فسخ بی طرفی FCC خالص: نادیده گرفتن حریم خصوصی دیجیتال میلیون ها کاربر

کنگره قوانین حریم خصوصی اینترنت FCC را رد می کند حریم خصوصی دیجیتال


پس از گذشت یک سال طولانی ، مبارزه برای حفظ حریم خصوصی دیجیتال ممکن است به یک نتیجه ناامیدکننده پایان یابد. رای نهایی بی طرفی خالص FCC در تاریخ 14 دسامبر برگزار می شود.

ایالات متحده در محافظت از حریم خصوصی دیجیتال با تخریب شدید روبرو است. وقتی Ajit Pai رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ادعا می کند “آزادی اینترنت” را بازگرداند ، جهان به اعتراض ، راهپیمایی در خیابان ها ، گسترش آگاهی و هر کاری که می تواند برای محافظت از اینترنت باز بپردازد. 

رأی دادن به این پیشنهاد در 14 دسامبر برگزار می شود. – رأیی که انتظار می رود اینترنت را تغییر دهد زیرا ما آن را می شناسیم.

درباره قوانین حفظ حریم خصوصی

در سال 2014 ، پس از نشت اسنودن ، شاهد یکی از موفق ترین فشارها برای حفظ حریم خصوصی اینترنت بودیم. اعتراضات شهروندان و سازمان های مردمی مانند Restore the چهارم هزاران کاربر اینترنتی را برای ایستادگی در برابر دولت ایالات متحده و مبارزه برای امنیت آنلاین ، حریم خصوصی و بی طرفی خالص سازماندهی کرد. 

چرا این قوانین وجود دارد?

ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) بر اطلاعات شخصی شما قدرت نامحدودی دارند. آنها می توانند هر حرکت شما را بصورت آنلاین ردیابی کنند ، هر وب سایتی را که بازدید می کنید ، ساعت هایی که در سایت های مختلف ، مکان دقیق شما و حتی از دستگاهی که استفاده می کنید فعال باشند ، بدانند.

و اکنون ، تکرار خنثی سازی خالص FCC ، پتانسیل ISP های شما را برای ذخیره و فروش کلیه اطلاعات شما به تبلیغ کنندگان از بین می برد (به همراه هر کس دیگری که مایل به پرداخت قیمتی زیبا برای آن باشد)..

این قانون جدید باعث گسترش مجدد پهن باند با سرعت بالا به عنوان “سرویس اطلاعاتی” و نه “خدمات ارتباطی” می شود. چرا این مهم است؟ FCC از تنظیم خدمات اطلاعات ممنوع است. تجدید طبقه بندی به آنها کنترل کامل می دهد.

چگونه بی طرفی خالص مرا محافظت می کند?

قوانین خنثی خالص با حفظ ISP ها از حریم خصوصی دیجیتال شما محافظت می کند:

 • به مشتریان بگویید چه چیزی آنها را جمع آوری می کنند ، چگونه از آن استفاده می کنند و چگونه آنها را به اشتراک می گذارد
 • به استفاده و به اشتراک گذاری اطلاعات حساس مانند اطلاعات مالی و بهداشتی ، شماره های تأمین اجتماعی ، مرور وب و سابقه برنامه ها ، مجوز دهید
 • به مشتریان اجازه دهید با حداقل تلاش از جمع آوری اطلاعات خودداری کنند
 • برای حفظ امنیت اطلاعات مشتریان اقدامات منطقی انجام دهید
 • به مشتریان اطلاع دهید که به موقع از نقض داده ها مطلع شده و در صورت نقض بیشتر ، به مقامات اجرای قانون اطلاع دهید

البته ، این کار بدون پشتوانه اصلی انجام نشده است. ISP های پهن باند مانند AT&T ، Verizon ، T-Mobile و Sprint با این محدودیت ها مخالف بودند ، زیرا مانع از توانایی آنها در درآمدزایی اطلاعات شخصی کاربران می شدند. آنها در کنگره لابی می کنند که آن قوانین را لغو کند و حتی طوماری را به FCC ارسال کرده است – همه به وضعیت فعلی ما کمک می کنند.

