Nejlepší průvodce vytvořením virtuální WiFi

Jak vytvořit virtuální WiFi


Zde je váš konečný průvodce vytvořením virtuálního hotspotu. Pokud hledáte způsob, jak používat počítač se systémem Windows nebo Mac jako směrovač k vytvoření WiFi, takto: S virtuální sítí Wi-Fi můžete použít VPN na jakémkoli zařízení, jako je vaše inteligentní televize nebo herní konzole. Začněme!

Následující text můžete použít jako samostatný návod, jak vytvořit virtuální WiFi. Pokud připojíte počítač k SaferVPN, získáte další bonusy zabezpečení, anonymity a svobody přístupu k blokovaným webům. Díky SaferVPN je veškerý provoz šifrován, takže nikdo nemůže přejít do vašich dat; dostanete novou IP adresu, abyste se stali anonymními a bezúhonnými online; a můžete se prakticky ubytovat kdekoli na světě, kde budete moci streamovat mediální obsah z kterékoli země, kterou chcete!

Vytvořením hotspotu VPN můžete používat VPN ve své chytré televizi, konzolách, Apple TV nebo Chromecastu k hraní her blokovaných ve vaší zemi nebo k obcházení geografických omezení služeb jako Pandora a YouTube na jakémkoli zařízení připojeném k vaší televizi!

Rychlé odkazy:

 • Jak vytvořit hotspot VPN ve Windows
 • Jak vytvořit hotspot VPN v Mac OS X
 • Další způsoby použití SaferVPN na více zařízeních

Jak sdílet VPN na WiFi ve Windows 7

Krok 1: Proměňte svůj notebook v virtuální WiFi

A) Nejprve spusťte Command jako administrátor. Vyhledejte ji kliknutím na nabídku Start [1], vyhledejte cmd [2], klikněte na ni pravým tlačítkem [3] a vyberte „Spustit jako správce“. Pokud vás požádá o heslo správce, nyní je čas jej vyplnit.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte si pomocí notebooku virtuální virtuální WiFi WiFi hotspot

B) Za druhé se ujistěte, že jsou nainstalovány požadované ovladače. To provedete zadáním ovladačů netsh wlan show v příkazovém řádku [4] a stiskem tlačítka Enter. Podívejte se, jestli se říká „Hosted Network Supported“ [5] – pokud ano, je dobré jít. Pokud tomu tak není, buď nemáte podporovaný adaptér WiFi, nebo jsou aktuální ovladače zastaralé. Vyřešte to spuštěním aktualizace systému Windows a stažením nejnovějších ovladačů síťových adaptérů z webu výrobce počítače.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte si virtuální laptop WiFi s WiFi ve vašem notebooku - Windows 2

C) Za třetí, vytvořte si vlastní WiFi s SSID nastaveným na SaferVPN a heslem nastaveným na heslo. To provedete zadáním příkazu netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = safervpn key = password v příkazovém řádku [6].

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte si virtuální laptop WiFi s WiFi ve vašem notebooku - Windows 3

D) Poté stačí jen spustit WiFi, když zadáte příkazový řádek netsh wlan start hostednetwork [7]. Zobrazí se zpráva „Hostovaná síť spuštěna“. Ve skutečnosti jste si vytvořili vlastní virtuální WiFi.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální notebook WiFi Hotspot s notebookem - Windows 4

Poznámka: Pokud se zobrazí zpráva „hostovaná síť nemohla být spuštěna“, jednoduše spusťte Windows Update a ujistěte se, že máte nainstalované nejnovější ovladače. To by mělo udělat trik.

E) Poté sdílejte připojení. Pravým tlačítkem myši klepněte na symbol WiFi v pravém dolním rohu obrazovky [8] a vyberte možnost „Otevřít centrum sítí a sdílení“.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte si virtuální notebook WiFi s WiFi ve vašem notebooku - Windows 5

F) V rozevírací nabídce klikněte na „Změnit nastavení adaptéru“ [9].

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte si virtuální laptop WiFi s WiFi ve svém notebooku - Windows 6

G) Nyní uvidíte mezi svými připojeními WiFi SaferVPN [10] – klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte Vlastnosti [11].

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální notebook WiFi WiFi Hotspot s notebookem - Windows 7

H) V horní části stránky [12] přejděte na kartu Sdílení a zaškrtněte dvě možnosti „Povolit jinému uživateli sítě připojit se prostřednictvím internetového připojení tohoto počítače“ [13] a „Povolit ostatním uživatelům sítě ovládat nebo deaktivovat sdílené připojení k internetu“ [14] . V rozbalovací nabídce s názvem „Připojení k domácí síti“ vyberte připojení, které jste právě vytvořili (spojení s názvem SaferVPN).

