11 دلیل اینکه یک VPN کسب و کار راز ضروری موفقیت شرکت شما است

چرا یک سرویس VPN کسب و کار راز ضروری موفقیت شرکت شما استبا خدمات Business VPN ما به کسب و کار خود پیشتاز رقابت باشید. در این پست ، ما به شما خواهیم گفت که چرا VPN ماده مخفی موفقیت شرکت شما است.


شبکه های خصوصی مجازی ، VPN ها ، نه تنها برای مهاجران که به دنبال دور زدن جغرافیای بلوک و دسترسی به سایت های موردعلاقه خود از خانه هستند ، مفید نیستند ، بلکه مزایای قدرتمندی را نیز برای مشاغل در چند بخش ارائه می دهند – از جمله شرکت های سئو ، شرکت های مالی ، آژانس های مسافرتی و بیشتر.

VPN دقیقا چیست؟ یک سؤال عالی که باید بپرسید ، به خصوص اگر تصمیم دارید یک شغل خود را انتخاب کنید. در اصل ، یک شبکه خصوصی مجازی یک فناوری است که به شما امکان می دهد یک ارتباط خصوصی و ایمن را به یک شبکه از راه دور دیگر برقرار کنید. در ابتدا توسط مایکروسافت در اواسط دهه 90 برای اطمینان از دسترسی ایمن برای کارمندان از راه دور خود ایجاد شد ، این فناوری اکنون به راحتی در بازار مصرف کننده و تجارت ارائه شده است.

اما امروز ، استفاده از VPN فقط مربوط به اتصال به شبکه محلی دفتر شما نیست. این مزایا بسیار فراتر از این است.

در این پست ، ما دقیقاً به شما خواهیم گفت که چگونه یک سرویس Business VPN می تواند تجارت شما را به سطح بعدی برساند. بنابراین بدون ادعای بیشتر ، در اینجا 11 دلیل وجود دارد که VPN ماده مخفی برای کمک به مشاغل در هر شکل و اندازه برای موفقیت و پیشرفت است..

1. به راحتی رتبه های جستجوی بین المللی خود را مدیریت و بهینه کنید & تبلیغات تبلیغاتی

سرویس VPN کسب و کار تبلیغات بین المللی و رتبه بندی جستجو را بهینه می کند

اگر شما یک شرکت SEO SEO ، آژانس تبلیغاتی یا حتی شغلی باشید که به دنبال بهینه سازی تلاش های تبلیغاتی خود هستید ، احتمال مشاهده ، نظارت و مدیریت تبلیغات و کلمات کلیدی مربوطه در سطح بین المللی مهم است. اما اگر وب که در کشور خود مشاهده می کنید ، با نحوه ظاهر وب در کشور دیگر کاملاً متفاوت است ، چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ پاسخ ساده است: یک سرویس Business VPN.

همانطور که اکنون می دانید ، فناوری VPN به شما امکان می دهد اتصال به یک سرور از راه دور را برقرار کنید ، و این شامل سرورهای از راه دور در خارج از کشور نیز می شود – به این معنی که می توانید به راحتی مکان آنلاین خود را تغییر دهید. با استفاده از یک سرویس VPN Business ، می توانید به انواع مختلفی از سرورهای بین المللی متصل شوید و در وب را گشت کنید که گویی در کشور دیگری هستید.

با مرور وب انگار در مکان دیگری قرار دارید ، می توانید ببینید که تبلیغات شما در بازارهای کلیدی چگونه ظاهر می شود و عملکرد کلمات کلیدی را به راحتی در کشورهای هدف مشاهده می کنید. به طور خلاصه ، یک سرویس Business VPN به شما امکان می دهد تا در سطح بین المللی بازار خود را تبلیغ کنید و شرکت خود را در حد امکان تبلیغ کنید.