وضعیت فعلی

FCC یک پیشنهاد نهایی برای پایان دادن به بی طرفی خالص یک بار و برای همیشه منتشر کرد. این برای کاربران آمریکایی چه معنی دارد؟ ISP ها می توانند سرعتهای مرور شما را براساس بسته داده شما دیکته کنند و خطوط سریع و کند را ارائه دهند. آنها می توانند دسترسی به وب سایتهای خاص را مسدود کرده و محتوای خود را در اولویت قرار دهند. به عنوان مثال ، آنها می توانند دسترسی به سایت های رقبا یا سایر سرویسهای پخش را که محتواهایی را ارائه می دهند که منحصر به خودشان هستند ، محدود کنند. 

ما این را نمی گوییم تا شما را بترساند. این دقیقاً همان چیزی است که در پیشنهاد آنها بیان شده است ، که می توانید در اینجا بیابید.

چند قطعه از “برگه اطلاعات” اخیرشان شامل موارد زیر است:

  • عدم توانایی آنها برای انکار این واقعیت که حذف بی طرفی FCC منجر به “خط های سریع” و “خط های کند” در اینترنت می شود.. 
  • چگونه آنها توانایی ISP ها را برای جلوگیری از بازدید شما از وب سایت هایی که می خواهید بازدید کنید ، محدود نمی کنند. تکذیب آنها این است که ISP ها ممکن است این کار را انجام ندهند زیرا مردم ناراحت خواهند شد. 
  • آنها نمی توانند ISP ها را از پرداخت حق بیمه برای دستیابی به محتوای آنلاین خاص متوقف کنند. FCC با ابراز نظر درباره این گفته که این اتفاق نخواهد افتاد ، اگرچه آنها به خوبی می دانند که این 100٪ ممکن و کاملاً محتمل است.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری درباره پیامدهای نگران کننده از پیشنهاد گسترده پشتیبانی نشده FCC بخوانید.

در SaferVPN ، ما تجزیه و تحلیل بیشتر در مورد این مسئله در VPNRanks ارائه داده ایم.

بی اعتبار کردن افکار عمومی

در حالی که مردم بیش از یک دهه است که برای محافظت از کاربران اینترنت در برابر اقدامات ناعادلانه درخواست می کنند ، به نظر می رسد FCC راهی برای بی اعتبار کردن تمام افکار عمومی پیدا کرده است.

هویت های گمراه کننده

در حالی که FCC یک بستر را برای عموم ارائه می داد تا بتواند نظرات خود را ارائه دهد ، بسیاری از این ارسال ها نتیجه ای در این زمینه ندادند. غالباً ، این نظرات حاوی اطلاعات شخصی غلط یا گمراه کننده بودند ، به این معنی که افراد هویت واقعی خود را فاش نمی کردند. 

عجیب؟ ما واقعاً فکر نمی کنیم فرم ارسال FCC به وضوح می گوید که کلیه اطلاعات ارسالی ، از جمله نام و آدرس ، از طریق سایت FCC در دسترس عموم خواهند بود. به راحتی تصور می شود که برخی افراد ممکن است با استفاده از نام های واقعی خود که به آدرس های ایمیل واقعی خود نمایش داده شده اند ، به وضوح با نظرات خود برای همه دنیا به راحتی مشاهده کنند …

عبارات مشابه

اکثریت عظیمی از اظهارنظرها عبارتهای دقیقی یا مشابه دارند ، که محققان با پیامهای اسپم مرتبط هستند که در واقع در افکار عمومی نقش ندارند. با این حال ، بسیاری از این نظرات تکراری به راحتی می توانند نتیجه فرم های ارسال قبولی مانند نسخه زیر باشند – این بدان معنی نیست که باید از این نظرات صرف نظر کنید.

نظراتی که هنوز اهمیت نداشتند.

