10 تخفیف عالی که می توانید با VPN در دوشنبه سایبر دریافت کنید + فروش VPN – 80٪ تخفیف

خرید آنلاین از طریق تلفن هوشمند


تعجب! سلام به سایبر دوشنبه! درباره فروش VPN Cyber ​​Monday ما همه را بخوانید و نکاتی را در مورد چگونگی یک VPN می توانید در این فصل تعطیلات حتی بیشتر پول پس انداز کنید …

حدس بزن چی شده؟ ما یک پیشنهاد باورنکردنی سایبر دوشنبه را به مدت 24 ساعت ارائه می دهیم! این دوشنبه از قیمت های فوق العاده ما استفاده کنید! اما حتما سریع عمل کنید زیرا این آخرین فرصت برای پس انداز است!

برای یادگیری 10 روش استفاده از VPN برای دسترسی به معاملات در سراسر جهان ، خواندن را ادامه دهید تا از 80 درصد تخفیف از معاملات VPN UPN ما استفاده کنید..

GIF Major Cyber ​​Monday VPN پس انداز

بهترین وب سایت دوشنبه Cyber ​​Monday VPN در وب

دوشنبه سایبر از سال 2005 به بعد گذشته است ، اما هرگز زمان بهتر از خرید آنلاین برای فصل تعطیلات نبوده است. آمریکایی ها 3.3 میلیارد دلار به صورت آنلاین در Cyber ​​Monday دوشنبه 2017 هزینه کردند و پیش بینی می شود نزدیک به این هزینه کنند 4 میلیارد دلار امسال!

اگر این پست وبلاگ را می خوانید ، خیلی روی این موضوع گیر افتاده اید: این Cyber ​​Monday دوشنبه حداکثر 80 درصد تخفیف در VPN دارد!

ما در مورد اینکه چگونه SaferVPN می تواند به شما در امنیت آنلاین با آدرس های IP ناشناس و استاندارد رمزگذاری 256 بیتی کمک کند ، می نویسیم. اعضای ما از دسترسی به وب کاملاً مسدود شده لذت می برند و می توانند محتوای مورد علاقه خود را در هر کجای دنیا پخش کنند.

اما آیا می دانید که یک VPN در واقع می تواند به شما در پس انداز کردن چیزهایی که به صورت آنلاین خریداری می کنید ، کمک کند?

چگونه می توان با VPN به خریدهای عالی دست پیدا کرد

بسیاری از خرده فروشان آنلاین بسته به مکانی که در آن قرار دارید ، قیمت های خود را تغییر می دهند. بیشتر اوقات ، شرکت ها محصولات با نرخ ارزانتری را به کشورهایی که در کشورهای “فقیر” واقع شده اند ، می فروشند ، همانطور که قیمت برخی از کشورها را “ثروتمند” تصور می کنند. سایر شرکت ها فقط معاملات خاصی را در این زمینه در کشورهای خاص ارائه یا نمایش می دهند.

خوشبختانه ، یک VPN به شما امکان تغییر موقعیت مکانی خود را می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا با بهترین قیمتی که این شرکت ها مایل به ارائه هستند شکار کنید! فقط با یک کلیک ساده می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید بنابراین در هر یک از 34 کشور واقع شده و به شما این امکان را می دهد که بتوانید چیزهای زیادی را پیدا کنید.

برای یادگیری چگونگی تغییر آدرس IP خود از طریق برنامه ما ، ویدیوی زیر را بررسی کنید:

راهنمای کامل ما برای خرید آنلاین با VPN دارای ترفندهای بیشتری برای گرفتن پول از چیزهایی است که شما می خواهید و دوست دارید – همه با تغییر آدرس IP شما.

