Kas jums jāzina, pirms izmantojat Facebook, lai izveidotu savienojumu ar WiFi

Lūk, kas jums jāzina, pirms izmantojat Facebook, lai izveidotu savienojumu ar WiFi


Ja jūs meklējat bezmaksas WiFi, mēs negaidām, ka jūs darbosities visā pilsētā, meklējot drošu savienojumu! Lūk, kā jūs varat izmantot SaferVPN, lai izveidotu savienojumu ar WiFi – droši.

Ja jūs vēlaties vienkārši reģistrēties uzņēmumam Facebook apmaiņā pret bezmaksas WiFi, Facebook jaunā bezmaksas WiFi funkcija, iespējams, jums būs ideāla iespēja.!

Jaunais piedāvājums mudina mazos un lielos uzņēmumus izmantot populāro sociālo mediju vietni, lai uzturētu uzņēmuma lapas. Viņi savukārt ir atvieglojuši savienojumu ar WiFi visā pasaulē.

Jaunā bezmaksas WiFi pieejamība nozīmē, ka lietotājiem ir jābūt īpaši piesardzīgiem savienojuma izveidošanā.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā VPN lejupielāde pirms savienojuma izveides ar WiFi var nodrošināt jūsu drošību tiešsaistē pārlūkošanas laikā. Izmantojiet visas Facebook jaunā bezmaksas WiFi iespējas, lai kur jūs dotos!   

Bezmaksas WiFi reģistrēšanās iespējām

Ja atrodaties aptuveni tādās vietās kā lidostas, kafejnīcas un citas sabiedriskas vietas, jums var būt svarīgi atrast bezmaksas WiFi un ietaupīt dārgos (arī dārgos) datus..

Tagad WiFi atrašana var būt vienkāršāka nekā jebkad agrāk! Facebook WiFi ļauj klientiem reģistrēties iesaistītajos uzņēmumos Facebook apmaiņā pret bezmaksas piekļuvi WiFi.

No tā labumu gūst arī uzņēmumu īpašnieki, ļaujot viņiem dalīties piedāvājumos un paziņojumos ar lietotājiem, kuri ir piereģistrējušies. Turklāt uzņēmumi iegūst tūlītēju piekļuvi demogrāfiskajiem datiem, piemēram, vecumam, dzimumam un klientu interesēm (detaļa, kas dažiem lietotājiem var nepatikt).

Un hei! Ja jūs nepatīk dalīties ar lietām Facebook, pārlūka galvenajās lapās būs saite, kuru cilvēki var izmantot, lai izlaistu reģistrēšanās procesu un tā vietā ievadītu kodu. Jauka alternatīva, ja vēlaties, lai jūsu profils tajā netiktu iekļauts.

Kā darbojas bezmaksas Facebook WiFi?

Lai gan šī funkcija piedāvā bezmaksas WiFi, jums vispirms ir nepieciešami sākotnējie dati, lai vispirms piekļūtu Facebook lietotnei. Paturot to prātā, viss, kas jums vienkārši jādara, lai izveidotu savienojumu ar WiFi, ir atveriet lietojumprogrammu un pieskarieties cilnei “Vēl”. Pēc tam ritiniet uz leju un atlasiet funkciju “Atrast WiFi”:

FB savienojums ar wifi - SaferVPN

Pēc tam jums tiks piedāvāts pielāgot atrašanās vietas iestatījumus (ja tie vēl nav “Vienmēr ieslēgti”:

FB savienojums ar wifi - SaferVPN

Šeit redzēsit interaktīvu karti, kurā parādīts attālums un norādes uz tuvumā esošajām bezmaksas publiskajām WiFi vietām.

Bet tur, kur viss sāk šķist nepatīkami, vienmēr atrodoties atrašanās vietā, var rasties dažas drošības problēmas.  

Facebook lietošanas briesmas, lai izveidotu savienojumu ar WiFi

Mēs pilnībā apzināmies, ka, gaidot, ka cilvēki nekad nepievienosies bezmaksas Wi-Fi tikai to radīto risku dēļ, tas ne vienmēr ir lielāks par ieguvumiem, kas saistīti ar datu saglabāšanu ceļojuma laikā. Tā vietā mēs vienkārši mudinām lietotājus saglabāt drošību. Ja jūs sev jautājat, kā, tad esat nonācis pareizajā vietā!

Bezmaksas WiFi ir saistīta ar vairākām privātuma problēmām. Acīmredzamākais ir tas, ka, lai atrastu funkciju WiFi, jums jāaktivizē tādi atrašanās vietas pakalpojumi vienmēr.

Tādējādi visu laiku tiek izveidota atrašanās vietu vēsture, kas ir piesaistīta jūsu fiziskajai atrašanās vietai. Tas nozīmē, ka gan jūsu tālrunis, gan Facebook regulāri pievienos jūsu atrašanās vietu aktivitāšu žurnālā Facebook, pat ja neesat šajā lietotnē.