یک بخش مهم از اطلاعات این واقعیت است که حتی نظرهای کاملاً منحصر به فرد و شخصی هنوز هم اثری ندارند. اظهاراتی که مخالف این لغو بود 1.5 میلیون حیرت انگیز بود در حالی که تنها 23،000 اظهار نظر از برچیدن بی طرفی خالص. 

بیایید دوباره این را واضح تر بگوییم. این یعنی 98.5٪ نظرات بی طرفی خالص منحصر به فرد مخالف لغو بی طرفی Ajit Pai هستند.

98.5٪ از نظرات منحصر به فرد مخالف با لغو #Cneutrality FCC هستند. برای توییت کلیک کنید

این برای FCC چه معنی دارد؟?

صرف نظر از این مزیت آشکار برای بی طرفی خالص ، FCC اظهار داشت: “این نشان می دهد که چرا یک تصمیم گیری برای رای گیری عمومی نظرسنجی نیست و چرا FCC بر کیفیت متمرکز است نه به تعداد کامنت ها.”

در اینجا در مورد فاجعه FCC اطلاعات بیشتری وجود دارد:

برای تجارت خوب است؟ احتمالا نه.

بیش از 200 شرکت ، از جمله Airbnb ، Reddit و Twitter ، نامه ای به FCC ارسال کردند که در آن ادعا می شود که قطع بی طرفی خالص به اقتصاد آمریکا آسیب می رساند. این آیین نامه باعث می شود تا مشاغل کوچک و متوسط ​​به یک ضرر تبدیل شود و به هیچ وجه استارتآپ ها را از ایجاد فشار درگیر نکند.

ارائه دهندگان خدمات انحصاری مانند Comcast، AT&T و Verizon قدرت عظیمی به دست می آورند. نتیجه نهایی؟ انتخاب های کمتری ، قیمت بالاتر و خدمات راکد.

محافظت از طریق غول های فنی

برخی امیدوارند که پس از خاتمه قوانین بی طرفی ، شرکت های فناوری مانند Facebook ، Google و Netflix ISP ها را برای ما تنظیم کنند. هرچه ممکن است این فکر خوش بینانه باشد ، از مسئله اصلی دور می شود. بی طرفی خالص بدان معنی است که همه افراد در اینترنت در یک زمین بازی حضور دارند. این بدان معناست که هر کس ، تجارت مستقر یا نام تجاری جدیدی در وب داشته باشد ، به همان اندازه احتمالاً ترافیک اینترنت را به دست خواهد آورد و توانایی ایجاد یک سایت محبوب ، محصول یا تجارت را دارد..

تکیه بر غول های فناوری کاملاً برعکس آن چیزی است که باید اتفاق بیفتد. بسیار بعید است که آنها خیلی به تشویق رقابت اهمیت دهند. این نکته برجسته آنچه که واقعاً با خنثی شدن بی طرفی FCC در معرض خطر است ، نشان می دهد: هزاران مشاغل کوچک (حتی ISP های کوچک) دیگر شانس جنگی نخواهند داشت.

خطرات جدید حریم خصوصی بدون خنثی بودن خالص معرفی شده است

Pai ، وکیل سابق Verizon ، حتی یک قانون امنیت داده را متوقف کرد که به ISP ها نیاز دارد تا اقدامات منطقی را برای محافظت از اطلاعات مشتری از استفاده غیرمجاز یا دسترسی غیرقانونی انجام دهند ، و اطمینان حاصل کنند که اگر داده های شما در معرض دید ارائه دهندگان اینترنت باشند ، مقصر نیستند..

پاک کردن رمزگذاری – برای هکرها بیش از حد

در حال حاضر ، ISP ها فقط اطلاعات کمی را که رمزگذاری نشده هستند رمزنگاری می کنند (سایتهایی که به جای https فقط با http شروع می شوند). آنها همچنین می توانند فقط صفحه دامنه مورد نظر خود را ببینند ، اما صفحه دقیق و جزئیات آن را مشاهده نمی کنید. برای جبران این کمبود اطلاعات ، ارائه دهندگان اینترنت “پروکسی قابل اعتماد صریح” را پیشنهاد کرده اند که به آنها امکان می دهد داده های شما را رهگیری کنند ، رمزگذاری را حذف کنند ، داده ها را بخوانند و دوباره آن را رمزگذاری کنند..

