مناظره بزرگ: حریم خصوصی آنلاین در مقابل امنیت ملی

حریم خصوصی آنلاین در مقابل تصویر وبلاگ امنیت ملی


آیا می دانید 45 درصد آمریکایی ها می گویند که حریم خصوصی آنلاین مهمتر از امنیت ملی است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحولات اخیر در یکی از بحث های داغ ترین اینترنت ، ادامه بخوانید.

این یکی از بزرگترین مباحث اخلاقی پیرامون وب است: حریم خصوصی آنلاین در مقابل امنیت ملی. دقیقاً از کجا امنیت شروع می شود و حریم شخصی خاتمه می یابد?

با گزارش های متعدد در مورد نقض عمده امنیت سایبر ، راه هایی که گروه های تروریستی مانند داعش به طرز ماهرانه ای از وب استفاده می کنند و معرفی لوایح دولت درباره اشتراک اطلاعات جنجالی مانند CISA و بیل قدرت های تحقیقاتی ، این سؤال بیشتر و بیشتر می شود. و به نظر می رسد ، پاسخ ساده ای وجود ندارد …

با انتشار بیانیه مطبوعاتی از آخرین نسخه شاخص اعتماد به نفس سالانه TrusteConsumer ، مشخص شد که 92٪ آمریکایی ها بیشتر نگران حریم خصوصی آنلاین خود هستند. 42 درصد بیشتر از سال گذشته نگران هستند.

اگر واقعیت ، هنگامی که با این بیانیه ارائه می شود: “حریم خصوصی آنلاین شخصی به اندازه امنیت ملی اهمیت ندارد ،” 45٪ مخالف هستند.

اکثریت افراد مورد بررسی ، 38 درصد ، نگران امکان اشتراک گذاری داده های خود با شرکت های دیگر بودند. تقریباً همین درصد می گوید شفافیت شرکتها در مورد نحوه جمع آوری و استفاده از داده ها یکی از بهترین راهها برای کاهش نگرانی های آنها است. بیست و هفت درصد گفتند که دولت با تصویب قانون بیشتری برای محافظت از اطلاعات شخصی خود ، به رفع نگرانی های آنها کمک می کند.

چرا افزایش نگرانی درباره حفظ حریم خصوصی آنلاین?

همانطور که به نظر می رسد اعتماد مصرف کننده نگرانی فزاینده ای است. و به دلایلی خوب از این گذشته ، کارگزاری داده یک صنعت چند میلیون دلاری است.

در مصاحبه با استیو کروفت در 60 دقیقه با روزنامه نگار ، جولی برل ، کمیسر تجارت فدرال اظهار داشت:

“هیچ کس حتی نمی داند که چه تعداد شرکت قاچاق داده های ما را دارد. اما مطمئناً در هزاران نفر ، و شامل شرکت های تحقیقاتی ، انواع شرکت های اینترنتی ، تبلیغ کنندگان ، خرده فروشان و انجمن های صنفی است. بزرگترین کارگزار داده Acxiom ، یک غول بازاریابی است که به آن پرداخته است ، به طور متوسط ​​، 1500 قطعه اطلاعات در مورد بیش از 200 میلیون آمریکایی. “

نگران کننده این است که برخی از این داده های داده می توانند اطلاعات شما را بدون اطلاع شما توزیع کنند. به عنوان مثال ، اخبار اخیر مبنی بر بزرگترین داروخانه آنلاین انگلیس مبنی بر جریمه 200000 دلار برای فروش اطلاعات شخصی بیماران به کلاهبرداران. مشخص شد كه Pharmacy2U بدون اخذ رضايت از آنها و حتي اطلاع از آنها قبلاً ، نام و آدرس بيش از 21000 بيمار را به طور غيرقانوني فروخته است. حتی بیشتر نگران کننده تر ، یکی از شرکت های خریداری این داده ها شامل یک شرکت جعلی قرعه کشی استرالیا است که عمداً مردان سالخورده را با شرایط بهداشتی مزمن هدف قرار داده است..

برای ایجاد نگرانی از به اشتراک گذاری داده های عمدی ، اشتراک غیر عمدی است که ناشی از نقض سایبری و حملات است. برخی از نقض های امنیتی و بزرگ شرکت ها در سال گذشته رخ داده است ، از جمله آنها:

 • ارائه دهنده خدمات درمانی BlueCross BlueShield دو بازدید را تجربه کرد. نقض های Excellus BlueCross BlueShield و Premera BlueCross BlueShield منجر به نشت بالقوه نام ، تاریخ تولد ، شماره تأمین اجتماعی ، اطلاعات حساب بانکی ، تلفن و آدرس بیش از 21.7 میلیون مشترک مراقبت های بهداشتی شد..
 • تجربی ارائه دهنده خدمات اعتباری توسط هکرها مورد هدف قرار گرفت و اطلاعات شخصی 15 میلیون مشتری T-Mobile خود را به خطر انداخت. داده های به خطر افتاده شامل شماره های تأمین اجتماعی ، تاریخ تولد و شماره شناسنامه بودند.
 • CVS Pharmacy به دلیل وجود یک هک مشکوک ، مجبور شد سایت سفارش چاپ چاپ عکس آنلاین خود را به صورت آنلاین بخورد. اطلاعات کارت اعتباری ، ایمیل & آدرس های پستی ، شماره تلفن ها و رمزهای عبور داده شد. هنوز مشخص نیست که چند میلیون نفر تحت تأثیر قرار گرفتند.
 • سازنده اسباب بازی VTech دچار نقض ترسناکی شد ، خصوصاً با توجه به اینکه حمله هک بر حریم خصوصی جوانان بی گناه تأثیر گذاشته است. نشت پروفایل های کودک (از جمله نام ، جنسیت و تولد) ، اطلاعات مربوط به فروش ، ایمیل ، عکس پروفایل و فعالیت های مربوط به فعالیت های مربوط به 5 میلیون والدین و بیش از 6 میلیون کودک از بین می روند..

و البته ، حملات بدنام اشلی مدیسون نیز رخ داد که برای بهتر یا بدتر شدن ، منجر به بیرون رفتن 37 میلیون کاربر تقلب شد.

شرکت ها داده های زیادی را در دست می گیرند ، اما به طور قابل توجهی مصرف کنندگان نگران هستند اگر از این داده های خصوصی و با ارزش محافظت شود به اندازه کافی.

با این حال صورتحساب های جدید اینترنتی که معرفی شده اند ، و در صورت ایده آل محافظت پیشرفته را فراهم می کنند ، مطمئناً هیچ ترسی را برطرف نکرده اند.

تصویب لایحه CISA بسیار جنجالی بوده است ، همانطور که در پست وبلاگ ما 10 چیزهایی که باید درباره لایحه CISA بدانید صحبت کردیم. این لایحه ، همانطور که گفته شد ، با هدف “بهبود امنیت سایبری” با “به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات در مورد تهدیدات فضای مجازی” ، در اصل به اشتراک گذاری اطلاعات ترافیک اینترنت در بین اشخاص خصوصی و آژانس های دولتی فدرال با امید به جلوگیری از حملات سایبر گسترده می انجامد..

با این وجود مورد انتقاد بسیاری از طرفداران فضای مجازی و طرفداران حفظ حریم خصوصی آنلاین قرار گرفته است. آنها اظهار داشتند که این مشاغل را به اشتراک می گذارد که داده های خود را با دولت و مشاغل دیگر به اشتراک می گذارند ، و نه تشویق بلند کردن واقعی سنگین مورد نیاز برای اطمینان از حفاظت واقعی در برابر حملات سایبری.

امنیت ملی: طرف دیگر سکه

مطمئناً ، اتفاقات اخیر مانند حملات تروریستی پاریس و تیراندازی در سان برناردینو نشان می دهد که دسترسی جهانی به گروه های تروریستی مانند داعش را نمی توان نادیده گرفت.

استفاده از کانال های وب و رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای در بین افراط گرایان که در استفاده از این کانال ها برای جذب ، رادیکال کردن و جمع آوری سرمایه موفق بوده اند ، رواج دارد. همانطور که بسیاری از ما قبلاً می دانیم ، داعش مشتاقانه از همه اشکال رسانه های اجتماعی از جمله یوتیوب ، توییتر ، اینستاگرام و وبلاگ Tumblr استفاده می کند. روزی که گروه در شمال شهر موصل راهپیمایی کردند ، یک گروه تقریباً تقریباً 40،000 توییتی به اوج خود رسیدند..

از زمان حملات بسیار هماهنگ پاریس ، که جان 129 انسان بی گناه را گرفته است ، درمورد اقدامات دولتهای بین المللی باید و مورد بحث قرار گرفته است..

این حملات دشواری های قابل توجه را نشان می دهد که سازمان های اطلاعاتی غربی در پیگیری و خنثی کردن حملات تروریستی هستند زیرا تروریست ها حضور آنلاین خود را افزایش داده و به سمت روشهای پیشرفته ارتباطات رمزگذاری شده می روند..

همانطور که یاهو نیوز گزارش داد ، نیک راسموسن ، مدیر فعلی NCTC ، مرکز ملی مبارزه با تروریسم ، به کمیته کنگره گفت: تروریست ها توانایی روزافزون برقراری ارتباط “خارج از دسترس ما” را نشان می دهند و مشکل در پیگیری توطئه های آنها “به مرور زمان” افزایش می یابد. “

رویکرد تهاجمی و پیشرفته تروریست ها در ارتباط با ارتباطات آنلاین ، همراه با موانع جدید در پیگیری فعالیت آنها ، یک چالش بی نظیر برای سازمان های اطلاعاتی دولت است.

