نکات صرفه جویی در نرم افزار: چگونه 40٪ پس انداز در Adobe CC و Microsoft Office پیدا کردیم

نحوه صرفه جویی در هزینه در برنامه های نرم افزاری


آیا می دانید که می توانید بسیاری از خریدهای دیجیتال خود را با نیمی از قیمت دریافت کنید? با توجه به قیمت Adobe و Microsoft بسته به کشور دیگری که در آن قرار دارید متفاوت است ، نکات صرفه جویی در هزینه وجود دارد که می توانید با تغییر آدرس IP خود از آنها استفاده کنید!

ممکن است جای تعجب داشته باشد که کشورهای مختلف در واقع قیمت های متفاوتی را برای همان محصول دقیق ارائه می دهند. می خواهید بدانید که چگونه می توانید از این واقعیت جالب بهره برداری کنید?

در این وبلاگ ، ما دقیقاً به شما می گوییم چگونه می توانید از این قیمت های متفاوت به بهترین روش برای پس انداز در هنگام خرید نرم افزار آنلاین ، استفاده کنید!

منظورت چیست ، قیمت های مختلف?

همانطور که در وبلاگ های قبلی ما توضیح داده ایم ، بسیاری از خدمات مانند پرواز ، هتل و کرایه اتومبیل ، بسته به اینکه از کدام کشور رزرو کنید ، نوسان قیمت دارند..

هنگام جستجوی نرم افزار بصورت آنلاین ، ممکن است متوجه شوید که نسخه های ایالات متحده Adobe CC و Microsoft Office معمولاً ارزان ترین قیمت هستند. با توجه به این نکته ، توصیه های زیر ممکن است بیشتر به افراد مستقر در خارج از ایالات متحده منتقل شود.

خوشبختانه ، این نوع از تبعیض قیمت باعث می شود که نکات باور نکردنی در زمینه صرفه جویی در هزینه را برای ما به اشتراک بگذاریم ، به شما امکان می دهد بهترین راه برای پس انداز آنلاین را پیدا کنید. بیایید دقیقاً چقدر صرفه جویی کنید و مهمتر از همه ، اینکه چگونه می توانید فقط در 3 مرحله ساده این کار را انجام دهید!

نکات صرفه جویی در هزینه: Adobe CC

همانطور که شاید شنیده باشید ، Adobe اخیراً در بیانیه رسمی خود اعلام کرده است که قیمت های اشتراک را افزایش می دهد. این شرکت ادعا کرده است که تعدیل قیمت گذاری آن مبتنی بر نوسانات ارزی است:

“… نرخ ارز در چند سال گذشته نوسان قابل توجهی داشته است. Adobe مانند بسیاری از شرکتهای جهانی مستقر در ایالات متحده ، تعدیل قیمت گذاری را برای جبران نوسانات نرخ ارز انجام داده است. ما اینها را رصد می کنیم و تنظیمات را فقط در صورت لزوم انجام می دهیم. “

با افزایش قیمت ها در ماه جاری میلادی ، مشتریان (بخصوص کاربران ماه از ماه در مقابل دارندگان اشتراک سالانه که تا پایان دوره صدور صورتحساب سالانه افزایش قیمت را پرداخت نمی کنند) هنوز هم می توانند از این قیمتهای متغیر جغرافیایی متغیر استفاده کنند تا پایین بیایند. هزینه اشتراک آنها.  

بیایید برخی از این قیمت ها را با هم مقایسه کنیم:

ایالات متحده

ادوبی

بیایید از قیمت ماهانه برای بسته کامل Adobe استفاده کنیم. اگر میانگین نرخ مالیات فروش آمریکا را 8/45٪ درج کنید ، در ماه 86.74 دلار در ماه آمده اید ، یا 1،040.88 دلار در سال.

حال ، این نرخ را با قیمت سایر کشورها مقایسه خواهیم کرد:

سوئیس

برای بسته کامل ، نرخ ماهیانه Adobe CC در سوئیس:

نکات صرفه جویی در هزینه Adobe در سوئیس

تبدیل این مبلغ به دلار آمریکا: ماه 96 یا 49 دلار $ 1،157.88 / سال.

بنابراین ، اگر در سوئیس هستید و می خواهید بسته کامل Adobe را خریداری کنید ، می توانستید در عوض در ایالات متحده ، 117 دلار صرفه جویی کنید.

انگلستان

در سال 2012 ، قیمت گذاری ابر خلاق در انگلیس براساس نرخ مبادله پوند به دلار انگلیس 1.60 بود. امروز ، نرخ ارز نزدیک به 1.28 است.

با کاهش نرخ ارز ، Adobe حدود 25٪ کمتر (USD) از مشتریان در انگلستان دریافت کرد. متأسفانه ، اگر قبلاً از این مزیت استفاده نکردید ، Adobe در Adobe CC در انگلیس گرفتار شده و افزایش یافته است ، ظاهراً بین 10 تا 50 درصد.

