11 ابزار برتر تکنیکی برای وضوح قطعنامه سال جدید شما در سال 2018

ابزارهای برتر فناوری برای وضوح سال جدید شما در سال 2017


سال نو مبارک از SaferVPN!  آیا مصمم هستید که قطعنامه سال نو خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ سپس حتما این لیست از 11 ابزار برتر فناوری برای سال 2018 را بررسی کنید!

با آمدن سال نو ، شما به احتمال زیاد شروع به کار در مورد قطعنامه های سال نو خواهید کرد.

اگر اتفاق می افتد لیست شما شامل سفر ، شکل گرفتن یا حتی بهبود امنیت آنلاین شما باشد ، ما فقط لیستی از برنامه ها و فناوری های جالب را برای شما در تحقق اهداف خود در سال 2018 داریم.!

برای ایجاد #NewYearsResolution در یک واقعیت در سال 2018 ، برترین 11 #TechTools را کلیک کنید تا روی Tweet کلیک کنید

1. Skyscanner – سفر به جایی که قبلاً هرگز نبوده اید

آیا بخاطر کمبود بودجه سفر خود را به تعویق انداخته اید یا حتی فکر سفر را نیز رد کرده اید؟ تعجب خواهید کرد که اگر نگاهی به منابع صحیح بیندازید ، برخی از سفرها چقدر ارزان است.

مهم نیست که کجا هستید یا کجا می خواهید بروید ، Skyscanner یکی از بهترین وب سایت ها (و برنامه های!) است که من هنگام سفر پیدا کرده ام. اگرچه به نظر می رسد وب سایت مقایسه قیمت معمولی شما برای امکانات از جمله پرواز ، هتل و کرایه اتومبیل ، دو ویژگی اضافی وجود دارد که سایت را برای یافتن تعطیلات در بودجه ایده آل می کند: روز به روز قیمت گذاری و انتخاب مقصد خود به: هر جا.

 • روز به روز قیمت گذاری
  اگر می دانید کجا می خواهید سفر کنید ، به سادگی مکان های خود را وارد کنید و به جای انتخاب یک روز دقیق برای مسافرت ، کل تقویم را انتخاب کنید و ببینید که چگونه قیمت هر روز طی هر ماه نوسان می کند. این بدان معنی است که می توانید روزی را ببینید که پرواز شما در روز دوشنبه 200 دلار و در روز بعدی 600 دلار باشد ، برنامه ریزی سفر مقرون به صرفه را بسیار آسان تر می کنید..
 • مقصد: هر کجا
  اگر دقیقاً تصمیم نگرفته اید كجا می خواهید بروید ، می توانید به راحتی در فرودگاه محلی خود مستقر شوید و مقصد خود را به “هر كجا” تنظیم كنید. سپس Skyscanner لیستی از پروازها را به تنهایی از نقاط مختلف ، که براساس قیمت سازماندهی شده اند ، می دهد. در مورد یک روش جالب برای یافتن مکانی جدید برای سفر و در حالی که بهترین قیمت ها را در این سال جدید پیدا کنید ، صحبت کنید!

2. دانشگاه Reddit – چیز جدیدی یاد بگیرید

چرا زمان یادگیری چیز جدیدی را برای وضوح تصویر در سال جاری میلادی ندارید؟ شاید شما همیشه می خواستید یک زبان جدید یا یک مهارت جدید بیاموزید؟ این امر را در سال 2018 انجام دهید.

در حالی که کلاسهای آنلاین و ابزارهای فن آوری دیگری وجود دارد که به شما امکان می دهند همین کار را انجام دهید ، ممکن است تعجب کنید که کشف کردید که Reddit ، سایت بزرگترین فروم ، می تواند به شما کمک کند هر آنچه را می خواهید یاد بگیرید. دانشگاه Reddit دارای فهرست گسترده ای از دوره های باز است که به شما امکان دسترسی به تن از دوره های مختلف اعم از موضوعاتی مانند موسیقی و زبان گرفته تا علوم و کامپیوتر را می دهد.!

