Sociālo mediju diena: 6 obligāti izlasāmi padomi, kā aizsargāt jūsu interneta privātumu sociālajos medijos

Jūsu interneta privātuma aizsargāšana sociālo mediju lietotnēs Vispasaules sociālo mediju dienā


Laimīgu pasaules sociālo mediju dienu! Katru gadu 30. jūnijā pasaule brīdi pauž, lai apzinātu sociālo mediju neticamo ietekmi uz globālo komunikāciju. Vietnē SaferVPN mēs arī vēlamies uzsvērt, cik svarīgi ir būt drošiem un aizsargāt savu interneta privātumu! Šajā emuārā mēs izcelsim sešus galvenos faktorus, kas jāpatur prātā, izmantojot sociālo multivides lietotnes.

Sociālo mediju ietekme uz pasauli ir kļuvusi plašāka, nekā tikai bilžu kopīgošana un iecienītāko draugu “8 labāko vietu” apkopošana. Mūsdienās tas savieno cilvēkus, kultūras, kustības visā pasaulē.

Tā kā sociālo mediju ietekme turpina izplatīties, tāpat arī iespējamie draudi, kas saistīti ar plaši saistītām un savstarpēji saistītām tehnoloģijām. Vīrusi, ļaunprātīga programmatūra, hakeri, datu ielaušanās un privātuma pārkāpumi ir kļuvuši eksponenciāli izplatītāki. Mūsdienās, kā nesenajā rakstā uzsvēra kiberdrošības eksperts un SecureMySocial dibinātājs Džozefs Šteinbergs, pat dalība šķietami nekaitīgā vīrusu aptaujā “10 koncerti” var jūs pakļaut riskam!

Par godu sociālo mediju dienai mēs jums parādīsim dažus lieliskus norādījumus, kā nodrošināt savu sociālo mediju klātbūtni drošu.

Iepazīstieties ar šiem svarīgajiem #InternetPrivacy un #OnlineDrošības padomiem šī gada #SMDay! Noklikšķiniet uz To Tweet

Kas ir pasaules sociālo mediju diena?

2010. gadā Mashable uzsāka sociālo mediju dienu kā veidu, kā atpazīt un svinēt veidu, kā sociālie mediji ir radījuši revolūciju globālajā komunikācijā. Sākot ar masveida savienojamību ASV iedzīvotājiem ar cenzūru cenzētām valstīm, kurām ir grūti piekļūt internetam, Sociālo mediju diena izraisa cilvēku pulcēšanos no visas pasaules.

Šis ikgadējais globālais notikums ļauj mums pārdomāt sociālo mediju progresu un to, kā tas ir veicinājis mūsu spēju sazināties ar draugiem, ģimeni un kolēģiem.   

Raugoties perspektīvā, tweets, ziņu un attēlu skaits, kas retvito, patīk, kopīgo un piesprauž internetā, ir uzkrājis neticami satriecošu numuru..

Saskaņā ar interneta tiešraides statistikas Twitter lietošanas statistiku un Domosphere datiem nekad negulē:

 • Twitter lietotāji parasti katru minūti sūta vairāk nekā 350 000 tvītu – vai aptuveni 6000 tvītu katru sekundi.
 • Facebook lietotājiem patīk 4 166 667 ziņas katru minūti – vai gandrīz 70 000 amatu katru sekundi.
 • Instagram lietotājiem patīk 2430 555 ziņas katru minūti – vai aptuveni 40 000 amatu katru sekundi.
 • Pinterest lietotāji katru minūti piesprauž 9 722 attēlus – vai aptuveni 160 tapas katru sekundi.

Neticami, vai ne?! Nevar būt Debbie Downer par visu situāciju, bet katru reizi, kad notiek šāda mijiedarbība, katra lietotāja iespējas kļūt par kiberdraudu upuri un drošību ievērojami palielinās. Parunāsim par to, kā droši un droši varat pārlūkot sociālajos medijos.

Konfidencialitāte sociālo mediju lietotnēs

Interneta privātuma uzturēšana sociālo mediju platformās nav vienkāršs uzdevums. 

Mēs esam iemācījušies neņemt vērā privātumu sociālo mediju lietotnēs. Pieejamība “patika”, “sekošana”, “kopīgošana” un “atkārtota publicēšana” ir mudinājusi ikvienas platformas lietotājus brīvi dalīties savās domās un interesēs, lai pasaule to redzētu..

Bet tas, kas patiešām notiek aiz jūsu ziņām, ir tas, par ko jums jāuztraucas. Kibernoziedznieki izmanto jūsu personiskos datu bitus, kas palikuši no nekaitīgajām ziņām, kuras jūs kopīgojat, lietām, kas jums patīk, un fotoattēliem, kuros esat atzīmēts. Apkopojot šos personiskās informācijas bitus, viņi var kļūt par ļaunprātīgas programmatūras, infekcijas, surogātpasta upuri , pikšķerēšana un daudzi citi krāpšanas veidi.

