حداکثر 50 درصد در iTunes ، Amazon ، Adobe و Microsoft صرفه جویی کنید

P-30 - پس انداز در مورد itunes بخار مایکروسافت amazon با SaferVPN


آیا می دانید که می توانید بسیاری از خریدهای دیجیتال خود را با نیمی از قیمت دریافت کنید? با توجه به قیمت iTunes ، Amazon و نرم افزارهای Adobe و Microsoft بسته به اینکه کشور شما در آن قرار دارید متفاوت است ، با تغییر آدرس IP خود صرفه جویی زیادی انجام می شود. به عنوان مثال ، کاربران iTunes در استرالیا می توانند در صورت خرید آهنگ های خود از نسخه ایالات متحده iTunes به جای استرالیا ، 49٪ پس انداز کنند. بیایید آنچه را که می توانید پس انداز کنید و نحوه انجام آن را بررسی کنیم!

توجه کنید که معمولاً نسخه های iTunes ، Amazon ، Adobe و Microsoft از ارزانترین ایالات متحده هستند ، بنابراین توصیه های زیر عمدتا برای افراد خارج از ایالات متحده انجام می شود..

مستقیم به معامله مورد نظر خود بروید:

 • iTunes
 • آمازون
 • نرم افزار
 • دستورالعمل های عمومی در مورد چگونگی دور زدن محدودیت های جغرافیایی در e-tailers خارجی

حداکثر 50٪ تخفیف iTunes

آلبوم های هنرمندان بزرگ برچسب مانند Rihanna و Bruno Mars تقریباً 40 تا 50٪ گرانتر از استرالیا در ایالات متحده هستند ، در حالی که نروژی ها می توانند تک آهنگ فارل “Happy” را با 35٪ تخفیف از iTunes ایالات متحده خریداری کنند ، دقیقاً به عنوان مثال. . به طور کلی ، کشورهای با دستمزد بالا گران هستند ، بنابراین اگر در استرالیا ، کشورهای اسکاندیناوی یا هر کشور پر درآمد دیگری واقع هستید ، باید قیمت ها را با iTunes آمریکا مقایسه کنید..

در اینجا نحوه ذخیره در iTunes با استفاده از SaferVPN آورده شده است:

1) برای اینکه بتوانید به iTunes ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، ابتدا باید از حساب فعلی خود خارج شوید. روش های مختلفی برای انجام آن وجود دارد ، یکی از طریق کلیک کردن روی “فروشگاه” و سپس خروج از سیستم ، مانند این:

logout-itunes

3) به یک سرور SaferVPN واقع در ایالات متحده وصل شوید ، زیرا اپل آدرس IP شما را برای تعیین موقعیت مکانی شما بررسی می کند. با اتصال به سرورهای VPN آمریکایی ما ، یک آدرس IP ایالات متحده دریافت می کنید و اپل معتقد است که شما در حال حاضر در ایالات متحده واقع شده اید. در اینجا برخی از توصیه‌ها مبنی بر اتصال سرور VPN ایالات متحده به ما ارائه شده است.

4) اکنون اپل بسیار مهربان بوده است که درب پشتی را باز کند: هر برنامه رایگان را در فروشگاه App iTunes بیابید و آن را بارگیری کنید. توجه کنید که برای این کار باید به دنبال یک برنامه باشید نه موسیقی یا فیلم. پس از درخواست Apple ID خود ، به سادگی یک مورد جدید ایجاد کنید.

شناسه سیب جدید ایجاد کنید

5) توافق نامه را بپذیرید و به سادگی مراحل ثبت نام را انجام دهید. هنگامی که به صفحه روش پرداخت می روید ، جزئیات کارت اعتباری را وارد نکنید ، فقط “هیچ کدام” را در فهرست انتخاب کنید. از وب سایت خدمات پستی ایالات متحده برای یافتن آدرس در دلاور برای جلوگیری از مالیات فروش استفاده کنید ، از هر شماره تلفنی تصادفی مانند 123-4567890 در صورت درخواست یکی از آنها استفاده کنید. اکنون سیستم جزئیات ارائه شده شما را تأیید می کند و در لحظه ها می دانید که همه چیز به خوبی پیش رفته است.