2. از یک سرویس VPN Business استفاده کنید تا از رقابت خود دور شوید

خدمات کسب و کار VPN بمانید از رقابت

درست همانطور که می توانید از یک سرویس Business VPN استفاده کنید تا به راحتی بتوانید بر روی تبلیغات تبلیغاتی بین المللی خود نظارت کنید ، همچنین می توانید نگاهی به رقابت های مسابقه بیندازید. آیا می دانید که یک یا چند نفر از رقبای شما در یک منطقه خاص به شدت عمل می کنند؟ بنابراین ببینید آنها چه می کنند. توانایی تغییر به راحتی موقعیت مکانی جغرافیایی خود به این معنی است که می توانید به راحتی از رقابت خود جاسوسی کنید ، آنها را در تاکتیک های خود مورد ضرب و شتم قرار دهید و شرکت خود را به عنوان رهبر صنعت مستقر کنید..

این امر نه تنها در مورد تبلیغات بلکه به طور کلی در مورد فعالیت های آنلاین رقیب شما اعمال می شود. به عنوان مثال ، همانطور که اخیراً در Recruiter.com به اشتراک گذاشتیم ، این جنبه VPN می تواند فوق العاده برای استخدام کنندگان نیز مفید باشد. با استفاده از VPN ، استخدام کنندگان می توانند با سهولت بیشتری به انواع لیست های بین المللی شغل دسترسی پیدا کرده و نامزدهای مربوط را در سطح بین المللی مشاهده کنند. این به معنای به دست آوردن مزیت های رقبا و ایجاد هرچه بیشتر مکان و هرچه بیشتر کمیسیون است.

3. دسترسی نامحدود به برنامه ها ، خدمات VoIP و ابزارهای تجارت آنلاین

دسترسی به خدمات VoIP Business VPN

بیش از 60 کشور در سراسر جهان اینترنت را سانسور می کنند. برخی از پرخاشگرتر از دیگران. آیا می دانید در بسیاری از کشورها ، از جمله امارات متحده عربی ، مراکش و برزیل ، برنامه های فراخوانی VoIP مانند Skype ، Whatsapp و Viber در حال حاضر مسدود شده اند؟ برخی از کشورها (البته چین مشهورترین نمونه آن است) نه تنها برنامه های VoIP را مسدود می کند بلکه سیستم عامل های اصلی آنلاین مانند Facebook ، Twitter و Google را مسدود می کند..

به هرحال این احتمال وجود دارد که شما به عنوان یک مشاغل ، به طور مداوم به برنامه های گفته شده متکی شوید تا با برخی همکاران و مشتریان خاص ارتباط برقرار کرده و کار کنید. خوشبختانه ، با یک VPN ، هیچ دلیلی وجود ندارد که مکان دفتر شما یا سفر به کشور دیگری نتواند بر توانایی شما در مکالمه از طریق سیستم عامل های گسترده و برنامه های مفید تماس تلفنی VoIP تأثیر بگذارد.

از آنجا که یک VPN به شما امکان می دهد مکان واقعی خود را نقاب بزنید و در وب گشت کنید گویی که در کشور دیگری انتخاب شده اید ، می توانید سانسور آنلاین را دور بزنید و به هر برنامه VoIP ، شبکه رسانه های اجتماعی ، وب سایت و / یا ابزار اداری آنلاین که در آن هستید دسترسی پیدا کنید. می خواهم به عنوان مثال ، اگر در امارات متحده عربی هستید و اسکایپ مسدود شده است ، یک VPN به شما امکان می دهد تا به یک سرور آمریکایی وصل شوید و از برنامه های VoIP مانند اینکه در ایالات متحده آنلاین هستید ، لذت ببرید. یا اگر در کشور چین هستید و قادر به دسترسی به ابزارهای تجاری مانند Google Docs یا Dropbox نیستید ، می توانید به سادگی به یک سرور مختلف در جهان متصل شوید و از تمام منابعی که برای شغل خود استفاده می کنید لذت ببرید.

