Letní hudební festivaly: Buďte opatrní při volných místech připojení WiFi

bezplatné Wi-Fi připojení letní hudební festivaly


Letní hudební festivaly se staly nejočekávanější koncertní sérií na světě. I s nedostatkem sprch, řádným spánkem a potenciálně hrozným počasím je jednou z nejvyšších priorit účastníků festivalu nalezení WiFi připojení. Místa připojení WiFi zdarma však mohou být nebezpečná. Čtěte dále a zjistěte, jak využít těchto bezdrátových hotspotů –bezpečně!

Hudební festivaly se mohou pohybovat od alternativního rocku po nejnovější elektro pop. Pravděpodobně jste už slyšeli o Coachellovi, Bonnaroo, Tommorowlandovi a mnoha dalších. Ale co je jedno, co mají skoro všichni společného? Většina davu bude hledat místo připojení WiFi zdarma.

Když se snažíte omezit využití dat, abyste při návratu domů neskončili platit paží a nohou, lidé jsou více než ochotni dát své zabezpečení na backburner a vyměnit soukromí za neomezený přístup k internetu. Co by však mohlo být tak nebezpečné v místech připojení Wi-Fi zdarma?

Na tomto blogu vám řekneme vše, co potřebujete vědět o tom, proč je aktivní body mohou být nebezpečné a jak je můžete bezpečně využít!

Co by mohlo být tak nebezpečné?

Tyto slavnostní události plné živé hudby, přátel a párty vytvářejí pro návštěvníky festivalu jedinečný zážitek. Jediná věc, která by je mohla ještě vylepšit? Přidání mobilních hotspotů, kde mohou lidé najít místa připojení WiFi zdarma! Zní to skvěle, správně?

No, to je! Kdo nechce být schopen chytit své přátele doma a zveřejnit svůj úžasný čas na Instagramu? Přestože jsou tyto mobilní hotspoty pohodlné, existuje několik důvodů, proč byste měli zůstat trochu skeptičtí.   

Tyto bezdrátové hotspoty představují dvě možnosti:

  • WiFi připojení zdarma umět jednoduše je zřídí nějaký velkorysý jednotlivec nebo místo konání, které je ochotno nabídnout bezplatné Wi-Fi připojení k velkému davu.
  • Méně příznivou možností je, že hotspoty může nastavit někdo, kdo má osobní zájem na vašich zprávách, uživatelských jménech, heslech, bankovních informacích a dalších podrobnostech, o něž nemáte zájem, aby cizinec měl přístup k.

Čtěte dále a zjistěte, jak byste mohli zjistit tato nebezpečná spojení a jak se můžete chránit. Ať už je to „jen pro případ“ nebo „máte jednu šťastnou kachnu, kterou jste udělali“ – rozhodně stojí za to být v bezpečí, než litovat!  

Co ve skutečnosti znamená připojení Wi-Fi zdarma

Mnoho sítí Wi-Fi vyžaduje přístup k nim, včetně žádosti o vaše jméno, věk, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Realisticky poskytovatelé profitují z nabídky těchto „bezplatných“ služeb prodávat vaše pověření obchodníkům.

SPROPITNÉ: Pokud opravdu chcete udržet připojení zdarma, zvažte vytvoření samostatné bezplatné e-mailové adresy WiFi – bezpečný prostor pro nevyžádanou poštu, kterou už nikdy nebudete muset zkontrolovat!

Prostě jednoduché! Připojení k WiFi zdarma však může být horší než pouhá reklamní senzace. Ve skutečnosti je 25% všech veřejných Wi-Fi hotspotů považováno za lákadlo pro hackery.

Co mohou hackeři dělat na hudebních festivalech?

Nezabezpečené veřejné sítě WiFi jsou útočištěm pro hackery, kteří se živí kořeny, kde se shromažďují davy, aby získali připojení k internetu – takže letní hudební festivaly jsou přístavem pro hackerskou činnost.

Je to ještě snazší, než si pravděpodobně myslíte. Za méně než 100 USD mohou hackeři nastavit jednoduchý směrovač, který přitahuje hledače WiFi připojení zdarma, což jim umožní plně vidět vaše citlivé a osobní informace.  

Protože bezplatné WiFi není šifrováno, hackeři mohou snadno vidět každé stisknutí klávesy. To zahrnuje všechna hesla, všechny e-maily, zprávy a všechna přenášená data.

A co připojení k WiFi zdarma poskytované festivalem??

Falešná veřejná WiFi, místo WiFi, které se zdá být legitimní, ale je ve skutečnosti nastaveno hackerem, aby zachytilo vaše informace, bohužel není jen skutečným problémem, ale může být docela obtížné jej rozluštit.!

Namísto proniknutí do vašeho zařízení je neuvěřitelně snadné nalákat bezděčné účastníky prostřednictvím nepoctivého přístupového bodu – připojení napodobujícího veřejný přístupový bod Wi-Fi. To umožňuje hackerům ukrást jakékoli vaše předané osobní údaje.

Tato bezplatná WiFi připojení mají klíčový ukazatel: jednoduše zkopírujte názvy veřejných domén a přidejte jediné zavěšené slovo: Zdarma.

Například Coachella v průběhu své akce nabízí veřejný přístup k WiFi zdarma. Můžete očekávat, že kolem „přitažlivých obětí k nečestnému přístupovému bodu“ přetrvává „WiFi zdarma Coachella WiFi“.

Jak zabezpečit připojení – automaticky

Abychom pomohli v boji proti počítačové krádeži, vyvinuli jsme novou špičkovou funkci automatického zabezpečení WiFi. Naše aplikace, která je nyní k dispozici pro všechny naše aplikace, vám umožňuje okamžitě a snadno procházet prostřednictvím bezplatného připojení Wi-Fi!

SaferVPN automaticky připojí vaše zařízení k zabezpečenému 256bitovému šifrovacímu kanálu VPN (Virtual Private Network) na úrovni banky, jakmile se připojíte k nezabezpečenému připojení WiFi. Nemusíte se ani připojovat k VPN!

Jakmile se telefon připojí k nezabezpečenému veřejnému WiFi hotspotu, budete automaticky chráněni před hrozbami krádeží identity online a hrozbami kybernetické bezpečnosti – aniž byste museli něco dělat!

Užijte si klid, který můžete bezpečně procházet internet kdykoli a kdekoli.

WiFi připojení zdarma - automatické Wi-Fi

Jak vás VPN chrání

Pokud se vám nelíbí myšlenka, že nějaký škodlivý člověk ukradl vaše osobní přihlašovací údaje a údaje o kreditní kartě, zcela rozumíme. Pokud používáte službu VPN, můžete se připojit ke vzdálenému serveru a přesměrovat provoz prostřednictvím zabezpečené sítě. To vám umožní procházet web s plně chráněným připojením. Díky tomu budou všechna vaše osobní data a citlivé informace v bezpečí a zvuku.

Jste připraveni získat zabezpečení WiFi automaticky? Podívejte se na naše bezplatná 24hodinová zkušební verze nebo se přihlaste k odběru plánu ještě dnes! Se 14denní zárukou vrácení peněz nemáte co ztratit!

Šťastný bezpečný prohlížení!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map