11 причин, чому бізнес-VPN є таємним інгредієнтом успіху вашої компанії

Чому Служба VPN для бізнесу - це таємний компонент для успіху вашої компаніїНадайте своєму бізнесу конкурентоспроможну послугу завдяки нашій службі VPN для бізнесу. У цій публікації ми розповімо, чому VPN – секретний інгредієнт для успіху вашої компанії.


Віртуальні приватні мережі (VPN) не тільки корисні для емігрантів, які хочуть обійти геоблоки та отримати доступ до своїх улюблених сайтів із дому, вони також пропонують потужні переваги для бізнесу в ряді секторів – включаючи SEO-компанії, фінансові фірми, туристичні агенції та більше.

Що саме таке VPN? Відмінне запитання, особливо якщо ви обмірковуєте питання про вибір для свого бізнесу. По суті, віртуальна приватна мережа – це технологія, яка дозволяє налаштувати приватне, захищене з’єднання з іншою віддаленою мережею. Спочатку створена корпорацією Майкрософт у середині 90-х, щоб забезпечити безпечний доступ для віддалених співробітників, ця технологія тепер доступна для споживчого та ділового ринку.

Але сьогодні використання VPN – це не лише підключення до локальної мережі вашого офісу. Переваги виходять далеко, далеко за рамки цього.

У цій публікації ми розповімо вам, як саме служба VPN Business може підняти ваш бізнес на новий рівень. Тож без зайвих прихильностей, ось 11 причин, що VPN – секретний інгредієнт, який допомагає бізнесу будь-яких форм і розмірів досягти успіху та процвітання..

1. Легко керуйте та оптимізуйте свої міжнародні пошукові рейтинги & Рекламні кампанії

Служба VPN для бізнесу Оптимізуйте міжнародні оголошення та рейтинги пошуку

Швидше за все, якщо ви SEO-фірма, рекламне агентство чи навіть бізнес, який прагне оптимізувати свої власні рекламні зусилля, важлива можливість легко переглядати, контролювати та керувати вашими оголошеннями та відповідними ключовими словами в усьому світі. Але як ви повинні це зробити, якщо веб-перегляд, який ви переглядаєте у вашій країні, абсолютно не відрізняється від того, як веб-сайт з’являється в іншій країні? Відповідь проста: послуга Business VPN.

Як ви тепер знаєте, технологія VPN дозволяє встановити з’єднання з віддаленим сервером, що включає віддалені сервери за кордоном – це означає, що ви можете легко змінити своє місцезнаходження в Інтернеті. Завдяки службі Business VPN ви можете підключитися до різноманітних міжнародних серверів і переглядати Інтернет, як якщо б ви були в іншій країні.

Переглядаючи Інтернет, ніби ви знаходитесь в іншому місці, ви можете бачити, як відображаються ваші оголошення на ключових ринках, і легко спостерігати ефективність ключових слів у цільових країнах. Коротше кажучи, послуга Business VPN дозволяє вам на міжнародному ринку та рекламувати свою компанію якомога ширше.

2. Використовуйте службу VPN для бізнесу, щоб залишитися вперед перед вашою конкуренцією

Служба VPN для бізнесу залишається попереду конкуренції

Так само як ви можете використовувати службу Business VPN для легкого спостереження за власними міжнародними рекламними кампаніями, ви також можете ознайомитись з конкурентами. Чи знаєте ви, що один чи кілька ваших конкурентів сильно виступають у певному регіоні? Тож подивіться, що вони роблять. Можливість легко змінювати своє геолокаційне розташування в Інтернеті означає, що ви можете легко шпигувати за своїми конкурентами, перемагати їх за їх тактикою та створювати свою компанію як лідера галузі.

Це стосується не лише реклами, але загальної для онлайн-діяльності вашого конкурента. Наприклад, як ми нещодавно ділилися на Recruiter.com, цей аспект VPN може бути неймовірно корисним і для рекрутерів. За допомогою VPN рекрутери можуть легше отримувати доступ до різноманітних міжнародних списків вакансій та переглядати відповідних кандидатів у міжнародному масштабі. Це означає отримати перевагу у конкурентів і зробити якомога більше місць розташування та якомога більше комісійних.

3. Необмежений доступ до додатків, VoIP-сервісів та інструментів Інтернет-бізнесу

Служба VPN для бізнесу VPN

Більше 60 країн світу цензурують Інтернет; деякі більш агресивно, ніж інші. Чи знаєте ви, що в багатьох країнах, таких як Об’єднані Арабські Емірати, Марокко та Бразилія, програми VoIP для виклику, такі як Skype, Whatsapp та Viber, заблоковані? Деякі країни (Китай, звичайно, найвідоміший приклад) не тільки блокують програми VoIP, але й блокують основні онлайн-платформи, такі як Facebook, Twitter та Google.

