اعتراضات جهانی جهانی خنثی بی طرفی FCC باعث اعتراضات جهانی آنلاین – دوباره

بی طرفی FCC خالص


در تاریخ 12 دسامبر ، اینترنت با نجات هزاران نفر برای دفاع از آزادی اینترنت ، نجات آینده اینترنت است. به این روز گسترده اقدام عملی که در 12 دسامبر اتفاق می افتد بپیوندید – “اینترنت را خراب کنید“!

قوانین اینترنت بی طرفی FCC سطح بازی را به صورت آنلاین از بین می برد – اجازه می دهد سرعت گسترده ، مسدود شدن ، سانسور و هزینه هایی که توسط شرکت های بزرگ کابل اعمال می شود – اعمال شود – چیزی چنان مضر است که هم فعالان و هم شرکتها با هم توافق دارند و نمی توانند اتفاق بیفتند.!

12 دسامبر ، وب سایت ها ، برنامه ها و کاربران به امید افزایش حمایت و آگاهی از بی طرفی خالص در یک تظاهرات اینترنتی شرکت می کنند.

درباره بی طرفی FCC

هنگامی که کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ، رئیس Ajit Pai اعلام کرد برنامه خود را برای رها کردن تعهد آژانس برای محافظت از بی طرفی خالص ، واکنش جهانی اجتناب ناپذیر بود. خنثی بودن خالص تضمین می کند که همه وب سایت ها بدون توجه به محتوای آنها یا چه کسی صاحب آنها باید با همان سرعت بارگیری شوند. تکرار آن به شما امکان می دهد تا ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) مانند Comcast، AT&T و Verizon:

 • به نفع محتوای خودشان نسبت به خدمات رقبا
 • ترافیک رقیب را مسدود یا کند کنید
 • هزینه خدمات سریعتر را شارژ کنید

هنگامی که FCC خنثی بودن خالص را برطرف می کند ، اینترنت با سانسور ، پرت شدن ISP ، خطوط سریع و کند که سرعت مرور شما را دیکته می کند ، شکسته می شود و احتمالاً حتی بسته های داده ای را نیز تعیین می کند که بستگی به میزان دسترسی شما به کدام سایت ها دارد. قادر به پرداخت.

در اصل ، آنها می توانند با مجبور کردن آنها به پرداخت میلیون ها دلار برای فرار از سرعت مسدود یا کند شده ، هر وب سایتی را زورگیر کنند. ISP ها دسترسی آسان به وب سایت های خاص را آسانتر و سریع تر می کنند اگر این سایت ها به ISP پرداخت می کنند – به آنها “اولویت پرداخت شده” بنابراین ، مشتریان بسته به میزان سرمایه ای که وب سایت در اختیار دارد ، برخی از وب سایت ها را نسبت به دیگران استفاده می کنند.

شاید جان الیور بتواند این را واضح تر بگوید.

این ویدئو را تماشا کن:

12 دسامبر – شکستن اینترنت!

در تاریخ 12 دسامبر ، سایت هایی از سراسر اینترنت قصد دارند ایده ای را در اختیار جهانیان قرار دهند ، اگر FCC محافظت هایی را که برای حفظ امنیت کاربران آمریکایی وجود دارد ، در معرض دید دیگران قرار دهد..  

سایت ها به صورت نمادین وب سایت ، برنامه یا کانال های رسانه های اجتماعی خود را “خراب” می کنند. وب را مرور کنید و به سایت ها مراجعه کنید و ببینید FCC وقتی FCC حق شما را برای مرور آزاد وب از شما می گیرد ممکن است دنیای وب مانند باشد..

وی گفت: “واسطه ای که به ما امکان می دهد تا هنرمندان خوبی باشیم ، مورد تهدید قرار گرفته است. بدون اینترنت آزاد و باز ، آنقدر موسیقی ، نویسندگی ، فیلم ، هنر ، فرهنگ ، اشتیاق و خلاقیت از بین می رود. برای هنرمندان آینده و فرهنگ آینده ، ما سکوت نخواهیم کرد. “Fight for the Future در نامه ای به کنگره می نویسد.

