8 důvodů, proč bude VPN platit sama za sebe

8 důvodů VPN - SaferVPN


Virtuální privátní síť je mnohem více než užitečná investice. V tomto blogu odhalíme 8 důvodů, proč je vaše VPN zaručena za to, že za ni zaplatí.

Jak se říká, není nic jako bezplatný oběd. To však neznamená, že neexistuje nic dobrého. Virtuální privátní síť (VPN) je ve stále nejistějším digitálním světě, který je zničen děsivě bezostyšnou počítačovou kriminalitou, fantastickou investicí do bezpečné, flexibilní a soukromé digitální budoucnosti pro vaše osobní i profesionální úsilí..

Pokud nejste obeznámeni s VPN, nebo jste prostě neměli čas na nastavení jednoho pro sebe nebo svou společnost, podívejte se na těchto osm důvodů, za které bude VPN platit sama za sebe. Vsadíme se, že budete potřebovat pouze jeden.

Podívejte se na těchto 8 důvodů, proč bude VPN platit sama za sebe. Vsadíme se, že budete potřebovat pouze jeden. Klikněte na Tweet

1. Nejste vázáni geografií

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, VPN vám umožní být někde jinde – nebo přesněji to vám umožní vypadat, že jste někde jinde. Náš systém využívá stovky serverů ve více než 30 zemích, všechny spravované interně. Umožňuje vám měnit servery tak často, jak chcete, s minimálním zpožděním. Vždy si užijete nejrychlejší možnou rychlost připojení, což umožňuje místní instalace.

Sečteno a podtrženo, vaše VPN vám umožňuje surfovat po internetu kdykoli, jako byste byli kdekoli, a nikdy se neohýbat rozmarům vaší hostitelské vlády nebo jejích přátel. Úplná svoboda od dohledu a rušení – to je mocný návrh.

2. Vaše osobní údaje jsou vždy bezpečné

Ne každá místní síť je ohrožena, ale vždy je bezpečnější předpokládat, že vaše místní síť není bezpečná. Ve skutečnosti 99 procent veřejných Wi-Fi hotspotů není zabezpečeno, takže vaše osobní data a citlivé informace zůstávají na popadu.

To je docela depresivní myšlenka, takže se na to dívejte jako na moderní, defenzivní verzi Pascalova Wager, slavného argumentu pro religiozitu. Pokud se vaše víra ukáže být marná, není to žádný velký problém. Na druhou stranu, pokud se ukážete, že to, co je podle vás skutečné, bude sklízet báječné odměny.

Co dělají digitální věřící? Předpokládají, že každá místní síť není bezpečná a používají špičkové VPN k ochraně před snoops, zloději a nihilistic malefactors. Pokud se mýlí, žádný velký problém. Pokud mají pravdu a jejich VPN je úspěšně izoluje od kompromisů, vyhýbají se světu problémů.

Se SaferVPN je to obzvláště snadné, protože naše aplikace pro iOS a Android jsou nyní plně vybaveny automatickým zabezpečením Wi-Fi. To znamená, že jakmile se telefon připojí k nezabezpečené veřejné síti Wi-Fi, automaticky zabezpečíme vaše data – i když je telefon v kapse a v uzamčeném režimu.

Přestože sítě VPN nesnižují riziko kompromisů v síti, výrazně omezují nepříznivé účinky síťových hrozeb. Protože veškerý provoz směrovaný přes VPN je šifrován, je pro útočníky prakticky nemožné tomu porozumět, i když jej mohou technicky vidět. Pokud potřebujete přenášet citlivé nebo cenné informace, jako jsou finanční údaje nebo mobilní platby, je VPN s šifrováním a zabezpečením na úrovni banky, jako je ta naše, vaší vstupenkou do klidu mysli..

3. Vychutnejte si rychlejší připojení v vzdálených rozích internetu

Kdy není rychlost prioritou? Jednou z následných výhod plynoucích z toho, že nejste vázáni geografií, je schopnost zažít internet, jako byste skutečně seděli vedle serveru, přes který pracujete..

Použití lokální VPN znamená vyhnout se často klikatým trasám, kterými je směrován globální internetový provoz. Pokud například sídlíte v Chicagu a doufáte, že získáte přístup ke zdroji v Bangkoku, bude vám mnohem lépe sloužit VPN umístěná na thajském serveru než více serverů mezi vaším rodným městem a Thajskem..

Mnoho poskytovatelů internetových služeb navíc omezuje mezinárodní provoz, což komplikuje úsilí uživatelů, kteří potřebují neomezený přístup k zámořským zdrojům. Tím, že VPN zakrývají zdroje svých požadavků, umožňují uživatelům obejít tyto limity šířky pásma úplně – nutnost datově náročných operací jakéhokoli druhu.