با یک سرویس VPN Business، نیازی به مبارزه با دسترسی به برخی از منابع آنلاین یا ارتباط با مشتریان و همکاران ارزشمند در صورت لزوم نیست.

4. تست کیفیت بین المللی تضمین کیفیت

اگر با یک محصول ، خدمات یا بازی شرکتی هستید که بین المللی به صورت آنلاین توزیع می شود ، می خواهید مطمئن باشید که در سراسر جهان به طور کامل کار می کند. تیم QA شما با استفاده از VPN می توانید موقعیت مکانی جغرافیایی آنلاین خود را به راحتی تغییر داده تا کیفیت محصول خود را در بازارهای بین المللی کلیدی خود بررسی کنید. استفاده از یک سرویس VPN Business یک راه عالی برای فراهم کردن وسایل QA برای تیم شما است تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز در سیستم عامل ، نرم افزار ، سرویس یا بازی شما به همان اندازه که باید انجام شود – در هر مکانی.

5. با استفاده موثرتر از هدف گذاری جغرافیایی

خدمات هدفمند موثر جغرافیایی سرویس VPN

هدفگذاری جغرافیایی یک روش معمول است که توسط وب سایت ها برای ارائه مطالب مختلف به کاربران مختلف بر اساس موقعیت جغرافیایی آنها استفاده می شود. شخصی سازی سایت شخصی برای پاسخگویی متفاوت به کاربران از این طریق ، با متن به زبان مادری ، تصاویر و ارز بومی می تواند ابزاری قدرتمند برای بازاریابی باشد و نرخ تبدیل شما را تا حد زیادی بالا ببرد.

با اتصال به یک سرور VPN و تغییر موقعیت جغرافیایی ادراک شده خود به صورت آنلاین ، نه تنها می توانید ببینید که چگونه سایر رقبا در حال مدیریت اهداف هدف جغرافیایی هستند ، بلکه چگونه تلاشهای هدفگذاری جغرافیایی شما نیز انجام می شود. به طور خلاصه ، یک سرویس عالی VPN Business به شما امکان می دهد بهترین تلاشهای هدفمند مطلق را انجام دهید و درآمد کسب و کارتان را در هر منطقه سوق دهید.

6. میان بر ممنوعیت IP

به عنوان یک شرکت ، شما ممکن است بخواهید نه تنها از تلاشهای سنتی برای بازاریابی استفاده کنید ، بلکه از طریق تالارهای عمومی و سایتهای اجتماعی ، تاکتیکهای بازاریابی چریکی تهاجمی تری نیز داشته باشید. مسئله این است که بسیاری از این سایت ها از جمله فیس بوک دارای سیستم هایی هستند که می توانند آدرس IP شما ، شناسه منحصر به فرد شما را بصورت آنلاین تشخیص دهند. در صورت ارسال بیش از حد ، سرورهای آنها از دسترسی شما جلوگیری می کنند و تلاشهای شما را با مسدود کردن آدرس IP شما مسدود می کنند. 

خبر خوب این است که اگر شغل شما دارای یک سرویس VPN است ، اجتناب از این کار بسیار ساده است. هنگامی که به یک سرور VPN وصل می شوید ، نه تنها مکان آنلاین خود بلکه آدرس IP خود را نیز تغییر می دهید. این بدان معناست که می توانید آدرس های IP مختلف سرویس VPN را به جای خود مرور کنید و ردیابی ، نظارت و مسدود شدن از طرف صاحبان وب سایت را از بین ببرید. بنابراین در هر سایتی به راحتی مطالبی را که می خواهید ارسال کنید.

