10 نکته ایمنی اینترنت برای کودکان و نوجوانان

کودک و والدین در رایانه


اینترنت منبعی باورنکردنی است پر از مطالب جذاب و دانش بی پایان. اما همانطور که همه ما می دانیم ، این می تواند یک مکان خطرناک باشد – به خصوص برای کودکان و نوجوانان. برخی از نکات عالی را که می توانید استفاده کنید ، بخوانید تا مطمئن شوید فرزندانتان از روشی مطمئن و ایمن از اینترنت لذت می برند.

به عنوان یک بزرگسال ، شما به احتمال زیاد از نحوه محافظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی خود به صورت آنلاین – و همچنین مشکلات و تله های سایه دار برای جلوگیری از حین گشت و گذار در وب آگاه هستید. اما به طور کلی ، اکثر نوجوانان جوان اکثراً فقط در به اشتراک گذاشتن زندگی خود و برقراری ارتباط با دوستان متمرکز هستند. ایمنی اغلب اولویت اول آنها است ، اگرچه باید یکی از اولین آنها باشد.

در اینجا چند قانون ایمنی اینترنت ساده وجود دارد که می توانید از آنها برای ایمن نگه داشتن فرزندان خود در وب استفاده کنید – بعضی از آنها بزرگترها نیز به احتمال زیاد مفید خواهند بود.!

1. از تنظیمات حریم خصوصی در سیستم عامل های شبکه اجتماعی استفاده کنید.

بسیاری از شبکه های اجتماعی تنظیمات کاملاً عمومی دارند – به این معنی که هر چیزی که نوجوان یا فرزند شما پست می کند برای سایر کاربران اینترنت قابل مشاهده است! اگر فرزندان شما از کاربران رسانه های اجتماعی هستند ، ایده خوبی است که در کنار آنها بنشینید و اطمینان حاصل کنید که تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود از تنظیمات حریم خصوصی استفاده می کنند که باعث می شود پست ها و اطلاعات شخصی آنها توسط هر شکارچیان یا هکرها قابل دسترسی نباشد.

بیایید نگاهی به تنظیمات فیس بوک به عنوان نمونه ای از ابزارهای در دسترس شما بیاندازیم.

اگر می خواهید حساب Facebook فرزندتان را ایمن کنید ، می توانید شروع کنید راهنمای حفظ حریم خصوصی فیس بوک را بررسی کنید. اسکن سریع این امر به چگونگی عملکرد تنظیمات برگزیده فیس بوک ، آنچه در جهان خارج قابل مشاهده است ، چگونگی حذف پست ها و اطلاعات و غیره.

بعد ، شما می خواهید به تنظیمات حریم خصوصی در حساب Facebook فرزندتان بروید برای اطمینان از اینکه همه چیز درست تنظیم شده است – به عنوان مثال ، کودک شما در معرض خطر نیست زیرا برخی سوئیچ ها که شما در مورد آنها نمی دانید روش اشتباه است.

(توجه داشته باشید که برای امنیت سایر حساب های رسانه های اجتماعی ، معمولاً با حرکت به تنظیمات ، می توانید مراحل مشابه را در زیر مشاهده کنید.)

با رفتن به تنظیمات می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را در فیس بوک بررسی کنید. با کلیک روی این پیوند یا زدن فلش به پایین در سمت راست نوار آبی بالای صفحه ، به آنجا بروید ، سپس روی “تنظیمات” در منوی کشویی کلیک کنید.

هنگامی که در آنجا هستید ، می توانید از طریق چند دسته از دسته های مختلف در سمت چپ ، از میان چند تنظیم حرکت کنید. با ضربه زدن به “ویرایش” یا کلیک بر روی نماد مداد آبی در سمت راست صفحه در هر سطر ، می توانید ویرایش ها را انجام دهید..

تنظیمات حریم خصوصی فیس بوک

در ادامه بخوانید و ما به شما نشان خواهیم داد که کدام تنظیمات به فرزندان شما حداکثر میزان حریم شخصی را در Facebook اختصاص می دهد.