در ادامه این نامه یکی از مهمترین بخش های این موضوع آمده است:

“اگر FCC به حمایت از این حمایت ها رأی دهد ، به صراحت به ارائه دهندگان اینترنت اجازه می دهد هزینه های اضافی را که به کل مالیات اقتصاد خلاق وارد می شود شارژ کنند. برخی از شرکت ها بر آنچه می بینید و می شنوید کنترل خواهند کرد ، در حالی که توانایی هنرمندان مستقل و در حال آمدن برای تأمین درآمد ویران خواهد شد. “

همه شرکت ها باید رقابت عادلانه ای برای رقابت داشته باشند بر اساس کیفیت محصولات و خدمات آنها ، نه بر توانایی آنها در پرداخت ارائه دهندگان خدمات اینترنتی. این چیزی است که برخی از غولهای فناوری باید بگویند:

فیس بوک: سخنگوی این شرکت اظهار داشت: “فیس بوک از مدتها پیش حامی قوانین بی طرفی خالص است.”.

گوگل: “گوگل در روز اقدام هفته با خنثی سازی خالص شرکت خواهد کرد” ، می گوید Riva Sciuto ، سخنگوی این شرکت ، “ما همیشه برنامه ریزی کرده ایم که بخشی از آن باشیم.”

Netflix: توییت حساب رسمی شرکت “Tweet Nettlix هرگز از مبارزه برای #NetNeutrality پیروز نخواهد شد. همه مستحق اینترنت آزاد هستند. ”

چرا بایستید برای خنثی بودن خالص?

هر یک از این اصول با قوانین اینترنت بی طرفی FCC در معرض خطر جدی است.

چه می توانم بکنم?

این تلاش آخر فرصتی ساده فریاد کنگره است که به کسانی که رأی در دست دارند ، التماس می کنند تا اخلاق درک و همدردی با شهروندان آمریکایی را که در حال غرق شدن در زیر یک جنبش فاشیستی جدید و در حال آمدن هستند ، به دست بیاورند..

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که اگر افراد به اندازه کافی زنگ بزنند ، در تاریخ 12 دسامبر به نتیجه رسیده و اقدام نماییم و از نمایندگان مجلس بخواهیم که رای FCC را متوقف کنند.

[به صرفه جویی در خنثی کردن خالص کمک کنید]

اینترنت باید دسترسی آزاد ، عادلانه و آزاد به اطلاعات را فراهم کند. این باید مکانی برای آزادی بیان برای همه افراد باشد. کاربران باید توانایی دسترسی به مطالب مورد نظر خود را داشته باشند ، بدون اینکه از ISP استفاده کنند ، نظارت و سانسور را انجام دهند.

روز پنج شنبه 7 دسامبر 600 + اعتراض در فروشگاه های ورایزون برگزار خواهد شد & دفاتر کنگره در هر 50 ایالت و واشنگتن دی سی ، خواستار کنگره #StopTheFCC از کشتن #NetNeutrality!

اعتراضی در نزدیکی خود پیدا کنید: https://t.co/OvdNJe0Idh pic.twitter.com/bbRVsVFFRE

– جنگ برای آینده (fightfortheftr) 4 دسامبر 2017

اگرچه ممکن است این مبارزه غیرممکن به نظر برسد, خیلی دیر نیست که صدایتان را بشنوید. دوره اظهار نظر فعلی تا 17 ژوئیه ادامه دارد و دور دوم آن ادامه خواهد یافت که تا اوت ادامه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بی طرفی خالص FCC و روز عمل ، به وب سایت Battle for the Net مراجعه کنید.

اگر نگران ISP های بزرگ هستید که تصمیم می گیرند چگونه از اینترنت استفاده کنید ، به FCC بگویید.
اقدام کنید و در مقابل بی طرفی خالص ایستادگی کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map