Kā paslēpt pārlūkošanas vēsturi no sava interneta pakalpojumu sniedzēja

Slēpt pārlūkošanas vēsturi no ISP SaferVPN


Lasiet tālāk, lai precīzi uzzinātu, kā neļaut interneta pakalpojumu sniedzējiem izsekot jūsu katrai tiešsaistes kustībai un pārdot jūsu personiskos datus!

Pašlaik internetā ir daudz baudu par neseno FCC konfidencialitātes noteikumu atcelšanu. Tas ir tieša tāda vienkārša fakta rezultāts, ka interneta pakalpojumu sniedzējiem tagad ir pilnīga atļauja vākt un pārdot jūsu personisko informāciju… un daudz kas cits par jūsu darbībām tiešsaistē – bez jūsu atļaujas..

Tagad, kad interneta pakalpojumu sniedzēji var pārdot jūsu tīmekļa vēsturi un personisko informāciju, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā slēpt tiešsaistes aktivitātes.

Mēs esam apkopojuši visu, kas jums jāzina kā bloķēt ISP izsekošanu un paslēpt pārlūkošanas vēsturi no ISP!

Par FCC interneta privātuma noteikumiem

2016. gada oktobrī Federālā komunikāciju komisija (FCC) ieviesa viedtīkla neitralitātes noteikumus, pieņemot platjoslas privātuma noteikumus, kas Amerikas interneta pakalpojumu sniedzējiem liegtu piekļuvi, uzglabāšanu un pārdošanu jūsu personiskajai informācijai..

Diemžēl Kongress mūs izpārdeva, jo šis noteikums tika ātri atcelts, ļaujot interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) brīvi pārdot jūsu datus un personisko informāciju visaugstākajam solītājam..

Tagad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var pārdot jūsu trafika informāciju, pat pieklājīgi nelūdzot jūsu atļauju.

Kas ir ISP un kāda veida datus viņi var apkopot?

Interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) ir uzņēmumi, kas nodrošina piekļuvi internetam, kam ir neierobežota datu ieguves jauda pār jūsu personīgo informāciju, izsekojot katru jūsu pārvietošanos tiešsaistē. Viņi zina katru jūsu apmeklēto vietni, laiku, kurā esat aktīvs, no kuras vietas un pat to, kādu ierīci izmantojat. Viņi redz vairāk nekā tikai dažas vietnes, kuras jūs bieži apmeklējat, bet var redzēt 100% no visas nešifrētās interneta trafika.

Pēc tam, kad Kongress atcēla mūsu iepriekš noteiktos privātuma noteikumus, ISP tagad ir neierobežots potenciāls pārdot un uzglabāt visu šo informāciju reklāmdevējiem, lai:

 • Ievietojiet mērķētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas vēsturi.
 • Potenciāli izplatīt personisko informāciju, piemēram: vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, maksājuma datus, drošības kodus un pakalpojumu vēsturi.
 • Izmantojiet “Explicit Trusted Proxies”, lai izdzēstu un potenciāli apdraudētu šifrētas informācijas paketes.
 • Iepriekš instalējiet spiegprogrammatūru savās ierīcēs.
 • Injicējiet nenosakāmus izsekošanas sīkfailus.

Ja domājat, ka tas ir mazliet invazīvs, mēs piekrītam!

Viņiem ir ne tikai spēja izplatīt šo informāciju, bet Interneta pakalpojumu sniedzējiem vairs nav pat jāpasaka klientiem, kas tieši ir tas, ko viņi savāc vai kā viņi to izmanto vai dalās. Šo informāciju var brīvi pārdot bez pircēju piekrišanas.

Satraucoši, viņiem pat nav jāveic “saprātīgi” pasākumi, lai aizsargātu klientu informāciju no neatļautas piekļuves, kas nozīmē, ka jūsu ISP nav atbildīgs, ja kāds uzlauztu viņu datu bāzi.