 • زیر حریم خصوصی  فعالیت شما, شما می توانید افرادی را که می توانند فعالیت شما را ببینند تغییر دهید.
  • برای این سؤال “چه کسی می تواند پست های آینده شما را ببیند؟” تنظیم را تنظیم کنید
  • در کنار “بررسی همه پستها و مواردی که در آن برچسب خورده اید” ، می توانید بر روی گزارش فعالیت فعالیت کلیک کنید تا هر آنچه را ارسال کرده اید ، دوست دارید ، نظر داده اید ، و غیره را ببینید و تنظیماتی را انجام دهید یا هر چیزی را که مشاهده می کنید حذف کنید..
  • در کنار “محدود کردن مخاطبان برای ارسال های قدیمی در جدول زمانی” ، می توانید بر روی دکمه Limit Past Posts کلیک کرده و تنظیمات جدیدی را برای همه ارسال های خود اعمال کنید.
 • زیر حریم خصوصی چگونه افراد با شما ارتباط برقرار می کنند, ما تنظیمات زیر را برای کودکان و نوجوانان توصیه می کنیم:
  • تحت “چه کسی می تواند درخواست های دوست شما را ارسال کند؟” دوستان دوستان را انتخاب کنید.
  • در زیر “چه کسی می تواند لیست دوستان شما را ببیند؟” فقط من را انتخاب کنید.
  • در زیر “چه کسی می تواند شما را با استفاده از آدرس ایمیلی که ارائه داده اید جستجو کنید؟” انتخاب کنید
  • در زیر “چه کسی می تواند شما را با استفاده از شماره تلفنی که تهیه کرده اید جستجو کنید؟” انتخاب کنید
  • در زیر “آیا می خواهید موتورهای جستجو خارج از فیس بوک به نمایه شما پیوند دهند؟” کادر را علامت بزنید.
 • زیر جدول زمانی و برچسب زدن جدول زمانی, ما تنظیمات زیر را برای کودکان و نوجوانان توصیه می کنیم:
  • در زیر “چه کسی می تواند در جدول زمانی شما پست کند؟” را انتخاب کنید (شما می توانید فقط من را انتخاب کنید ، اما این نوع یکی از اهداف فیس بوک را شکست می دهد.)
  • در زیر “چه کسی می تواند آنچه دیگران را در جدول زمانی شما ارسال می کنند ببیند؟” را انتخاب کنید (دوباره ، شما فقط می توانید من را انتخاب کنید ، اما این ممکن است عملکرد Facebook را بیش از حد محدود کند. به عنوان یک والدین ، ​​این تصمیم شماست.)
  • در زیر “اجازه به اشتراک گذاشتن پست در داستانها؟” غیرفعال شده را انتخاب کنید.
  • در “مخفی کردن نظرات حاوی کلمات خاص از جدول زمانی شما” ، کلماتی را که نمی خواهید در نظرات دیگران در مورد جدول زمانی خود ظاهر شوید ، اضافه کنید. حتی می توانید یک پرونده. csv را با کل کتابخانه کلماتی که می خواهید مخفی کنید اضافه کنید.
 • زیر جدول زمانی و برچسب زدن برچسب زدن, ما تنظیمات زیر را برای کودکان و نوجوانان توصیه می کنیم:
  • تحت “چه کسی می تواند پستهایی را که شما در برچسب زمانی خود برچسب خورده اید ببیند؟” دوستان یا فقط من را انتخاب کنید.
  • با عنوان “وقتی در یک پست برچسب گذاری می کنید ، اگر نمی توانند آن را ببینید ، چه کسی می خواهید به مخاطبان پست اضافه کنید؟” فقط من را انتخاب کنید.
 • زیر جدول زمانی و برچسب زدن مرور, تنظیمات زیر را برای کودکان و نوجوانان پیشنهاد می کنیم.
  • تحت “بررسی پستهایی که قبل از آنکه پست در جدول زمانی شما نشان داده شود ، وارد شده اید؟” انتخاب کنید
  • تحت “برچسب های بررسی قبل از نمایش برچسب ها در فیس بوک ، افراد به پست های شما اضافه می شوند؟” انتخاب کنید

همچنین می توانید با دسترسی به تنظیمات برنامه Facebook در دستگاه خود ، Facebook ردیابی موقعیت مکانی خود را غیرفعال کنید.

