Twitch Community ارائه می دهد TwitchCon 2017

جریان جامعه


به روز بمانید تا رویداد جریان جامعه TwitchCon از داستان ها ، مردم و بازی ها در Long Beach، CA در 20 تا 22 اکتبر تجلیل کند. برای اطلاعات بیشتر بخوانید. 

انجمن Twitch با پخش کننده های جدید و مستقر ، بیننده ها ، چاترها ، شرکا و موارد دیگر پر شده است. با هم ، این یک تجربه منحصر به فرد را ایجاد کرده است که یک جشن سالانه برای سازندگان و اعضای همه چیز Twitch به دست آورده است!

در TwitchCon 2017 ، کاربران فرصتی برای ملاقات با سایر پخش کننده ها ، بررسی آخرین بازی ها و سخت افزارها و تماشای مطالب خلاقانه از سایر رویدادهای جریان جامعه خواهند داشت..  

چه در خانه شرکت کنید و چه از خانه تماشا کنید ، TwitchCon چیزی برای همه دارد. تمام جزئیات زیر را بررسی کنید!

Twitch چیست؟?

Twitch یکی از پیشروترین سیستم عامل های ویدئویی اجتماعی در جهان است و به جهانیان در همه سنین یک دنیای پخش مشترک جامعه ارائه می دهد که در آن افراد برای تماشای ، پخش و پخش بازی های آنلاین جمع می شوند. این پلت فرم قانع کننده ، که در سال 2011 توسط Twitch Interactive ، زیرمجموعه آمازون تأسیس شد ، نزدیک به 10 میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند هر روز, دوستان و هواداران را به طور یکسان متصل می کنند.

با مشاهده ساده و به اشتراک گذاشتن فرهنگ بازی های ویدیویی ، بیش از 2 میلیون کاربر در جریان شخصی خود فعال هستند و بسیاری از آنها حتی از طریق تعامل مخاطبان خود توانایی ایجاد یک زندگی مناسب در Twitch را نیز دارند..

چه چیزی در TwitchCon ادامه دارد

به غیر از جلسات و برنامه های زنده ، فعالیت های دیگری در TwitchCon در جریان است. آنچه را ذکر کرده اند بررسی کنید:

طبقه نمایشگاهغرفه داران از سراسر جهان آخرین بازی ها و سخت افزارها ، مصاحبه های توسعه دهنده و مشهور و موارد دیگر را به نمایش می گذارند.
جلساتجلسات مبحث عظیمی از مبانی جریان را به نحوه برخورد با مالیات خود در ضمن کسب درآمد از جریان خود می پردازد..
نمایش استعدادهای TwitchConامسال این مرحله برخی از افراد با استعداد را به نمایش می گذارد تا توانایی رقصیدن ، انجام جادو ، کمدی ، رقص ، موسیقی ، تئاتر و هنر را نشان دهد.
مسابقه Cosplayبا افزایش 70،000 دلار برای گرفتن امتیاز ، می توانید انتظار رقابت جدی برای رقابت های جنجالی روی صحنه امسال را ببینید!
مهمانیتوئیچ با اعلام اینکه مهمانی در یک کشتی ارواح برگزار می شود ، امسال قطعاً از خود پیشی گرفته است. به معنای واقعی کلمه. ملکه مری: Dark Harbour سواری ، بازی ها ، مارپیچ ها ، میله های نقدی ، امتیازات و تن بیشتر خواهد داشت!
کارگاه جریانکارگاه جریان برای ارائه کانال Twitch جلسات مفید و مشاوره ای را ارائه می دهد. فراموش نکنیم که آنها آخرین محصولات ، سخت افزار و نرم افزار را نیز خواهند داشت.
خیریه پلازاجامعه Twitch طی سالهای گذشته بیش از 65 میلیون دلار برای خیریه های مختلف جمع آوری کرده است و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست.
ناحیه ایندیبخش محتوای indie کف نمایشگاه را کشف کنید!
منطقه استریمرجریان اجتماع Twitch از طبقه نمایش به صورت زنده صورت می گیرد که می توانید از طریق کانالهای شخصی آنها ، جریانها را بصورت حضوری یا از خانه دریافت کنید.
ملاقات و سلامدر جلسات ملاقات و خوشامدگویی به برنامه نویسان Twitch مورد علاقه خود بروید.
گذرگاه طاقدارده ها بازی روی صفحه ، کابینت بازی ، ماشین های پین بال دزد و موارد دیگر وجود خواهد داشت.
گوشه خلاقگالری هنر & هنرمند کوچه از بیش از 70 هنرمند مختلف.
World of Warcraft – نمایشگاه آثار هنری جامعه
برای یک کلاس نقاشی رایگان باب راس به صورت رایگان به Bob Ross Paint along بپیوندید.
کاپا کابانامیهمانان 21 و بالاتر می توانند با دوستان و طرفداران دیگر نوشیدنی خود را جمع کنند.
H1Z1 دعوتیدعوت نامه اصلی آخرین نفس با سه مسابقات و 500 هزار دلار جوایز برمی گردد.

احساس می کنید چیزی از دست رفته است؟ بدون نگرانی ، با بلندگوهای 180+ ، مطمئناً جایی برای پوشش تقریباً هر چیزی Twitch وجود خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات ، برنامه جلسه را بررسی کنید!

از کجا می توانم جریان انجمن Twitch را تماشا کنم?