Однак, ймовірно, що ви, як бізнес, постійно покладаєтесь на ці програми, щоб спілкуватися та працювати з певними колегами та клієнтами. На щастя, з VPN немає причин, що розташування вашого офісу та поїздка в іншу країну не можуть вплинути на вашу здатність спілкуватися через широко популярні платформи та корисні програми для виклику через VoIP.

Оскільки VPN дозволяє вам замаскувати фактичне місцеположення та переглядати Інтернет, немов ви знаходитесь в іншій країні, яку ви вибрали, ви можете обійти Інтернет-цензуру та отримати доступ до будь-якого VoIP-програми, мережі соціальних медіа, веб-сайту та / або інструменту онлайн-офісу, який ви використовуєте хочу. Так, наприклад, якщо ви в ОАЕ заблоковані, а Skype заблокований, VPN дозволить вам підключитися до американського сервера та користуватися програмами VoIP, як якщо б ви не були в мережі в Штатах. Або якщо ви перебуваєте в Китаї і не маєте доступу до бізнес-інструментів, таких як Документи Google або Dropbox, ви можете просто підключитися до іншого світового сервера та користуватися всіма необхідними ресурсами для вашого бізнесу..

Завдяки службі Business VPN абсолютно не потрібно боротися з доступом до певних інтернет-ресурсів або підключенням з цінними клієнтами та колегами, коли це необхідно.

4. Легке міжнародне тестування забезпечення якості

Якщо ви займаєтесь продуктом, послугою чи грою, який розповсюджується в Інтернеті на міжнародному рівні, ви хочете бути впевнені, що він ідеально працює у всьому світі. За допомогою VPN ваша команда з контролю якості може легко змінити своє географічне розташування в Інтернеті, щоб ефективно перевірити якість вашого продукту на ваших ключових міжнародних ринках. Використання послуги Business VPN – це відмінний спосіб забезпечити свою команду QA засобами, щоб переконатися, що все на вашій платформі, програмному забезпеченні, сервісі чи грі працює так само гладко, як слід – у будь-якому місці.

5. Ефективніше використовувати гео-націлювання

Ефективне географічне націлення на службу VPN для бізнесу

Гео-націлювання – це звичайна практика, що використовується веб-сайтами для доставки різного вмісту різним користувачам на основі їх географічного розташування. Настроювання свого веб-сайту таким чином, щоб він реагував на користувачів по-різному, використовуючи текст рідної мови, зображення та рідну валюту, може бути потужним інструментом маркетингу та значно підвищити ваш коефіцієнт конверсії.

Підключившись до VPN-сервера та змінивши своє сприйняте географічне розташування в Інтернеті, ви зможете не тільки побачити, як інші конкуренти керують гео-націленням, але і як працюють ваші гео-націлювання. Коротше кажучи, чудова послуга VPN для бізнесу дозволить вам зробити максимально можливі цільові зусилля та привернути доходи вашого бізнесу в будь-якому регіоні.

6. Обхід IP Banning

Як компанія, ви можете не тільки використовувати традиційні маркетингові зусилля, але й більш агресивні тактики партизанського маркетингу через популярні форуми та соціальні сайти. Проблема полягає в тому, що на багатьох із цих сайтів, включаючи Facebook, створені системи для розпізнавання вашої IP-адреси, вашого унікального ідентифікатора в Інтернеті. Якщо ви занадто часто публікуєте повідомлення, їхні сервери відмовлять вам у доступі та блокують ваші зусилля, блокуючи вашу IP-адресу. 

Хороша новина полягає в тому, що якщо у вашому бізнесі є служба VPN, цього дуже легко уникнути. Підключившись до VPN-сервера, ви не лише зміните своє місцезнаходження в Інтернеті, але і свою IP-адресу. Це означає, що ви можете переглядати різні IP-адреси служби VPN, а не вашу власну, і усунути відстеження, моніторинг та блокування від власників веб-сайтів. Тож сміливо публікуйте скільки завгодно вмісту на будь-якому сайті.

