Топ-11 технічних інструментів, щоб зробити ваше новорічне рішення реальністю у 2018 році

Найкращі технічні засоби для Вашої новорічної резолюції 2017 року


З новим роком від SaferVPN!  Ви вирішили зробити свою новорічну резолюцію реальністю? Тоді обов’язково ознайомтесь із цим списком найкращих 11 технічних інструментів на 2018 рік!

Коли Новий рік наближається, ви, ймовірно, почали працювати над своїми новорічними резолюціями.

Якщо у ваш список входить щось, що стосується подорожей, входження у форму чи навіть покращення безпеки в Інтернеті, у нас є лише список класних додатків та технологій, які допоможуть вам реалізувати свої цілі у 2018 році!

Ознайомтеся з топ-11 #TechTools, щоб зробити ваші # НовіРезолюції реальністю у 2018 році. Клацніть, щоб натиснути

1. Skyscanner – подорожуйте кудись, де ви ніколи не бували

Ви відкладали подорожі чи навіть відмовлялися від думки про поїздку через брак коштів? Ви здивуєтеся, наскільки дешевими можуть бути деякі поїздки, якщо заглянути за потрібним ресурсом.

Незалежно від того, де ви знаходитесь чи куди хочете поїхати, Skyscanner – це один із найкращих веб-сайтів (та додатків!), Які я знайшов, коли йдеться про подорожі. Незважаючи на те, що це може здатися вашим типовим веб-сайтом порівняння цін на такі зручності, як авіарейси, готелі та прокат автомобілів, є дві додаткові функції, які роблять сайт ідеальним для пошуку відпусток за бюджетом: ціна на день та вибір місця призначення для: Куди завгодно.

 • Ціноутворення з дня на день
  Якщо ви вже знаєте, куди хочете подорожувати, просто введіть свої місцезнаходження, а замість того, щоб вибрати точний день для подорожі, виберіть весь календар і подивіться, як ціна коливається кожного дня протягом будь-якого місяця. Це означає, що ви можете зрозуміти як день, коли ваш рейс може становити 200 доларів у понеділок, а 600 доларів наступного, що робить економічно вигідне планування подорожі набагато простішим.
 • Місце призначення: де завгодно
  Якщо ви ще не вирішили, куди хочете їхати, можете просто посадитись у місцевий аеропорт і вказати місце призначення “куди завгодно”. Тоді Skyscanner надасть вам список рейсів до тонн різних місць, організованих за ціною. Поговоріть про цікавий спосіб знайти нове місце для подорожей, шукаючи найкращі ціни цього Нового року!

2. Університет Реддіта – дізнайся щось нове

Чому б не витратити час, щоб дізнатися щось нове для новорічної резолюції цього року? Може, ви завжди хотіли вивчити нову мову чи нову майстерність? Зробіть це в 2018 році.

Незважаючи на те, що існує чимало онлайн-класів та інших технологічних інструментів, які дозволять вам робити саме це, ви можете здивуватися, виявивши, що Reddit, ультрапопулярний форум форуму, може допомогти вам дізнатися все, що вам завгодно. Університет Reddit має дивовижний каталог відкритих курсів, який дає вам доступ до багатьох різних курсів, починаючи від тем, таких як музика та мова, до науки та інформатики!

Що б ви хотіли навчитися в 2018 році – ви можете легко зробити це.

3. Втратити це! & 4. Зомбі, біжи! – Поверніться у форму

Більшість із нас хотіли прийти у форму цілий рік і ненароком не змогли досягти минулорічної резолюції Нового року. Ну, на щастя, є дуже корисні технічні інструменти для тих із вас, хто хотів би попростувати і пристосуватися!

Особисто мій улюблений додаток, який я використовую, – втратити! Цей додаток дозволяє неймовірно легко зареєструвати їжу, займатися фізичними вправами та допомогти вам бути в курсі своїх цілей щодо схуднення. З тих пір, як програти! також сумісний з багатьма іншими популярними фітнес-пристроями, ви можете легко збалансувати споживання калорій своїми фізичними вправами і негайно почати працювати над своїми цілями.

Як цікавий варіант, якщо ваші новорічні резолюції включають біг, перегляньте нові Zombies, Run! додаток Цей додаток було найвищим продуктом для здоров’я та фітнесу в iTunes лише через два тижні. Пробігаючи в реальному світі, додаток дозволяє виконувати місії, збирати запаси та рятувати постраждалих, перебуваючи у формі.

5. Рівень грошей & 6. Навчіться жилет – приведіть свої фінанси в порядок

Нарешті заробляйте достатньо грошей, щоб перестати копатись, щоб змінити подушки вашого дивана і замість цього заглянути в відкриття ощадного рахунку? Можливо, ви навіть хотіли б розглянути питання щодо пенсійного планування чи інвестицій? Якщо ваша новорічна резолюція включає будь-який тип управління грошима, наступні програми допоможуть вам заощадити додаткові зміни цього року!

