунської ради Фонду Форд..

13. Хізер Брук – @newsbrooke

http://heatherbrooke.org/

Хезер Брук – це нагорода письменниця, журналістка та активістка, відома своєю кампанією за свободу інформації та протидію державі спостереження. Вона була одним з журналістів, які працювали над проектом WikiLeaks, отримуючи кабелі посольства WikiLeaks, і була важливим активом у судових діях щодо викриття зловживань видатковою системою депутатів..

Брук тепер знаходиться в дорадчій раді Групи відкритих прав, автор книги “Мовчазний штат” (“Хайнеман”), “Ваше право знати (Плутонська преса)” та “Революція” буде оцифровано: відправки з інформаційної війни.

14. Сенатор Рон Уайден – @RonWyden

https://www.wyden.senate.gov/

Рон Уайден – американський сенатор з Орегону, який присвятив більшу частину своєї кар’єри захисту Інтернету та його конфіденційності. Як член Комітету з розвідки Сенату, Уайден натискав на певні програми АНБ, направляючи прямі запитання до директора національної розвідки, поки нарешті не з’явилися докази того, що АНБ насправді збирає телефонні дані майже всіх американців.

Його кампанія навіть успішно забезпечила необмежену податкову свободу в Інтернеті, прийнявши Закон про податкову свободу в Інтернеті (ITFA), який, нарешті, не має терміну придатності.

15. Сина Ханіфар – @sinak

https://taskforce.is

Сина Ханіфар – веб-розробник, широко відомий своїм веб-сайтом “Сторінка спостерігати за нами”, який успішно організував 575 000 підписів заявників проти програм АНБ і представив їх Конгресу. Ставши союзником з такими організаціями, як EFF, Reddit, Occupy Wall Street та Fight For the Future, він став рішучим прихильником кращих законів про технологію..

Як технічний співробітник EFF, Ханіфар допомагав розробці набору інструментів Центру дій з відкритим кодом EFF. Він створив інструменти для користувачів Інтернету та працює над реформою DMCA як член правління Коаліції «Цифрове право на ремонт», є співзасновником / радником @OpenSignal, співзасновником @RepeaterStore та засновником Taskforce.is.

Оскільки уряди продовжують оскаржувати наші права, маніпулюючи, відстежуючи та фільтруючи наше вираження в Інтернеті, ми сподіваємось, що цей список є Топ-15 Інтернетів-свободників допомагає вам бути в курсі та брати участь.

Якщо ви хочете запропонувати особам або організаціям, які не були включені до списку, не соромтеся повідомити нам про це.!

Хочете бути в курсі всіх останніх новин про свободу та конфіденційність Інтернету? Приєднуйтесь до розмови у Facebook, Twitter, LinkedIn та Google+. Ми хотіли б почути від вас!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map