7. اضافه کردن یک لایه اضافی از امنیت داده ها با یک سرویس کسب و کار VPN

امنیت داده های سرویس VPN Business

بر خلاف سرویس های پراکسی ، یک سرویس VPN نه تنها مزایایی را در رابطه با تغییر موقعیت جغرافیایی آنلاین شما ارائه می دهد ، بلکه امکان مرور وب را از طریق اتصال رمزگذاری شده در سطح بانکی امکان پذیر می کند. این جنبه از VPN برای مشاغل بسیار مهم است ، به ویژه با توجه به اینکه در سال گذشته نقض داده ها شرکت ها را به طور متوسط ​​3.8 میلیون دلار هزینه می کند. در حقیقت ، این هزینه طی سالها رو به افزایش است – با افزایش 23٪ از سال 2013. مشاغل کوچک به ویژه در معرض خطر هستند. 71 درصد حملات سایبری در مشاغل با کمتر از 100 کارمند صورت می گیرد.

ممکن است سیستم های امنیتی IT و ارائه دهنده خدمات اینترنت قابل اطمینان در محل خود داشته باشید ، اما فراموش نکنید که برخی از معتبرترین سایت ها (از جمله New York Times ، eBay و Yelp برای ذکر چند مورد) از HTTPS به عنوان استاندارد استفاده نمی کنند. این بدان معناست که اطلاعات رد و بدل شده از طریق این سایت ها رمزگذاری نمی شوند و بنابراین به راحتی توسط هکرها و snoopers سرقت می شوند.

با یک سرویس VPN Business، شما و کارمندانتان می توانید از همیشه در هر مکان و در هر سایت از یک اتصال اینترنتی رمزگذاری شده در سطح بانکی لذت ببرید – صرف نظر از اینکه سایت رمزگذاری می کند یا خیر. این جنبه از VPN می تواند از نظر ایمنی و امنیت شرکت و داده های ارزشمند مشتریان شما بسیار ارزشمند باشد.

8. در هنگام مسافرت با خیال راحت کار کنید

سرویس VPN تجاری بی خطر در خارج از دفتر کار می کند

به وضوح بسیار مهم است که بتوانید به طور مرتب به Wi-Fi وصل شوید و در هنگام مسافرت کاری و کار کردن در خارج از کشور ، ایمیل را جلب کنید. در حالی که نقاط مهم Wi-Fi در فرودگاه ها ، هتل ها و کافه ها مناسب هستند ، در واقع بسیار خطرناک هستند – هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی. دلیل این امر این است که این شبکه ها کاملاً ناامن هستند و باعث می شوند اطلاعات شخصی شما آسیب پذیر شود و شانس شما را برای بودن یک نفر در هر 2 ثانیه که قربانی سرقت هویت می شود ، افزایش دهد..

به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار ما ، آمیت بارکت ، در مصاحبه اخیر خود با VPN MPTOR VPN Mentor اظهار داشت: “روشهای مورد استفاده هکرها ، snoopers و دولت ها به طور فزاینده ای پیچیده تر می شوند ، و پنجره های بیشتری از فرصت برای آنها وجود دارد. مزیت داده های نا امن. “

از طریق WiFi عمومی ، snoopers و هکرها می توانند آنچه را که در سایتهای بدون رمزگذاری انجام می دهید (سایتهایی بدون HTTPS در ابتدای آدرس URL) و همچنین به کدام سایتهای رمزگذاری شده دسترسی پیدا کنید. آنها همچنین می توانند نرم افزاری را روی رایانه شما نصب کنند که می تواند اطلاعات محرمانه مانند نام کاربری ، گذرواژه‌ها ، شماره کارتهای اعتباری و حتی ایمیل و سابقه جستجو را ضبط کند. فکر خوبی نیست ، درست است?

اما وقتی به یک سرویس Business VPN وصل می شوید ، ترافیک خود را از طریق یک شبکه ایمن هدایت می کنید. این بدان معناست که می توانید از آرامش خاطر لذت ببرید که تمام اطلاعات شرکت و اطلاعات مالی حساس و همچنین شخصی که در اختیار دارید کاملاً ایمن و سالم است.