6) اپل فقط کارتهای اعتباری ایالات متحده را برای پرداخت در iTunes ایالات متحده قبول می کند. راه حلی در مورد آن خرید کارت هدیه iTunes ایالات متحده است. به عنوان مثال به ای بی یا آمازون نگاهی بیندازید ، یا به طور عجیبی شخصی را که می شناسید در ایالات متحده بخرد یکی از شما را بخرد ، کد را به شما بدهد و شما فقط او را با پی پال پرداخت می کنید. ما همچنین خوانده ایم که Buyfrompowerseller و Offgamers گزینه های سریع و قابل اعتماد هستند ، اگرچه ما نمی توانیم آن را تضمین یا ضمانت کنیم ، زیرا خودمان آن را امتحان نکرده ایم. تعداد زیادی “کارت اعتباری مجازی” نیز وجود دارد که می توانید خریداری کنید که به یک کارت اعتباری مستقر در ایالات متحده با یک آدرس صورتحساب ایالات متحده می دهد. از جمله نتایج برتر در Google برای چنین کارتهایی US Unlocked و Entropay است. همچنین می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین والمارت یا Target کارت هدیه iTunes تحویل شده توسط ایمیل را امتحان کنید. خط مشی والمارت را در پرداخت کارتهای اعتباری بین المللی بخوانید. اگر هنگام پرداخت بین المللی و کارت های اعتباری مجازی پیشنهادات یا توصیه های دیگری دارید ، لطفاً آن را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

هنگامی که شما 6 مرحله ذکر شده در بالا را دنبال کردید ، در نهایت مرور می کنید فروشگاه برنامه ایالات متحده دقیقاً مثل اینکه در ایالات متحده هستید و در واقع همان کاهش قیمت ها را دریافت می کنید!

حداکثر 40٪ در آمازون صرفه جویی کنید

با کمک cheapriver.com ، می توانید قیمت ها را بین فروشگاه های مختلف آمازون در سراسر جهان مقایسه کنید. قیمت ها تا 40 differ می توانند متفاوت باشند. چرا بیشتر از حد لازم پرداخت می کنیم?

مدتی را صرف کنید تا قبل از انتخاب خود ، در فروشگاه های منطقه ای مختلف پیشنهاد دهید. پس از یافتن عنوانی که بیشترین عناوین مورد علاقه شما را دارد ، به سرور SaferVPN در آن کشور وصل شوید و برای یک حساب محلی ثبت نام کنید. شاید لازم باشد مرورگر خود را مجدداً راه اندازی مجدد کنید و حافظه نهان و کوکی های خود را پاک کنید یا با استفاده از حالت خصوصی مرورگر خود گشت و گذار کنید. از این طریق ، آمازون معتقد است که شما در مکان انتخابی خود واقع شده اید زیرا آنها نمی توانند کوکی های شما را بخوانند و شما را بر اساس آدرس IP خود پیدا کنند. اکنون شما می توانید از کلیه قیمتهای خرید دیجیتال آمازون ، از کاهش قیمت ها استفاده کنید!

رفع محدودیتهای جغرافیایی در Kindle Unlimited و Amazon Instant Video

روشن شدن-نامحدود-مسدود شده“ما متاسفیم. Kindle Unlimited در حال حاضر فقط برای مشتریان آمریکایی در دسترس است. لطفا هنگامی که در کشور شما موجود است دوباره به ما مراجعه کنید. “

توجه کنید که از طریق VPN شما می توانید به خدماتی دسترسی پیدا کنید که در غیر این صورت در خارج از کشور وجود ندارد ، به عنوان مثال Kindle Unlimited و Amazon Instant Video. توجه کنید که این خدمات به کارت اعتباری ایالات متحده یا کارت هدیه تحویل پست الکترونیکی آمازون نیاز دارند. پشتیبانی چت آمازون به اندازه کافی خوب بود تا به ما اطلاع دهد که کارت هدیه را می توان در خارج از ایالات متحده خریداری کرد و برای خرید محتوا که فقط در ایالات متحده موجود است استفاده می شود. شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که کارت هدیه را در Amazon.com خریداری کرده اید ، تا بتوان از آن در Amazon.com استفاده کرد (یعنی: کارتهای هدیه خریداری شده در سایت انگلستان فقط در amazon.co.uk قابل استفاده هستند).