در TwitchCon 2017 اتفاقات زیادی رخ داده است! وجود دارد: ملاقات و سلام ، جلسات به رهبری جریان جامعه ، یک زندگی مستقیم Streamer Zone ، بازی های آنلاین ، مسابقات بازی ، مسابقه 700000 دلاری Cosplay ، Artist Alley ، یک Bob-Ross با هم ، مهمانی مسخره … لیست ادامه می یابد!

تمام رویدادهای پخش شده را در کانال رسمی Twitch www.twitch.tv/twitch بگیرید. در جریان ، می توانید تماشا کنید:

 • نکته اصلی: نمایش افتتاحیه به TwitchCon با همه اعلامیه های هیجان انگیز Twitch. و شاید چند djWHEAT “کودک من همه بزرگ شده است” کتاب لحظه لحظه ها.
 • Cosplay Contest: چشمگیرترین بازیسازان Twitch با سهم 70،000 دلار رقابت می کنند!
 • استعدادهای درخشان: نمایش ویترین هنرهای نمایشی Twitch برای سال دوم است.
 • PJSaltan of Stream East در مقابل غرب و فینال: نمکی ترین رقابت استریچ Twitch تاج قهرمانی سال 2017 را کسب می کند.
 • Roasts: بخاطر نوازندگان شوخی با هزینه مهمان افتخاری (و همدیگر) در دو کباب که بار دیگر توسط SourKoolaidShow برای شما آورده شده ، شوخی کنید..
 • Streamer Showdown: نمایش بازی برای streamers که به ورودی شما در گپ بستگی دارد.
 • سالانه Twitch: TwitchCon با دوز دوستانه سالانه شما نزدیک می شود و احساس می کند.
 • … و همچنین یک نمایشگاه ویژه هنوز اعلام نشده از استودیوی Twitch!

Twitch ارائه می کند

علاوه بر این ، امسال Twitch Presentents به صورت زنده در www.twitch.tv/TwitchPresents پخش می شود.

این سکو برای نمایش مطالب انتخاب شده و ارسال شده شامل برخی از سرگرم کننده ترین گروه ها و شخصیت های Twitch با استفاده از:

بازی نقش زنده
مصاحبه تلویزیونی

جلسات ویژه

Hyper RPG و Penny Arcade Present: Acquitions Incorporated
تاس ، دوربین ، اکشن! – سیاه چال های زنده & اژدها
Grand Theft Auto Roleplay: LIVE
Maze Arcana: Orphan Echo – Dungeons Live & اژدها
سالن تعاونی
هواداران
FreshStock
Esports Fireside
اواخر شب با گریه & Russ: دور 3
Twitch OGs: از JTV تا Twitch

چرا باید با Twitch از VPN استفاده کنید

اگر بخشی از جریان انجمن Twitch هستید یا فقط قصد دارید تماشای آنلاین برای TwitchCon را جلب کنید ، شایان ذکر است که باید از VPN استفاده کنید. استفاده از VPN به شما امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به ویژگی های Twitch را می دهد و همزمان از شما در برابر نشت IP و حملات DDOS محافظت می کند – دو مسئله بسیار رایج که گیمرها با آن روبرو هستند.

محدودیت های جغرافیایی: اگرچه خود Twitch محدود به لحاظ جغرافیایی نیست ، اما کشورهایی که محتوای سانسور می کنند خدمات آن را ممنوع اعلام کرده اند. خوشبختانه ، اگر یک کشور بازیگر در کشوری باشید که از این سرویس مهیج محروم شوید ، یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ، این مسئله را طی چند ثانیه رفع می کند.

حریم خصوصی و امنیت: با استفاده از VPN ، می توانید آدرس IP خود را مخفی کنید – مکان فیزیکی خود را مخفی کنید. به سادگی مکان خود را بر روی هر کشور دلخواه تنظیم کنید و ضمن محافظت از خود در برابر نشت IP و حملات DDOS ، دسترسی نامحدودی به Twitch بدست آورید. با مرور ناشناس با اتصال VPN رمزگذاری شده در سطح بانک ، می توانید از کلیه اطلاعات اعتباری و اطلاعات شخصی خود محافظت کنید.

جریان بهتر: اما اگر در کشوری هستید که به شما اجازه می دهد از Twitch عبور کنید, یک VPN همچنین می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به تاخیر را که هنگام استفاده از Twitch با مشکل مواجه می شوند حل کند. در دنیای جریان ، VPN ها گاهی اوقات دارای ننگ منفی هستند ، که اغلب به دلیل سرعت اتصال از دست رفته ، کاهش ثبات در سرورها ، از دست دادن کیفیت ، افت فریم ها و غیره مورد سرزنش قرار می گیرند. با کمال تعجب ، VPN می تواند دقیقا برعکس عمل کند و حتی لکنت را از بین ببرید.

در اینجا نحوه محافظت از خود و استفاده حداکثر از جریان انجمن Twitch فقط در 3 مرحله ساده آورده شده است:

1) برنامه SaferVPN را تهیه کنید ، اگر هنوز حساب کاربری ندارید ، آزمایشی رایگان خود را شروع کنید.

2) به یک سرور واقع در محل مورد نظر خود وصل شوید.

3) دسترسی به چرخش!

با SaferVPN ، شما می توانید در کمتر از 30 ثانیه از هر نقطه در سراسر جهان به این سرویس شگفت انگیز دسترسی پیدا کنید! اگر هنوز SaferVPN ندارید ، امروز مشترک شوید (ما پیشنهاد می کنیم با ضمانت برگشت 30 روزه پول – بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید!) ، یا SaferVPN را امتحان کنید رایگان بنابراین می توانید از مزایای کامل Twitch لذت ببرید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map