هر آنچه را که می خواهید در سال 2018 یاد بگیرید – می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

3. از دست بده! & 4. زامبی ها ، اجرا کنید! – بازگشت به شکل

بیشتر ما آرزو داریم همه سال شکل بگیریم و ناخواسته نتوانسته ایم به قطعنامه سال گذشته دست پیدا کنیم. خوب ، خوشبختانه ابزارهای فنی بسیار مفیدی برای کسانی از شما وجود دارد که مایلید آن را تکمیل کنند و متناسب شوند!

به شخصه ، برنامه مورد علاقه من برای استفاده Lose It است! این برنامه ورود به برنامه غذایی ، ورزش و کمک به شما را در مسیر اهداف کاهش وزن خود در مسیر باورنکردنی آسان می کند. از آنجا که آن را از دست داده! همچنین با بسیاری از دستگاه های بدنسازی محبوب دیگر سازگار است ، می توانید به راحتی کالری خود را با ورزش خود تعادل دهید و بلافاصله شروع به کار کنید..

به عنوان یک گزینه سرگرم کننده ، اگر قطعنامه های سال نو شما شامل در حال اجراست ، Zombies جدید را بررسی کنید ، Run! برنامه این برنامه بالاترین برنامه فاسد سلامتی و تناسب اندام بعد از تنها دو هفته در iTunes بود. در حالی که در دنیای واقعی در حال اجرا است ، این برنامه به شما امکان می دهد تا ماموریت ها را تکمیل کنید ، مواد را جمع کنید و بازماندگان را نجات دهید در حالی که شکل می گیرید.

5. سطح پول & 6. یادگیری جلیقه – امور مالی خود را به ترتیب بگیرید

سرانجام درآمد کافی برای متوقف کردن حفره برای تغییر در کوسن های مبل خود ایجاد کرده و در عوض ، به دنبال باز کردن یک حساب پس انداز هستید؟ شاید شما حتی دوست دارید برنامه بازنشستگی یا سرمایه گذاری را در نظر بگیرید؟ اگر قطعنامه سال نو شما شامل هر نوع مدیریت پول باشد ، برنامه های زیر شما را برای صرفه جویی در تغییر اضافی در سال جاری به خوبی می گیرند.!

سطح پول برنامه ای است که به شما امکان می دهد در حالی که نشان می دهد مبلغ هزینه های مناسب بر اساس کمک هزینه های تعیین شده توسط امور مالی خود ، مالی خود را تجسم کنید. سطح پول به جای اینکه حساب بانکی خود را بررسی کرده و هزینه خود را بر مبلغ پول خود مبلغ کنید ، شماره “Spendable” خود را برای ماه نمایش می دهد. این امر به شما امکان می دهد جریان پول نقد خود را به طور واضح ردیابی کنید و احساس راحتی کنید که در هزینه های غیرضروری مانند بیرون غذا خوردن ، بتوانید پول خرج کنید.

اگر دوست دارید کمکهای عمیق تری در مورد برنامه ریزی مالی خود داشته باشید ، LearnVest می تواند به شما در برنامه ریزی همه چیز کمک کند ، از بدهی کارت اعتباری ، پس انداز اضطراری و حتی بازنشستگی. این طرح همچنین به شما کمک می کند تا ضمن ارائه ابزارهای آنلاین ، کلاس ها و مقاله های دیگری ، اهداف شخصی را نیز تعیین کنید!

7. اقیانوس آرام & 8. شادی کنید – کمتر استرس کنید

هنوز هم از همه ضرب وشتم تعطیلات کمی احساس تنش می کنید؟ خوشبختانه ، برنامه هایی نیز برای آن وجود دارد!

Pacifica یک برنامه و وب سایت عالی است که تکنیک های تنفس هدایت شده را ارائه می دهد. ابزارهای روزمره آنها برای استرس و اضطراب نیز شما را به جامعه وسیع متصل می کند در حالی که بهترین ابزارها را برای درمان شناختی رفتاری و مراقبه به شما می دهد. ترکیبی از تکنیک های آرامش اقیانوس آرام به شما امکان می دهد تا در طول روز روحیه خود را ردیابی کنید و ضمن تعیین اهداف روزانه ، شروع به نقشه برداری از سطح استرس خود کنید..

Happify برنامه دیگری است که با ارائه فعالیت های تحقیقاتی اثبات شده و بازی هایی که باعث تقویت روحیه و شادابی می شود ، از شما در برابر منفی دفاع می کند.!