9. امنیت و دسترسی بی حد و حصر برای همه دستگاه های BYOD

خدمات VPN Business BYP دستگاه ها

با ظهور دستگاه های الکترونیکی شخصی و ارتباط از راه دور ، بسیاری از مشاغل اکنون با خط مشی های BYOD (دستگاه خود را بیاورید) فعالیت می کنند. این احتمال وجود دارد که تجارت شما یکی از آنها باشد. و شما تنها نخواهید بود – داده های اخیر نشان می دهد که 84 درصد آمریکایی ها یک بار در ماه از خانه کار می کنند ، و فریبنده است 90 درصد آمریکایی ها از تلفن های هوشمند شخصی خود برای کار استفاده می کنند. در حالی که این نوع آزادی می تواند از نظر اقتصادی سودمند باشد و بهره وری کارکنان را ترغیب کند ، می تواند خطرات جدی در زمینه امنیت سایبر و امنیت داده ها نیز به همراه آورد.

با BYOD و شیوه های ارتباط از راه دور ، تجارت شما اکنون باید به کارکنان خود اعتماد کند که هنگام استفاده از دستگاه های شخصی و شخصی خود ، از امنیت برخوردار باشند. و مطمئناً ، كاملاً سخت است كه چگونه یك كارمند در هنگام خارج از كار از دستگاه شخصی خود استفاده كند. به عنوان مثال ، اگر یکی از کارمندان شما مشغول تجارت در مورد کانون وای فای عمومی نا امن باشد ، آنها ، هرچند به احتمال زیاد آن را متوجه نمی شوند ، خطر نشت داده های محرمانه شرکت را به خطر می اندازند ، زیرا همانطور که در بالا گفته شد ، این شبکه ها نا امن و مستعد ابتکار عمل جاسوسی و هکرها نیستند..

به همین دلیل ، لازم است که هر شغلی نرم افزارهای VPN با کاربرد آسان را در همه دستگاههای خود در اختیار کارمندان خود قرار دهد. با خدمات مناسب ، کلیه کارمندان شما باید این کار را انجام دهند که با یک کلیک ارتباط برقرار کرده و فعالیتهای آنلاین خود را طبق معمول ادامه دهند. برنامه های VPN به کارمندان شما اجازه می دهد تا ترافیک آنلاین خود را رمزگذاری و تأمین کنند – مهم نیست که در آن فهرست کنید. علاوه بر این ، به عنوان یک مزیت اضافه ، آنها می توانند در هنگام مسافرت برای تجارت در خارج از کشور ، از دسترسی نامحدود به محتوای مورد علاقه خود ، پخش سرگرمی و برنامه ها لذت ببرند..

10. بررسی تقلب ناشناس

تقلب در معاملات آنلاین موضوعی است که تقریباً هر شرکتی که خدمات خود را بصورت آنلاین ارائه می دهد ، گرفتار می شود. با یک سرویس Business VPN ، می توانید آدرس IP واقعی خود را نقاب کرده و با یکی از آدرس های IP سرویس VPN خود فهرست کنید و این امر شما را به صورت آنلاین ناشناس تبدیل کنید. این ابزاری قدرتمند است که به شما و کارمندانتان امکان می دهد هویت آنلاین خود را پنهان کرده و از کلاهبرداران در تلاش برای استفاده از شرکت خود از طریق وب جاسوسی کنند..

11. دور زدن قیمت آنلاین و صرفه جویی در هزینه

سرویس VPN Business Byp تبعیض قیمت آنلاین و صرفه جویی در هزینه

چه صاحب مشاغل کوچک و چه آژانس مسافرتی باشید ، امکان دور زدن تبعیض قیمت آنلاین می تواند یک مزیت قدرتمند برای تجارت شما باشد ، و نه یک موردی که باید به سرعت از آن غافل شوید. تبعیض قیمت آنلاین پدیده ای بسیار واقعی در اینترنت است که ارائه دهندگان خدمات از جمله خطوط هوایی ، شرکت های کرایه اتومبیل و خدمات اشتراک نرم افزاری قیمت های مختلفی را بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر شارژ می کنند.