Level Money – це додаток, який дозволяє візуалізувати ваші фінанси, вказуючи відповідні надбавки на основі витрат, визначені вашими фінансами. Замість того, щоб перевіряти свій банківський рахунок та грунтувати свої витрати на те, скільки у вас є грошей, Level Money відображає ваш номер “витрачений” за місяць. Це дозволяє чітко відслідковувати свій грошовий потік, одночасно змушуючи себе почувати себе комфортно витрачати гроші на непотрібні витрати, такі як поїдання.

Якщо вам потрібна більш поглиблена допомога щодо фінансового планування, LearnVest може допомогти вам спланувати все, починаючи з боргу за кредитною карткою, надзвичайних заощаджень і навіть до виходу на пенсію. План також допомагає встановити особисті цілі, пропонуючи додаткові онлайн-інструменти, заняття та статті!

7. Pacifica & 8. Happify – стрес менше

Все ще відчуваєте себе трохи напруженим від усього святкового хаосу? На щастя, для цього теж є додатки!

Pacifica – це чудове додаток та веб-сайт, який пропонує керовані методи дихання. Їх щоденні засоби для стресу та тривоги також підключають вас до широкої спільноти, надаючи вам найкращі інструменти для когнітивної поведінкової терапії та медитації. Комбінація методів релаксації Pacifica дозволяє відстежувати настрій протягом дня і починати відображати рівень стресу під час встановлення щоденних цілей.

Happify – ще одне додаток, яке дозволяє захищатись від негативу, надаючи перевірені дослідницькі дії та ігри, що сприяють підвищенню моралі та піднесенню щастя!

9. Поділіться їжею & 10. Постійне пожертвування – сприяйте тому, що вас хвилює

Ще одна примітна ідея рішення Нового року – самовідданий вчинок, який вас хвилює. Хоча є численні благодійні організації, які слід врахувати, деякі популярні судна для отримання підтримки цим причинам – через популярні програми. Ось два:

Поділіться їжею – це новий додаток, призначений для боротьби з голодом у світі одним натисканням. Ця ініціатива Всесвітньої продовольчої програми ООН дозволяє годувати дитину, яка потребує, всього за 0,50 долара.

Snap Donate дозволяє зробити знімок логотипу благодійної організації (або шукати одну з 13000 зареєстрованих благодійних організацій) та надсилати пожертви, не беручи жодного зрізу ваших пожертвованих грошей.!

11. SaferVPN: захищайте свою безпеку в Інтернеті & Ідентичність

Якщо кібербезпека на увазі цього року, почніть, переконайтесь, що ви не пропускаєте простих кроків, щоб забезпечити свою безпеку в Інтернеті. Це може бути таким же простим, як прибирання найновіших форм фішинг-приманок та підроблених електронних листів для повторної перевірки наявності безпечних паролів та програмного забезпечення безпеки.

Один з найпростіших і найважливіших способів захисту вашої цінної ідентичності в Інтернеті – безпечний перегляд загальнодоступних мереж. Незважаючи на те, що точки доступу до WiFi є надзвичайно зручними, вони дуже часто не захищені, дозволяючи хакерам та снайперам отримати доступ до ваших конфіденційних даних та особистої інформації.

 • Захист Wi-Fi
  Вам не подобається ідея того, що якийсь пустотливий незнайомець загляне у ваші особисті дані для входу та кредитної картки? Вибравши SaferVPN, ви отримаєте перевагу від автоматичної безпеки Wi-Fi та миттєвого шифрування на рівні банку при підключенні до загальнодоступних точок доступу.
 • Зберігати гроші
  За допомогою SaferVPN ви також можете заощадити гроші та подорожувати кудись новим! Наш додаток не тільки дозволяє захистити свою діяльність в Інтернеті, але також змінити IP-адресу (унікальний ідентифікатор вашого пристрою в Інтернеті). Це дозволяє вам переглядати, як якщо б ви були в іншій країні, обійти Інтернет-дискримінацію цін і заощадити сотні доларів на рейсах та прокаті автомобілів!
 • Розблокувати Інтернет
  Ви також можете сприяти великій справі, приєднавшись до нас у боротьбі за свободу слова та вираження поглядів в Інтернеті. Завдяки #UnblockTheWeb, нашим партнерством з Movements.org, краудсорсинговою платформою прав людини, ми надаємо VPN доступ до активістів та дисидентів, що живуть у закритих товариствах, щоб вони також могли користуватися необмеженим доступом та свободою слова в Інтернеті. Ми б раді вам, щоб ви приєдналися до нас у цій боротьбі!

Ми сподіваємося, що цей перелік інструментів із високих технологій гарантує, що ваша новорічна резолюція стане реальністю у 2018 році! Чи є які-небудь інші програми чи сайти, які ви рекомендуєте? Прокоментуйте і повідомте нас!

Бажаючи Вам щасливого, успішного та кібербезпечного Нового року від SaferVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map