اما در ابتدا باید توجه داشته باشید که برخی از خرده فروشان بین المللی کارت های اعتباری از کشورهای دیگر را نمی پذیرند ، بنابراین اگر می خواهید از قیمت های پایین تر مانند اینها استفاده کنید ، ابتدا آدرس IP خود را تغییر دهید تا در کشور انتخابی شما مستقر شود. حساب PayPal در آن کشور و با آن حساب پرداخت کنید.

چیز دیگری که می خواهید مطمئن شوید که انجام می دهید این است که بدون فعال کردن کوکی ها مرور کنید و یا در “پنجره ناشناس” جدیدی مرور کنید. در غیر این صورت ، خرده فروشان هنوز هم می توانند مکان شما را با کوکی ها ردیابی کنند.

برای دیدن چند نمونه سریع از معاملات خریدی که از طریق VPN می توانید بخوانید ادامه دهید!

1. پس انداز کنید در Microsoft Office

Microsoft Office جزء اصلی زندگی حرفه ای ، دانشگاهی و حتی خصوصی است. بیشتر افراد به رایانه های خود به آن نیاز دارند ، اما همه افراد نمی توانند آن را با همان قیمت دریافت کنند!

به عنوان نمونه ، شما می توانید 99.99 دلار در سال برای اشتراک Office 365 Home در ایالات متحده پرداخت کنید. اما اگر در روسیه مستقر هستید – یا IP خود را تغییر داده اید ، بنابراین به نظر می رسد که در آنجا مستقر هستید – می توانید آن را فقط برای 4399 روبل روسی دریافت کنید ، که معادل 66.63 دلار با نوشتن این پست است.

به طور مشابه ، اشتراک شخصی که با 69.99 دلار در آمریکا می رود ، هزینه آن را با یک آدرس IP روسی معادل 53.00 دلار هزینه می کند. همچنین می توانید یک بار خرید Office Office را 149.99 دلار بدست آورید & دانشجو 2019 با تنها 101.47 دلار!

2. در پرواز پس انداز کنید

SaferVPN فقط برای گرفتن معاملات در مورد محصولات خرده فروشان آنلاین مفید نیست. اگر به دنبال رزرو تعطیلات هستید ، ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم تا قیمت های کمتری را در پروازهای داخلی و بین المللی به شما متصل کنیم.

به عنوان نمونه ، در این سفر دور از نیویورک به لندن با جابجایی آدرس IP خود از کانادا ، مبلغ 55 دلار پس انداز کردیم ، بنابراین محلی در ایالات متحده بود..

بعضی اوقات ، سایتهایی مانند Kiwi.com با توجه به مکانی که در آن قرار دارید شما را با پیشنهادات متفاوت متفاوت متصل می کنند. به عنوان مثال ، این پرواز از نیویورک به لندن در هنگام جستجوی کیوی از یک آدرس IP مستقر در ایالات متحده ، از طریق ایبریا با قیمت 1،183 دلار قیمت گذاری شده است. اما این معامله حتی هنگام جستجوی آدرس IP IP مستقر در روسیه نمایش داده نمی شد – در عوض ، قیمت آن 2859 دلار بود!

این ممکن است کمی شکار در اطراف را پیدا کند تا بهترین پیشنهاد را پیدا کنید و هر پرواز با توجه به قیمت متفاوت از مکانی به مکان دیگر ممکن نیست. اما معامله خوبی پیدا کنید و اشتراک SaferVPN شما ممکن است بلافاصله هزینه خود را بپردازد! راهنمای کامل قیمت ما در مورد جستجوی معاملات عالی پرواز اطلاعات بیشتری دارد!

همچنین توجه داشته باشید: اگر بارها و بارها از همان آدرس IP به جستجوی همان پرواز بپردازید ، بسیاری از شرکتهای هواپیمایی آن را به عنوان یک نشانه ای که شما ناامید به خرید آن هستید – می گیرند و بر این اساس شما را شارژ می کنند. برای جلوگیری از پرداخت هزینه اضافی فقط به این دلیل که در حال خرید هستید ، با غیرفعال کردن و بازگشت دوباره به سرور VPN مورد نظر خود ، آدرس IP خود را از طریق برنامه ما “تنظیم مجدد” کنید.

