چرا نرم افزارهای ضد ویروس و ضد بدافزار برای حفظ امنیت آنلاین کافی نیستند

http://www.safervpn.com/blog/vpn-vs-anti-malware/


آیا فکر می کنید استفاده از ضد بدافزارها به عنوان ویروس پاک کننده یا حذف ویروس راهی مطمئن برای مرور وب است؟ ما شبکه های ضد بدافزار و شبکه های خصوصی مجازی (VPN) را با هم مقایسه می کنیم تا دلیل این امر را به شما نشان دهیم شما باید هر دو را داشته باشید برای ایمن ماندن آنلاین.

اگرچه یک ویروس پاک کننده ابزاری ضد بدافزار مؤثر است که همه باید از آن استفاده کنند ، اقدامات دیگری وجود دارد که باید برای محافظت از خود و دستگاه خود انجام دهید.!

ضد ویروس ، ضد بدافزار یا ضد جاسوسافزار – درست است که همه گیج کننده است?

اگرچه می توان چندین اسم مختلف را نام برد ، اصطلاحات “ضد ویروس” ، “ضد بدافزار” و “ضد جاسوس افزار” استفاده می شود مترادف. آنها در واقع هر یک از موارد مشابه هستند – آنها از دستگاه شما (بله ، حتی آنتی ویروس موبایل نیز وجود دارد!) در برابر بدافزار محافظت می کنند و به عنوان پاک کننده ویروس یا حذف ویروس عمل می کنند. به طور کلی ، ما به آنها معمولاً “ضد بدافزار“.

توجه داشته باشید: فایروال ها همچنین در مسدود کردن اتصالات ناخواسته به رایانه شما بسیار مهم هستند ، اگرچه با نسخه های جدیدتر رایانه های ویندوز و مک از قبل نصب شده اند. فایروال ها یک سیستم امنیتی داخلی هستند که در محافظت از رایانه شما از دسترسی غیرمجاز مؤثر است – از جمله تروجان ها ، ویروس ها و کرم هایی که حتی بدون دانستن آنها می توانید بارگیری کنید. همیشه دیوار آتش خود را روشن کنید در امان بودن!

چگونه VPN و ضد تروجان مشابه هستند?

قبل از اینکه به تفاوت بین VPN ها و ضد بدافزارها بپردازیم ، به شباهت های این دو اشاره می کنیم:

 • از سرقت هویت جلوگیری کنید
  هر دو VPN و ضد بدافزار برای جلوگیری از سرقت هویت طراحی شده اند – آنها فقط این کار را به روش های مختلف انجام می دهند. ضد بدافزار از طریق ترافیک ورودی اسکن می کند و به شما هشدار می دهد که روی لینک های مخرب کلیک نکنید. اگرچه این بسیار مفید است ، اما اتصال شما را رمزگذاری نمی کند ، به این معنی که تمام تجربه مرور شما را می توان با هرکسی که سعی می کند نگاه کند ، به صورت ساده بخوانید. از طرف دیگر VPN تمام داده های منتقل شده شما را رمزگذاری می کند ، به این معنی که هیچ کس نمی تواند اطلاعات شخصی شما را بدزد.
 • داده های خود را ایمن کنید
  هر دو ابزار مربوط به نکته قبلی ، داده های شما را فقط به روش های مختلف امن می کنند. ضد بدافزار در رایانه شما قرار دارد و از بدافزارهایی که از قبل به رایانه شما نفوذ کرده اند اسکن می کند و به طور بالقوه سعی در سرقت داده های شما یا خراب کردن دستگاه شما دارد. درعوض ، VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا شخص ثالث غیرمجاز نتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

اگرچه این دو ابزار مشابه هستند ، اما قابل تعویض نیستند. در واقع ، با استفاده از هم VPN و هم ضد بدافزار با هم امن ترین و امن ترین راه برای مرور وب است! با رمزگذاری اتصال خود و اسکن دستگاه خود برای بدافزار, شما حداکثر امنیت آنلاین ایجاد می کنید!