بررسی حریم خصوصی فیس بوک

سرانجام ، فیس بوک همچنین به شما امکان می دهد یک بررسی سریع از حریم خصوصی را برای برخی از این و ملزومات دیگر انجام دهید. فقط روی “؟” کلیک کنید حباب در سمت راست نوار بالای رابط کاربری و فیس بوک شما را از طریق تنظیمات حریم خصوصی مورد نظر خود در:

 • چه کسی می تواند پست های شما را مشاهده کند
 • چه اطلاعات شخصی در معرض دید عموم است
 • چه کسی می تواند برنامه های مورد استفاده شما را ببیند

هر از گاهی به این تنظیمات بروید تا مطمئن شوید که حساب فرزند شما مطابق سن آنها مناسب است. انجام یک بررسی سریع هرگز ایده بد نیست!

2. هرگز اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن ، آدرس یا مکان خود را ارسال یا ارسال نکنید.

حتی اگر حداکثر تنظیمات حریم خصوصی فناوری را دارید ، بسیار مهم است که فرزندانتان هرگز بدانند که هرگز اطلاعات شخصی و شخصی را ارسال نکنند. شما ممکن است حساب های رسانه های اجتماعی فرزندتان را بالاتر از بالاترین سطح مجوزهای حفظ حریم خصوصی قفل کرده باشید ، اما این باعث نمی شود کسی جلوی عکس گرفتن از پست های خود را بگیرد و آن را با مخاطبان ناخواسته یا عمومی به اشتراک بگذارد.

اگر این پیام ها حاوی اطلاعات شخصی باشند که فکر می کنید فرزند شما بی خطر است ، می تواند کودک یا خانواده شما را در معرض خطر قرار دهد.

این امر به ویژه در برنامه های محبوب موبایل مانند اسنپ چت یا اینستاگرام که به دلیل چقدر سرگرم کننده و ویروسی محتوای بصری روی آنها بسیار محبوب هستند ، بسیار مهم است. هنگامی که یک نوجوان جزئیات شخصی و شخصی را در این برنامه های محبوب ارسال می کند ، باز بودن و ابتلا بودن این سیستم عامل ها به این معنی است که گفته می شود اطلاعات به راحتی در دست اشتباه قرار می گیرند. در نتیجه ، این نکته برای جوانان بسیار مهم است که به یاد داشته باشند که پس از ارسال ، اطلاعات شخصی می توانند بلافاصله عمومی شوند.

برای مثال اسنپ چت را بگیرید. این برنامه ای است که به کاربران امکان ارسال پیام های عکس و فیلم به یکدیگر را می دهد. از نظر تئوری تصاویر و فیلم ها در عرض چند ثانیه ناپدید می شوند ، بنابراین ممکن است برخی از نوجوانان و تویت ها احساس امنیت کاذب نسبت به حریم خصوصی آنچه که دارند به اشتراک می گذارند..

مهم است که به فرزندتان یادآوری کنید که یک عکس گرفتن ساده از تصویر می تواند برای همیشه جاودانه شود و ارسال کند – حتی اگر می خواهند خصوصی بمانند. علاوه بر این ، Snapchat در گذشته سهم نسبتاً خوبی از حوادث هک کردن داشته است – که منجر به 100،000 تصویر کاربر سرقت شده و 4.6 میلیون نام و شماره کاربر بیرون آمد..

اطمینان از اینکه فرزند شما جزئیات خصوصی را در پست های عکس یا ویدئویی خود به اشتراک نمی گذارد ، برای اینستاگرام نیز مهم است. علاوه بر این ، با استفاده از اینستاگرام می توانید از امنیت و امنیت آنلاین فرزندانتان با پیروی از نکته 1 در بالا محافظت کنید تا اطمینان حاصل کنید که تنظیمات حریم خصوصی آنها تنظیم شده است تا فقط به دوستانی که می شناسند اجازه می دهند تصاویر را ببینند – و ویژگی جغرافیایی آنها خاموش است..

کانال YouTube Binary Tattoo دارای ویدئوهای عالی در زمینه ایمنی برنامه برای کودکان و نوجوانان است ، از جمله این در اینستاگرام:

با همین اشاره ، شما باید کودک خود را تشویق کنید قبل از به اشتراک گذاشتن فیلم یا تصاویری که قصد ارسال آنلاین دارند با شما تماس بگیرد. هنگامی که محتوای تصویری را به اشتراک می گذارند ، این تصاویر و ویدیوها دیگر منحصراً خودشان نیستند – آنها جزئی از اکوسیستم اینترنت هستند و از کنترل کامل آنها خارج نیستند.

3. اطلاعات شخصی را به نام صفحه خود وارد نکنید.