هنگامی که کارت هدیه تحویل پست الکترونیکی خود را خریداری کردید ، به یکی از سرورهای آمریکایی SaferVPN متصل شوید ، با استفاده از کارت هدیه خود ، هر آنچه را که می خواهید خریداری کنید و سپس با استفاده از کارت هدیه خود از Amazon Instant Video و Kindle Unlimited لذت ببرید ، درست مثل اینکه در ایالات متحده هستید.!

همچنین ، می توانید از VPN در Kindle خود برای رفع انسداد سرویس های محدود جغرافیایی روی آن هنگام خارج از کشور استفاده کنید!

خرید نرم افزار با نصف قیمت

طبق گزارش ها ، Windows Office Professional 2013 در استرالیا 50٪ گرانتر از ایالات متحده است ، فقط به عنوان نمونه ای از شکاف های قیمتی عظیم. چرا به جای آن پولهای اضافی را صرف چیزهای سرگرم کننده نمی کنید؟ همچنین برنامه های Adobe در کشورهایی مانند استرالیا ، نیوزیلند و بسیاری از اروپا بسیار گران تمام می شوند.

بنابراین چگونه می توانید این معاملات را بدست آورید؟ هنگامی که در وب سایت های مرور می کنید مایکروسافت یا ادوبی قیمت کشورهایی را که اکنون در آن قرار دارید پیدا خواهید کرد ، زیرا فروشگاه آدرس IP شما را تشخیص می دهد و می داند کجا هستید. برای تغییر آدرس IP خود به یک کشور دیگر از VPN استفاده کنید. به این ترتیب فروشگاه فکر می کند شما آنجا هستید و می توانید قیمت بسیار بهتری دریافت کنید. شاید لازم باشد مرورگر خود را مجدداً راه اندازی مجدد کنید یا (1) کوکی ها و حافظه پنهان آن را پاک کنید یا (2) از حالت مرور ناشناس مرورگر خود استفاده کنید ، زیرا در صورت شناسایی کوکی های شما ممکن است e-tailers دوباره شما را به فروشگاه محلی منتقل کند..

هنگامی که با SaferVPN خود ارتباط برقرار کردید و مرورگرتان تنظیم شد ، برای خرید نرم افزارهای عالی نرم افزار آماده هستید!

معاملات را هم اکنون دریافت کنید!

به طور خلاصه ، کاری که شما معمولاً برای بهره مندی از پس انداز دقیق در بالا باید انجام دهید:

 1. معاملات خود را با استفاده از سایت هایی که قیمت ها را بین مکان های جغرافیایی مقایسه می کنند ، پیدا کنید.
 2. در مکانی که دارای بهترین پس انداز است ، به سرویس SaferVPN وصل شوید.
 3. حالت حریم خصوصی مرورگر خود را باز کنید (مگر اینکه بخواهید تمام تاریخچه و کوکی های خود را پاک کنید – شخصاً دوست دارم تاریخ خود را حفظ کنم تا به راحتی به سایتهایی که قبلاً در آنها بوده ام بازگردم). به این ترتیب ، کوکی ها یا سابقه شما توسط e-tailer قابل ردیابی نیستند – شما در صفحه‌ای تمیز در آن گشت و گذار می کنید.
 4. به وب سایتی که می خواهید در آن بخرید جستجو کنید و آن را انجام دهید که گویی در کشور آن واقع شده اید.
 5. برخی از سایت ها به کشور خود به کارت اعتباری احتیاج دارند – در این حالت می توانید کارت اعتباری مجازی را امتحان کنید یا کارتهای هدیه تحویل شده از طریق پست الکترونیکی خریداری کنید.

اگر هنوز از SaferVPN استفاده نمی کنید ، برنامه های قیمت گذاری ما را بررسی کنید یا آزمایش VPN رایگان خود را اکنون شروع کنید تا مهارت های شکار معامله خود را امتحان کنید.

اگر راهنمایی دیگری درباره معاملات شما با تغییر موقعیت جغرافیایی دارید ، لطفاً آن را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

خرید خوبی داشته باشید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map