3. پس انداز در هتل ها

VPN می تواند به شما در پس انداز در هتل ها نیز کمک کند. به عنوان نمونه ، ما در New Orleans در هتل ها جستجو کردیم و در هتل Omni Royal Orleans که 65 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد ، معامله ای با قیمت 658 دلار پیدا کردیم..

اما وقتی IP خود را عوض کردیم و در آلمان واقع شد ، دقیقاً همان هتل را در همان شب دقیقاً 192 یورو پیدا کردیم ، که فقط با نوشتن این پست 218.17 دلار است.. این کمتر از یک سوم قیمت است!

4. در پول اجاره اتومبیل صرفه جویی کنید

همچنین می توانید با استفاده از VPN معاملات خوبی را در مورد اتومبیل های کرایه دریافت کنید. ما در LAX به جستجوی اتومبیل های اجاره ای پرداختیم و دریافتیم که همان اتومبیل ها با قیمت های متفاوت اجاره می شوند.

کایاک اجاره یک روزه نیسان ورسا یا یک ماشین کامپکت مشابه را از آلامو در فرودگاه بین المللی لس آنجلس با قیمت 145 دلار به شما نشان می دهد. اما هنگامی که شما همان کار را با یک آدرس IP آلمانی انجام می دهید ، همان کلاس اتومبیل در همان روز با قیمت 30 یورو در دسترس است ، که با نوشتن این پست 34.09 دلار است.. این کمتر از یک چهارم قیمت است!

5. صرفه جویی در پول در اپل موسیقی

شاید اشتراک Apple Music همان چیزی باشد که بعد از آن هستید. شما شانس دارید! با استفاده از VPN توانستیم خدمات مختلف و کتابخانه 50 میلیون آهنگ آن را پیدا کنیم.

در ایالات متحده ، سه رده اشتراک در هر ماه 4.99 ، 9.99 دلار و 14.99 دلار هزینه داشته است. اما با یک آدرس IP روسی ، ردیف ماهانه 75 ، 169 و 269 روبل هزینه دارد. این معادل 1.13 دلار ، 2.55 دلار و 4.06 دلار در هر ماه است – حدود یک چهارم قیمت ایالات متحده است!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل دریافت تخفیف در Apple Music ، راهنمای ما را بررسی کنید.

6. پس انداز در Spotify

یکی دیگر از خدمات محبوب موسیقی این روزها Spotify است. در ایالات متحده ، Spotify فقط با 0.99 دلار در ماه به مدت سه ماه و بعد از آن ماه 9.99 دلار در دسترس است. اما با کمال تعجب ، شما می توانید Spotify را با یک آدرس IP برزیل با قیمت 1.99 دلار در ماه در سه ماه اول و بعد از آن ماه 16.90 دلار دریافت کنید. قیمتهای ترجمه شده به USD به ترتیب 0.53 دلار و 4.50 دلار است – نیمی از تخفیف!

اگر Spotify در منطقه شما موجود نیست ، می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید تا به آن دسترسی پیدا کنید.

7. در ساعتهای Apple صرفه جویی کنید

محصولات فنی داغ امسال نیز با قیمت های مختلف در مکان های مختلف به فروش می رسد – سری جدید اپل واچ سری 4 گنجانده شده است. به عنوان مثال اگر به دنبال Apple Watch در Apple.com با یک آدرس IP ایتالیایی هستید ، به دنبال قیمت های 439 € (معادل حدود 499.24 دلار) هستید..

اما آدرس IP خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده واقع شود و قیمت های شروع آن در ساعتهای Apple تنها به 399 دلار کاهش یابد – تقریباً 100 دلار اختلاف!