هنگام انتخاب نام صفحه یا نام مستعار در وب سایت ها ، بسیار مهم است که به فرزندتان یادآوری کنید که نام خانوادگی یا تاریخ تولد خود را درج نکند. آنها ممکن است فکر کنند انجام چنین کاری بی ضرر است ، اما می تواند به افرادی که نمی دانند یا دیگر نمی خواهند با آنها ارتباط برقرار کنند ، تا هویت و اطلاعات شخصی خود را کشف کنند.

کودک خود را تشویق کنید تا در تنظیمات آنلاین – به نام کاربر خود ، حفظ حریم شخصی خود را حفظ کند!

4. هرگز رمزهای عبور خود را به اشتراک نگذارید.

کودک یا نوجوان شما ممکن است دوست داشته باشد کلمات عبور حساب خود را با دوستان نزدیک به اشتراک بگذارد. انجام این کار شاید به نظر بزرگ نرسد ، اما حسابهای آنها – و تمام اطلاعات شخصی آنها را در معرض خطر قرار می دهد. و اگر فرزند شما از همان رمز عبور یا همان رمز عبور مشابه در سیستم عامل های مختلف استفاده می کند ، می تواند یک حساب کامل را که ممکن است در ابتدا به آن فکر نکنند ، به خطر اندازد – اما با این وجود باعث بروز فاجعه شود..

هنگامی که گذرواژه از دست آنها خارج شد ، مخفی نگه داشتن آن غیرممکن است – ممکن است اطلاعات از شخصی به شخص دیگر گسترش یابد و در دست شخص ناجوانمردانه باشد. آخرین موردی که هرکسی می خواهد این باشد که یک شخص غریبه کامل به پروفایل های شخصی فرزندان شما دسترسی پیدا کند – یا بدترین حالت ، این است که کودک شما دسترسی کامل به حساب های خود (و همه چیز در مورد آنها) از دست بدهد ، پس از آنکه شخص دیگری رمزعبور را تغییر دهد.

همچنین ، در کنار این یادداشت ، به کودک خود یادآوری کنید که همیشه هنگام استفاده از رایانه عمومی از هرگونه حساب کاربری که به آنها دسترسی پیدا کرده اید ، خارج شوید. فراموش کردن آسان است اما می تواند حتی خطرناکتر از به اشتراک گذاشتن گذرواژه با یک دوست باشد.

5. هرگز موافقت خود را با کسی که اولین بار در اینترنت با او ملاقات کرده اید ، ملاقات نکنید یا اطلاعاتی به آنها ندهید.

این مهم است که کودک شما می داند که بسیاری از حساب های جعلی در آنجا به کودکان اختصاص داده شده است ، و همچنین خطرات مرتبط هنگام ارتباط با شخصی که فقط آنها از طریق دنیای آنلاین می شناسند وجود دارد. این خطرات از «دامداری» (وقتی افراد حساب های جعلی ایجاد می كنند تا مردم را به آزادانه دادن اطلاعات شخصی ترغیب كنند) تا خطرات واقعی جسمی مربوط به تنظیم جلسات با افراد غریبه باشد..

در واقع ، در سال 2015 ، این تخمین زده شده است 11.2 درصد حسابهای فیس بوک, 10 درصد حسابهای اینستاگرام و 8.5 درصد حساب های توییتر علیرغم تلاش برای مبارزه با پروفایل های جعلی جعلی بود.

گفتگوی آزاد با فرزند خود را تشویق کنید و از آنها بخواهید در هر زمان که ملاقات اول یا درخواست اطلاعات با کسی که به صورت آنلاین ملاقات کرده است ، به شما بگویند. ممکن است فرد از طرف دیگر آن چیزی نباشد که به نظر می رسد!

6. هرگز پیام ها یا ایمیل های ناشایست یا متوسط ​​را ارسال یا پاسخ ندهید.

کودک خود را تشویق کنید که هنگام پیام رسانی با شخصی تحت شرایط تنش زا ، همیشه از زمین بالاتر استفاده کند. به آنها بگویید كه اگر همواره ارتباطی بی ادب یا نامناسب دریافت كنند ، فقط برای نادیده گرفتن آن. به فرزندان خود یادآوری كنید كه پیامهایی كه از طریق متن و ایمیل به آنها ارسال می شود هرگز نمی توانند در انتهای دیگر پاک شوند ، و به راحتی می توانند به اشتراک گذاشته شوند – با هر كس.