این نمودار ون ظریف نشان می دهد تفاوت ها و شباهت های بین VPN ها و ضد بدافزارها, به وضوح نشان می دهد که چرا شما به هر دو نیاز دارید:

ویژگی های امنیتی توضیح داده شده است

VPN vs Anti-Malware Venn Diagram تفاوت ها و خصوصیات

VPN: VPN ها برای هر کسی که مایل به برقراری ارتباط و ارتباط با شبکه های خارج از خود باشد ، یک ضرورت مطلق است. به عنوان مثال ، اگر مشاغل شغلی دارید که تمایل دارید اما لزوماً مانند هکری نیست که از همان اتصال برای خواندن همه ایمیلهای کاری و اطلاعات شرکت خود استفاده می کند ، یک VPN شغلی همه این داده ها را تهیه می کند غیرقابل خواندن. همین امر در مورد هرکسی که به خارج از کشور سفر می کند نیز صدق می کند و دوست دارد چیزهایی مانند اطلاعات بانکی و سایر اطلاعات شخصی خود را مخفی کند.

با رمزگذاری داده های خود و تونل کردن آن از طریق یک مکان دیگر ، یک VPN اتصال اینترنتی ایمن ایجاد می کند. به عنوان یک ابزار امنیتی ، مانع از نظارت بر ارتباط دیگران می شود ، و VPN ها را برای ایمن نگه داشتن داده های خود هنگام استفاده از WiFi عمومی ضروری می کند..

ضد بدافزار: می توانید از ضد بدافزارها بعنوان دروازه بان رایانه خود فکر کنید زیرا همه داده های ورودی و خروجی را برای بدافزار اسکن می کند و به عنوان پاک کننده ویروس عمل می کند. اتصال شما رمزگذاری نمی شود ، بنابراین اگر WiFi شما ایمن نباشد ، دیگران می توانند اطلاعات شما را بخوانند. بدون VPN ، داده های شما کاملاً در معرض تهدیدات هستند – دقیقاً مثل اینکه رایانه شما هیچ نرم افزاری امنیتی ندارد اصلاً. با گفتن این موضوع ، هنوز لازم است از ضد بدافزارها برای اسکن ترافیک برای تهدیدات مخرب استفاده کنید.

 ابزارچکار میکند:آنچه انجام نمی دهد:
VPN
 • اتصال شما را رمزگذاری می کند – تمام اطلاعات ورودی و خروجی شما توسط هکرها ، جاسوسی ها ، ISP ها و دولت ها قابل خواندن نیست.
 • مکان شما را پنهان می کند – با یک VPN یک آدرس IP جدید دریافت می کنید ، به این معنی که هیچ یک از برنامه نویسان طراحی نشده نمی توانند در کجا واقع شده باشند.
 • از پیگیری جلوگیری می کند – به لطف آدرس IP جدید ، دیگر فعالیتهای آنلاین شما قابل پیگیری نیستند!
 • داده های ورودی و خروجی را اسکن می کند – VPN ها دروازه بان نیستند ، بنابراین توصیه می کنیم هنوز دیوار آتش و ضد بدافزار خود را فعال کنید.
 • ویروس ها یا بدافزارها را حذف کنید – اگر یک بدافزار موفق به یافتن راه خود به رایانه شما شود ، به ویروس پاک کننده یا حذف ویروس نیاز خواهید داشت.
 • پیوندهای مخرب را اسکن و کشف کنید – از یک ضد بدافزار برای دریافت هشدارها درباره پیوندها ، پرونده ها و ایمیل های مشکوک استفاده کنید.
ضد بدافزار
 • تمام داده های ورودی و خروجی را اسکن می کند – این نوع پاک کننده ویروس اطمینان می دهد که هیچ ویروس و بدافزار قادر به سرقت اطلاعات دستگاه شما نیستند.
 • پرونده ها و پیوندهای مخرب را شناسایی می کند – ضد بدافزار بدافزارها را از بین می برد. به همین دلیل ضروری است که آنها به عنوان یک ویروس حذف شوند..
 • نسبت به باز کردن وب سایت های مخرب هشدار می دهد – از شما خواسته می شود تأیید کنید که آیا واقعاً دوست دارید وب سایتهای مشکوک را باز کنید ، وسایل ضد بدافزار را در یک تجربه مرور امن تر.
 • داده های شما را رمزگذاری نمی کنند – داده های شما به طور کامل برای هکرها و جاسوسی ها به ویژه در مورد نقاط مهم ناامن عمومی کاملاً قابل مشاهده است. برای ادامه امنیت در ادامه به یک VPN احتیاج دارید!
 • مکان شما را پنهان نمی کند – با ضد بدافزار ، هر وب سایت یا snooper می تواند موقعیت فعلی شما را تعیین کند. آن را با یک VPN مخفی کنید تا آنلاین ناشناس شوید.
 • مانع از ردیابی نمی شود – ضد بدافزار بدان معنی است که شما هنوز هم می توانید ردیابی شوید (به خصوص توسط وب سایت ها و تبلیغ کنندگان) از آنجا که تمام فعالیت های آنلاین شما به آدرس IP شما گره خورده است. برای جلوگیری از ردیابی ، یک آدرس IP جدید با VPN دریافت کنید.

