سرمایه گذاری بیت کوین: آیا ارزش آن را دارد؟ تمام آنچه نیاز است بدانید

سرمایه گذاری بیت کوین - آیا ارزش آن را دارد؟


اخیراً شایعات زیادی درباره بیت کوین وجود دارد. در اینجا همه چیزهایی که شما باید درباره Bitcoin بدانید ، از جمله نکات مربوط به سرمایه گذاری Bitcoin شما است.

بیت کوین چیست؟?

بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که در سال 2008 توسط یک برنامه نویس یا گروه ناشناخته ، با نام مستعار Satoshi Nakamoto اختراع شد. همچنین به عنوان پول نقد دیجیتال ، رمزنگاری ، شبکه پرداخت بین المللی و اینترنت پول مشهور است. بیت کوین امکان ایجاد تبادل بین هر دو کاربر رایانه را ایجاد می کند ، “ایجاد یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا” و سابقه عمومی معاملات مالی.

سه ویژگی وجود دارد که بیت کوین در آن از ارزهای سنتی پیشی می گیرد. اینها در واقع مقادیر اصلی بیت کوین است که مبتنی بر عدم تمرکززدایی ، منبع باز و شبکه همتا است..

مهمتر از همه ، این است که توسط کاربران خود را با استفاده از هیچ مرجع مرکزی یا واسطه ای نیست.

FITTS BITCOIN:

 • ارزش ترکیبی سکه ها در گردش اکنون 40 میلیارد دلار است.
 • میانگین تعداد معاملات در روز به 300000 نفر نزدیک می شود و حجم معاملات 1.5 میلیارد دلار را تولید می کند.
 • بیت کوین به یک پلت فرم جهانی برای صدها شرکت نوپا تبدیل شده است و از تجارت ارز تا تهیه داده های بازار و دستگاههای خودپرداز بیت کوین خدمات ارائه می دهد..
 • قیمت های سرمایه گذاری بیت کوین در رکورد بالاتر از 2200 دلار قرار گرفته است.

بیت کوین ناشناس است?

بیت کوین غالباً به عنوان “ارز ناشناس” از آن یاد می شود که در واقعیت ، با دقت بیشتری “مستعار” توصیف می شود و ناشناس نیست. دلیل این است که هر معامله ای می توان توسط آدرسهای عمومی آنها مشخص شود – رشته های طولانی تقریباً 30 کاراکتر. اگرچه این آدرس ها حاوی نام شخص یا اطلاعات شناسایی دیگری نیستند ، اما کاملاً قابل مشاهده هستند و با برخی کارها توسط یک تحلیلگر متوسط ​​، می توانند با هویت کاربران مرتبط شوند.  

قبل از سرمایه گذاری بیت کوین نکات زیر را در نظر بگیرید:

نکته شماره 1: برای خصوصی نگه داشتن هویت خود ، برای هر تراکنش از یک آدرس جدید استفاده کنید ، گرچه بیشتر کیف پول های مدرن Bitcoin به همین موضوع طراحی شده اند. با این حال ، اگرچه این افزایش تلاش لازم برای کشف هویت کاربر را افزایش می دهد ، هنوز هم ممکن است – معنی بیت کوین است نه 100٪ ناشناس.

نکته شماره 2: اگر واقعاً در مورد ناشناس ماندن قاطع هستید ، همیشه می توانید از “میکسر” یا “واژگون کننده” استفاده کنید که اطراف بیت کوین شما را می چرخاند و آنها را از طریق آدرسهای مختلف تقسیم می کند تا ردیابی تقریباً غیرممکن باشد. اگرچه این به نظر بسیار احمقانه است ، اما اعتماد به یک سرویس ناشناس ممکن است تضمین نکند که تمام بیت های شما از طرف مقابل بیرون می آیند..  

در کل ، هرچه “پزشکی قانونی Blockchain” به عنوان یک صنعت رشد می کند ، باید تلاش کنید تا در صورت امکان معاملات خصوصی و سایر جزئیات سرمایه گذاری بیت کوین برای شما مهمترین حد ممکن از منحنی بماند..

آیا می خواهید درباره نحوه کار بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ این فیلم کوتاه و آموزنده را ببینید:

Blockchain و Bitcoin Mining چیست?

کلیه معاملات بیت کوین بطور دائم روی یک دفترچه توزیع شده به نام “blockchain” – مانند یک برگه معاملات انجام می شود. “Miner” به همراه نرم افزارهای تخصصی ، از معادن بیت کوین برای حل معمای ریاضی مورد نیاز برای پردازش معاملات در شبکه بیت کوین و ایمن سازی آنها در blockchain استفاده می کنند..

هر بار که آنها برای انجام این کار استفاده می کنند ، معدنکارها با هر مبلغ 12.5 BTC (تقریبا 33،000 دلار) پاداش می گیرند.