با این وجود ، با یک سرویس Business VPN ، می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید تا مطابق با کشور با هزینه خدمات کمتر باشد. این بدان معناست که مشاغل می توانند از پس انداز صدها ، حتی هزاران دلار در سفر تجاری و / یا اشتراک نرم افزاری گران قیمت بهره مند شوند. و آژانس های مسافرتی می توانند با ارائه بهترین نرخ ها و معاملات مطلق به مشتریان خود ، در آستانه فعالیت قرار گیرند. پس انداز فوری: چه مشاغلی نمی توانند از آن سود ببرند?

نحوه انتخاب سرویس VPN مناسب برای تجارت برای شرکت شما

اکنون که مزایای VPN را توضیح دادیم ، در اینجا چند عامل مهم برای یادآوری برای اطمینان از انتخاب صحیح خدمات VPN برای تجارت خود وجود دارد:

 • سرور مکان ها: اگر می خواهید مطمئن شوید که می توانید از مزایای دسترسی به بازارهای مختلف به صورت آنلاین به طور کامل و کاملاً بهره مند شوید ، حتماً سروری را با انواع مختلفی از مکانها در قوی ترین بازارهای جهان انتخاب کنید..
 • سرعت: مطمئن باشید اتصال سرویس سریع و بدون ایجاد اختلال است. با توجه به سرعت کار شما ، نمی خواهید از یک سرویس VPN استفاده کنید که با سرعت حلزون حرکت می کند یا پیوسته ارتباط را رها می کند.
 • عملکردی آسان ، متقابل پلتفرم: اطمینان حاصل کنید که سرویس VPN انتخابی شما ساده و کاربردی آسان است ، بنابراین شما و کارمندانتان مجبور نیستید وقت خود را با تنظیمات مختلف مسنجر بزنید. به همان اندازه مهم این است که این سرویس برنامه هایی را برای هر دستگاه ارائه می دهد. به عنوان یک تجارت ، می خواهید از خدمات لپ تاپ گرفته تا رایانه لوحی گرفته تا تلفن به راحتی از این سرویس استفاده کنید. بنابراین یک VPN را انتخاب کنید که در تمام سیستم عامل ها یکپارچه عمل کند.
 • امنیت سطح بانکی: این مهم است. یکی از مزایای اصلی VPN امنیتی است که ارائه می دهد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که سرویس Business VPN که انتخاب می کنید از یکی از بالاترین سطح رمزگذاری موجود است..
 • پروتکل: پروتکل های VPN ابزاری را فراهم می کند که با استفاده از آن ترافیک اینترنت شما به یک سرور از راه دور تونل می شود. با توجه به این ، مهم است که خدماتی را انتخاب کنید که انواع مختلفی از پروتکل های مهم و برش خوراکی را ارائه می دهد تا تمام موقعیت مکانی و خدمات مورد نیاز شما را برآورده کند..
 • مشتری سرویس: شما می توانید تمام فناوری و مزایای شگفت انگیز مورد نظر خود را داشته باشید ، اما بدون خدمات و پشتیبانی مناسب مشتری ، چه فایده ای دارد؟ حتماً یک سرویس Business VPN را انتخاب کنید که خدمات مشتری درجه یک را برای همه نیازهای شرکت شما ارائه می دهد.

آماده امتحان کردن مزایای سرویس VPN برای خودتان هستید؟ اگر هرگز خدمات ما را تجربه نکرده اید ، ما از شما دعوت می کنیم امروز درخواست نسخه ی نمایشی. برای خودتان ببینید که چگونه سرویس اختصاصی VPN می تواند شرکت شما را به سطح بعدی سوق دهد و واقعاً ماده مخفی موفقیت کسب و کار شما باشد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map