4. End-Run Around Access Restrictions

Internet není široce otevřené hřiště. Je to spíš drsná, zablácená překážková dráha s překážkami. S časem a talentem můžete překonat některé digitální překážky. U ostatních je nejlepší najít cestu kolem.

Tímto způsobem je VPN. V zemích a regionech, kde je přístup k určitým webovým stránkám a sítím obecně omezen, jako je Čína a Rusko, je VPN vyžadována pro každého, kdo si přeje získat úplný a spravedlivý obraz o místním stavu. I na otevřenějších místech, jako je západní Evropa a Severní Amerika, mohou lokalizovaná omezení nepříznivě ovlivnit aktivity a zkušenosti uživatelů. VPN usnadňují přístup k prostředkům uživatelům, kteří nejsou škodlivými programy a jsou neférově blokováni dobře míněnými organizacemi.

Na druhé straně veřejné a soukromé organizace mají často velmi dobré důvody pro zavedení omezení přístupu. Pokud je vaše organizace znepokojena neomezeným přístupem k citlivým prostředkům nebo se obává, že tradiční metody ověřování (například přihlášení chráněná heslem) účinně neodradí vyhrazené útočníky, zvažte nastavení VPN, která umožňuje přístup k prostředkům pouze uživatelům s přístupem k VPN sama.

5. Spojte své zdroje společně

Pokud vaše osobní nebo pracovní síť obsahuje mnoho vzdálených zdrojů umístěných ve více sítích, můžete je bezpečně propojit pomocí VPN pomocí bezpečného spojení. Pokud má například vaše organizace pět divizí, každá se samostatnými sítěmi, vytvořte jedinou VPN, která usnadňuje přístup ke společným prostředkům, jako jsou kancelářské tiskárny a proprietární soubory. Můžete také použít síť VPN pro celou organizaci k usnadnění zabezpečeného přístupu ke vzdáleným nebo cestujícím zaměstnancům, čímž se eliminuje jejich závislost na veřejně přístupných sítích.

6. Chraňte své stahování

Zahraniční vlády nejsou jediné subjekty, které se starají o to, co děláte online. I když vás návyky spotřeby obsahu nepřistanou v legální horké vodě, stáhnutí aplikace torrenting (jako je BitTorrent) může být červenou vlajkou pro společnosti, které usilují o výrobu příkladů nešťastných fanoušků hudby nebo filmu. Pokud pravidelně stahujete obsah třetích stran, je hraničním zanedbáním používání nepoužívat VPN k zakrývání vašich stop, i když jste si jisti, že neporušujete autorské právo ani neporušujete nauky o spravedlivém použití..

Řekněte to takto: Chtěli byste raději právníka a bránit se proti frivolnímu soudu u soudu, nebo byste nyní podnikli preventivní opatření a vyhnuli se odhalení??

7. Vyvarujte se protokolování a sledování

Ať už je váš důvod k použití VPN jakýkoli, soukromí je pravděpodobně klíčovým hlediskem. Všechny VPN nabízejí určitou míru šifrování, což zajišťuje určitou míru soukromí.

SaferVPN jde o krok dále a zcela se vyhýbá protokolům o činnosti. Když používáte naše služby VPN, můžete si být jisti, že vaše online aktivity nebudou sledovány – období.

8. Využijte automatickou diagnostiku a opravy, plus podporu

Odstraňování problémů není přesně vaše silná stránka? Neboj se. Náš systém VPN automaticky diagnostikuje a opravuje problémy se sítí, často předtím, než si naši uživatelé uvědomí, že je něco v nepořádku.

Mimochodem, tato schopnost není běžná pro všechny VPN. Jsme mimořádně nenáročný na údržbu.

Pokud narazíte na problém, který nemůžeme diagnostikovat a opravit automaticky, můžete se vrátit zpět do naší obsáhlé databáze nápovědy, která je plněna do žábrů s informativními články o SaferVPN. A v případě nevyřešitelných problémů udržujeme náš tým zákaznické podpory v pohotovostním režimu 24/7. Jsou k dispozici prostřednictvím živého chatu a e-mailu, takže už nikdy nebudete muset telefon zvedat.

Závěrečné myšlenky

Každá služba VPN je jiná, stejně jako každý koncový uživatel VPN. Vaše důvody pro použití VPN se pravděpodobně liší od vašich sousedů a možná i od vašich blízkých konkurentů. Skutečnost, že VPN a motivace k jejich používání přicházejí ve všech druzích konfigurace, však neznamená, že není možné objektivně analyzovat vaše možnosti a dospět k závěru, který nejlépe odpovídá vašim osobním nebo obchodním potřebám. Pokud budete potřebovat pomoc, neváhejte se zeptat.

Co hledáte v VPN?

O autorovi: John Krause je tech nadšenec, který píše o online bezpečnosti a nejnovějších gadgetech & Gizmos.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map