Kas ir šifrēšana? Un kāpēc tas ir tik svarīgi jūsu privātumam?

Kas ir šifrēšana? Un kāpēc tas ir tik svarīgi jūsu privātumam? SaferVPN emuārs


Šifrēšana nav tikai tehnisks termins, tā reāli ietekmē jūsu privātumu. Šajā emuāra ierakstā mēs jums visu pastāstīsim par šifrēšanu un kāpēc tas ir svarīgi. 

Whatsapp piesaistīja miljonu uzmanību, kad viņi paziņoja par saviem plāniem ieviest pilnīgu šifrēšanu visiem saziņas veidiem, ko nodrošina viņu dienests.

Kāds tad ir satraukums? Kas ir šifrēšana? Un kāpēc tas ir tik svarīgi ikdienas netizen?

Kas ir šifrēšana?

Īsumā – šifrēšana ir ziņojumu un / vai informācijas kodēšanas process. Tehnoloģiju pasaulē to parasti uzskata par visefektīvāko veidu, kā sasniegt datu drošību.

Šifrēšana faktiski ir ļoti vienkāršs jēdziens. Ja jūs domājat par kādu mīklu, kuru atrisinājāt kā bērns, kurai teikuma atšifrēšanai bija nepieciešama koda uzlaušana, tad jums bija kāda personīga pieredze ar šifrēšanu..

Kods, kuru izmantojāt, lai salauztu teikumu, ir “šifrs” – pazīstams arī kā šifrēšanas atslēga. Šifrēšanas atslēga ir nepieciešama, lai persona, kas saņem ziņojumu, varētu to atšifrēt. 

Vai jūs varat to uzlauzt? Pirmie, kas to uzlauza un nosūtīs ziņojumu, kuru mūsu Facebook ar dekodētu ziņojumu saņems bezmaksas mēnesis no SaferVPN! Te tas ir:

SWKCTDZORDZQWKM WK STDSBQKC ZAX SWIX! KWU JWO SDK XKGWJ D LTXX HWKZA WL MDLXTPNK!

Nepieciešama palīdzība? Čivināt to!

Palīdziet man uzlauzt kodu, lai es varētu laimēt # bezmaksas mēnesi! SWKCTDZORDZQWKM WK STDSBQKC ZAX SWIX! KWU JWO SDK XKGWJ D LTXX HWKZA WL MDLXTPNK! Noklikšķiniet uz To Tweet

Kā darbojas šifrēšana?

Tiešsaistes pasaulē šifrēšana ir datu pārvēršana nesajauktā, jucekļa formā, lai tos varētu lasīt tikai tie cilvēki, kuriem tas bija paredzēts, – tie cilvēki, kuriem būtībā ir “šifrēšanas atslēga”, lai to atšifrētu..

Ir divi galvenie šifrēšanas veidi: simetriskās atslēgas šifrēšana un publiskās atslēgas šifrēšana. Kādas ir atšķirības starp abiem?

Kā Microsoft skaidro savā TechNet bibliotēkā, Simetriskās atslēgas šifrēšana informācijas šifrēšanai un atšifrēšanai izmanto to pašu atslēgu. Simetriskā atslēga ir pazīstama arī kā slepena atslēga. Tas notiek tāpēc, ka tas ir kopīgs noslēpums starp informācijas sūtītāju un saņēmēju. Pretējā gadījumā tiktu apdraudēta informācijas konfidencialitāte, ko apmainās abas puses.

Publiskās atslēgas šifrēšana, kas pazīstams arī kā asimetrisko atslēgu algoritmi, ir sava veida šifrēšana, kurā informācijas šifrēšanai un atšifrēšanai tiek izmantotas dažādas atslēgas. Publiskās atslēgas šifrēšana ietver gan privātas atslēgas (zināma tikai tās īpašniekam), gan publiskās atslēgas (atslēga, kas pieejama un zināma citām tīkla entītijām) izmantošanu. Būtībā tas nozīmē, ka ar publisko atslēgu šifrētu informāciju var atšifrēt tikai ar atbilstošajām privātajām atslēgām.

Ir arī dažādi šifrēšanas līmeņi. Starp augstākajiem līmeņiem ir 128 bitu un 256 bitu līmeņi. Bitu skaits norāda taustiņa lieluma lielumu. Tāpat kā garāka parole, arī lielākam taustiņam ir vairāk iespējamo kombināciju, un, protams, jo vairāk iespējamo kombināciju, jo grūtāk ir kods krekinga. Piemēram, 128 bitu šifrēšana ir vienu triljonu reizes stiprāks nekā 40 bitu šifrēšana. Gan 128 bitu, gan 256 bitu šifrēšana ir vēlamais militārais un bankas līmeņa līmenis.

