Jak zmienić adres IP w 30 sekund

Jak zmienić adres IP w 30 sekund


Szukasz łatwego sposobu na anonimowość w Internecie i nieograniczony dostęp do dowolnej witryny? Mamy rozwiązanie! Przyjrzyjmy się szczegółowo, jak zmienić adres IP!

W tym blogu dowiesz się o:

Adres IP to twój unikalny identyfikator w sieci; możesz myśleć o tym jak o cyfrowym odcisku palca. Rządy i dostawcy usług internetowych (ISP) mogą śledzić wszystkie działania online i śledzić je z powrotem, wyszukując adres IP. Nawet twoja przybliżona fizyczna lokalizacja może być wyszukana przez kogokolwiek lub dowolną stronę internetową, jeśli znają twój adres IP. W tym blogu dowiemy się, jak zmienić adres IP za 30 sekund!

Oto film o tym, jak zmienić adresy IP, jeśli wolisz oglądać w akcji!

Objaśnione adresy IP

IP oznacza Internet Protocol, który jest ramą regulującą działalność w Internecie. Umożliwia dwukierunkową komunikację poprzez przypisanie unikalnego numerycznego adresu protokołu internetowego każdemu urządzeniu podłączonemu do światowej sieci, którą nazywamy Internetem.

Adres IP składa się z dwóch części: identyfikatora sieci (traktuj to jako swoją okolicę) i identyfikatora hosta urządzenia (traktuj to jako dokładny adres ulicy). Dzięki adresom IP komputery na całym świecie mogą się ze sobą komunikować. Pozwalają dostawcom usług internetowych odróżnić Twoje urządzenie od miliardów innych osób podłączonych do sieci.

Zasadniczo funkcje adresów IP polegają na lokalizowaniu i identyfikacji użytkownika w Internecie, zapewniając komunikację urządzenia z witrynami lub treściami, do których użytkownik chce uzyskać dostęp.

Zmień teraz mój adres IP za pomocą SaferVPN

Dlaczego warto zmienić adres IP?

Podczas swobodnego przeglądania sieci lub interakcji w mediach społecznościowych możesz nie wiedzieć, kto Cię obserwuje. Dostawcy usług internetowych mogą monitorować wszystkie Twoje działania online – a co gorsza, jak widzieliśmy u niektórych amerykańskich dostawców Internetu, mogą monitorować Twoje dane w celach reklamowych bez Twojej zgody. Jak stwierdził Electronic Frontier Foundation, rządy mają nawet doświadczenie w wykorzystywaniu adresów IP jako podstawy legalnych napadów na domy ludzi!

Oto kilka innych powodów, dla których powinieneś zmienić adres IP:

 • Trzymaj swoje dane przed wścibskimi rządami
  Rządy na całym świecie monitorują korzystanie z Internetu przez swoich obywateli, aby je śledzić. W ciągu ostatnich kilku lat w mediach pojawiło się wiele informacji o tym, jak agencje takie jak amerykańska NSA i brytyjska GCHQ szpiegują ludzi na całym świecie. ukrywanie twojego adresu IP ogranicza zdolność rządu do przeszukiwania twoich danych osobowych.
 • Anonimowość i prywatność
  Dzięki ukrytemu adresowi IP nie można śledzić Twojej lokalizacji i nikt nie będzie mógł zobaczyć, co robiłeś online – wszystko dlatego, że nie może powiązać z Tobą żadnej Twojej aktywności!
 • Odblokuj strony internetowe
  Strony internetowe używają Twojego adresu IP do określania Twojej lokalizacji, co pozwala ograniczyć treści, jeśli surfujesz z kraju, w którym ich usługi są niedostępne. Po prostu zmieniając adres IP na kraj, do którego treści chcesz uzyskać dostęp, możesz pokonać ograniczenia geograficzne i przesyłać strumieniowo wszystkie filmy, programy, sport i muzykę tak, jakbyś tam był! 

Jak zmienić adres IP w 30 sekund

Bez VPN, każdy może zobaczyć Twoją lokalizację, a Twoje prywatne dane są zagrożone.
Z VPN, możesz zmienić adres IP i nikt nie będzie mógł wtargnąć do twoich danych oraz uzyskać dostęp do dowolnej witryny z ograniczeniami geograficznymi.

Dlaczego nie skorzystać z proxy??
Wiele osób korzysta z serwerów proxy, aby uzyskać dostęp do zastrzeżonych witryn, nie zdając sobie sprawy, że nadal mają ten sam adres IP, a ich działania online są w pełni identyfikowalne. Dajesz nawet potencjalnie nieuczciwemu operatorowi proxy nieograniczony dostęp do wszystkich informacji przesyłanych przez ich serwery! Dlatego zalecamy VPN zamiast proxy dla bezpieczeństwa i anonimowości.

Inne zalety korzystania z VPN, które wcześniej omawialiśmy na blogu SaferVPN, obejmują:

 • Znajdowanie oszczędności na lotach podczas wyszukiwania biletów lotniczych online
 • Oszczędzaj podczas zakupów online towarów cyfrowych z Amazon, Microsoft, iTunes, Adobe itp.
 • Zadzwoń za darmo na wszystkie telefony komórkowe i stacjonarne w USA i Kanadzie z dowolnego miejsca na świecie
 • Powstrzymaj innych użytkowników publicznych hotspotów Wi-Fi przed oglądaniem (i potencjalnym kradzieżem) danych
 • Szyfruj swoje dane – Zapobiegaj kradzieży danych osobowych i finansowych przez hakerów i szpiegów

Jak zmienić adres IP za pomocą SaferVPN

Zmiana adresu IP jest niezwykle łatwa, a SaferVPN zajmuje tylko chwilę!

Jak zmienić adresy IP:
Aby rozpocząć bezpłatną wersję próbną SaferVPN, pobierz naszą aplikację na dowolne urządzenie, zainstaluj ją i jesteś gotowy, aby rozpocząć!
Połącz się z jednym z naszych serwerów. Otóż ​​to!

Sprawdź nasz krótki film i przekonaj się, jak zmienić adres IP:

Jeśli chcesz dokładnie sprawdzić, przejdź do whatismyipaddress.com i przekonaj się sam – wypróbuj zarówno przed, jak i po zmianie adresu IP. Zobaczysz, że odnotowuje zmianę Twojej lokalizacji.

Jak zmienić adres IP za pomocą VPN

Pobierz SaferVPN, aby uzyskać bezpieczeństwo, wolność i anonimowość w Internecie za pomocą jednego kliknięcia! Dostępne dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Chrome i więcej – wypróbuj teraz za darmo! Nie zapomnij skontaktować się z nami w mediach społecznościowych lub skontaktować się z nami 24/7 pod adresem [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map