Šis ir lielisks video no Ilinoisas Tehnoloģiju pakalpojumiem ar plašāku informāciju par to, kas notiek ar jūsu personisko informāciju tiešsaistē:

6 padomi interneta privātuma aizsardzībai

Ja vēlaties samazināt uzņēmību pret šāda veida kibernoziegumiem, vienlaikus baudot sociālo mediju lietotņu priekšrocības, šeit ir daži padomi, kā jūs aizsargāt:

 1. Sargieties no aizdomīgām saitēm

  Ja redzat ziņu, kurā ir saīsinātas saites bez automātiskiem priekšskatījumiem, tā, iespējams, ir krāpniecības vai pikšķerēšanas saite. Vienkārši sakot, neklikšķiniet uz tiem.

 2. Esiet piesardzīgs, pārmērīgi daloties

  Aizpildot profilu sociālo mediju lietotnēs, jums vajadzētu ierobežot iekļauto informāciju. Piemēram, izlaidiet tādu informāciju kā dzimšanas diena, tālruņa numurs, dzīvesvieta vai darba vieta. Papildus iespējamiem kibernoziegumiem fiziski uzbrukumi un ielaušanās mājās kļūst par pilnīgi jaunu drošības draudu līmeni. Kā mēs minēts iepriekš, pat dalība noteiktos vīrusu apsekojumos var pakļaut jūs riskam! Šī iemesla dēļ publiski nerādiet savu fizisko atrašanās vietu, kopīgojot savu pašreizējo atrašanās vietu vai mājas ielas adresi.  

 3. Atjauniniet konfidencialitātes iestatījumus

  Interneta konfidencialitātes iestatījumu atjaunināšana ir pirmais solis ceļā uz drošu praksi sociālo mediju lietotnēs. Ja jūs nekad iepriekš neesat sajaucis savus privātuma iestatījumus, visticamāk, ka jūsu noklusējuma pienākums ir publiski dalīties ar jūsu informāciju. Jo mazāk cilvēku var redzēt jūsu personisko informāciju, jo drošāks jums būs. Tāpēc samaziniet iestatījumus, lai tos varētu redzēt tikai draugi.  

 4. Pārvaldiet trešo personu lietotņu atļaujas

  Atcerieties, kad izveidojāt kontu izlases vietnē vai lietotnē, bet nejutāties ievadīt savu personisko informāciju, tāpēc noklikšķinājāt uz šo parocīgo iespēju “pieteikties ar Facebook”? Kad Facebook pieprasa atļauju trešās puses autorizācijai jūsu kontā, labi, kad atļaujat lietotnēm piekļūt savam kontam, jūs kibernoziedzniekiem dod iespēju piekļūt jūsu tīklam. Piesakieties savā kontā un pārskatiet šīs lietojumprogrammas un pēc iespējas vairāk atceļiet autorizāciju. Atļaujiet tikai uzticamus un drošus pakalpojumus.

 5. Izvēlieties spēcīgas paroles

  To nevar pietiekami uzsvērt. Izmantojot unikālas paroles katrai no jūsu sociālā multivides lietotnēm, jūsu konts būs īpaši drošs. Turklāt vienmēr jāveic arī divpakāpju autentifikācija, pievienojot papildu “koeficientu”, lai pārbaudītu savu identitāti, piesakoties. Ja vietne piedāvā, piemēram, pievienot alternatīvu e-pastu, izmantojiet tā priekšrocības.
  Izlasiet mūsu emuāru Kā izvēlēties spēcīgāku paroli lai iegūtu vairāk informācijas.

 6. Izmantojiet drošu savienojumu

  Neizmantojiet publisku Wi-Fi, lai jūs netīšām nepārraidītu savu personisko informāciju, lai hakeri to redzētu. Šī iemesla dēļ visiem ir nepieciešams VPN (virtuālais privātais tīkls). Izmantojot anonīmu VPN, varat pārlūkot tīmekli ar šifrētu savienojumu, novirzot interneta aktivitātes caur attālo serveri. Tas nodrošina pilnīgu privātumu, vienlaikus liedzot interneta pakalpojumu sniedzējiem un valdībām uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Izmantojot SaferVPN, jūs varat pārliecināties, ka tas nekad ar jums nenotiek! Pārlūkojot 256 bitu bankas līmeņa šifrētu tuneli, snoopers, hakeri un trešās puses nevar piekļūt kādai jūsu informācijai, saglabājot jūsu informāciju privātu.

          Lasīt vairāk par kā automātiski saglabāt drošību publiskajos karstajos punktos!

Kā jūs varat svinēt

Mashable vietnē atrodiet sev tīkamāko sociālo mediju dienas svinības! Pat ja jūs nevarat to panākt vienā vietā, neatkarīgi no dzīvesvietas, jūs varat svinēt, sekojot @MashSMDay vietnē Twitter, sekojot #SMDay, lai saņemtu atjauninājumus, vai arī pievienojieties Mashable Meetup organizētāju grupai Facebook!

Varat arī nekavējoties sākt aizsargāt savu interneta privātumu sociālo mediju lietotnēs, lejupielādējot kādu no mūsu īpaši drošajām VPN lietotnēm un šodien sākt pārlūkot ar bankas līmeņa šifrēšanu un anonīmu IP adresi.!

Mēs ceram, ka šis emuārs palīdzēs jums saglabāt drošību tiešsaistē. Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Laimīgu sociālo mediju dienu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map