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální virtuální WiFi WiFi hotspot s notebookem - Windows 8

I) Po potvrzení se objeví zpráva – stačí vybrat OK [15].

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte si virtuální notebook WiFi WiFi Hotspot s notebookem - Windows 9

Krok 2: Připojte zařízení k VPN hotspotu

První, spustit SaferVPN na svém notebooku a připojte se k požadovanému serveru.

Po přihlášení se připojte k nově vytvořenému virtuálnímu WiFi pomocí herní konzole nebo jakéhokoli zařízení, na kterém chcete použít VPN!

Oznámení že při každém restartování nebo vypnutí počítače bude zakázán váš hotspot pro VPN vytvořený doma. Chcete-li znovu zapnout hotspot VPN, jednoduše otevřete příkazový řádek a zadejte příkaz netsh wlan start hostednetwork a můžete začít znovu!

Jak sdílet VPN na WiFi v Mac OS X

Naštěstí existuje také skvělý způsob, jak naši uživatelé Macu venku sdílet PPTP VPN připojení ze svého notebooku do svých herních konzolí, Chromecastů a Apple TV. Vše, co potřebujete, je Macbook, účet SaferVPN a samozřejmě připojení k internetu. Tady jsme!

Krok 1: Nastavte PPTP VPN v počítači Mac

Postupujte podle pokynů v tomto tutoriálu a vytvořte připojení PPTP VPN v systému Mac a pojmenujte jej SaferVPN (jak je popsáno v tomto návodu). Po nastavení připojení se připojte k požadovanému serveru SaferVPN. Na obrázcích níže se připojujeme k SaferVPN USA East, ale funguje to stejným způsobem pro jakékoli umístění serveru, ke kterému se chcete připojit..

Krok 2: Sdílejte připojení PPTP VPN

A) Klikněte na Apple v levém horním rohu obrazovky [1], poté vyberte „System Preferences“.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální notebook WiFi Hotspot s notebookem - mac 1

B) Na internetu klikněte na tlačítko „Sharing“ & Bezdrátová sekce.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální virtuální WiFi WiFi hotspot s notebookem mac-2

C) Zaškrtněte tlačítko Sdílení Internetu vlevo [3]. Pokud je již zaškrtnuto, zrušte jeho zaškrtnutí a znovu jej vyberte, abyste se ujistili, že sdílíte vaše připojení SaferVPN (v tomto případě SaferVPN USA východ) v možnosti „Sdílet připojení z“ [4]. Poté vyberte, jak chcete sdílet vaše připojení, zvolte Wi-Fi [5] pro sdílení VPN prostřednictvím WiFi, nebo Thunderbolt Ethernet [6] pro sdílení připojení přes Ethernet.

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální virtuální WiFi WiFi hotspot s notebookem mac-3

D) Jakmile se rozhodnete, bude vaše připojení VPN sdíleno. Vyhledejte sítě WiFi v Chromecastu, Apple TV nebo herní konzoli a vyhledejte hotspot SaferVPN, který jste právě nastavili [7]. Připojte se k němu a používejte VPN na kterémkoli ze svých zařízení!

proměňte svůj notebook v router vpn. Vytvořte virtuální virtuální WiFi WiFi hotspot s notebookem mac-4. Získejte PS3, PS4, Xbox a Apple TV VPN.

Další způsoby použití SaferVPN na více zařízeních

Jak vidíte, není snadné sdílet připojení VPN nastavením počítače jako hotspotu VPN. Všimněte si však, že počítač musí být při tom zapnutý a alespoň v počítači se systémem Windows musíte zajistit sdílení vždy, když sdílíte VPN.

 Velmi jednoduchou možností je použití virtuálního směrovače, populárního bezplatného programu s otevřeným zdrojovým kódem, který vám umožní snadno vytvořit virtuální hotspot ve Windows 7, Windows 8 nebo Windows Server 2012. Jakmile je virtuální router spuštěn, použijte SaferVPN pro Windows k připojte počítač a získejte přístup ke všem webům na všech zařízeních připojených k virtuálnímu směrovači. Program vypadá takto:

Virtuální směrovačVirtuální směrovač má velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní. Stačí vybrat název sítě a heslo pro spuštění virtuálního hotspotu.

Dalším řešením je získání routeru DD-WRT s podporou VPN. Spolupracovali jsme s firmou Flashrouters na dodávce nejrychlejších směrovačů s předinstalovanou SaferVPN. U routeru VPN je veškerý provoz připojený přes vaše směrovače šifrován a procházíte web, jako byste byli v jakékoli zemi, kterou chcete.

Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se do naší bezplatné zkušební verze VPN, abyste mohli nyní používat VPN ve vaší chytré televizi, konzolách, Apple TV nebo Chromecastu.!

P.S. Zůstaňte aktualizováni sledováním SaferVPN na Facebooku, Twitteru a Google+.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map