7. Додайте додатковий рівень безпеки даних за допомогою сервісу VPN для бізнесу

Безпека даних служб VPN для бізнесу

На відміну від проксі-сервісів, VPN-сервіс пропонує не лише переваги, пов’язані зі зміною вашого географічного геолокації в Інтернеті, але також дозволяє переглядати Інтернет через захищене підключення на рівні банківського рівня. Цей аспект VPN має вирішальне значення для бізнесу, особливо враховуючи це в останній рік порушення даних коштувало компаніям в середньому 3,8 мільйона доларів. Власне, ці витрати зростають з роками – на 23% збільшуються з 2013 року. Малий бізнес особливо ризикує, 71 відсоток кібер-атак, що відбуваються на підприємствах, у яких є менше 100 працівників.

Можливо, у вас є надійні системи безпеки ІТ та постачальник послуг Інтернету, але не забувайте, що деякі найповажніші сайти (включаючи The New York Times, eBay і Yelp, щоб назвати декілька) не використовують HTTPS як стандарт. Це означає, що інформація, що обмінюється на цих сайтах, не шифрується, а тому легше крадеться хакерами та снайперами.

Завдяки службі VPN для бізнесу, ви та ваші працівники зможете користуватися зашифрованим підключенням до Інтернету на рівні банку у будь-який час на будь-якому сайті – незалежно від того, надає сайт шифрування чи ні. Цей аспект VPN може бути безцінним для безпеки та безпеки вашої компанії та цінних даних ваших клієнтів.

8. Працюйте безпечно під час ділових поїздок

Служба VPN для бізнесу працює безпечно за межами офісу

Однозначно дуже важливо регулярно підключатися до Wi-Fi та отримувати електронні листи, коли ви перебуваєте у відрядженні та працюєте за кордоном. Хоча громадські точки доступу до Wi-Fi в аеропортах, готелях та кафе зручні, вони насправді є досить небезпечними – як на професійному, так і на особистому рівні. Причина полягає в тому, що ці мережі є абсолютно незахищеними, що залишає вашу особисту інформацію вразливою та збільшує ваші шанси бути однією людиною кожні 2 секунди, яка стає жертвою крадіжки особи.

Як зазначив наш генеральний директор та співзасновник Аміт Барекет в недавньому інтерв’ю з власником VPN Mentor: “Методи, які використовують хакери, снайпери та уряди, стають все більш досконалими, і все більше і більше можливостей для їх використання. перевага незахищених даних. “

Через загальнодоступний WiFi снупери та хакери можуть бачити, що ви робите на незашифрованих сайтах (сайтах без HTTPS на початку URL-адреси), а також на зашифрованих сайтах, до яких ви отримуєте доступ. Вони також можуть встановити на комп’ютер програмне забезпечення, яке може фіксувати конфіденційну інформацію, наприклад, імена користувачів, паролі, номери кредитних карт і навіть електронну пошту та історію пошуку. Не приємна думка, правда?

Під час підключення до послуги VPN Business ви направляєте свій трафік через захищену мережу. Це означає, що ви можете користуватися спокоєм, що всі дані вашої компанії та конфіденційна фінансова інформація, а також ваша власна, є абсолютно безпечними та надійними..

9. Безпека та необмежений доступ для всіх пристроїв BYOD

Бізнес VPN-сервісні пристрої BYOD

З наростанням персональних електронних пристроїв та телекомунікацій багато підприємств зараз працюють з політикою BYOD (Bring Your Own Device). Ймовірно, ваш бізнес є одним із них. І ти б не був один – останні дані показують, що 84 відсотків американців працюють віддалено від дому раз на місяць, і колосальні 90 відсотків американців використовують для роботи свої персональні смартфони. Незважаючи на те, що така свобода може бути фінансово вигідною та сприяти продуктивності працівників, вона також може становити серйозні ризики щодо кіберзахисту та безпеки даних.

Завдяки BYOD та послугам телекомунікацій, ваш бізнес тепер повинен розраховувати на те, що ваші співробітники будуть безпечні під час використання власних, особистих пристроїв. І звичайно, дуже важко повністю контролювати, як працівник буде користуватися власним особистим пристроєм, коли виходите з офісу. Наприклад, якщо хтось із ваших співробітників веде бізнес на незахищеній точці доступу громадського доступу до WiFi, вони, хоч, швидше за все, і не усвідомлюючи цього, ризикують витікати конфіденційні дані компанії, оскільки, як було сказано вище, ці мережі є незахищеними та сприйнятливими до снайперів та хакерів.

