10 речей, які слід знати про законопроект про СНД

10 речей, які слід знати про законопроект про СНД


Минулого тижня Сенат офіційно прийняв законопроект CISA. Цей законопроект може мати значні наслідки для вашої конфіденційності в Інтернеті – навіть якщо ви живете за кордоном. Детальніше, щоб дізнатися, чому…

Сенат переважною мірою прийняв суперечливий законопроект CISA (Кібербезпека щодо обміну інформацією про кібербезпеку), законопроект 74 – 21. Цей законопроект безпосередньо впливає на конфіденційність веб-серфінгів багатьма способами..  

У SaferVPN ми знаємо, наскільки цінною є конфіденційність в Інтернеті для наших користувачів, тому на цьому тижні ми виклали 10 речей, які вам потрібно знати про цей законопроект, і як він вплине на вас:

1. Де я можу сам її прочитати і що таке суєт?

Повний текст законопроекту про CISA можна знайти тут.

Основна мета зазначена так: “Поліпшити кібербезпеку в Сполучених Штатах через посилений обмін інформацією про загрози кібербезпеці та для інших цілей”.

По суті, спонуканий недавньою хвилею кібер-хаків (як, наприклад, Sony, Target та Управління управління персоналом), цей законопроект заохочує обмін інформацією про Інтернет-трафік між приватними структурами, а також між приватними структурами та федеральним урядом. сподівання на краще запобігання масштабним кібератакам.

Законопроект також надає цим компаніям широкий імунітет від законів про конфіденційність, коли вони діляться інформацією, пов’язаною з кібербезпекою, з урядом – і саме це викликає занепокоєння..

2. Які наступні кроки?

Законопроект про СНД був прийнятий Сенатом США минулого тижня. Тепер він буде проходити розгляд змін та потребуватиме проходження через Палату представників, перш ніж бути переданим президенту Обамі для підписання. Зважаючи на той факт, що Палата вже прийняла майже однаковий законопроект про кібербезпеку, Закон про захист кіберсетей, схоже, він буде плавно переходити до Овального офісу.

3. Є меч з двома острими.

Якщо законопроект буде підписаний президентом Обамою, він дозволить компаніям обмінюватися даними про кібербезпеку з Міністерством внутрішньої безпеки США, яке потім може поділитися ними з АНБ та ФБР.

Ті, хто підтримує законопроект про CISA, стверджують, що він посилить активну комунікацію між урядом та приватними компаніями, щоб запобігти тяжкості та масштабам кібератак. Тож якщо компанія була зламана, вони могли б надіслати свої дані Департаменту внутрішньої безпеки, який може потім передавати цю інформацію таким агенціям, як ФБР та НСА.

Потім ці агенції вивчають причину злому та видають і попереджують всіх інших компаній, що зарахувались до програми обміну інформацією.

З іншого боку, інші зазначають, що законопроект стимулює компанії просто обмінюватися даними, обіцяючи швидкі виправлення недоліків у мережевій безпеці, а не заохочуючи їх дійсно закладати основні роботи в галузі оборони, вживаючи заходів, таких як посилення власного захисту та підвищення стандартів кібербезпеки..

І звичайно, питання спільного використання даних викликає занепокоєння …

4. Це впливає на приватне життя повсякденних громадян.

Законопроект CISA стосується обміну інформацією між компаніями та урядом, але, звичайно, він має великий потенціал вплинути на звичайних громадян.

Як? Ну, VICE повідомляє, що хоча законопроект вимагає, щоб: a) компанії знімали будь-яку особисту інформацію, перш ніж передавати відповідні дані до DHS, і b) приватні громадяни отримуватимуть повідомлення, якщо їх особиста інформація потрапляє ненавмисно, але це також дає можливість уряду, коли вони відчуваєте, що існує загроза, зазирнути в системи даних компаній, які взяли участь у програмі.

Це теоретично може надати таким державним установам, як ФБР та АНБ, повний і нефільтрований доступ до особистих даних та приватної інформації. 

І звичайно, безсумнівно, що оскільки законопроект про CISA передбачає застереження щодо імунітету для тих компаній, які розкривають інформацію, існує дуже мала відповідальність за обмін особистими даними клієнтів..

5. Що говорить Сноуден?

Енвард Сноуден відкрито розкритикував законопроект, заявивши в Twitter, що голосування за CISA – це “голос проти Інтернету”:

Ми назвемо імена людей, які згодом проголосували за. Голосування за #CISA – це голосування проти Інтернету. https://t.co/IctF0UYSO6

– Едвард Сноуден (@Snowden) 27 жовтня 2015 року

Прогресивний випуск новин Common Dreams повідомляє, що коли Сноуден приєднався до боротьби за майбутнє&Сеанс з Reddit він написав у темі “IAmA”:

“Напад не зупиняється. Це не зробить нас безпечнішими. Це законопроект про нагляд. Що це дозволяє, це для компаній, з якими ви взаємодієте щодня – видимо, як Facebook або невидимо, як At&T– без розбору ділитися приватними записами про вашу взаємодію та діяльність з урядом ».