Kas ir nepieciešams šifrēšanai?

Tagad, kad esam atbildējuši uz dedzinošo jautājumu par šifrēšanu, ir pienācis laiks runāt par tā nepieciešamību un kāpēc tas ir tik svarīgi. Informācijas šifrēšanas kodēšana ir galvenais veids, kā tiešsaistē aizsargāt savus personas datus un sensitīvu informāciju, it īpaši finanšu informāciju. Kā jūs pamanīsit, kad apmeklējat savas bankas vietni, Web adreses sākumā ir HTTPS ar nelielu zaļu slēdzeni. Tas nozīmē, ka vietne piedāvā drošu, šifrētu pārlūkošanu un datu apmaiņu tiešsaistē.

Interneta asociācijā ir fantastisks video, kurā izskaidrots “Kas ir šifrēšana?” Un kā tas nodrošina privātumu:

Tagad jūs varat pieņemt, ka mūsdienās daudzas platformas un vietnes ir šifrētas, taču pārsteidzoši tas tā nav. Faktiski savā pārredzamības ziņojumā Google atzina, ka 25% no tās trafika nav šifrēts un ka dažas no pasaules lielākajām vietnēm nepievieno šifrēšanu.

Google analizēja 100 populārākās vietnes, kas nav Google, un kas veido 25 procentus no visas tīmekļa trafika, un secināja, ka tādas lielas vietnes kā eBay, BBC, Alibaba, CNN, Craigslist, New York Times un Yelp un vairāk nekā 60 citas vietnes lietotājiem atstāj neaizsargātus ievērojot HTTPS kā standartu!

Lai gan Gmail, meklēšana un Disks tiek laimi piegādāti pilnībā, izmantojot drošu HTTPS, “tehnisko un politisko izaicinājumu” dēļ viņu reklāmas, jaunumi, finanses un Maps produkti vēl nav sasnieguši 100 procentus. HTTPS drošības trūkums ir īpaši jūtīgs, runājot par Maps, jo tas nozīmē, ka atrašanās vietas datus faktiski var pārsūtīt tīmeklī..

Ņemot to vērā, ir ļoti svarīgi patērētājam ņemt šifrēšanu un jūsu tiešsaistes drošību savās rokās, un par laimi ir ļoti vienkāršs veids, kā.

Ideāls šifrēšanas risinājums

Ir vienkāršs un ļoti vienkāršs risinājums, kas piedāvā šifrēšanu visās jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbībās – pat ceļā. Šis risinājums ir VPN.

Virtuālā privātā tīkla tehnoloģija piedāvā vairākas pārsteidzošas priekšrocības, un viena no tām ir spēja pārlūkot tīmekli caur drošu, šifrētu tuneli.

Darbības veids: 

Drošs savienojums: Izveidojot savienojumu ar VPN, jūs izveidojat privātu, drošu savienojumu ar citu, attālu tīklu. Sākotnēji izmantota kā veids, kā darbinieki var droši piekļūt savam biroja tīklam, VPN tehnoloģija padara tās pašas priekšrocības viegli pieejamas ikvienam no jebkuras ierīces..

Šifrēts tunelis: Šis šifrētais tunelis nozīmē, ka trešās puses nevar pārtvert jūsu datus un ka pat tad, ja WiFi tīkls vai vietne, kuru pārlūkojat, nav nodrošināta, jūsu dati joprojām ir pilnīgi droši un droši.

Vēl viens VPN tehnoloģijas ieguvums ir tas, ka tā tagad ir viegli pieejama un pieejama lietotnēs dažādām ierīcēm – tāpēc to izmantošanai nav ierobežojumu.

Piemēram, SaferVPN piedāvā ērti lietojamas, viena klikšķa programmas Windows, Mac, iOS, Android un Chrome pārlūkam un izmanto bankas līmeņa 256 bitu šifrēšanu, lai aizsargātu mūsu klientu datus, nodrošinot pilnīgu drošību.

Kas ir šifrēšana? VPN aizsardzība SaferVPN visās ierīcēs

Ja vēlaties izmantot šifrēšanas tehnoloģijas priekšrocības un aizsargāt savu privātumu jebkurā ierīcē, vietnē vai vietā, izmēģiniet mūsu bez maksas 24 stundu izmēģinājums vai reģistrējieties mūsu pakalpojumam (mums ir 30 dienu garantija naudas atdošanas garantijai, tāpēc nav ko zaudēt!)

Mēs ceram, ka tas atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem par šifrēšanu. Vai jums ir vēl jautājumi? Sazinieties ar mūsu atbalsta komandu pa e-pastu [email protected], kas jums pieejama visu diennakti.

Priecīgu drošu pārlūkošanu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map