در واکنش ، مقامات دولتی به دنبال ایجاد قوانین جدید و قدرتمند تری هستند. به عنوان مثال ، بیل قدرتهای تحقیقاتی انگلستان قصد دارد قوانینی را تنظیم کند که چگونگی دسترسی مقامات به ارتباطات مردم برای کمک به دولت در مبارزه با جرم ، تروریسم و ​​سایر تهدیدات برای امنیت ملی.

با این حال ، مانند CISA ، این لایحه نگرانی های شدید مربوط به حریم خصوصی را مطرح کرده است. به عنوان مثال ، این شامل قدرت جدیدی است که به شرکتهای ارتباطی مانند باند پهن یا تلفن همراه نیاز دارد که داده های ارتباطی مصرف کنندگان را به ارزش یک سال نگه دارند. در گذشته ، طبق قانون موجود ، آژانس های دولتی می توانند از شرکت ها بخواهند که این داده ها را جمع آوری کنند اما نمی توانند به اطلاعات تاریخی دسترسی پیدا کنند زیرا شرکت ها آنرا حفظ نکردند.

بیل قدرتهای تحقیقاتی انگلیس نیز بخاطر رویکرد خود برای رمزگذاری ، زیر آب گرم قرار گرفته است. این لایحه شامل بندهایی است که باعث می شود شرکت های انگلستان کلید رمزگذاری خود را تحویل دهند تا پیام های تقسیم شده رمزگشایی و خوانده شود..

اخیراً ، اپل موضع گرفته است تا نگرانی های خود را در این باره ابراز کند ، و اظهار داشت که انجام این کار نیز می تواند ناخواسته ضعفی را ایجاد کند که دیگران بتوانند از آن سوءاستفاده کنند و داده های کاربران را ایمن تر کند..

مطابق گزارش بی بی سی ، این شرکت اظهار داشت: “كلیدی كه در زیر doormat باقی مانده است فقط برای افراد خوب وجود نخواهد داشت. افراد بد هم پیدا می کنند. “

بنابراین ، بعدی چیست?

روی هم رفته ، بحث بین حریم خصوصی آنلاین و امنیت ملی هیچ پاسخ آسانی ارائه نمی دهد.

به عنوان مدیر عامل کریس بابل ، TRUSTe پس از انتشار یافته های خود اظهار داشت:

وی گفت: “با بیشترین تعداد تخلف داده در سال 2014 ، به سختی تعجب آور است که حریم خصوصی و امنیت داده های آنلاین مسئله دکمه های داغ برای آمریکایی ها و نگرانی فزاینده است. اما با تهدیدهای مکرر تروریستی که در اخبار منتشر شده است جای تعجب دارد که بسیاری از افراد حریم شخصی شخصی خود را مهمتر از مقابله با آن تهدید می دانند.

دولت ها یک خط خوب بین تعادل امنیت ملی و حقوق حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان برقرار می کنند. برای مشاغل نیز سهام زیاد است. در دنیایی که به طور فزاینده ای بهم پیوسته است ، عدم اعتماد می تواند رشد و نوآوری خفه کننده را محدود کند زیرا شرکت ها از اطلاعات مورد نیاز برای هدایت فروش محروم می شوند..

وی گفت: “این یافته ها مقیاس تأثیر را نشان می دهد زیرا 3 نفر از 4 آمریکایی که نگران حریم شخصی خود هستند ، رفتارهای آنلاین خود را در سال گذشته اصلاح کرده اند که به معنی کمتر داده ، کلیک کمتر و فروش از دست رفته است. پیام بسیار ساده است: منتظر قانون یا نقض داده بعدی نباشید – اکنون اقدام کنید تا استراتژی حفظ حریم خصوصی خود را به منظور ایجاد و اعتماد دوباره به مشتریان خود بدست آورید. “

در این میان ، به عنوان یک مصرف کننده معمولی ، نیازی به احساس درماندگی نیست. شما می توانید با اعمال احتیاط و استفاده از ابزارهایی برای محافظت از اطلاعات شخصی خود ، حریم شخصی را به دست خودتان ببرید.

به عنوان مثال ، با استفاده از VPN ، از طریق اتصال اینترنتی کاملاً ایمن و خصوصی ، یک لایه محافظت اضافه شده ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راههای محافظت از داده های ارزشمند و شخصی خود به صورت آنلاین ، وبلاگ ما را با 6 نکته سریع برای متوقف کردن سرقت هویت آنلاین بخوانید.

فکر شما در مورد این بحث چیست؟ کجا ایستاده اید؟ به ما برسید و به گفتگو بپیوندید. ما در فیس بوک ، توییتر و + Google هستیم و دوست داریم دیدگاه شما را بشنویم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map