Ви можете прочитати повний пост Сноудена тут.

6. Подібний законопроект був раніше введений, але був знятий.

Аналогічний законопроект, Закон про розподіл і захист кіберрозвідки (CISPA), був внесений республіканцями в Палату представників у 2013 році. Він був знятий після широких заперечень з Інтернету та осуду з боку Білого дому.

Отже, чим відрізняється законопроект про СНД? Його офіційно схвалив Барак Обама в серпні.

7. Законопроект про CISA критикується за заплутані та суперечливі положення.

Сенатор Ранд Пол подав петицію про припинення CISA. Він стверджує, що законопроект “переповнений розпливчастими визначеннями, які надають нові агресивні повноваження щодо шпигунства, які застосовують закони про конфіденційність і дозволяють Інтернет-провайдерам та веб-сайтам передавати особисті дані будь-якому агентству у федеральному уряді”.

Як розповідають Daily Dot, активісти конфіденційності попередили, що мова про законопроект наголошує на видаленні інформації, “напевно відомо, що не має значення для конкретної кіберзагрози”. Але що саме визначається як “остаточний” у слідчій ситуації? Тут багато сірої зони.

8. Хто її підтримує, а хто ні?

Кілька великих технологічних компаній, такі як Twitter, Apple, Salesforce, Yelp, Wikipedia та reddit, прямо виступають проти законопроекту. Як і громадянські та цифрові групи з прав людини, такі як Фонд “Електронні межі”.

Американська банківська асоціація та Асоціація телекомунікаційної галузі підтримали CISA. Тим часом Facebook, очевидно, спростував звинувачення, що він таємно лобіював законопроект.

9. Є сумніви щодо справжнього наміру та ефективності законопроекту CISA.

Нещодавно Еліса Шевінський, генеральний директор фірми з кібербезпеки Jekudo Privacy Company, написала заяву, висловивши свою стурбованість законопроектом. Крім висловлення занепокоєння з приводу того, що вона вважає, що законопроект дозволить компаніям “порушувати свою політику конфіденційності без відповідальності”, вона також зазначила, що законопроект був фактично висунутий Сенатським комітетом з питань розвідки..

Збір розвідки, як вказує Шевінський, “є більш корисним для кримінального переслідування злочинів, ніж для забезпечення нашої технічної інфраструктури (наших серверів, наших мереж, наших комп’ютерів, наших систем зв’язку тощо)”

Тревор Тімм, виконавчий директор Фонду «Свобода преси», також висловився проти цього закону: «Спробуйте запитати спонсорів законопроекту, як законопроект запобіжить кібератакам або змусить компанії та уряди покращити свою оборону». він написав. “Вони не можуть відповісти”.

10. Законопроект має міжнародні наслідки.

Звіт Guardian минулого тижня показав, що якщо його прийняти, законопроект про CISA дасть владі більше можливостей притягнути до кримінальної відповідальності іноземних кіберзлочинців, якщо в їх злочинах братиме участь американська компанія.

“[Я] Якщо французький громадянин зламає MasterCard іспанського громадянина, вона може зазнати 10 років в’язниці США відповідно до законів, змінених законопроектом”, – йдеться у звіті.

Звичайно, багато компаній і великих корпорацій, які працюють у США, діють і в усьому світі. Тож здається, що більш широкі, світові наслідки для прийняття цього законопроекту неминучі.

Отже, як проактивно захистити свою конфіденційність та діяльність в Інтернеті?

Потенційне прийняття цього законопроекту робить переваги VPN ще більш цінними.

Підключившись до одного з глобальних серверів SaferVPN, ви зможете переглядати Інтернет за допомогою повністю зашифрованого з’єднання. Це по суті додає шару захисту від урядового нагляду та дозволяє переглядати з повною конфіденційністю та анонімністю.

Якщо ви зацікавлені у забезпеченні вашої цінності в Інтернеті, а також користуєтесь багатьма іншими вигодами VPN, такими як безпека в Інтернеті, доступ до улюбленого гео-обмеженого вмісту та можливість обійти цінову дискримінацію на рейси та прокат автомобілів, підписуйтесь на SaferVPN або розпочніть безкоштовну пробну версію VPN вже сьогодні.

І звичайно, якщо у вас є якісь питання чи пропозиції – будь то стосовно нашого продукту або особистої конфіденційності та безпеки в Інтернеті, не соромтеся зв’язуватися з нами у Facebook, Twitter або Google+.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map