Prvních 11 technických nástrojů, aby se vaše novoroční předsevzetí stalo realitou v roce 2018

Nejlepší technické nástroje pro vaše novoroční předsevzetí v roce 2017


Šťastný nový rok od SaferVPN!  Jste odhodláni učinit vaše novoroční předsevzetí skutečností? Pak se podívejte na tento seznam nejlepších 11 technologických nástrojů pro rok 2018!

S příchodem Nového roku jste pravděpodobně začali pracovat na vašich novoroční předsevzetí.

Pokud váš seznam náhodou zahrnuje něco z cestování, formování nebo dokonce zlepšení zabezpečení online, máme k dispozici seznam skvělých aplikací a technologií, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů v roce 2018!

Podívejte se na Top 11 #TechTools, aby se váš #Nový rokResolution stal realitou v roce 2018.

1. Skyscanner – Cestujte někam, kde jste nikdy nebyli

Odkládali jste cestování nebo dokonce odmítali myšlenku na výlet kvůli nedostatku finančních prostředků? Byli byste překvapeni, jak levné mohou být některé výlety, pokud se podíváte na správný zdroj.

Bez ohledu na to, kde jste nebo kam byste chtěli jít, Skyscanner je jedním z nejlepších webů (a aplikací!), Které jsem našel, pokud jde o cestování. I když se může zdát jako váš obvyklý web pro porovnávání cen vybavení, jako jsou lety, hotely a půjčovny aut, existují dvě další funkce, díky nimž je web ideální pro hledání dovolené za rozpočet: Cena za den a výběr cíle pro: Kdekoli.

 • Cena za den
  Pokud již víte, kam byste chtěli cestovat, jednoduše zadejte svou polohu a místo toho, abyste vybrali přesný den na cestu, vyberte celý kalendář a podívejte se, jak cena kolísá každý den během daného měsíce. To znamená, že můžete vidět jako den, kdy může být váš let v pondělí 200 USD a další 600 USD, což výrazně usnadňuje nákladově efektivní plánování cesty..
 • Cíl: Kdekoli
  Pokud jste se přesně nerozhodli, kam byste chtěli jet, můžete jednoduše umístit místní letiště a nastavit cíl na „kdekoli“. Skyscanner vám pak poskytne seznam letů na tuny různých míst, uspořádaných podle ceny. Mluvte o zábavném způsobu, jak najít nové místo pro cestování a zároveň najít nejlepší ceny pro tento nový rok!

2. University of Reddit – Naučte se něco nového

Proč neudělat čas na to, abyste se pro letošní novoroční předsevzetí naučili něco zcela nového? Možná jste se vždy chtěli naučit nový jazyk nebo novou dovednost? Ať se to stane v roce 2018.

I když existuje spousta online tříd a dalších technologických nástrojů, které vám to umožní, můžete být překvapeni, když zjistíte, že Reddit, ultra populární webová stránka fóra, vám může pomoci naučit se, co chcete. Univerzita Reddit’s University má úžasný adresář otevřených kurzů, které vám umožňují přístup k mnoha různým kurzům od témat, jako je hudba a jazyk, přes vědu a informatiku.!

Cokoli se chcete naučit v roce 2018 – můžete to snadno dosáhnout.

3. Ztratit to! & 4. Zombie, běž! – Vraťte se do tvaru

Většina z nás se chtěla dostat do formy po celý rok a neúmyslně se nepodařilo dosáhnout loňského nového roku řešení. Naštěstí existují velmi užitečné technické nástroje pro ty z vás, kteří by to chtěli jít a fit!

Osobně je moje oblíbená aplikace, kterou používám, ztratit! Tato aplikace umožňuje neuvěřitelně snadné přihlášení jídla, cvičení a pomoci vám zůstat na trati se svými cíli hubnutí. Protože ztratit! je také kompatibilní s mnoha dalšími populárními fitness zařízeními, můžete snadno vyrovnat příjem kalorií s cvičením a okamžitě začít pracovat na dosažení vašich cílů.

Jako zábavná možnost, pokud vaše novoroční předsevzetí zahrnuje běh, podívejte se na nové zombie, běh! aplikace. Tato aplikace byla nejvyšší grossing zdraví a fitness App v iTunes po pouhých dvou týdnech. Během běhu v reálném světě vám aplikace umožní dokončit mise, sbírat zásoby a zachránit přeživší a zároveň se dostat do formy.

5. Vyrovnejte peníze & 6. Naučte Vest – Získejte své finance v pořádku

Konečně vyděláváte dost peněz, abyste přestali kopat pro změnu polštářů vaší pohovky a místo toho se podíváte do otevření spořicího účtu? Možná byste dokonce chtěli zvážit plánování odchodu do důchodu nebo investice? Pokud vaše novoroční předsevzetí zahrnuje jakýkoli druh správy peněz, následující aplikace vám v tomto roce pomohou na cestě, jak ušetřit nějaké další změny v letošním roce.!

