Proč musí každý profesionál používat VPN

vpn klient pro profesionály, kteří chrání data, podnikovou bezpečnost, zabraňují hackerům, snoopers a vládám ukrást vaše data


Věděli jste, že narušení dat stojí společnosti v průměru 3,5 milionu USD? Nemůžete si dovolit procházet nechráněné nebo nechat své zaměstnance tak učinit. Jako zaneprázdněný profesionál je důležité chránit soukromé dokumenty vaší společnosti, zejména když cestujete nebo když přinášíte své vlastní zařízení (BYOD). Přečtěte si, jak chránit data vaší společnosti!

VPN jsou stále důležitější pro zajištění podnikové bezpečnosti, protože více zaměstnanců pracuje na dálku nebo přináší vlastní zařízení. VPN nejen zajišťují podnikovou bezpečnost, ale také pomáhají zaměstnancům těžit z výhod plynoucích z práce z domova, jako je větší flexibilita, zvýšená produktivita a vyhnutí se únavnému dojíždění. Očekává se, že trend v oblasti telekomunikací v nadcházejících letech poroste, a proto je důležité, aby podniky byly připraveny se s ním vypořádat a mít zavedeny systémy zajišťující jejich firemní tajemství a soukromá data..

Jak podniky a profesionálové používají VPN

Síť VPN umožňuje vytvořit zabezpečené a šifrované připojení k jinému počítači nebo serveru na vzdáleném místě přes veřejný internet. S VPN prochází veškerý síťový provoz zabezpečeným virtuálním „tunelem“. Technicky vám umožňuje sídlit ve virtuální soukromé síti podobné LAN (Local Area Network), což je to, co firemní kanceláře používají, ale bez nutnosti fyzického kabelového připojení.

VPN byly původně vyvinuty tak, aby jednotlivým zaměstnancům umožňovaly bezpečný přístup k síti jejich společnosti ze vzdáleného místa. Připojením k podnikové síti má individuální zaměstnanec přístup ke všem zdrojům a službám společnosti, jako by byl zaměstnanec fyzicky v kanceláři. Zkuste si představit život bez VPN: V roce 2010 pracovalo 9,4% amerických pracovníků alespoň jeden den doma týdně.

4 důvody, proč profesionálové musí používat VPN

Nyní se pojďme bavit o tom, proč všem profesionálům doporučujeme používat VPN, a věřte mi, to je důležité! Tady jsme:

1. Veřejné hotspoty neposkytují žádnou bezpečnost

Protože žádné z vašich dat není šifrováno ve veřejných sítích WiFis, může každý kvalifikovaný hacker proniknout do všech vašich soukromých dat. Hesla jsou k dispozici pro chytání a také jsou přenášeny všechny soubory. Nechtěli byste, aby vaše pracovní soubory byly ve špatných rukou, že? Co by řekl váš šéf, kdyby zjistil, že máte nulovou bezpečnost a že došlo k úniku citlivých informací? Nezapomeňte zůstat na bezpečném místě pomocí SaferVPN na veřejných hotspotech pro zajištění na úrovni banky. To je zvláště důležité, pokud hodně cestujete za prací a prací do hotelů a letišť, kde hotspoty neposkytují žádnou bezpečnost.

2. Vaše reputace a hesla jsou ohrožena

Čím více naší práce přechází do cloudu se službami, jako jsou Google Drive, Asana, MailChimp, Salesforce a mnoho dalších, musíte si chránit svá hesla. Můžete snadno pochopit, jak je důležité, aby k němu nikdo neměl přístup, nebo ještě horší, pokud by někdo změnil vaše hesla. Nezapomeňte pravidelně měnit hesla, nikdy je neposílat e-mailem (v případě, že by byl příjemce napaden hackery), a nezapomeňte použít kombinaci malých a velkých písmen a číslic.

Všichni máme navíc profesionální pověst, kterou musíme chránit. Zabraňte hackerům v přístupu k vašim profilům na Facebooku a LinkedIn – rozhodně nechcete, aby si na těchto stránkách s vašimi profily někdo nechal nic dělat..

3. Hackeři se mohou pokusit ukrást data vaší společnosti

Stačí se podívat na nedávný případ, kdy ministerstvo spravedlnosti USA podalo obvinění proti pěti údajným čínským vojenským hackerům, kteří se pokoušejí proniknout do amerických soukromých korporací, aby ukradli obchodní tajemství. To je jasný příklad toho, jak důležité je chránit firemní sítě, bez ohledu na to, zda jsou tvrzení pravdivá nebo ne. Riziko je tam venku, takže zůstaňte chráněni! Vždy, když jste mimo kancelář, vždy používejte anti-malware s firewallem a VPN.

4. Právní dopady mohou vaší kariéře ublížit

Protože streamování filmů a pořadů z webů podporovaných reklamami je v legální šedé zóně, nechtěli byste riskovat stíhání za porušení autorských práv. Tenhle je pro všechny právníky všude, ale stejně důležitý pro všechny profesionály. V některých zemích, včetně Švédska, právník, který poruší zákon, znehodnocuje jeho pověst a může riskovat ztrátu práva na výkon práva nebo alespoň těžko přistane jako právník. Tohle by byla škoda, že? Také pro právníky je to problém, protože se nechcete riskovat v rejstřících trestů, pokud vás náborář provede na pozadí.

Nejprve si přečtěte zásady VPN vaší společnosti

Některé společnosti v práci blokují přístup k webům, jako jsou Facebook a YouTube, aby omezily zbytečný čas. Dělají to jak na pracovních počítačích, tak také na svých WiFis. S SaferVPN můžete obejít všechna omezení a přistupovat na libovolný web. Musíme vás však varovat, že někdy je proti podnikovým zásadám používat VPN k obcházení omezení firemní brány firewall. Společnosti používají brány firewall k zabezpečení svých dat a zajišťují, aby hackeři neměli přístup k jejich systémům. Přestože je SaferVPN bezpečný (jak název napovídá) a poskytuje zabezpečené šifrování, důrazně žádáme, abyste se zeptali správce podnikové sítě na zásady používání VPN v podnikové síti. Nechceme vás dostat do problémů a je jen na vás, abyste dodržovali svá pravidla.

Jak VPN zvýší zabezpečení BYOD

S VPN je veškerý provoz mezi vaším zařízením a koncovým umístěním, ke kterému se připojujete, šifrován pomocí zabezpečení na úrovni banky. To znamená, že všechna vaše data a hesla zůstávají pro hackery soukromá a mimo dosah. Doporučujeme jednotlivcům a firmám bez ohledu na jejich velikost vždy používat VPN ke zlepšení jejich zabezpečení.

Dejte SaferVPN zdarma vyzkoušet nyní. Ujistěte se, že vy a vaši kolegové zůstanete v bezpečí tím, že získáte plán Small Business, který umožňuje až 7 současných připojení k SaferVPN.

Čtení bonusů: SaferVPN je součástí blogu společnosti Dell

Náš generální ředitel byl nedávno osloven technologickým blogem společnosti Dell o článku o tom, jak společnosti používají SaferVPN ke zmírnění rizik zabezpečení mobilních zařízení a zároveň nechávají své zaměstnance pracovat mimo kancelář. Přečtěte si další informace o tom, jak se používání VPN mění, když společnosti hledají zlepšení zabezpečení díky zvýšenému BYOD v Dell Tech Page One.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map