7 najlepszych aplikacji do ochrony prywatności w telefonie

7 najlepszych aplikacji do ochrony prywatności w telefonie


Chcesz mieć pewność, że Twoje prywatne informacje zawsze pozostaną prywatne, nawet gdy jesteś w drodze? Następnie zapoznaj się z naszym podsumowaniem 7 najlepszych aplikacji do ochrony prywatności w telefonie. 

W SaferVPN wiemy, jak cenne może być bezpieczeństwo i prywatność, szczególnie jeśli chodzi o Internet, urządzenia mobilne i przeglądanie sieci.

Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie i na telefonach, co oznacza, że ​​odbywa się tu także więcej naszego życia osobistego – niezależnie od tego, czy chodzi o wysyłanie e-maili i wiadomości osobistych lub związanych z pracą, dzielenie się przemyśleniami i wspomnieniami w sieciach społecznościowych, robienie zakupów, robienie zdjęć, zapisywanie notatek itp.

Powiedziawszy to, oto podsumowanie 7 najlepszych aplikacji do ochrony prywatności, które utrzymają prywatność twoich danych osobowych – bez względu na to, gdzie i bez względu na to, kiedy.

1. Rozmycie z Abine

Blur to znakomita aplikacja do ochrony prywatności, która płynnie zapewnia kilka kluczowych funkcji ochrony prywatności online. Dzięki aplikacji możesz łatwo generować silne hasła dla każdego konta, maskować swoją tożsamość e-mail, aby otrzymywać e-maile prywatnie oraz maskować numer karty kredytowej, aby zapobiec oszustwom. To kompleksowy sklep z prywatnością.

Dostępne dla Androida i iPhone’a.

Rozmycie przez Abine

2. MyPermissions

Czy wiesz, ile aplikacji ma obecnie dostęp do twoich danych osobowych w Internecie? Moje uprawnienia pozwalają ci odzyskać kontrolę nad tym, jak aplikacje uzyskują dostęp do twoich danych osobowych, online i na telefonie. Dzięki Moim uprawnieniom możesz dokładnie zobaczyć, z którymi aplikacjami się łączyłeś na Facebooku, Google, Twitterze, Instagramie, zidentyfikować dane, do których uzyskują dostęp, a następnie je zatwierdzić, usunąć lub zgłosić.

Dostępne dla Androida i iPhone’a.

Moja aplikacja uprawnień

3. Wickr

Oznaczony jako „najbardziej zaufany komunikator na świecie”, Wickr umożliwia użytkownikom wysyłanie „ściśle tajnych” zdjęć, filmów, plików audio i plików z pełną, absolutną prywatnością. Aplikacja szyfruje wiadomości wysłane za pomocą niezniszczalnego szyfrowania peer-to-peer, więc tylko zamierzony odbiorca jest w stanie odszyfrować wiadomość. Nawet Wickr nie ma dostępu do specyficznego dla wiadomości kodu klucza deszyfrującego.

Dostępne dla Androida i iPhone’a.

Wickr App

4. DuckDuckGo

Jeśli weźmiesz pod uwagę DuckDuckGo vs. Google, DuckDuckGo to aplikacja do wyszukiwania, która chroni prywatność w sieci. Aplikacja nie śledzi cię ani nie gromadzi twoich danych osobowych. Oprócz poszanowania Twojej prywatności, DuckDuckGo jest bardzo przyjazny dla użytkownika dzięki funkcjom, takim jak inteligentniejsze odpowiedzi wyszukiwania, projekt open source,! Bangs (które umożliwiają wyszukiwanie bezpośrednio na tysiącach witryn) i więcej.

Dostępne dla Androida i iPhone’a.

Aplikacja Duckduckgo

5. Keeply

Wszyscy pamiętamy niesławny wyciek nagiej gwiazdy z iCloud. Keeply to jedna z najlepszych aplikacji, która zapobiega włamywaniu się twoich prywatnych plików. Pozwala na ochronę wszystkich prywatnych zdjęć, notatek, danych karty kredytowej i haseł w telefonie. Aplikacja ma również fajne funkcje prywatności, takie jak fałszywy kod PIN, kopia zapasowa bez serwera i „zdjęcie intruza” (więc jeśli ktoś odważy się uzyskać dostęp do twoich danych, masz przechwycony obraz).

Dostępne dla iPhone’a.

6. Czerwony telefon przez Open Whisper Systems

Jeśli chcesz wykonywać połączenia całkowicie prywatne, Red Phone to Twoja aplikacja. Ta aplikacja do połączeń VoIP oferuje bezpłatne, światowe, kompleksowe szyfrowanie połączeń, zabezpieczając Twoje rozmowy, aby nikt – nawet NSA – nie mógł nasłuchiwać.

Dostępne dla Androida.

Aplikacja Red Phone firmy Open Whispers System

7. SaferVPN

Na koniec z przyjemnością polecamy naszą niedawno wydaną aplikację SaferVPN na Androida. Nasza aplikacja pozwala cieszyć się wszystkimi ulubionymi funkcjami SaferVPN, w tym szybkim, prywatnym i bezpiecznym, szyfrowanym połączeniem internetowym, nieograniczonym dostępem do ulubionych treści na całym świecie i ogromnymi oszczędnościami na rezerwacjach podróży, bezpośrednio w telefonie.

Aplikacja SaferVPN na Androida i iOS

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób, oto dlaczego: VPN (Virtual Private Network) pozwala ci skonfigurować prywatne, bezpieczne połączenie z inną siecią, zazwyczaj w innym kraju. Kiedy więc logujesz się do SaferVPN i łączysz się z jednym z naszych globalnych serwerów, anonimowy adres IP naszego serwera, a nie adres IP, staje przed światem. To ukrywa twoją aktualną lokalizację, nazwę i dostawcę usług internetowych i sprawia, że ​​wygląda to tak, jakbyś przeglądał z tej lokalizacji, a jednocześnie tworzy tunel dla twoich danych, aby nie mógł zostać przechwycony przez osoby trzecie.

SaferVPN jest obecnie dostępny na Androida, a także na Windows i Mac.
To świetny czas, aby wspomnieć, że nasza nowa natywna aplikacja na iOS zostanie wkrótce wydana.
Sprawdzaj na Facebooku, Twitterze i Google+ oficjalne informacje o premierze!

Oto nasz wybór 7 najlepszych aplikacji do ochrony prywatności w telefonie. Czy masz jeszcze jakieś polecane aplikacje do ochrony prywatności? Skontaktuj się z nami i daj nam znać!

P.S. – Jeśli chcesz dać naszym usługom a Darmowa próba, po prostu kliknij tutaj.

P.S.S- Jeśli wypróbowałeś już naszą bezpłatną 24-godzinną wersję próbną i chcesz wygrać DARMOWĄ roczną subskrypcję, koniecznie sprawdź nasze #ShareSaferVPN: Wyzwanie subskrypcji Premium.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map