7 labākās jūsu tālruņa privātuma lietotnes

7 labākās jūsu tālruņa privātuma lietotnes


Vai vēlaties pārliecināties, ka jūsu privātā informācija vienmēr paliek privāta, pat atrodoties ceļā? Tad noteikti apskatiet mūsu sava tālruņa 7 labāko privātuma lietotņu apkopojumu. 

Vietnē SaferVPN mēs zinām, cik vērtīga var būt drošība un privātums, it īpaši, ja runa ir par internetu, mobilajām ierīcēm un tīmekļa pārlūkošanu.

Arvien vairāk laika pavada tiešsaistē un savos tālruņos, kas nozīmē, ka lielāka daļa no mūsu personīgās dzīves notiek arī šeit – neatkarīgi no tā, vai tas ir personīgu vai ar darbu saistītu e-pastu un ziņojumu sūtīšana, domu un atmiņu apmaiņa sociālajos tīklos, pirkumu veikšana, fotografēšana, piezīmju pierakstīšana un daudz kas cits.

Ņemot to vērā, šeit ir mūsu 7 labākās konfidencialitātes lietotnes, kas nodrošinās jūsu personiskās informācijas privātu saglabāšanu neatkarīgi no tā, kur un neatkarīgi no tā, kad.

1. Izplūšana no Abine

Izplūšana ir lieliska privātuma lietotne, kas nemanāmi nodrošina vairākas galvenās privātuma aizsardzības iespējas tiešsaistē. Izmantojot lietotni, jūs viegli ģenerējat spēcīgas paroles katram savam kontam, maskējiet savu e-pasta identitāti, lai privāti saņemtu e-pastus, un maskējiet kredītkartes numuru, lai novērstu krāpšanu. Tas ir vienas pieturas privātuma veikals.

Pieejams operētājsistēmām Android un iPhone.

Izpludina Abine

2. MyPermissions

Vai jūs zināt, cik lietotņu šobrīd tiešsaistē piekļūst jūsu personiskajai informācijai? Manas atļaujas ļauj jums atgūt kontroli pār to, kā lietojumprogrammas piekļūst jūsu personiskajai informācijai tiešsaistē un tālrunī. Izmantojot Manas atļaujas, jūs varat precīzi redzēt, kurām lietotnēm esat pievienojies pakalpojumos Facebook, Google, Twitter, Instagram, identificēt, kādiem datiem viņi piekļūst, un pēc tam tos apstiprināt, noņemt vai ziņot par tiem..

Pieejams operētājsistēmām Android un iPhone.

Lietotne Manas atļaujas

3. Wickr

Apzīmēts kā “visuzticamākais kurjers pasaulē”, Wickr ļauj lietotājiem sūtīt “slepenākos” attēlus, video, audio un failus ar pilnīgu, absolūtu privātumu. Lietotne šifrē ziņojumus, kas nosūtīti, izmantojot nesadalāmu vienādranga šifrēšanu, tāpēc ziņojumu atšifrēt spēj tikai paredzētais uztvērējs. Pat Wickr nav piekļuves ziņojumam raksturīgajam atšifrēšanas atslēgas kodam.

Pieejams operētājsistēmām Android un iPhone.

Wickr lietotne

4. DuckDuckGo

Ja uzskatāt DuckDuckGo pret Google, DuckDuckGo ir meklētājprogrammas lietotne, kas aizsargā jūsu tīmekļa privātumu. Lietotne jūs neizseko un tā arī neapkopo jūsu personisko informāciju. Papildus cieņai pret jūsu privātumu DuckDuckGo ir ļoti lietotājam draudzīgs ar tādām funkcijām kā gudrākas meklēšanas atbildes, atvērtā koda dizains,! Bangs (kas ļauj jums meklēt tieši tūkstošiem vietņu) un vairāk.

Pieejams operētājsistēmām Android un iPhone.

Duckduckgo lietotne

5. Stingri

Mēs visi atceramies draņķīgo iCloud slavenību pliko fotoattēlu noplūdi. Keeply ir viena no populārākajām lietotnēm, kas neļauj uzlauzēt jūsu privātos failus. Tas ļauj precīzi aizsargāt visas tālruņa privātās fotogrāfijas, piezīmes, kredītkartes datus un paroles. Lietotnei ir arī stilīgas privātuma funkcijas, piemēram, viltota tapa, dublējums bez servera un iebrucēja fotoattēls (tātad, ja kāds uzdrošinās piekļūt jūsu datiem, esat saņēmis tvertnes attēlu).

Pieejams iPhone.

6. Red Whisper Systems sarkanais tālrunis

Ja vēlaties veikt pilnīgi privātus zvanus, sarkanais tālrunis ir jūsu lietojumprogramma. Šī VoIP zvana lietojumprogramma piedāvā bezmaksas pasaules mēroga šifrēšanu visiem zvaniem, nodrošinot sarunas tā, lai neviens – pat NSA – nevar klausīties.

Pieejams operētājsistēmai Android.

Sarkanā tālruņa lietotne, izmantojot Open Whispers System

7. DrošāksVPN

Visbeidzot, mēs priecājamies ieteikt mūsu nesen atbrīvoto Android lietotni SaferVPN. Mūsu lietotne ļauj jums baudīt visas savas iecienītās SaferVPN funkcijas, tostarp ātru, privātu un drošu, šifrētu interneta savienojumu, neierobežotu piekļuvi jūsu iecienītākajam saturam visā pasaulē un lielus ietaupījumus ceļojumu rezervēšanā tieši tālrunī..

SaferVPN Android un iOS lietotne

Ja jums rodas jautājums, kāpēc, tas ir iemesls: VPN (virtuālais privātais tīkls) ļauj iestatīt privātu, drošu savienojumu ar citu tīklu, parasti citā valstī. Tātad, kad piesakāties SaferVPN un pieslēdzaties kādam no mūsu globālajiem serveriem, pasaule saskaras ar mūsu servera anonīmo IP adresi, nevis jūsu IP adresi. Tādējādi tiek slēpta jūsu faktiskā atrašanās vieta, vārds un interneta pakalpojumu sniedzējs, un tas izskatās tā, it kā jūs pārlūkotu no šīs vietas, vienlaikus izveidojot tuneli saviem datiem, lai to nevarētu pārtvert trešās puses..

SaferVPN šobrīd ir pieejams operētājsistēmai Android, kā arī operētājsistēmai Windows un Mac.
Šis ir lielisks laiks, lai pieminētu, ka pavisam drīz tiks izlaista mūsu pavisam jaunā vietējā lietotne iOS.
Sekojiet līdzi Facebook, Twitter un Google+ oficiālajām ziņām par atklāšanu!

Tas ir mūsu piedāvājums no 7 labākajām jūsu tālruņa privātuma lietotnēm. Vai ir vēl kādas jūsu ieteiktas privātuma lietotnes? Nekautrējieties sazināties un paziņojiet mums!

P.S.- Ja vēlaties sniegt mūsu pakalpojumu a bezmaksas mēģinājums, vienkārši noklikšķiniet šeit.

P.S.S.Ja jūs jau esat izmēģinājis mūsu bezmaksas 24 stundu izmēģinājumu un vēlaties laimēt BEZMAKSAS abonementu visa gada garumā, noteikti apskatiet mūsu #ShareSaferVPN: Premium Subscription Challenge.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map