Lai gan paši Facebook ir paziņojuši, ka neko nedarīs ar šo informāciju. Facebook Eriks Tsengs pastāstīja vietnei The Verge:

“Produkta dizains ir īpaši izstrādāts tādā veidā, ka tiklīdz lietotājs reģistrējas Facebook, izmantojot Facebook Wi-Fi, Facebook nodod lietotāju atpakaļ maršrutētājam un pilnībā iziet no attēla,” viņš teica . “Visa pārlūkošanas datplūsma, kuru jūs izmantojat Facebook Wi-Fi tīklā pēc sākotnējās autentifikācijas un reģistrēšanās, ir pilnībā ārpus Facebook tīkla. Mēs Facebook vietnē neredzam nevienu no šīm trafikām. Mēs neesam iesaistīti jūsu pārlūkošanā. ”

Lai gan šī ir laba Facebook zīme, tas nenozīmē, ka vietējais kafijas veikals, pie kura esat pievienojies, nodrošina drošu savienojumu. Hakeri, snoopers un ikviens cits, kurš mēģina pārtvert jūsu personisko informāciju, var viegli iekļūt šajā tīklā un nozagt jūsu sensitīvo informāciju.

Risinājums: datu aizsardzībai izmantojiet VPN

Bezmaksas, pieejamu publisko bezvadu internetu jums ir tikpat viegli savienot kā visiem hakeriem – tas nozīmē, ka ikviens, kurš ir ieinteresēts pārtvert jūsu datu paketes un slepenu informāciju, var nokļūt tajā pašā publiskajā tīklā un nozagt jūsu personisko informāciju..

Un, lai gan daudzi atzīst faktu, ka sērfošana pa atvērtu, bezmaksas un / vai publisku WiFi nav droša, daudzi pilnīgi neapzinās, ka viņu ierīces faktiski var automātiski izveidot savienojumu ar šiem bīstamajiem WiFi tīkliem, pat nezinot.

Lai pilnībā izmantotu Facebook bezmaksas WiFi funkciju, vienlaikus pārliecinoties, vai droši un droši izveidojat savienojumu ar WiFi, pat ja ierīce savienojas ar publiskajiem tīkliem, jums jāinstalē viens, vienkāršs risinājums – VPN.

Kas ir VPN

Virtuālais privātais tīkls jeb VPN slēpj jūsu pārlūkošanu no ziņkārīgo acu skatiena, tāpēc, ja kāds kafijas veikalā spiego jūsu satiksmi, viņš redzēs tikai šifrētus datus. Tas nozīmē, ka viņi neredz jūsu personisko informāciju, pieteikšanās informāciju utt. Viss, ko viņi var redzēt, ir tikai nelielas neizsakāma jucekļa paciņas. Ņemiet tos hakerus!

Tātad, kā jūs izvēlaties izmantot VPN?

Ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, pirms izvēlaties VPN un uzticat viņiem pārlūkošanas informāciju. Piemēram, daudzi bezmaksas VPN pieprasīs aizsegt jūsu trafiku, ja patiesībā viņu konfidencialitātes politika nemanāmi ļauj viņiem izsekot un pārdot jūsu personisko informāciju un pārlūkošanas informāciju reklāmdevējiem un citām trešajām personām. Tieši tāpēc Bezmaksas nav drošs.

Padoms: izlasiet smalko druku & Privātuma politika.

Uzturiet Wi-Fi drošību – automātiski

Uzņēmumā SaferVPN mēs esam apņēmušies lietotājiem nodrošināt pilnīgu interneta konfidencialitāti. Mēs piedāvājam ērtu iestatīšanu un automātisku konfigurēšanu visām jūsu ierīcēm un konfidencialitātes politiku, kas nodrošina, ka mēs neturējam žurnālus, neuzglabājam informāciju vai neuzraugām mūsu lietotāja datus.

Izmantojot SaferVPN automātisko Wi-Fi drošību, brīdī, kad ierīce izveido savienojumu ar nenodrošinātu WiFi, šifrēts VPN kanāls tiek aktivizēts automātiski – pat ja tālrunis ir bloķētā režīmā un kabatā!

Pēc tam varat izveidot savienojumu ar WiFi un pārlūkot mieru, zinot, ka visa jūsu personiskā informācija un sensitīvie dati ir 100% aizsargāti.

3 vienkārši soļi automātiskās drošības nodrošināšanā, izmantojot Facebook bezmaksas Wi-Fi funkcijas

Ja jums patīk ideja par Facebook, kas piedāvā bezmaksas WiFi – mēs pilnīgi piekrītam! Lai gan visi bezmaksas un publiskie WiFi tīklāji ir saistīti ar riskiem, mēs nevaram gaidīt, ka pasaule atsakās no savām ērtībām.  
Tā vietā mēs iesakām pilnībā izmantot bezmaksas WiFi iespējas, vienlaikus aizsargājot sevi. Ticiet vai nē, jūs varat darīt abus!

Viss, kas nepieciešams, ir 3 vienkāršas darbības! Lūk, kā:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet SaferVPN (ja jums vēl nav konta, pierakstieties, izmantojot mūsu bezmaksas izmēģinājuma versiju).
 2. Palaidiet SaferVPN un izveidojiet savienojumu ar tuvējo serveri (vai faktiski dzīvojiet citā valstī, lai izmantotu ģeogrāfiskos ierobežojumus!).
 3. Pārlejiet uz Facebook bezmaksas WiFi un reģistrējieties. Jūs varat droši izveidot savienojumu ar bezmaksas facebook WiFi no jebkuras vietas!

Tas ir tik vienkārši! Izmantojot VPN, jūs varat izveidot savienojumu ar WiFi ar pilnīgu mieru.

Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map