Představujeme nejlepší VPN pro Android

Bezpečnější VPN pro Android je tady!


Zdravíme naše nové SaferVPN pro Android! Přečtěte si, jak začít používat nejlepší VPN pro Android a všechny skvělé výhody používání aplikace zde. Navíc se dozvíte, jak si můžete aplikaci stáhnout a sdílet, abyste zvýšili své šance na výhru BEZPLATNÝ prémiový rok SaferVPN!

Jak si možná pamatujete, nedávno jsme spustili úspěšnou verzi beta naší VPN pro Android. Nyní jsme nadšeni, že můžeme prezentovat naše plně vybavená aplikace SaferVPN pro Android.

Stáhněte si aplikaci přímo z Google Play tady.

Nyní si můžete užít neomezený přístup k geo-omezenému obsahu a procházení webu pomocí bezpečné, plně šifrované připojení – kdekoli a kdykoli na vašem zařízení Android.

S naší nově vylepšenou nativní sítí VPN pro Android si můžete vychutnat všechny stejné funkce Windows a Mac přímo na tabletu nebo telefonu.

V tomto příspěvku budete připraveni:

 • #ShareSaferVPN– Oslava našeho nového spuštění aplikace pro Android zvyšuje vaše šance na výhru ZDARMA roku SaferVPN!
 • Funkce naší VPN pro Android
 • Jak stáhnout SaferVPN pro Android
 • Jak používat SaferVPN pro Android
 • Výhody naší VPN pro Android

#ShareSaferVPN

Před několika týdny jsme na počest našeho zcela nového webu a aplikace pro iOS zahájili speciální program #ShareSaferVPN událost!

Nyní s naší novou sítí VPN pro Android vám dáváme další šanci zvýšit vaše šance na výhru ZDARMA Premium celoroční předplatné SaferVPN provedením níže uvedených jednoduchých akcí. Deset účastníků s NEJLEPŠÍmi vstupy získá ZDARMA celoroční předplatné PREMIUM SaferVPN.

Abychom oslavili naši novou aplikaci, zahrneme 3 nové akce: stažení naší aplikace, sdílení naší aplikace a sdílení skvělých zpráv svým přátelům! Ještě lepší je, že tyto nové akce se započítají do ještě více položek!

Tak na co čekáš? Pojďme!

#ShareSaferVPN: ZDARMA Premium Subscription Challenge

Vlastnosti naší VPN pro Android:

Naše nová platforma Android VPN umožňuje využívat všechny tyto skvělé špičkové funkce SaferVPN přímo na vašem telefonu Android nebo tabletu Android:

 • Elegantní design: Nyní si můžete užívat snadno použitelný a elegantní design SaferVPN na cestách, ať jste kdekoli.

 • Běží hladce na pozadí: Stačí kliknout na tlačítko Domů, ani si nevšimnete, že je aplikace tam.
 • Zjednodušený výběr serveru: Chcete-li je snáze najít, používejte své nejčastěji používané servery. Aplikace automaticky navrhne nejodporúčanější servery na základě vaší polohy a testů rychlosti.

 • Otevřít protokol VPN: K zajištění nejlepšího možného připojení používáme jeden z nejpokročilejších a nejnovějších protokolů VPN.
 • Automatické opětovné připojení: Pokud vaše připojení k internetu z jakéhokoli důvodu klesne, aplikace automaticky obnoví vaše připojení VPN.

Jak stáhnout SaferVPN pro Android

Vyhledejte SaferVPN v obchodě Google Play a otevřete jej. Klepněte na Nainstalujte a Přijmout podmínky. Po instalaci stačí otevřeno aplikace.

Bezpečnější VPN pro Android v obchodě Google Play

Jak používat SaferVPN pro Android

Nyní jste připraveni začít používat aplikaci. Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které obvykle používáte při přihlášení do SaferVPN.

Pokud nemáte účet, klepněte na Začněte zdarma K vytvoření jedné není potřeba žádná kreditní karta. Musíte pouze zadat svou e-mailovou adresu a požadované heslo a zaškrtnutím políčka Doručená pošta ověřit svou bezplatnou 24hodinovou zkušební verzi.

Přihlašovací obrazovka pro bezpečnější VPN pro Android

Poté zvolte, ke kterému umístění se chcete připojit. Pokud jste expat nebo cestujete do zahraničí a chcete používat internet stejně, jako byste chtěli, vyberte server své domovské země.

Výběr umístění v Bezpečnější VPN pro Android

Jakmile je vše nastaveno, stačí kliknout na velké zelené tlačítko Připojit a během několika sekund budete používat internet stejně jako doma. Klepnutím na tlačítko Domů pokračujte v spuštění SaferVPN na pozadí.

Připojení k bezpečnější VPN pro globální servery pro Android                                           

Výhody naší VPN pro Android

Odblokování streamovaného obsahu: Změnou vnímané adresy IP vám SaferVPN poskytuje nejrychlejší a nejjednodušší řešení pro streamování vašich oblíbených médií. Užijte si Netflix, Spotify, YouTube a další, ať jste kdekoli. Pomůžeme vám získat přístup k filmům, sportu a hudbě pomocí několika jednoduchých kroků.

Chcete vidět jak? Zde je náš užitečný průvodce, jak odblokovat Netflix kdekoli na světě.

Zabezpečte svá data: SaferVPN vám dává klid s vědomím, že můžete bezpečně procházet internet kdekoli a na kterémkoli ze svých zařízení. Není třeba se starat o ochranu dat ve veřejných sítích Wi-Fi nebo o ochranu hackerů před krádeží vašich nejcennějších informací.

Chraňte své soukromí: SaferVPN vám pomůže zajistit, aby všechny údaje v počítači byly vždy uchovány v tajnosti tím, že skryjí vaši IP adresu, umístění a online identitu. Tímto způsobem můžete zabránit jakémukoli sledování vašich online aktivit od vládních agentur, inzerentů, majitelů webových stránek a dalších.

Šetřit peníze: Můžete být vystaveni cenové diskriminaci jednoduše na základě vaší geografické polohy a adresy IP. Ale s SaferVPN si můžete zarezervovat, jako byste byli v jiné zemi, a ušetřit na letech, hotelech, půjčovnách a dalších.

Plánujete si rezervovat let brzy? Zde si můžete přečíst, jak jsme na letenkách ušetřili 475 $.

Začněte hned teď!

Pokud již jste odběratelem SaferVPN, stáhněte si nyní aplikaci pro Android SaferVPN a připravte se.

Pokud jste novým uživatelem SaferVPN, vyzkoušejte to zdarma (není potřeba žádná kreditní karta) a poté nainstalujte SaferVPN do zařízení Android.

Děkujeme vám všem za zpětnou vazbu a návrhy funkcí. Pokud chcete navrhnout nějaké nápady pro budoucí aktualizace softwaru, stačí nám natočit e-mail na [email protected] nebo nás sledovat a kontaktovat na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo YouTube.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map