Як отримати безкоштовний Wi-Fi у будь-якому місці

Як отримати безкоштовний Wi-Fi у будь-якому місціВи коли-небудь подорожували чи часто ходите в дорогу і шукаєте безкоштовний Wi-Fi? Іноді знайти досить надійну точку доступу може бути досить хитро. Хороша новина полягає в тому, що там є кілька чудових додатків, які дозволять вам серфінгу в Інтернеті безкоштовно в будь-якому місці, навіть коли ви за кордоном!


У цьому блозі ми розповімо вам:

Хоча хмара WiFi ще не покриває всю планету, ви може знайти безкоштовний WiFi майже де завгодно, якщо ви знаєте, де шукати. Отже, у чому секрет, як отримати безкоштовний Wi-Fi з будь-якого місця? Ми перерахуємо кілька варіантів пошуку Wi-Fi, які дозволять сканувати ваше оточення та знаходити мільйони безкоштовних, законних точок доступу, для яких не потрібні паролі. Крім того, ми розповімо, як ними користуватися, забезпечуючи вашу безпеку в Інтернеті.

Скористайтеся цими хитрощами для пошуку безкоштовного Wi-Fi, і ви більше ніколи не будете без безкоштовного Wi-Fi! Дотримуючись наведених нижче порад та підказок, ми навіть розповімо вам, як безпечно шукати серфінг під час використання загальнодоступних точок доступу.

Про програми сканування

Одне, що потрібно пам’ятати під час пошуку безкоштовного Wi-Fi, – це те, що для багатьох мереж WiFi потрібна реєстрація для доступу до них. Це може включати в себе своє ім’я, вік, електронну адресу та навіть номер телефону. Причиною цього є те, що постачальники можуть повернути свої гроші, пропонуючи цю “безкоштовну” послугу, продаючи ваші дані маркетологам. Один із способів вирішити це – це створити окрему безкоштовну електронну адресу WiFi спеціально для цієї мети. Таким чином, якщо ваш обліковий запис перевантажений спам-повідомленнями, вам більше не доведеться їх бачити.

Обережність: Більшість безкоштовних точкових точок не шифруються, тому дуже важливо вживати заходів для захисту себе в цих мережах WiFi. Без шифрування кожен, хто вводить клавішу, кожен, хто переглядає, може сприйматися як звичайний текст. Це означає, що кожен пароль, який ви вводите, кожен електронний лист, який ви надсилаєте, і кожен фрагмент даних, який ви передаєте, може бути чітко прочитаний будь-яким хакером. Щоб захистити себе, ми закликаємо захистити свій пристрій та зашифрувати ваші дані під час використання цих з’єднань!

Захистіть мою безпеку в Інтернеті за допомогою SaferVPN 

Як отримати безкоштовний Wi-Fi

Поки ми чекаємо появи Wi-Fi у всьому місті (і, сподіваємось, у всьому світі), хоча багато хто висловлює занепокоєння щодо такого типу постійного підключення – ось кілька додатків, які точно підкажуть, як отримати безкоштовний Wi-Fi, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

 • Карта WiFi це одне з найпопулярніших додатків, що містить 100 мільйонів точок доступу WiFi, доступних у його глобальній базі даних. Його безкоштовні програми для iOS та Android, а також такі опції, як навігація по карті, поради, паролі та підтримка клієнтів.
 • Фон це величезна глобальна мережа гарячих точок, що налічує понад 20 мільйонів гарячих точок у всьому світі. Їх місія полягає в тому, щоб перетворити житлові маршрутизатори в гарячі точки, підвищивши доступність веб-доступності. Концепція? Спільний доступ – це турбота! Купуючи 50 доларів США Фонера маршрутизатор, ви розділите свою пропускну здатність на два: більшість присвячена вашому використанню, а інша – для прилеглих користувачів Fon або друзів у Facebook. Ви можете підключитися до Fon і знайти близькі, безкоштовні точки доступу по всьому світу, якщо у вас є підключення на широкосмуговий зв’язок від одного з партнерів Fon.
 • Інстабридж товпи джерел поблизу, і дає вам дійсно акуратний клієнт WiFi, який можна використовувати під час пошуку. За допомогою Instabridge ви можете підключити як точки доступу до своїх друзів у Facebook, так і загальнодоступні. Компанія стверджує, що для вашого телефону доступно понад мільйон оновлених паролів WiFi та гарячих точок. Безкоштовний додаток дозволяє приватним особам, кав’ярням, готелям тощо подібним чином брати участь, надаючи вам карту та одну єдину платформу для пошуку та підключення до будь-якої доступної точки доступу.
 • Вільна зона це додаток для Android, яке автоматично виявляє, які з точних точок навколо вас насправді працюють. Ви можете отримати доступ до паролів Wi-Fi, якими користуються інші, щоб отримати доступ до гарячих точок місцевих кафе чи ресторанів. Додаток автоматично повідомляє вас, якщо ви знаходитесь поблизу одного з 5 мільйонів гарячих точок у його базі даних.

Ще одним варіантом для мандрівників є використання цієї зручної карти бездротових паролів аеропорту, яка включає в себе паролі WiFi для (у більшості випадків) безкоштовного доступу до мережі в аеропортах та салонах аеропорту по всьому світу! Коли ви натискаєте будь-який із піктограм літака на їх інтерактивній карті, він дає вам назву аеропорту та відомості про Wi-Fi, включаючи пароль.

Як отримати безкоштовний Wi-Fi у будь-якому місці під час подорожі

Карта паролів Wi-Fi FoXnoMad

Навіть Facebook тестує громадський пошук WiFi для мобільних пристроїв! Експериментальна функція iOS має в своєму меню опцію «Знайти WiFi». Додаток дозволить користувачам виявляти та знаходити місця з безкоштовним довколишнім Wi-Fi та навіть позначати їх на карті. Параметри Wi-Fi відображатимуться з відповідним робочим часом та назвою Wi-Fi, щоб не підключитися до неправильної мережі. Це також захищає вас від підроблених загальнодоступних мереж WiFi.

Як отримати безпечний Wi-Fi безпечно

Хоча чудово знайти безкоштовну бездротову мережу, доступну для всіх, відкриті гарячі точки не настільки безпечні, як приватні, тому будьте обережні при введенні та надсиланні конфіденційної інформації при підключенні до однієї.

Перегляньте це відео, де пояснюються небезпеки безпеки загальнодоступного Wi-Fi:

Ось кілька порад з безпеки, щоб захистити себе під час перегляду:

 • Перевірте наявність HTTPS на панелі пошуку, щоб переконатися, що веб-сайт, який ви використовуєте, захищений. Він повинен супроводжуватися символом замкнутого замка та словом “Безпечний” зліва від HTTPS.
 • Переконайтесь, що ваш антивірусне програмне забезпечення є сучасним.
 • Використовуйте VPN – Виберіть VPN, який пропонує шифрування на рівні банку, щоб гарантувати 100% захист.

Тепер, коли ви знаєте, як отримати безкоштовний Wi-Fi, ви готові знаходити доступні точки доступу, куди б ви не подорожували! Попрощайтесь із шаленим споживанням даних та дорогими рахунками за Інтернет.

P.S. Не забувайте, що можете телефонуйте безкоштовно, коли ви перебуваєте за кордоном з VoIP! Поєднайте його із знайденими вище Wi-Fi, і вам не доведеться витрачати ні копійки на міжнародні дзвінки, коли за кордоном!

Дотримуйтесь наших порад щодо безпеки Wi-Fi, щоб захистити конфіденційність в Інтернеті та переглядати безпечно, досі впевнені, що таке VPN?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map