اگر پیام های مضر وجود داشته باشد ، شما و فرزندتان باید به سرعت آنها را حذف کنید و فرد مورد آزار و اذیت آنها را مسدود کنید تا از ارتباط بیشتر جلوگیری کند.

زورگویی سایبری نگرانی بزرگی در دنیای امروز است. براساس داده های اخیر ، بیش از نیمی از نوجوانان بصورت آنلاین مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند. هنوز فقط 1 از 10 نوجوان به والدین می گوید اگر آنها قربانی قلدری سایبری شده اند – پس حتما زودهنگام با فرزندتان گفتگوی آزاد برقرار کنید و همیشه آماده باشید تا در مورد فعالیت های آنلاین خود با آنها صحبت کنید. آنها را تنها با اینترنت روبرو نکنید!

7. هرگز نرم افزار یا برنامه های ناشناخته را بارگیری یا نصب نکنید.

مهم است که به بچه های خود در مورد آنچه باید یا نباید در دستگاه (یا شما) بارگیری کنند توصیه کنید. (حتی ما بزرگسالان غالباً توسط نرم افزار جعلی و اسپم فریب خورده ایم ، بنابراین تصور کنید که چطور باید برای بچه ها باشد!)

بهترین روش فقط بارگیری فایل ها از منابع معتبر است. اگر شک دارید ، یک مشاور سایتی مانند Web of Trust یا Norton Safe Web نصب کنید تا به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا سایت دانلود قابل اعتماد است یا نه کمک کنید.

به عنوان یک احتیاط اضافی ، فرزندان خود را تشویق کنید که همیشه قبل از بارگیری پرونده های ناآشنا با شما مشورت کنند.

8- هنگام خرید آنلاین ، احتیاط شدید کنید.

اینترنت دنیای کاملی از فرصت های خرید را برای جوانان و نوجوانان باز می کند ، اما همچنین نیاز به احتیاط زیادی و صرف هزینه های ایمن دارد.

طبق آمار تقلب در کارت اعتباری Statistics Brain ، از 10 درصد آمریکایی هایی که قربانی کلاهبرداری کارت اعتباری شده اند ، برای 48 درصد نقطه ابتدایی کلاهبرداری از طریق ایمیل و برای 12 درصد آن یک وب سایت بود – یعنی 60 درصد کلاهبرداری در کارت اعتباری بصورت آنلاین آغاز می شود.

نوجوان خود را تشویق کنید قبل از انجام انواع خرید آنلاین ، همیشه با شما مشورت کند. علاوه بر این ، هنگام خرید از یک سایت ، مطمئن شوید که از یک فروشنده قابل اعتماد و معتبر است و از رمزگذاری استفاده می کند. رمزگذاری بسیار مهم است زیرا داده ها را به یک فرمت غیرقابل خواندن تبدیل می کند که فقط با استفاده از “کلید رمزگشایی” ویژه در انتهای دیگر رمزگشایی می شود – که به شما کمک می کند تا اشخاص ثالث ناخواسته خارج شوند..

چگونه می توانید بگویید سایتی رمزگذاری شده است؟ اگر URL با “HTTPS” شروع شود ، سایت رمزگذاری شده و احتمالاً برای خریدهای آنلاین ایمن است. اگر در پایان HTTP هیچ S وجود ندارد ، این بدان معنی است که سایت قابل رمزگذاری نیست ، و داده های حساس خانواده شما را در معرض دسترسی شخص ثالث قرار می دهد.

البته ، اگر شما در یک کانون مشترک قرار دارید ، شخص دیگری در شبکه می تواند بدون توجه به رمزگذاری سایت ، بتواند از کاری که انجام می دهید چشم پوشی کند. در این شرایط ، اتصال با VPN یک اتصال اینترنتی رمزگذاری شده و امن در سطح بانکی را برای اضافه کردن یک لایه امنیتی بیشتر و جلوگیری از سرقت هویت آنلاین فراهم می کند..

9. با اطمینان از تنظیمات “جستجوی ایمن” و فیلترهای محافظ استفاده کنید.

موتورهای جستجو می توانند دنیای دانش شگفت انگیز را برای فرزند شما باز کنند ، اما می توانند آنها را در معرض محتوای کمتر از PG قرار دهند.