متأسفانه ، این روند “رمزگذاری مجدد” به همان اندازه ایمن نیست ، خطرات حملات سایبری را افزایش می دهد و امکان حمله MiTM [Man-in-The-Middle] را فراهم می کند. یک مطالعه جدید نشان داده است که 54٪ اتصالات رهگیری که رمزگشایی شده و دوباره رمزگذاری شده اند منجر به رمزگذاری ضعیف تر و در نتیجه امنیت می شود..

اگر ISP ها شروع به استفاده از این سیستم ها کنند ، دیگر نمی توان گفت که چه نوع اقدامات امنیتی اتخاذ خواهد شد و این امکان وجود دارد که هر چیزی را از ایمیل تا اطلاعات شخصی حساس برای هکرها باز کنید..

قبل از نصب نرم افزار یا نرم افزارهای جاسوسی روی تلفن شما

هرچه که ممکن است به نظر برسد ، انجام شده است – بیشتر در تلفن های همراه. در هنگام خرید تلفن از ارائه دهنده خدمات شما ، بسیاری از افراد جاسوسی مانند Carrier IQ را نصب کرده اند.

این به ISP شما امکان می دهد همه کارهایی را که از طریق تلفن خود انجام می دهید – یعنی هر ضربه کلید ، پیام متنی ، محتوا و سایر اطلاعات بسیار حساس دیگر که به دستگاه شما منتقل می شوند ، ببیند. این امر به هکرها اجازه می دهد تا حتی بدون اینکه خودشان را مجبور به فعالیت کنند ، به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند. ترسناک!

Supercookies Zombie – کوکی های ردیابی غیر قابل کشف در ترافیک HTTP شما

در سال 2014 ، Verizon Wireless سوپر کوکی ها را در ترافیک مشتریان تلفن همراه خود قرار داد. حتی راهی برای خاموش کردن این ویژگی وجود ندارد ، به این معنی که هیچ کاری برای جلوگیری از این کار وجود ندارد: نه حالت ناشناس ، حالت مرور خصوصی یا هر چیز دیگری. این بدان معناست که هر وب سایت و شخص ثالث تعبیه شده در وب سایت هایی که بازدید می کنید می توانند همه شما را ردیابی کنند.

بازگرداندن مقررات جدید این ابزار تهاجمی ، غیر قابل کشف از ISP را باز می کند.

ظاهراً توییتر مقصر است

پای با موضع سخت خود در برابر محافظت از حریم خصوصی دیجیتال جهان را متحیر کرد – اما تغییر تقصیر در توییتر کاملاً غیر منتظره بود.

پای تأکید کرده است: “وقتی صحبت از اینترنت باز می شود ، توییتر بخشی از مشکل است.” “این شرکت دیدگاهی دارد و از این دیدگاه برای تبعیض استفاده می کند.”

این یک موقعیت جالب است … تنظیم اینترنت تبعیض آمیز نیست ، اما به نوعی سکوی باز توییتر است …

با استفاده از VPN از حریم خصوصی دیجیتال خود محافظت کنید

اگرچه کارهای زیادی برای ما باقی نمانده است اما می دانیم که در 14 دسامبر چه اتفاقی می افتد ، گامی وجود دارد که می توانید با هدف پیشگیری از حریم خصوصی دیجیتالی خود محافظت کنید: از VPN استفاده کنید. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) به شما امکان می دهد آدرس IP خود را تغییر داده و اطلاعات خود را از طریق یک تونل رمزگذاری شده ارسال کنید ، به شما امکان می دهد ناشناس شوید و فعالیت های آنلاین خود را نقاب کنید..

اگر FCC همچنان به چشم پوشی از منافع عمومی بپردازد ، جهان در حال آماده سازی برای پیشبرد این موضوع به دادگاه است. مبارزه برای بی طرفی خالص و حفظ حریم خصوصی دیجیتال شما هنوز تمام نشده است.

اقدام به

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map