3 soļi līdz anonīmai pārlūkošanai un anonīmai meklēšanai

3 soļi līdz anonīmai pārlūkošanai


Var droši teikt, ka zināmā mērā mēs visi vēlētos palikt anonīmi, sērfojot tiešsaistē. Šajā rakstā mēs jums sniegsim 3 ātrus un efektīvus padomus, lai jūs varētu izjust anonīmu pārlūkošanu un Nodrošiniet tiešsaistes privātumu, izmantojot anonīmu VPN!

Šajā emuārā mēs atbildēsim:

Kļūst arvien skaidrāks, ka ir daudz nevērīgu skatienu, kas meklē jūsu personisko informāciju. Pēc drausmīgā NSA skandāla 2013. gadā un tagad, kad WikiLeaks atklāja CIP hakeru programmas, daudzi no mums cīnās, lai uzticētos mūsu valdībām. Turklāt hackers un snoops ir kļuvuši taupīgāki nekā jebkad agrāk, iestatot viltotu publisko Wi-Fi un nozogot mūsu personīgāko informāciju. Pat tavs kaimiņš varētu mēģināt noķert palīgā!
Izpildot mūsu vienkāršos soļus anonīmai pārlūkošanai, jūs to darīsit atgūt savu privātumu!

Paslēpt savu tiešsaistes nospiedumu

Ja jums rodas jautājums, kāpēc jums vajadzētu uztraukties mēģināt slēpt tiešsaistes aktivitātes, mums ir daži iemesli, kurus jūs varētu vēlēties apsvērt.

 • Valdības uzraudzība
  Ir labi zināms, ka daudzas valstis bloķē vai ierobežo piekļuvi ikdienas vietnēm. Ja valsts, kurā atrodaties, ierobežo šos pakalpojumus, varat būt diezgan pārliecināts, ka Big Brother var piekļūt jums un jūsu tiešsaistes darbībām..  
  Vairākas demokrātiskas valstis, galvenokārt reaģējot uz teroristu organizāciju paplašināšanos un lieliem korporatīvās kiberdrošības hakeriem, ir pieņēmušas jaunus noteikumus, kas atļauj plašu interneta uzraudzību.
 • Sīkdatņu izsekošana
  Vai esat kādreiz pamanījis, ka reklāmas vienmēr šķiet precīzi informētas par to, ko meklējāt tiešsaistē? Sīkfaili ir niecīgi vienkārša teksta faili, kurus izmanto, lai personalizētu jūsu pārlūkošanas pieredzi, izsekojot un saglabājot jūsu darbības. Tas var ietvert jūsu ID numuru, kredītkartes datus, e-pasta adreses un daudz ko citu. Ja šī informācija nav šifrēta un tiek nosūtīta nenodrošinātā tīklā, tā ir 100% lasāma ikvienam, kurš vēlas nozagt jūsu sensitīvos datus..
 • Attālo aktivitāšu reģistrēšana
  Tālvadības darbības ietver vietnes un pakalpojumi, kas seko jums, meklēšanas aktivitātes un tiešsaistes aktivitātes. Tīmekļa pārziņi pat pēc jūsu pārlūkošanas vēstures un saglabāto sīkfailu notīrīšanas var izsekot visām jūsu darbībām internetā.

Tagad iegūstiet anonīmu IP adresi un atrašanās vietu

Vai zinājāt, ka vismaz 41% amerikāņu ir kļuvuši par tiešsaistes zādzību upuriem?!