این دفترچه قابل مشاهده در سطح عمومی است و بین تمام معدنچیان کامل بیت کوین و “گره ها” در سراسر جهان که شبکه را ایمن نگه دارند مشترک است..

در اینجا کمی جزئیات بیشتر درباره نحوه کار معدن بیت کوین آورده شده است:

متأسفانه ، استخراج معادن مقدار باورنکردنی تجهیزات و انرژی به سرعت منسوخ را می گیرد. اگرچه Bitcoin.com Cloud Mining Services را منتشر کرده است که به هر کسی امکان می دهد با استفاده از رایانه شخصی خود ، بیت کوین بدست آورد ، نگاه کردن به یک سرمایه گذاری بیت کوین ممکن است برای بیشتر کاربران عملی تر باشد.

آیا یک سرمایه گذاری بیت کوین به شما امکان می دهد هر چیزی واقعی بخرید?

اگرچه دستگاههای خودپرداز بیت کوین در بعضی از مغازه ها ظاهر می شوند ، بعید به نظر می رسد که بسیاری از آنها در واقع ارز را برای پرداخت استفاده کنند. درعوض ، می توانید از ماشین آلات برای واریز پول به حساب بیت کوین خود استفاده کنید.  
مقاله ای از گاردین شرایطی را توصیف می کند که در آن نویسنده مبلغ 20 GBP برای بیت کوین (که به 0.00923 یک بیت کوین ترجمه شده است) مبادله کرده است. آنها سپس سعی کردند DVD را در یک فروشگاه محلی خریداری کنند. 

زن پیشخوان گفت: “بیت کوین خود را خرج نکنید. چرا آنها را خرج می کنید؟ فقط تعداد محدودی وجود دارد که می توان آن را استخراج کرد ، بنابراین وقتی به آن نقطه رسیدند ، ارزش آنها فقط بالا می رود. “

این درست است ، اما یک مبالغه رایج توسط کسانی که سهم بیت کوین ها را کاملاً درک نمی کنند. اگرچه مبلغ محدودی معادل 21 میلیون بیت کوین وجود دارد و دیگر نمی توان ایجاد کرد (به این معنی که هیچ کس نمی تواند تصمیم بگیرد در صورت مناسب بودن باید تعداد بیشتری وجود داشته باشد) ، لازم است روشن شود که هر بیت کوین را می توان تا 8 مکان اعشاری تقسیم کرد.

بنابراین ، حتی اگر 16.5 میلیون بیت کوین قبلاً استخراج شده اند ، هر بیت کوین توسط 100000،000 ساتوشی (کوچکترین واحد پول بیت کوین) قابل تقسیم است..

اگرچه ممکن است نتوانید یک DVD تصادفی را در یک فروشگاه تصادفی خریداری کنید ، اما هنوز چیزهای مفیدی وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید. مانند رزرو قطار برای خرید مواد غذایی و نوشیدنی ها ، پرواز با Expedia ، رایانه های شخصی با دل ، مایکروسافت و غیره.

جنجال فعلی: جنگ داخلی بیت کوین

موضوع: اندازه “بلوک”

یک بلوک اندازه دسته هایی را که معاملات بیت کوین در آنها مونتاژ شده است ، قبل از افزودن به blockchain توصیف می کند.

پس از ایجاد ، ناکاموتو اندازه بلوک را به یک مگابایت واحد محدود کرد ، به این معنی که این سیستم تنها می تواند حداکثر هفت معاملات در ثانیه را انجام دهد. در مقایسه ، سیستم های پرداخت مانند ویزا می توانند هزاران نفر را در آن زمان پردازش کنند.

با افزایش محبوبیت و نرخ معاملات ، این سیستم کند شد و باعث شد کاربران برای افزایش زمان پردازش معاملات خود ، به کارگران مبالغ اضافی بپردازند.

اما اگر اندازه بلوک افزایش یابد ، معدنچیان برای “پاداش بلوک” 12.5 بیت کوین پول کمتری دریافت می کنند.

همانطور که کاغذ سفید RootStock متذکر می شود,

“اگر اندازه بلوک بیت کوین از طریق یک چنگال سخت افزایش پیدا نکند ، وقتی پاداش بعدی بیت کوین نصف می شود ، ممکن است هزینه های معامله بیت کوین برای برخی از برنامه های کاربردی بطور غیرقانونی زیاد شود.”

لازم به ذکر است که Satoshi Nakamoto خود در سال 2010 اظهار داشت:

خوب است که پرونده های [زنجیره بلوک] را تا زمانی که می توان کوچک نگه داشت.

راه حل نهایی این است که اهمیتی ندهد که چقدر بزرگ می شود.

اما در حال حاضر ، اگرچه هنوز کوچک است ، خوب است آن را کوچک نگه دارید تا کاربران جدید بتوانند سریعتر روند کار خود را ادامه دهند. وقتی من در نهایت حالت تنها مشتری را پیاده سازی می کنم ، دیگر مهم نیست. “

از آنجا که بیت کوین با سایر ارزهای دیجیتال با رقابت روبرو است ، باید اجماع انجام شود.