Level Money je aplikace, která vám umožní vizualizovat vaše finance a zároveň uvést příslušné částky na základě výdajů utrácené podle vašich financí. Namísto kontroly bankovního účtu a vynakládání vašich výdajů na tom, kolik máte peněz, Level Money zobrazí vaše „Spendable“ číslo za měsíc. To vám umožní jasně sledovat váš peněžní tok a zároveň se budete cítit pohodlně utrácet peníze za zbytečné výdaje, jako je stravování.

Pokud byste chtěli získat podrobnější pomoc ve vašem finančním plánování, LearnVest vám pomůže s plánováním všeho, počínaje dluhem kreditní karty, nouzovým šetřením a dokonce i penzí. Plán také pomáhá stanovit osobní cíle a zároveň nabízí další online nástroje, třídy a články!

7. Pacifica & 8. Happify – méně stresu

Pořád se cítíte trochu napjatý ze všech prázdninových chaosů? Naštěstí pro to existují aplikace!

Pacifica je skvělá aplikace a web, který nabízí řízené dýchací techniky. Jejich každodenní nástroje pro stres a úzkost vás také spojí s širokou komunitou a zároveň vám poskytnou ty nejlepší nástroje pro kognitivní behaviorální terapii a meditaci. Kombinace relaxačních technik Pacifica vám umožní sledovat vaši náladu po celý den a začít mapovat úroveň stresu při stanovování denních cílů.

Happify je další aplikace, která vám umožní bránit se před negativitou poskytováním výzkumně ověřených činností a her, které zvyšují morálku a zvyšují štěstí!

9. Podělte se o jídlo & 10. Přichytit dar – přispět k příčině, na které vám záleží

Další pozoruhodný nápad na novoroční řešení je nezištný akt přispívající k věci, na které vám záleží. Ačkoli existuje řada charitativních organizací, které je třeba zvážit, některé populární lodě pro získání podpory těchto příčin jsou prostřednictvím populárních aplikací. Zde jsou dvě:

Sdílejte jídlo je nová aplikace určená k boji proti světovému hladu jediným klepnutím. Tato iniciativa Světového potravinového programu OSN vám umožňuje nakrmit dítě v nouzi již za 0,50 $.

Snap Donate vám umožní pořídit si logo charitativní organizace (nebo vyhledat jednu z jejich 13 000 registrovaných charitativních organizací) a posílat dary, aniž byste museli jednorázově snížit své darované peníze.!

11. SaferVPN: Chraňte své zabezpečení online & Identita

Pokud máte v letošním roce na mysli kybernetickou bezpečnost, začněte ujistěte se, že nevynecháváte jednoduché kroky k zajištění vaší online bezpečnosti. To by mohlo být stejně snadné, jako kdybyste se obraceli na nejnovější formy phishingových nástrah a falešných e-mailů, abyste mohli zkontrolovat, zda máte zabezpečená hesla a bezpečnostní software.

Jedním z nejjednodušších a nejdůležitějších způsobů, jak chránit svou cennou online identitu, je bezpečné procházení veřejnými sítěmi. I když jsou WiFi hotspoty neuvěřitelně pohodlné, jsou často nezabezpečené, což hackerům a snoopers umožňuje zadržet vaše citlivá data a osobní informace.

 • Ochrana WiFi
  Nelíbí se vám myšlenka, že by se do vašich osobních přihlašovacích údajů a údajů o kreditních kartách objevil nějaký zlomyslný cizinec? Výběrem SaferVPN získáte výhody automatického zabezpečení WiFi a okamžitého šifrování na úrovni banky při připojení k veřejným hotspotům.
 • Šetřit peníze
  S SaferVPN můžete také ušetřit peníze a cestovat někam novým! Naše aplikace umožňuje nejen zabezpečit vaši online aktivitu, ale také změnit vaši IP adresu (jedinečný identifikátor vašeho zařízení online). To vám umožní procházet, jako byste byli v jiné zemi, obejít diskriminaci cen online a ušetřit stovky dolarů za lety a pronájem automobilů!
 • Odblokujte web
  Můžete také přispět k velké věci tím, že se k nám připojíte v boji za svobodu slova a projevu online. Prostřednictvím #UnblockTheWeb, našeho partnerství s Movements.org, platformou crowdsourcing pro lidská práva, poskytujeme přístup VPN aktivistům a disidentům žijícím v uzavřených společnostech, aby si také mohli online užívat neomezeného přístupu a svobody projevu. Byli bychom rádi, kdybyste se k nám přidali v tomto boji!

Doufáme, že tento seznam špičkových technologických nástrojů zaručuje, že se vaše novoroční předsevzetí stane skutečností v roce 2018! Máte nějaké další aplikace nebo weby, které doporučujete? Komentář a dejte nám vědět!

Přeji vám šťastný, úspěšný a Cyber ​​Secure nový rok od SaferVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map