Daudzi amerikāņi ir pieredzējuši kāda veida datu zādzības

3 padomi anonīmai pārlūkošanai

1. Iziet no meklētājprogrammām un to rīkiem

Iespējams, ka jūs to nezināt, taču katru reizi, kad piesakāties pakalpojumā Gmail vai citos bezmaksas tiešsaistes rīkos, jūsu meklēšana tiek uzraudzīta, un profils tiek izveidots tieši jums. Šī Google iespēja mērķēt reklāmas, kas tieši saistītas ar jūsu pārlūkošanas pieredzi. Piemēram, mēs nekad neaizmirsīsim Google izpilddirektora Ērika Šmidta pretrunīgi vērtētos citātus par konfidencialitāti:

“Ar jūsu atļauju jūs sniedzat mums vairāk informācijas par jums, par jūsu draugiem, un mēs varam uzlabot mūsu meklēšanas kvalitāti. Mums vispār nav nepieciešams, lai jūs ierakstītu. Mēs zinām, kur atrodaties. Mēs zinām, kur tu esi bijis. Mēs vairāk vai mazāk varam zināt, par ko jūs domājat.”

Protams, mēs uzskatām, ka Google galu galā ir labie puiši (galu galā viņu korporatīvais sauklis gadiem bija Don’t Be Evil), taču var būt nedaudz satraucoši saprast, ka viņi zina absolūti visu, kas jūs uzņematies.

2. Izmantojiet pārlūkprogrammas konfidencialitātes režīmu

Visās lielākajās interneta pārlūkprogrammās ir izvēles privātuma režīmi. Tie ierobežo jūsu pārlūkprogrammu saglabāt jūsu tīmekļa vēsturi kešatmiņā, vienlaikus atspējojot izsekošanas sīkfailus. Lai gan tas ir neliels uzlabojums, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs jeb ISP kopā ar valdībām joprojām var izsekot jūsu darbībām tiešsaistē – precīzāk, katru jūsu apmeklēto vietni.

3 soļi līdz anonīmai pārlūkošanai

3. Izmantojiet VPN, lai paslēptu savu IP adresi un klātbūtni tiešsaistē

Izmantojot VPN, jūs izmantojat virkni privātuma priekšrocību. Jūs varat mainīt IP adresi, novirzīt savas darbības internetā caur attālo trešās puses serveri, noslēptu meklēšanas darbību, un padariet savu satiksmi pilnīgi anonīmu, lai hakeri un valdības, kas vēlas sekot jūsu darbībām tiešsaistē, nevar zināt jūsu identitāti. Ja meklējat patiesi anonīmu pārlūkošanu, tas ir VPN veids. Varat lasīt vairāk VPN šifrēšanas par privātajiem līdzekļiem, kas pieejami, izmantojot VPN.

Bonusa padomi par papildu tiešsaistes anonimitāti

 • Anonīmi maksājumi: Ja jūs uztraucaties par atteikšanos no kredītkartes akreditācijas datiem, lai samaksātu par VPN, apsveriet iespēju izmantot anonīmas maksājuma metodes, tostarp Bitcoin un Skrill.
 • Pārliecinieties, vai jūsu VPN nekad neatvienojas: Kad VPN atvienojas, jūsu nešifrētā informācija tiek nosūtīta skaidrā tekstā. Pārliecinieties, vai izvēlētajam VPN ir funkcija Kill Switch. Ja kāda iemesla dēļ jūsu VPN savienojums pārtrūkst, notiek arī jūsu informācijas pārsūtīšana.
 • Anonīms pārlūks: Izmantojiet Duck Duck Go savām meklēšanas vajadzībām. Tas nodrošina jūsu privātumu, samazinot sīkdatņu izmantošanu, neuzglabā lietotāju žurnālus un neuzglabā jūsu IP adresi – būtībā tas neuzglabā un neizplata jūsu privāto informāciju.

Reģistrējieties SaferVPN vai sāciet bezmaksas VPN izmēģinājumu un sekojiet mūsu padomiem, lai šodien sāktu anonīmu pārlūkošanu! Ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, jums nav ko zaudēt! 

Palieciet atjaunināts, sekojot SaferVPN Facebook, Google+, Twitter un YouTube. Nevilcinieties sazināties ar mums, ja jums ir jautājumi jebkurā dienas vai nakts laikā, mēs vienmēr priecājamies palīdzēt!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map