روشهای بسیار خوبی برای ایمن نگه داشتن رایانه خانوادگی برای فرزندانتان هنگام مرور در وب وجود دارد ، از جمله نگه داشتن رایانه در فضای باز ، اجازه ندادن رایانه یا لپ تاپ در اتاق خواب بچه های شما ، و اجازه ندادن فرزندانتان. بعد از اینکه شبانه به رختخواب رفته اید اینترنت.

یکی از راه های مطمئن برای نظارت در حالی که شما در اطراف نیستید ، اطمینان حاصل کنید که همه موتورهای جستجو برای “جستجوی ایمن” از پیش تنظیم شده و نصب نرم افزار قابل اعتماد کنترل والدین.

علاوه بر روشن کردن جستجوی ایمن در مرورگرهای خود ، می توانید مرورگرهای ویژه ایمن را نیز برای فرزندان خود باز کنید. به عنوان مثال ، Safesearchkids.com یک موتور جستجوی ایمن عالی Google و YouTube را برای کودکان ارائه می دهد.

و برای اطمینان بیشتر از اینکه فرزندانتان در معرض هیچ محتوای مشکوکی قرار نگیرند ، نرم افزار کنترل والدین می تواند به شما امکان دهد وب سایت های نامناسب را فیلتر کنید و همچنین بنرهای نامناسب را در صفحات وب مسدود کنید..

Digital Trends یک مقاله عالی در مورد اقدامات کنترل والدین آنلاین منتشر کرده است که ویژگی های داخلی Windows و Mac را پوشش می دهد ، همچنین برنامه های دسک تاپ ، مرورگرها و برنامه های افزودنی را پیشنهاد می کند..

علیرغم همه اقدامات احتیاطی ، اقدامات و بهترین اهداف ، اینترنت چنین منبع وسیعی است که کاملاً محافظت از فرزند شما ممکن است همیشه ممکن نباشد. اگر کودک یا نوجوان شما تا به حال با هر نوع محتوای نامناسب روبرو شده است ، اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند که باید راحت بیایند و بی درنگ به شما بگویند.

10. در مورد اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید و آنچه از طریق Wi-Fi عمومی به آنها دسترسی پیدا می کنید ، مراقب باشید.

نقاط مهم Wi-Fi ممکن است بی خطر به نظر برسند ، اما اغلب می توانند برای حملات جرایم سایبری صفر باشند. چرا؟ این شبکه ها معمولاً کاملاً ناامن هستند ، به این معنی که snoopers به ​​راحتی می توانند به فعالیت آنلاین خود بپردازند – بدون اینکه حتی شما بدانید. این snoopers می تواند در خارج از مهمانی باشد یا حتی روی همان شبکه روی شانه شما نشسته باشد ، فعالیت وب شما را برای اطلاعات مفیدی که می توانند بعد از آن استفاده کنند ، برای کلاهبرداری یا هک کردن شما یا بچه های خود اسکن کند..

اگر نوجوان شما در حال مسافرت است و یا حتی با دوستان خود در کافی شاپ با Wi-Fi عمومی ملاقات می کند ، آنها را تشویق کنید که با یک VPN در این نقاط مهم مرور کنند. با استفاده از آن ، تمام ترافیک آنها از طریق اتصال امن ، رمزگذاری شده “تونل” هدایت می شود و به ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی آنها کمک می کند.

در SaferVPN اهمیت امنیت اینترنت ، حفظ حریم خصوصی و امنیت را برای کل خانواده درک می کنیم – به همین دلیل ما برنامه تخفیفی را برای چندین دستگاه ارائه می دهیم.

ما همچنین برنامه های بومی را برای iOS و Android ارائه می دهیم تا مرور ایمن و رمزگذاری شده بتواند یکپارچه در تلفن های همراه و رایانه های شخصی خانواده شما انجام شود.

اگر سرویس VPN ما را امتحان نکرده اید و دوست ندارید ، امروز می توانید از یک آزمایشی رایگان لذت ببرید.

امیدواریم این نکات را در راهنمایی فرزندان خود برای استفاده از اینترنت به روشی سالم ، مسئولانه و ایمن پیدا کنید. اگر سؤال یا توصیه ای در مورد چگونگی ارائه بهترین امنیت آنلاین برای کودک یا نوجوان خود دارید ، لطفاً در فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map