“Bez šiem noteikumiem interneta pakalpojumu sniedzēji varēs uzraudzīt, apkopot un uzglabāt gandrīz visu, ko jūs darāt tiešsaistē, un pārdot šo informāciju reklāmdevējiem un datu ieguves uzņēmumiem un izmantot to, lai izveidotu gandrīz pilnīgu tiešsaistes darbību profilu,” sacīja Evans Grīrs. cīņa par nākotni.

Vai jūs varat izvēlēties savu interneta pakalpojumu sniedzēju??

Katrs interneta pakalpojumu sniedzējs darbosies pēc savas morāles bultiņas, kas nozīmē, ja jūsu vietējais interneta pakalpojumu sniedzējs nolemj izmantot katru no šiem invazīvajiem pasākumiem un izmantot klienta personisko informāciju, tas pilnībā ir viņu ziņā..

Mēs iesakām mēģināt atrast ISP, kas jūsu privātumu pārņems viņu pašu rokās un cienīs jūsu personisko informāciju. Šeit ir saraksts ar tiem.

Diemžēl izvēlēties iecienīto ISP var nebūt tik vienkārši, jo daudziem cilvēkiem nav izvēles atkarībā no viņu atrašanās vietas.

Ja tas attiecas uz jums, neuztraucieties. Mums ir viss jums jāzina, lai jūs varētu uzzināt, kā no ISP paslēpt pārlūkošanas vēsturi un bloķēt ISP izsekošanu.

Kā paslēpt pārlūkošanas vēsturi no ISP

Mēs esam apkopojuši trīs populārākās iespējas, kuras varat izmantot, lai no ISP paslēptu pārlūkošanas vēsturi.

Izmantojiet HTTPS visur:

Jūsu meklēšanas joslā dažām vietnēm ir HTTP, bet citām – HTTPS. Katrai vietnei, kuru apmeklējat, HTTPS kreisajā pusē ir jābūt bloķētam piekaramās atslēgas simbolam un vārdam “Droši”. Elektronisko robežu fonds piedāvā HTTPS visur, pārlūka paplašinājumu, kas šifrē jūsu informāciju un bloķē ISP izsekošanu.

Kad savienojums ir izveidots ar HTTP vietnēm, HTTPS visur piespiež vietni šifrēt jūsu datus, ja vietne atbalsta HTTPS.

Lai gan tas aizsargā jūsu informācijas saturu, jūsu ISP joprojām var redzēt katru no jūsu apmeklētajām vietnēm. Piemēram, jūsu ISP var redzēt, ka esat apmeklējis Facebook, bet tas nevar redzēt jūsu plūsmu, kamēr esat tur.

Paturi prātā: Jūsu pārlūkprogrammas privātais vai inkognito režīms neliedz interneta pakalpojumu sniedzējiem uzraudzīt jūsu darbības internetā.

Izmantojiet Tor:

Ja vēlaties visu pārlūkošanas informāciju slēpt un bloķēt ISP izsekošanu, Tor ir absolūta droša metode. Tor pārlūks šifrē jūsu trafiku un efektīvi novērš interneta pakalpojumu sniedzējus un ikvienu citu no jūsu tiešsaistes darbību izsekošanas, pārvietojot trafiku caur virkni virtuālu tuneļu.

Trūkumi salīdzinājumā ar VPN:

Pārlūkprogramma piedāvā pilnīgu anonimitāti, ļaujot lietotājiem pat pārvietoties tumšajā tīmeklī, taču daudziem lietotājiem Tor šķiet nedaudz sarežģītāks un mazāk ērts nekā VPN šādu iemeslu dēļ:

 • VPN šifrē visu pārraidīto trafiku, kamēr Tor aizsargā tikai to informāciju, kuru jūs sūtāt caur Tor pārlūku. Visas citas ierīces vai lietojumprogrammas netiks anonimizētas.
 • Tor nav savietojams ar vietnēm, kurās darbojas Cloud Flare drošības programmatūra, kuru izmanto vairums vietņu tīmeklī. 
 • Gandrīz katru reizi, ievadot jaunu domēnu, jums būs jāievada drošības captcha, lai pierādītu, ka esat cilvēks – tas ir uzdevums, kas kļūst arvien kaitinošāks, jo vairāk pārlūkojat.
 • Valdības aģentūras, piemēram, NSA, ir ārkārtīgi aizdomīgas par ikvienu, kurš izmanto Tor, pat ja jūsu nodomi ir godīgi.
 • Jūs varat pamanīt interneta ātruma samazināšanos atkarībā no Tor satiksmes maršruta.

Apmaksāta virtuālā privātā tīkla izmantošana:

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ļauj praktiski mainīt IP adreses un sūtīt informāciju caur šifrētu tuneli, ļaujot anonīmi pārlūkot un maskēt tiešsaistes aktivitātes.

Lai arī pastāv bezmaksas VPN, jums nekad nevajadzētu uzticēties bezmaksas pakalpojumam (vai nereāli lētam), lai rūpētos par savu privātumu vai aizsargātu personisko informāciju. Šie “pārāk labi, lai būtu patiesība” pakalpojumi parasti ir tieši tādi.  

Labs VPN solīs neierakstīt jūsu trafiku vai IP adresi, piedāvāt spēcīgu un atjauninātu šifrēšanu, papildu vienumus, piemēram, interneta iznīcināšanas slēdzi, automātisku wifi drošību un faktiski labprātīgi lūgumrakstus par vispārēju interneta drošību un brīvībām visā pasaulē. 

Atšķirībā no Tor lietotājiem, kuri riskē padarīt sevi par aizdomīgu mērķi iestādēm vai interneta pakalpojumu sniedzējiem, kuri var sākt interesēties, kāpēc jūs izmantojat vidi, kas saistīta ar tumšo tīmekli, VPN vienkārši šifrē visu interneta trafiku un novirza to caur dažādiem serveriem . Turklāt jūsu ISP nevar redzēt jūsu pārlūkprogrammas trafiku, saturu, kas tiek pārraidīts internetā, vai ievadīt mērķtiecīgas reklāmas, ļaujot slēpt pārlūkošanas vēsturi no ISP.. 

Pārbaudiet savu statusu:

Kad esat izvēlējies vēlamo anonimitātes metodi, jums vajadzētu veltīt laiku, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija faktiski ir droša. To var izdarīt, izmantojot  IPLeak.net un DNS noplūdes pārbaude lai pārbaudītu, vai netiek pārsūtīta kāda jūsu informācija.

Ko jūs varat darīt, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu

Fakts, ka interneta pakalpojumu sniedzēji nav atbildīgi par jūsu personiskās informācijas “saprātīgu” aizsardzību, ir godīgi teikt, ka jūsu datu šifrēšana ir svarīgāka nekā jebkad agrāk..

Lai uzzinātu, kā jūs varat palīdzēt cīņā par digitālo privātumu, apskatiet Elektronisko robežu fondu un pastāstiet ievēlētajām amatpersonām, ko domājat par FCC noteikumiem un Kongresa centieniem tos atcelt..  

Ja vēlaties nekavējoties sākt aizsargāt savu tiešsaistes privātumu, lejupielādējiet kādu no mūsu īpaši drošajām VPN lietotnēm un jau šodien sāciet pārlūkot ar bankas līmeņa šifrēšanu un anonīmu IP adresi..

Mēs ceram, ka šis emuārs palīdz jums sasniegt pilnīgu privātumu, kuru esat pelnījis tiešsaistē. Vai jums ir atsauksmes, ieteikumi vai funkciju pieprasījumi? Sazinieties ar mums un pievienojieties sociālajos medijos! Mēs labprāt dzirdētu no jums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map