8. پس انداز در Apple iPhone XS صرفه جویی کنید

برای دستیابی به معاملات خوب در Apple iPhone XS نیز می توانید از VPN استفاده کنید. باز هم با استفاده از ایتالیا به عنوان نمونه ، قیمت آیفون XS حداکثر در وب سایت اپل 1،289 یورو است که طبق نوشتن این پست ، 1465.88 دلار است. اما با تغییر آدرس IP خود به یک سرور مستقر در ایالات متحده ، می توانید آن را فقط با قیمت 1.099 دلار پیدا کنید. این بیش از یک چهارم از لیست قیمت است!

9. پس انداز کنید در Apple iPhone XR اپل

اگر Apple iPhone XS کمی برای شما خیلی زیاد است ، می توانید iPhone XR را در نسخه ایتالیایی Apple.com دریافت کنید ، iPhone XR 889 یورو هزینه دارد که در هنگام تبدیل به دلار آمریکا 1010.99 دلار است. با استفاده از یک آدرس IP مستقر در آمریکا ، قیمت آن به 749 دلار می رسد – تخفیف دیگری در حدود 25 درصد!

10. پس انداز کنید در Apple TV

شرکت اپل امسال انواع دستگاه های اپل تی وی را ارائه می دهد. بار دیگر ، قیمت ها در ایتالیا و سایر کشورها به مراتب بالاتر از ایالات متحده است. 64 گیگابایت اپل تی وی 4K 219 یورو است که حدود 249.05 دلار ارز آمریکایی است. اگر از یک آدرس IP ایالات متحده مشاهده شود ، همان محصول 199 دلار است.

از جزئیات مالی خود نیز محافظت کنید

وقتی آنلاین خرید می کنید ، احتمالاً برای پرداخت هزینه خرید خود از کارت بدهی یا کارت اعتباری استفاده می کنید. مشکل این است که ، اگر سفارشات را از طریق یک اتصال غیر رمزنگاری شده قرار دهید ، جزئیات مالی خود را در معرض نمایش قرار می دهید.

خرید در حالی که در یک شبکه عمومی Wi-Fi هستید بسیار خطرناک است – فکر کنید کافی شاپ ها ، کتابخانه ها ، فرودگاه ها و ایستگاه های قطار. اگر در چنین ارتباطی نا امن خریدی انجام دهید ، هرکسی از شبکه می تواند به معامله بپردازد. آنها ممکن است بتوانند دریابند که شما چه چیزی خریداری کرده اید ، چقدر برای آن پرداخت کرده اید ، به چه کسی ارسال شده است و شماره حساب کارت اعتباری شما.                                  

اگر SaferVPN در کنار شما باشد ، هر کاری که انجام می دهید بصورت آنلاین در پشت رمزگذاری در سطح بانکی 256 بیتی محافظت می شود. مهم نیست که چه خرده فروشی آنلاین را بازدید می کنید ، چه سیم هایی را ارسال می کنید ، یا از کجا جستجو می کنید ، آنچه که آنلاین انجام می دهید ، تنها کار شما خواهد بود. حتی ISP شما نمی داند چه کاری انجام می دهید!

اکنون از Deal VPN Cyber ​​Monday استفاده کنید

با معامله VPN سایبر دوشنبه این هفته ، شما هرگز به یک دنیای کامل و مملو از معاملات عالی نزدیک نیستید. از مزایای ما استفاده کنید 80 درصد تخفیف از فروش و استفاده از بهترین معاملات Cyber ​​Monday VPN 2018 را شروع کنید!

تشویق تعطیلات را گسترش دهید – این معامله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را آنلاین نیز ایمن نگه دارید!

با قرارداد #CyberMonday با یک طرح #VPN حداکثر 80 درصد تخفیف کسب کنید! برای توییت کلیک کنید

اطلاعات بیشتری درباره معاملات VPN سایبر دوشنبه یا خدمات VPN ما می خواهید؟ تماس با ما در هر زمان در [email protected]

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map