SaferVPN відвідує конференцію Black Hat

SaferVPN відвідує конференцію Black Hat


Black Hat USA нарешті повертається до Лас-Вегасу, штат Невада, 22-27 липня 2017 року. Оскільки SaferVPN відвідує цю довгоочікувану конференцію, не забудьте перевірити наш живий канал на Twitter, щоб бути в курсі подій цього року.!

Протягом 20 років конференція “Чорна шапочка” щорічно приваблювала тисячі любителів кібербезпеки, забезпечуючи присутніх передовими дослідженнями, розробками та тенденціями у всіх сферах інформаційної безпеки.

Що таке конференція Чорна Шапочка?

Конференція з комп’ютерної безпеки Black Hat – це провідна подія в галузі інформаційної безпеки, заснована в 1997 році Джеффом Моссом, який також заснував DEF CON.

Конференція надає консультації, навчання та інструктажі хакерам, провідним фахівцям із безпеки, корпораціям та державним установам у всьому світі..

Цьогорічна конференція «Чорна капелюх» демонструватиме освітні програми, починаючи від атак розумної сітки, критичних уразливих ситуацій на інфраструктуру, до мобільних атак менших масштабів, машинного навчання тощо.

Розклад конференції Black Hat

Black Hat USA 2017 розпочинається з чотирьох днів тренінгів, після яких проходить основна конференція (26-27 липня) складається з брифінгів, Арсеналу, бізнес-залу та ін.!

Два основні розділи заходу включають інструктажі про чорну шапку та тренінги щодо чорної капелюхи.

Тренінги Чорної Шапочки:

Тренінги Black Hat розроблені для того, щоб забезпечити практичне формування навичок у різних областях злому.

У минулому навчання пропонували різні фахівці з комп’ютерної безпеки. До них належать Агентство національної безпеки, Cisco Systems, наступальна безпека тощо.

Брифінги про чорну шапку:

На брифінгах у Чорному капелюсі експерти з безпеки представляють новаторські дослідження, інструменти з відкритим кодом та подвиги з нульовим днем.

Раніше теми включали зворотну інженерію, особистість та конфіденційність, а також хакерські дії.

Перегляньте повний графік на веб-сайті Black Hat.

Хакерські витівки

Подія “Чорна капелюх” відома тим, що вона проводить тренінги та інструктажі; натовп скупих хакерів також, як відомо, викликає трохи розпусу під час подій.

На попередніх конференціях відвідувачі зробили конференц-готелі своїми найлегшими жертвами шляхом викрадення бездротових з’єднань, взломання та зміни систем рахунків за телебачення і навіть отримали доступ до 4 мільйонів готельних номерів!  

2009 рік виявився скандальним роком, оскільки веб-сайти дослідників безпеки та груп були зламані. Сайт Дана Камінського також був зламаний, відкриваючи паролі, приватні електронні листи, чати чату та конфіденційні документи.

Минулого року Pwnie Express виявив масштабну атаку “Людина в середині”, яка підманула 35000 людей приєднатися до шкідливої ​​мережі – нагадування про те, наскільки страшними можуть бути ці напади..

Чому подія важлива

Подія наголошується на результатах дослідження учасників опитування, яке зробило висновок:

 • 69% відсотки респондентів вважають, що хакерські злому з таких країн, як Росія та Китай, зробили дані про підприємства США менш безпечними.
 • Понад 60% вважають, що корпорації повинні розробити спеціальні засоби захисту в Інтернеті, щоб захистити свої критичні дані від хакерських злому.
 • 36% з опитаних вважають, що розширене використання викупових програм залишається найбільш серйозною новою загрозою, з якою стикаються фахівці з кібербезпеки.
 • 50% як найбільшою проблемою вказано фішинг та соціальну інженерію 45% побоюються складних атак, спрямованих безпосередньо на власні організації.
 • Тільки 26% віримо, що нова адміністрація Білого дому матиме позитивний вплив на політику, регулювання та правозастосування кібербезпеки протягом наступних чотирьох років.

Ти можеш завантажити повний звіт про дослідження Портрет неминучої кіберзагрози, тут: www.blackhat.com/latestintel/07062017-july-6-2017-attendee-survey.html

Безпечніший на конференції Чорна Шапочка

SaferVPN візьме участь у конференції Black Hat 2017 у Лас-Вегасі, штат Невада!

Ви можете надіслати запит на зустріч з нами, щоб дізнатися, як наше нове захоплююче рішення для бізнесу може допомогти вашій компанії захистити хмарні умови та забезпечити віддалений доступ до мережі з повною легкістю! Звертайтесь до нас за адресою [email protected]

Ми також надаватимемо актуальні оновлення конференції, тому не забудьте дотримуватися нашого каналу Twitter:

Твіти від SaferVPN

Зв’яжіться з Чорною Шапочкою (#BlackHat) увімкнено Twitter, Facebook, LinkedIn та Flickr.

Майбутні дати та події Black Hat включають Чорна Шапочка Європа 2017 у Лондоні, Англія 4 – 7 грудня та Black Hat Asia 2018 у Сінгапурі 20–23 березня.

Чи є якісь відгуки, пропозиції чи запити щодо функцій? Не соромтеся звертатися до нас та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах! Ми хотіли б почути від вас.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map