Predstavujeme naše nové aplikačné rozhranie VPN a umiestnenie servera

Nové aplikácie VPN a servery VPN SaferVPN


Vyskúšajte našu novú funkciu šialenstvo! V SaferVPN sa toho toho veľa deje – a naša práca sa ešte neskončila! Máme veľa oznámení o produktoch vrátane vylepšeného rozhrania aplikácií VPN a nových umiestnení vysokorýchlostných serverov VPN. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej!

Vylepšené rozhranie aplikácií VPN

Naše aplikácie VPN pre Windows & Mac boli aktualizované a teraz obsahujú vylepšené rozhranie! To znamená ešte jednoduchšie, plynulejšie a ľahko prístupné rozhranie aplikácie VPN pre všetkých našich používateľov. Nahliadnite sem:

Nová aplikácia VPN pre Windows Mac

Okrem toho, aby boli desktopové aplikácie prehľadnejšie, štíhlejší a prispôsobiteľnejšie, zavŕšili sme aj našich expertov, aby sme ďalej zlepšovali ochranu pred únikom DNS / IPv6.!

Ochrana osobných údajov a ochrana údajov našich používateľov sú našou najvyššou prioritou, čo znamená, že neustále aktualizácie a vylepšená ochrana sú absolútne nevyhnutné, aby sme zaistili, že naši používatelia budú mať maximálne súkromie a ochranu pred bezpečnostnými hrozbami..

Ste pripravení vyskúšať nové rozhranie aplikácie VPN? Stiahnite si najnovšiu verziu našich aplikácií pre systémy Mac a Windows VPN tu.

Nové umiestnenia vysokorýchlostného servera VPN

Okrem našej existujúcej globálnej siete VPN serverov sme pridali päť nových umiestnení serverov v Mexiku, Argentíne, Portugalsku, na Cypre av Írsku. Tieto nové vysokorýchlostné servery VPN prinášajú náš celkový počet miest až na 700+ serverov vo viac ako 36 krajinách!

Prečo sú tieto servery dôležité??

Čím viac serverových umiestnení, tým širší prístup majú používatelia k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením! To znamená, že napríklad ak by ste chceli sledovať miestne športové udalosti prístupom k miestnemu televíznemu vysielaniu, môžete sa jednoducho pripojiť k SaferVPN v krajine, ktorú ste si vybrali, a práve tak sa vaša IP adresa zmení na miestnu, ktorá je blbá. služba, ktorá vám umožní myslieť, že sa skutočne nachádzate v požadovanej krajine!

Navyše, ak ste používateľom v jednej zo štyroch krajín, do ktorej sme pridali nové vysokorýchlostné servery VPN, bude vaše prehliadanie webu SaferVPN ešte rýchlejšie, pretože čím bližšie ste k serveru, tým rýchlejšie bude vaše pripojenie.!

Ako získať prístup k novým serverom VPN:

 1. Jednoducho sa odhláste zo svojho účtu a znova sa prihláste (Ak ešte nepoužívate SaferVPN, vyskúšajte našu 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu VPN!).
 2. Všimnite si, že naše servery v Mexiku, Argentíne, Portugalsku, na Cypre av Írsku sú teraz uvedené medzi dostupnými.
 3. Kliknite na požadované miesto a začnite okamžite prehľadávať kliknutím na tlačidlo!

Predstavujeme náš prepínač zabíjania VPN

Na našom nedávnom blogu sme predstavili náš prepínač VPN Kill Switch – teraz k dispozícii pre systémy Windows, Mac, Android a iOS!

Táto úžasná funkcia zaisťuje, že ste vždy chránení, a to aj v prípade výpadku pripojenia k sieti VPN! Servery sa niekedy stanú nestabilnými kvôli preťaženiu siete alebo kvôli určitým umiestneniam serverov, napriek tomu – mysleli sme na všetky typy bezpečnostných opatrení, aby sme zaistili ochranu našich používateľov vždy.

Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé, úplne dôveryhodné a spoľahlivé služby. Ak ste žili v utláčanej spoločnosti, ste novinár vo vysoko rizikovej oblasti alebo cestujete a používate verejné Wi-Fi, mať prepínač zabíjania VPN znamená, že prerušíme vaše pripojenie k internetu v okamihu, keď vaše pripojenie VPN klesne. Zabezpečí sa tak, že žiadny z vašich nešifrovaných dátových paketov nebude môcť vidieť žiadny štát, poskytovateľ zabezpečenia internetu (ISP) ani hacker..

Ako možno viete povedať, vaše súkromie online je pre nás dôležité. Preto tiež neuchovávame denníky ani nesledujeme vašu aktivitu.

Ďalej si prečítajte všetky naše pravidlá ochrany osobných údajov.

Vylepšené zásady ochrany osobných údajov

Spolu s našimi pravidlami ochrany osobných údajov pri protokolovaní údajov sme odstránili aj väčšinu protokolov o pripojení. Aj keď mnohé siete VPN tvrdia, že nezneužívajú údaje svojich používateľov, často predávajú svoje osobné informácie inzerentom tretích strán. To nie je príliš súkromné, však?

V spoločnosti SaferVPN NIKDY NIKDY zhromažďovať alebo zaznamenávať ŽIADNE činnosti prehliadača našich používateľov – čo znamená, že nemôžeme a nebudeme distribuovať žiadne osobné údaje našich zákazníkov. Aj keď sa vyžaduje minimálny počet protokolov pripojenia, aby sa používatelia mohli úspešne pripojiť k našim serverom VPN – nikdy neprihlásime ani neuložíme ŽIADNE osobné údaje..

Vyskúšajte náš nedávny príspevok na blogu s podrobnosťami o všetkom, čo potrebujete vedieť o našich aktualizovaných zásadách ochrany osobných údajov VPN bez prihlásenia.

Neobmedzený internet pre všetkých

V našom úsilí priniesť neobmedzený a otvorený internet všetkým na celom svete sa neustále snažíme slúžiť viacerým milovníkom slobody po celom svete. Ak máte akékoľvek požiadavky na umiestnenie servera, kontaktujte nás a kontaktujte nás.

Ak ste pripravení vyskúšať jeden z našich nových vysokorýchlostných serverov VPN alebo vyskúšať naše nové rozhrania aplikácií VPN a ešte nepoužívajú SaferVPN, vyskúšajte dnes 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu VPN a získajte chránený a plne prístupný internet kdekoľvek si.

Navyše naše aktualizované plány znamená, že teraz ponúkame 5 súčasných pripojení na jeden účet a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Vyskúšajte SaferVPN ešte dnes (nemusíte stratiť nič)!

Tým sú zhrnuté všetky naše najnovšie aktualizácie a zaujímavé funkcie! Máte ďalšiu žiadosť o produkt alebo umiestnenie servera VPN, ktorú chcete vidieť? Vaša spätná väzba je dôležitá! Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a máte akékoľvek otázky alebo návrhy, ktoré máte. Radi by sme vás počuli!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map