این بدان معنی است که با خرید اشتراک Adobe CC در صورت خرید از ایالات متحده و نه از انگلیس ، در هزینه شما صرفه جویی می شود:

انگلستان

این ترجمه به 95/50 دلار در هر ماه یا 1،146.00 دلار در سال.   

بنابراین ، اگر از ایالات متحده به جای انگلیس خریداری کردید ، می توانید 105.12 دلار پس انداز کنید!

نیوزلند

من در واقع از این نتیجه تعجب کردم! من این مقاله را با خیال راحت شروع کردم به فرض اینکه ایالات متحده ارزان ترین نسخه Adobe در دسترس باشد. با کمال تعجب ، فهمیدم که خرید از نیوزیلند می تواند حتی بیشتر شما را نجات دهد!

NZ

این ترجمه به 76.31 دلار / ماه یا 915.72 دلار در سال.

در اینجا نتایج کامل آورده شده است:

[جدول “” یافت نشد /]

* توجه داشته باشید که این جدول قطعی نیست ، از تاریخ 30 مه 2017 جاری است و در معرض نوسان است.

اگر در Adobe CC در نیوزیلند به جای ایالات متحده خریداری کنید ، این صرفه جویی سالانه 125.16 دلار است!
(در صورت خرید از NZ به جای سوئیس می توانید 242.16 دلار پس انداز کنید!)

نکات صرفه جویی در پول: مایکروسافت آفیس

از آنجا که بسته های مختلف زیادی وجود دارد که مایکروسافت ارائه می دهد ، ما به راحتی نرخ Microsoft Office 365 Home را مقایسه کردیم. سپس قیمت ها را برای هر یک از کشورهای زیر مقایسه کردیم:

ایالات متحده:

نکات صرفه جویی در هزینه مایکروسافت ایالات متحده

[جدول “” یافت نشد /]

* قیمت های فعلی از تاریخ 30 مه 2017.

همانطور که از جدول بالا مشاهده می کنید ، اگر Microsoft Office 365 را از هند (یا حتی استرالیا) خریداری کنید شما می توانید تا 40 تخفیف!

اکنون که می دانید چقدر می توانید پس انداز کنید ، ادامه مطلب را بخوانید تا دقیقاً بدانید که چگونه می توانید از این برنامه ها و معاملات پس انداز پول برجسته استفاده کنید!

نحوه مقایسه قیمت محصول در کشورهای دیگر

وقتی مرور آنلاین می کنید مایکروسافت یا ادوبی سرویس ها ، وب سایت می تواند آدرس IP شما (شناسه منحصر به فرد شما به صورت آنلاین) را تشخیص دهد و به آنها امکان می دهد مکان دقیق شما را تعیین کنند. به همین دلیل سایت قیمت فعلی کشور مورد نظر خود را نشان می دهد.

اگر مایل هستید نسخه وب سایت سایر کشورها را مرور کرده و قیمت آنها را بررسی کنید ، برای تغییر آدرس IP خود از یک کشور به کشور دیگر ، باید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مانند SaferVPN استفاده کنید. به خاطر داشته باشید ، شاید لازم باشد: مرورگر خود را مجدداً راه اندازی مجدد کنید ، کوکی ها و حافظه پنهان آن را پاک کنید ، یا از حالت مرور ناشناس مرورگر خود استفاده کنید تا بعد از تغییر مکان نتایج به روز شده را تجربه کنید.

چند مرحله بعدی را بخوانید تا دقیقاً بدانید که چگونه این روش های آسان پس انداز را تجربه کنید!

معاملات را هم اکنون دریافت کنید!

در اینجا 3 مرحله ساده توضیح داده شده است که چگونه می توانید قیمت ها را در سایر کشورها بررسی کنید و انتخاب کنید بهترین راه برای پس انداز پول برای شما مفید است!

 1. به محل SaferVPN متصل شوید که دارای بهترین صرفه جویی در محصول شما است.
 2. حالت حریم خصوصی مرورگر خود را باز کنید (مگر اینکه بخواهید به طور دوره ای تاریخچه و کوکی های خود را پاک کنید). به این ترتیب ، کوکی ها یا سابقه شما توسط e-tailer قابل ردیابی نیستند – شما در صفحه‌ای تمیز گشت و گذار می کنید.
 3. وب سایتی را که می خواهید در آن بخرید مرور کنید و این کار را انجام دهید که گویی در کشور آن واقع شده اید.

فقط بخاطر داشته باشید که باید از یک حساب پی پال استفاده کنید ، نه یک کارت اعتباری با یک آدرس محلی.
از آنجا که نمی توانید کشور خود را در Paypal تغییر دهید ، به سادگی یک Paypal جدید را در کشوری که مایل به خرید نرم افزار هستید ، باز کنید. انتقال پول به آن حساب فقط چند دقیقه طول می کشد.

این همه چیز وجود دارد! اگر راهنمایی یا معاملات صرفه جویی در پول دیگری دارید که می توانید با تغییر مکانهای جغرافیایی به دست بیاورید ، لطفاً در نظرات زیر آنها را با ما در میان بگذارید.

خرید خوبی داشته باشید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map