اگر فکر می کنید قبلاً تحت تأثیر بدافزارها قرار نگرفتید ، به Malwarebytes بروید و فناوری ضد بدافزار آنها را بارگیری کنید.

چگونه می توان حداکثر امنیت آنلاین را بدست آورد

اکنون که اختلافات ضد بدافزار و VPN را روشن کردیم ، می دانید که چرا هر دو برای ایمن ماندن در وب ضروری هستند. بنابراین چگونه SaferVPN مقایسه می کند؟ البته ، ما به شما کمک می کنیم تا از بانکداری آنلاین ، خرید اینترنتی خود محافظت کرده و داده های خصوصی و شرکتی خود را در هر کجا که باشید ، محافظت کنید ، اما سرویس VPN ما به دلیل ویژگی های امنیتی بی نظیر ما از بقیه متمایز است:

 • امنیت Wi-Fi خودکار ما ، به محض اتصال تلفن شما به یک کانون عمومی WiFi نا امن ، به طور خودکار در مقابل سرقت هویت آنلاین و تهدیدات سایبر – بدون نیاز به انجام کار محافظت می شوید.!
 • رمزگذاری قوی 256 بیتی به استانداردهای رمزگذاری در سطح بانکی می رسد ، و از امنیت و ناشناس بودن مطلق برای ترافیک اینترنت شما اطمینان می یابد.
 • اگر اتصال VPN شما کاهش یابد ، اطلاعات شخصی شما ممکن است غالباً قبل از اینکه حتی بدانید اتفاق افتاده است نمایش داده می شود. VPN Kill Switch ما اطمینان حاصل می کند که اگر VPN شما افت کند ، اطلاعات شما هرگز با قطع اتصال wifi شما نمایش داده نمی شود.

نتیجه گیری نهایی؟ از پاک کننده ویروس استفاده کنید ، اما فراموش نکنید که هر زمان مرور وب می توانید SaferVPN را روشن کنید!

اگر هنوز SaferVPN ندارید ، SaferVPN را بصورت رایگان امتحان کنید یا مشترک شوید (با ما با ضمانت برگشت 30 روزه پول, شما چیزی برای از دست دادن ندارید!) و از مسابقه و پخش مستقیم دیگر لذت خواهید برد.

آیا بازخورد ، پیشنهادات یا درخواست ویژگی دارید؟ با ما تماس بگیرید و در رسانه های اجتماعی به ما بپیوندید! ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map