9. اشتراک غذا را به اشتراک بگذارید & 10. Snap Donate – به دلیلی که از آن مراقبت می کنید کمک کنید

یکی دیگر از ایده های قابل توجه در مورد وضوح سال نو ، اقدام فداکارانه در کمک به دلیلی است که شما به آن اهمیت می دهید. گرچه خیرین های بیشماری برای بررسی وجود دارد ، برخی از کشتی های محبوب برای دریافت پشتیبانی از این دلایل از طریق برنامه های محبوب هستند. در اینجا دو مورد وجود دارد:

به اشتراک گذاشتن غذا یک برنامه جدید است که برای مبارزه با گرسنگی در جهان با یک شیر آب تنها طراحی شده است. این ابتکار برنامه جهانی غذا در سازمان ملل به شما امکان می دهد کودکی را که به قیمت حداقل 0.50 دلار نیاز دارد ، تغذیه کنید.

Snap Donate به شما امکان می دهد تا از یک آرم خیرخواهانه (یا جستجوی یکی از 13،000 موسسه خیریه ثبت شده آنها) جست و جو کنید و بدون اینکه یک قطعه از مبلغ اهدا شده خود را دریافت کنید ، کمکهای مالی ارسال کنید.!

11. SaferVPN: از امنیت آنلاین خود محافظت کنید & هویت

اگر امنیت سایبری امسال به ذهن شما خطور می کند ، با این کار مطمئن شوید که قدم های ساده را برای اطمینان از امنیت آنلاین خود نمی گذرانید. این می تواند به آسانی به عنوان استفاده از جدیدترین فرم های فیشینگ فیش و ایمیل های جعلی برای بررسی دوبار بودن رمزهای ایمن و نرم افزارهای امنیتی آسان باشد..

یكی از ساده ترین و مهمترین راههای محافظت از هویت با ارزش آنلاین شما ، جستجوی ایمن در شبکه های عمومی است. حتی اگر کانون های WiFi بسیار راحت هستند ، اما اغلب آنها ناامن هستند و به هکرها و snoopers اجازه می دهند تا از داده های حساس و اطلاعات شخصی خود مراقبت کنند..

 • محافظت از WiFi
  آیا ایده برخی از غریبه های بدخواب که وارد حساب شخصی و جزئیات کارت اعتباری شما می شوند نمی شوند؟ با انتخاب SaferVPN ، از اتصال خودکار WiFi Security و رمزگذاری سریع آن در سطح بانکی هنگام اتصال به نقاط مهم عمومی بهره مند می شوید.
 • پس انداز کنید
  با SaferVPN همچنین می توانید پول صرفه جویی کنید و در جایی جدید سفر کنید! برنامه ما نه تنها شما را قادر می سازد فعالیت آنلاین خود را تضمین کنید بلکه آدرس IP خود را تغییر دهید (شناسه منحصر به فرد دستگاه شما به صورت آنلاین). این امر به شما امکان می دهد گویی در کشور دیگری هستید ، از تبعیض در قیمت آنلاین دور شوید و صدها دلار در پرواز و اتومبیل های کرایه صرفه جویی کنید!
 • رفع انسداد وب
  همچنین می توانید با پیوستن به ما در جنگ برای آزادی بیان و بیان آنلاین ، به یک هدف بزرگ کمک کنید. از طریق #UnblockTheWeb ، مشارکت ما با Movements.org ، بستر شلوغی برای حقوق بشر ، ما به VPN دسترسی به فعالان و مخالفان ساکن جوامع بسته دسترسی می دهیم تا آنها نیز بتوانند از دسترسی نامحدود و آزادی بیان در اینترنت برخوردار شوند. ما دوست داریم شما را در این نبرد بپیوندید!

امیدواریم این لیست از ابزارهای برتر فناوری تضمین کند وضوح سال نو شما در سال 2018 به واقعیت تبدیل شود! برنامه یا سایت دیگری را که توصیه می کنید دارید؟ نظر دهید و به ما اطلاع دهید!

برای شما آرزوی سال نو مبارک ، موفق و سایبر ایمن از SaferVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map