З цієї причини будь-який бізнес повинен забезпечити своїм працівникам прості програмні програми VPN на всіх своїх пристроях. При правильному сервісі всі ваші співробітники повинні будуть підключитися одним клацанням і продовжувати свою онлайн-діяльність як завжди. Програми VPN дозволяють вашим працівникам шифрувати та захищати свій інтернет-трафік – незалежно від того, де вони переглядають. Крім того, в якості додаткової переваги вони зможуть користуватися необмеженим доступом до улюбленого контенту, потокової розваги та додатків під час подорожі для бізнесу за кордон.

10. Розслідування анонімних шахрайств

Шахрайство в операціях в Інтернеті – це проблема, яка торкає майже кожну компанію, яка пропонує свої послуги в Інтернеті. Завдяки службі VPN для бізнесу ви можете замаскувати фактичну IP-адресу та переглядати одну з IP-адрес своєї служби VPN, що робить вас анонімними в Інтернеті. Це потужний інструмент, який дозволить вам та вашим працівникам приховувати свої ідентичності в Інтернеті та шпигувати за шахраями, які намагаються скористатися вашою компанією через Інтернет..

11. Обхід дискримінації цін в Інтернеті та збереження

Служба VPN для ділових мереж обходить дискримінацію цін в Інтернеті та економить

Незалежно від того, чи є ви власником малого бізнесу чи туристичною агенцією, можливість обійти цінову дискримінацію в Інтернеті може стати вагомою вигодою для вашого бізнесу, а не тією, яку слід швидко не помітити. Дискримінація цін в Інтернеті – це справжнє явище в Інтернеті, коли постачальники послуг, такі як авіакомпанії, компанії з прокату автомобілів та послуги з передплати програмного забезпечення, стягують різні ціни залежно від географічного положення користувача.

Однак, завдяки службі VPN для бізнесу, ви можете змінити свою IP-адресу, щоб вона відповідала країні з меншою вартістю послуг. Це означає, що підприємства можуть отримати вигоду від економії сотень, навіть тисяч доларів на ділових поїздках та / або дорогих підписках на програмне забезпечення; і туристичні агенції можуть отримати перевагу в бізнесі, пропонуючи своїм клієнтам абсолютні найкращі ціни та угоди. Миттєва економія: який бізнес не може отримати від цього користь?

Як вибрати правильну службу VPN для своєї компанії

Тепер, коли ми пояснили переваги VPN, слід пам’ятати про деякі ключові фактори, щоб переконатися, що ви вибрали правильну службу VPN для свого бізнесу:

 • Сервер місця розташування: Якщо ви хочете переконатися, що зможете повністю та повно користуватися перевагами доступу до різних ринків в Інтернеті, не забудьте вибрати сервер із найрізноманітнішими локаціями на найсильніших ринках світу.
 • Швидкість: Переконайтесь, що сервісне з’єднання швидке та без перешкод. Враховуючи темп вашого бізнесу, ви не хочете використовувати VPN-сервіс, який рухається зі швидкістю равлики або послідовно перериває з’єднання..
 • Легка функціональність між платформами: Переконайтеся, що обрана вами послуга VPN проста та зручна у використанні, щоб вам та вашим працівникам не довелося витрачати час на порядок роботи з різними налаштуваннями. Не менш важливо те, що сервіс пропонує програми для кожного пристрою. Як бізнес, ви хочете мати можливість зручно користуватися послугою від ноутбука до планшета до телефону. Тому виберіть VPN, який буде працювати безперебійно на всіх платформах.
 • Захист на рівні банку: Це важливо. Однією з ключових переваг VPN є безпека, яку він пропонує, тому переконайтеся, що послуга Business VPN, яку ви обираєте, використовує один з найвищих доступних рівнів шифрування..
 • Протоколи: Протоколи VPN пропонують засоби, за допомогою яких ваш Інтернет-трафік тунелюється на віддалений сервер. З огляду на це, важливо вибрати сервіс, який пропонує різноманітні найсучасніші протоколи, щоб задовольнити всі ваші місцеположення та потреби обслуговування..
 • Замовник Сервіс: Ви можете мати всі дивовижні технології та переваги, які хочете, але без належного обслуговування клієнтів та підтримки, для чого це корисно? Не забудьте вибрати службу VPN для бізнесу, яка пропонує висококласне обслуговування клієнтів для всіх потреб вашої компанії.

Готові випробувати переваги послуги VPN для себе? Якщо ви ніколи не відчували наш сервіс, запрошуємо вас замовити демонстрацію сьогодні. Побачте самі, як спеціалізована послуга VPN може підняти вашу компанію на новий рівень і справді бути секретним компонентом успіху вашого бізнесу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map