تقسیم SegWit جدا شد

یکی از گزینه ها افزایش حجم بلوک به دو مگابایت است تا معاملات به بلاکچین اضافه شوند. دیگری؛ “شاهد جداگانه” یا به طور خلاصه SegWit را پیاده سازی کنید. این امر باعث می شود با حذف داده های امضا از معاملات بیت کوین ، فضای آزاد برای معاملات بیشتر ، حد اندازه بلوک را افزایش دهید.

انتخاب یکی از این گزینه ها بر روی گزینه دیگر منجر به موارد زیر خواهد شد تقسیم زنجیره بلوک.

در عوض ، گروهی از مشاغل بیت کوین با سازشی به نام “SegWit2x” روبرو شدند که اجرای SegWit را در اواسط ماه اوت و سپس افزایش اندازه بلوک به دو مگابایت 3 ماه بعد ارائه داد..

این مصالحه است که حمایت رسمی تقریبا همه معدنچیان را به دست آورد.

اکنون از یک تقسیم جلوگیری شده است.

واضح است که بیت کوین نیاز به ایجاد نوعی سیستم حاکمیتی دارد که امکان حفظ ارز رمزنگاری را در عین حفظ توانایی خود در تکامل فراهم می کند. بدون با تکیه بر یک رهبر از نوع حاکم.

یک سرمایه گذاری بیت کوین است که ارزش آن را دارد?

بیت کوین کیفیت منحصر به فرد ، توانایی عبور از مرزها ، پیشی گرفتن از هزینه های نقل و انتقالات بانکی را دارد ، و مهم نیست که وضعیت فعلی دولت یا بانک شما در برابر نرخ ارز غیرقابل نفوذ باشد..

برای کسانی که از عواقب یک سیستم بانکی بین المللی نا امن یا کم تحریم رنج می برند ، زندگی در یک اقتصاد نوظهور یا آزاد شدن مشتری برای خارج از کشور ، بیت کوین راه حلی را ارائه می دهد که قبلاً هرگز در دسترس نبود..  

در سطح بین المللی ، بیت کوین فرصتی جذاب را برای کسانی که ممکن است در غیر این صورت نتوانند به صندوق ها دسترسی پیدا کنند راه جدیدی برای دستیابی به سایر نقاط جهان فراهم می کند. به همین دلایل به همین دلیل است که بزرگترین خریداران بیت کوین در چین بوده اند – منطقه ای که شهروندان از کنترل ارز جلوگیری می کنند و آنها را از گرفتن سرمایه در خارج از کشور باز می دارد.

بیت کوین همچنین می تواند برای کمکهای ناشناس توسط سازمانهایی که ممکن است مورد تایید دولتهای محلی نباشد قرار گیرد. به عنوان مثال ، حقوق LBGT ، سقط جنین ، مخالفت سیاسی و غیره همه توانایی پیدا کردن پشتیبانی از طریق رمزنگاری را دارند..

هنگام سرمایه گذاری در بیت کوین و ارزهای رمزنگاری دیگر ، یک مشکل شایع زمانی است که ICO (پیشنهاد اولیه سکه) سرمایه گذاری های کشور محل اقامت شما را مسدود می کند. کشورهایی مانند ایالات متحده ، چین ، اسرائیل و سنگاپور مقررات سرمایه گذاری بسیار سخت و احتمالاً منسوخ دارند. با این وجود یک راه حل ساده برای دور زدن محاصره جغرافیایی استفاده از یک سرویس VPN مانند SaferVPN است.

نحوه استفاده از بیت کوین برای پرداخت SaferVPN

در SaferVPN ما به حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما اهمیت می دهیم ، بنابراین ما نیز این گزینه را برای پرداخت به شما پیشنهاد می کنیم.

استفاده از VPN برای بیت کوین امکان همان امنیت و رمزگذاری را که اغلب توسط کاربران VPN جستجو می شود فراهم می کند. استفاده از بیت کوین در مقایسه با اطلاعات کارت اعتباری یا پی پال سطح امنیتی و ناشناسی بیشتری را ارائه می دهد. پرداخت بیت کوین همچنین به نفع مصرف کنندگان است و به آنها امکان می دهد هزینه های 2-3٪ که معمولاً توسط شرکت های کارت اعتباری شارژ می شوند ، رد شوند.

فقط برنامه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد و به سادگی Bitcoin را در صفحه پرداخت انتخاب کنید. چقدر آسان است?

اگر هنوز وارد سیستم نشده اید ، SaferVPN ما را به صورت رایگان امتحان کنید!

حتی اگر شما یک سرمایه گذاری بیت کوین را در نظر نگرفته اید ، می توانید اطمینان داشته باشید که هویت شما با ما امن است.

نظر شما در مورد بیت کوین چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map